Szerző Téma: Yarisba Cd beépitése?  (Megtekintve 288358 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kuf

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 239
    • http://www.igeny.hu/corolla
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #90 Dátum: 2005.01.25 07:38:44 »
Idézetet írta: "Hardy"
Kuf és aki esetleg hallott valamit! :)

Szerintetek tud a fejegység,MP3-as tárat is kezelni?
Vagyis pontosabban a böngészést valószínű nem lehet megoldani,de ha olyan az adapter MTYS001 és a tár is pl:CDX-T70 mp3-as,akkor ha akár főkönyvtárban vannak az mp3-ak be tudja olvasni?
Kuf,te adtad ezt az oldalt http://www.aozh25.dsl.pipex.com/yaris/index.htm
miszerint,mint látható ott CDX-T70-et szerel a fickó.
De nem derül ki,hogy MP3-at játszik?
Ötletek :!:  :?:  :)


hi,

igen, a fej kezel "mp3-as" tárat, ugyanis ő nem tudja, h sima cd-s vagy mp3-as tárat kap. Max annyi "hibát" tudok elképzelni,hogy a fej max 99 file bejegyzést tud beolvasni, kezelni egy adott könyvtárban, de lehet,h utánna újrakezdi a számozást.
Ha tudsz, beszélj a Densionos emberrel, ugyanis elviekben a dension majdnem egy mp3-as cdtár.

üdv,
kuf

Hardy

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 402
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #91 Dátum: 2005.01.25 20:09:41 »
Idézetet írta: "kuf"

hi,

igen, a fej kezel "mp3-as" tárat, ugyanis ő nem tudja, h sima cd-s vagy mp3-as tárat kap. Max annyi "hibát" tudok elképzelni,hogy a fej max 99 file bejegyzést tud beolvasni, kezelni egy adott könyvtárban, de lehet,h utánna újrakezdi a számozást.
Ha tudsz, beszélj a Densionos emberrel, ugyanis elviekben a dension majdnem egy mp3-as cdtár.

üdv,
kuf


Igaz,maga a dekódolás meg egyebek a tárban történik,az adatkábelen csak a vezérlőjelek mennek az audión meg a hang :) max több tracket kell tudjon kezelni,ami majd kiderül,hogy hogy megy...
Kösz :)
'06 Corolla Verso 1.8 Linea SOL

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #92 Dátum: 2005.01.29 18:50:49 »
Hi !

2 hete vettem meg ezt a ki csöppséget, 3 -ajtós, és 2 hangszóró van elöl az szélvédő alatt.
Hova lehetne beszerelni még 2 hangszórót, mert se az ajtóban, se hátul nem láttam  neki helyet.
Esetleg a kalaptartót kéne kivágni és oda?
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #93 Dátum: 2005.01.29 19:22:36 »
Idézetet írta: "Deep Rush"
Hi !

2 hete vettem meg ezt a ki csöppséget, 3 -ajtós, és 2 hangszóró van elöl az szélvédő alatt.
Hova lehetne beszerelni még 2 hangszórót, mert se az ajtóban, se hátul nem láttam  neki helyet.
Esetleg a kalaptartót kéne kivágni és oda?

Hát pedig az ajtóban elöl van hely, hátra nem érdemes a kalaptartóba, mert az nem olyan jó, akkor már mélyláda, ha az általános topicban végigolvasod az autohifi topicot, ott minden le van írva, amire kíváncsi vagy  :D
Üdv a Yarisosok között  :D
Laco 73 :D

Deep Rush

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2009
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #94 Dátum: 2005.01.30 09:33:20 »
Köszi, akkor átnyálatom azt a bizonyos topicot :)
'05 Corolla HB 1.4 D-4D mmt  Sol
154

zeher

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 144
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #95 Dátum: 2005.02.08 08:34:14 »
sziasztok!

Szerintetek érdemes lenne kipróbálni egy hordozható mp3 lejátszót kazetta adapterrel? Nem szívesen nyúlnék hozzá a műszerfalhoz!

Tudna valaki segíteni, hogy pontosan milyen tipusú magnót lehet a yarisba beszerelni?

Előre is köszönöm!!!
color=blue]yaris linea terra 1.0 vvti[/color]/[size=13]-101-[/size]

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #96 Dátum: 2005.02.08 09:19:47 »
Idézetet írta: "zeher"
sziasztok!

Szerintetek érdemes lenne kipróbálni egy hordozható mp3 lejátszót kazetta adapterrel? Nem szívesen nyúlnék hozzá a műszerfalhoz!

Tudna valaki segíteni, hogy pontosan milyen tipusú magnót lehet a yarisba beszerelni?

Előre is köszönöm!!!
Figyi nekem volt egy DEH 3300 ótvar régi CD-s fej-em :lol: , amit a régi corollámból varázsoltam ki eladáskor és az új Yarisba úgy szerelték be, mintha odatervezték volna a gyári kazettás egység alá. Mondjuk kazettás cucc + gyári rádió ugrott illetve az alatta lévő rekesz (azóta csak dísz a kijelző és a rádió), de elhiheted nem sírtam érte. Semmi baj a kerettel minden passzol.
Üdv: Kishaver 74

leszilaci

  • Vendég
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #97 Dátum: 2005.02.08 10:32:47 »
Idézetet írta: "zeher"
sziasztok!

Szerintetek érdemes lenne kipróbálni egy hordozható mp3 lejátszót kazetta adapterrel? Nem szívesen nyúlnék hozzá a műszerfalhoz!

Tudna valaki segíteni, hogy pontosan milyen tipusú magnót lehet a yarisba beszerelni?

Előre is köszönöm!!!


Heló!

hííjja!
én is beleestem abba a csapdába, hogy vettem a médiamárkban 1 hama típusú kazetta-adaptert.
ne várj tőle csodát!
borzalmas rosszul szól!
én a notimat szoktam rákötni, és mp3-at hallgatni...nem sokáig, mert inkább berakok egy kazettát, vagy a rádiót kapcsolom vissza. az legalább hallgatható minőségben szól.
ha gondolod, kölcsönadom, és kipróbálhatod...
szerintem ne vegyél kazetta-adaptert!
megspórolsz magadnak 4000huf-t :)

zeher

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 144
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #98 Dátum: 2005.02.08 13:21:40 »
köszi a válaszokat inkább hagyom az adapter dolgot...


továbbra is várom a beépíthető típusokat, az itteni szerelő azt mondta, hogy legszebben a sonykat lehet beletenni!
color=blue]yaris linea terra 1.0 vvti[/color]/[size=13]-101-[/size]

D_O_K_I

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
    • StartÜzlet
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #99 Dátum: 2005.02.18 18:08:37 »
Hali!
http://www.toyotaklub.hu/mickey/klubtagok/d_o_k_i/8.jpg
Gyári fejegység helyére szépen be lehet építeni a cd -s fejet.
http://gyik-team.hu/ajto/
Ajtóba 16cm es DLS bár ez nem volt egyszerű munka.

A hifi átkerült másik kocsimba sajnos maradt a gyári fej ismét...Én kipróbáltam a kazetta adapter dolgot....van egy kis alapzaj de szerintem szépen szól...(persze nem egy cd s fejhez képest:) ) szerintem ez mp3 lejátszótól is függ. Ja és még nagy a kazettának is zörög miközben forgatná a szallagot:)  de szerencsére a kipufogó elnyomja a zajt  :D

zeher

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 144
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #100 Dátum: 2005.02.23 15:12:40 »
Ma beszereltettem egy sony cdxs2200-as modellt nagyon jól néz ki, szépen be lehet tenni a napszemüvegtartó helyére!Nemsoká küldök képet is!
color=blue]yaris linea terra 1.0 vvti[/color]/[size=13]-101-[/size]

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #101 Dátum: 2005.02.23 18:04:56 »
Idézetet írta: "zeher"
Ma beszereltettem egy sony cdxs2200-as modellt nagyon jól néz ki, szépen be lehet tenni a napszemüvegtartó helyére!Nemsoká küldök képet is!

Nekem is pont ilyen magnóm van, grat hozzá  :wink:  
Csak nekem nem néz ki túl jól a fekete/fa környezetben az ezüst magnó :(  
Feketében viszont csak az s2000 van, az meg nem tud mp3-at  :x
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Twin

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 9
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #102 Dátum: 2005.03.12 22:27:40 »
Szasztok

Szereltetett már be valaki DENSION mp3 lejátszót? Érdekelne hogy szuperál.

köszi.

Attis

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 308
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #103 Dátum: 2005.03.13 16:18:55 »
Hi!
Nekem most aktuális a fejegység operáco az alany egy sonycdx-s2200. :lol:
Kérdésem csak az lene föként akik ezt a tipust szerelték be hogy a kábelezésről (bekötés) tudnátok-e bövebb infot ugyanis ez a része tudtomal még nem volt kitárgyalva. :cry:

zeher

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 144
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #104 Dátum: 2005.03.13 16:50:19 »
Idézetet írta: "Attis"
Hi!
Nekem most aktuális a fejegység operáco az alany egy sonycdx-s2200. :lol:
Kérdésem csak az lene föként akik ezt a tipust szerelték be hogy a kábelezésről (bekötés) tudnátok-e bövebb infot ugyanis ez a része tudtomal még nem volt kitárgyalva. :cry:


szia

Nem vagyok egy autóhifi guru, de az biztos, hogy kell egy átalakító kb 2500Ft-ért; ezzel összelehet kötni a sonyt a toy. rendszerrel. Amúgy a beszerelés egy gyors művelet kb 30 perc, és nagyon jól fog kinézni! :D

Mostmár tényleg csinálok képet róla!

üdv.
color=blue]yaris linea terra 1.0 vvti[/color]/[size=13]-101-[/size]