Szerző Téma: Yarisba Cd beépitése?  (Megtekintve 290880 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #795 Dátum: 2010.06.23 15:11:31 »
Ha jól láttam, 2008-as Yarisuk van, tehát Yaris II. :)
         

Motoflo

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #796 Dátum: 2010.06.23 15:13:44 »
Mindketto Yaris 1(ranfelvarrott illetve nem rancfelvarrott). Pont 2003-ban volt a rancfelvarras. Amennyiben van "konnycsepp" az elso lampan akkor a Tied az.
Mp3-at nem jatsz le, az ara pedig sztem eleg borsos ujonnan. Esetleg bontoban lehet probalkozni vagy egy masik fejegyseget beepiteni az also ures reszbe (esetleg beepitokeretet venni es abba rakni egy 1 vagy 2 din-es fejegyseget). Sztem mindegyik megoldas olcsobbat mint gyari CD-s fejegyseget ujonnan megvenni.  :flowers:

Az enyém az újabb, az tutti. Tehát ráncfelvarrott. Sokunknak jól jönne.  ;)
Bontott 25-ért sok?

Amúgy köszönöm a virágot.  :winkiss:

pzs

  • Vendég
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #797 Dátum: 2010.06.23 15:31:11 »
Bontott 25-ért sok?

Amúgy köszönöm a virágot.  :winkiss:

Neked kell tudni, hogy szamodra sok vagy sem... ;)
Szemely szerint nem adnek erte annyit, mert kicsit kipotolva lehet venni minosegibbet (kb. 5-8000 egy beepitokeret + 20-30000ert lehet minosegibb fejegyseget venni). Viszont ha van a kormanyon tavvezerlo akkor maradj sztem a gyarinal mert egy vagyonba kerul egy multikormany vezerlo interfesz barmilyen fejegyseghez.  :flowers: :flowers:

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #798 Dátum: 2010.06.23 19:50:42 »
Így van!
Ha van kormánytávvezérlő, akkor meg kell venni a bontott gyárit 25-ért. Jó ár érte. Amennyiben nincs kormánytávvezérlő, úgy viszont inkább alá kell rakni egy alap CD-s rádiót. Pl. Sonyt kapni már 18-ért és az legalább játszik MP3-at!
Xanyi

balu232

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 91
  • Yaris Verso 1.3 vvt-i 2001
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #799 Dátum: 2010.06.24 04:47:35 »
Sziasztok!
Meg tudja mondani valaki , hogy ilyen szerkezetet be lehet-e építeni Yarisba?
http://meganeklub.hu/index.php?Dension-Gateway-300-mp3-lejatszo-es-Line-In
Köszi!

ludus

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 196
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #800 Dátum: 2010.07.02 18:32:06 »
ludus - '04 Yaris 1.0 Terra

balu232

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 91
  • Yaris Verso 1.3 vvt-i 2001
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #801 Dátum: 2010.07.03 04:48:08 »
Láttam bontott gyári(Yaris) cd-s fejegységet. 2001-es kocsiba be lehet azt rakni?

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #802 Dátum: 2010.07.03 11:26:40 »
Láttam bontott gyári(Yaris) cd-s fejegységet. 2001-es kocsiba be lehet azt rakni?

A Verso előlapja más sztem.
Xanyi

Motoflo

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #803 Dátum: 2010.07.08 10:11:19 »
Így van!
Ha van kormánytávvezérlő, akkor meg kell venni a bontott gyárit 25-ért. Jó ár érte. ...
Van tehát ilyet veszek. (Még olcsóbban is tudok  :yes:) Valahol le van írva itt a topikban, hogy hogyan lehet ezt beszerelni? Értem ezalatt a megbontást, a kazettás egység kivételét, a cd egység betételét. Esetleg egy olcsó szervízt is ajánlhatnátok, bár ha egyszerű a ki- és beszerelés, akkor talán én is (?)  :szemez: meg tudom csinálni.
A márkaszervíz kb. 10 eFt-ért vállalja (és nem tudták megmondani, hogy ha veszek bontóból, akkor azt be lehet-e tenni. Idézem: "Az csak a helyszínen derül ki")
« Utoljára szerkesztve: 2010.07.08 10:13:06 írta Motoflo »

pzs

  • Vendég
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #804 Dátum: 2010.07.08 10:17:41 »
Van tehát ilyet veszek. (Még olcsóbban is tudok  :yes:) Valahol le van írva itt a topikban, hogy hogyan lehet ezt beszerelni? Értem ezalatt a megbontást, a kazettás egység kivételét, a cd egység betételét. Esetleg egy olcsó szervízt is ajánlhatnátok, bár ha egyszerű a ki- és beszerelés, akkor talán én is (?)  :szemez: meg tudom csinálni.
A márkaszervíz kb. 10 eFt-ért vállalja (és nem tudták megmondani, hogy ha veszek bontóból, akkor azt be lehet-e tenni. Idézem: "Az csak a helyszínen derül ki")


Itt reszleetsen bemutatja hogyan kell szetszedni. Nekem ez alapjan sikerult :). Kerdes, hogy bontobol milyen formaban veszed (kolun munyag boritas es fejegyseg a belso fem keret nelkul vagy egyben az egeszet). Ha egyben jon az egesz akkor csak kabeleket kell szethuzni es a regi helyere berakni az ujat. Ha kulon jon a kulso muanyag meg a fejegyseg akkor a regit szet kell szedni es ertelemszeruen osszerakni az ujat...  :flowers:

Motoflo

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #805 Dátum: 2010.07.08 15:02:40 »
Itt reszleetsen bemutatja hogyan kell szetszedni. Nekem ez alapjan sikerult :). Kerdes, hogy bontobol milyen formaban veszed (kolun munyag boritas es fejegyseg a belso fem keret nelkul vagy egyben az egeszet). Ha egyben jon az egesz akkor csak kabeleket kell szethuzni es a regi helyere berakni az ujat. Ha kulon jon a kulso muanyag meg a fejegyseg akkor a regit szet kell szedni es ertelemszeruen osszerakni az ujat...  :flowers:
Nagyon jó ez a leírás, de van vele bajom. Ez a korábbi Yarishoz készült, de  - végig (!) olvastam ezt a fórumot és megtudtam, hogy van még 1 csavar plusz az enyémben - ez nem fog gondod okozni, mert amúgy nagy a hasonlóság a kettő között. Viszont én a magnóegység helyére szeretném berakni a bontott gyárit és nem külön egységet pluszba berakni. (Bár látom ezt meg leírtad.  ;) Köszönöm.) Ekkor is kell az az ISO átalakító? Gondolom nem, hiszen minden a kihúzgált kábelek helyére megy.
Tulajdonképpen már meg is válaszoltam magamnak.  :lol:

pzs

  • Vendég
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #806 Dátum: 2010.07.08 16:14:59 »
Itt reszleetsen bemutatja hogyan kell szetszedni. Nekem ez alapjan sikerult :). Kerdes, hogy bontobol milyen formaban veszed (kolun munyag boritas es fejegyseg a belso fem keret nelkul vagy egyben az egeszet). Ha egyben jon az egesz akkor csak kabeleket kell szethuzni es a regi helyere berakni az ujat. Ha kulon jon a kulso muanyag meg a fejegyseg akkor a regit szet kell szedni es ertelemszeruen osszerakni az ujat...  :flowers:
Nagyon jó ez a leírás, de van vele bajom. Ez a korábbi Yarishoz készült, de  - végig (!) olvastam ezt a fórumot és megtudtam, hogy van még 1 csavar plusz az enyémben - ez nem fog gondod okozni, mert amúgy nagy a hasonlóság a kettő között. Viszont én a magnóegység helyére szeretném berakni a bontott gyárit és nem külön egységet pluszba berakni. (Bár látom ezt meg leírtad.  ;) Köszönöm.) Ekkor is kell az az ISO átalakító? Gondolom nem, hiszen minden a kihúzgált kábelek helyére megy.
Tulajdonképpen már meg is válaszoltam magamnak.  :lol:

Ugyanugy 6 csavar van a rancfelvarras utani Yarisokban is. Szedtem mar szet parszor...  :flowers:

ludus

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 196
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #807 Dátum: 2010.07.18 21:56:19 »
Itt reszleetsen bemutatja hogyan kell szetszedni. Nekem ez alapjan sikerult :). Kerdes, hogy bontobol milyen formaban veszed (kolun munyag boritas es fejegyseg a belso fem keret nelkul vagy egyben az egeszet). Ha egyben jon az egesz akkor csak kabeleket kell szethuzni es a regi helyere berakni az ujat. Ha kulon jon a kulso muanyag meg a fejegyseg akkor a regit szet kell szedni es ertelemszeruen osszerakni az ujat...  :flowers:
Nagyon jó ez a leírás, de van vele bajom. Ez a korábbi Yarishoz készült, de  - végig (!) olvastam ezt a fórumot és megtudtam, hogy van még 1 csavar plusz az enyémben - ez nem fog gondod okozni, mert amúgy nagy a hasonlóság a kettő között. Viszont én a magnóegység helyére szeretném berakni a bontott gyárit és nem külön egységet pluszba berakni. (Bár látom ezt meg leírtad.  ;) Köszönöm.) Ekkor is kell az az ISO átalakító? Gondolom nem, hiszen minden a kihúzgált kábelek helyére megy.
Tulajdonképpen már meg is válaszoltam magamnak.  :lol:

Ugyanugy 6 csavar van a rancfelvarras utani Yarisokban is. Szedtem mar szet parszor...  :flowers:

+1 a kilométeróra-borítás alatt  ;)
ludus - '04 Yaris 1.0 Terra

pzs

  • Vendég
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #808 Dátum: 2010.07.19 08:19:49 »
Ugyanugy 6 csavar van a rancfelvarras utani Yarisokban is. Szedtem mar szet parszor...  :flowers:
+1 a kilométeróra-borítás alatt  ;)
[/quote]

Annak nincs sok koze  a fejegyseg beepiteshez...  :flowers:

ykzeendo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 182
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #809 Dátum: 2010.07.24 21:19:12 »
hali 
lenne egy kérdésem.
sajna nem tudom hol lehet bevinni az erősítő táp kábelét az utastérbe.

esetleg tudna valaki segíteni?
we smoke, you smoke, ... everybody smoke; háhá: 1284km/tank (D4D) 90-117km/h átlag