Szerző Téma: Yarisba Cd beépitése?  (Megtekintve 288327 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

viziborz

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 954
    • http://www.dilimania.hu
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #825 Dátum: 2010.10.27 09:24:32 »
most a vateran nezegetek 1 kalaptartot ami azert is lenne jo ( mar ha jo ebben kernek segiseget ) mert van rajta az a szovet resz ami elorehuzott uleseknel sem enged belatni a csomagtartoba. Az illeto szerint nem jo az enyembe - lasd 99-es  evjarat. Azt persze meg nem irta milyen evjaratuba valo de nekem ugy tunik elsore hogy jo lenne.

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_felszereles_szemelyauto/egyeb_alkatresz_felszereles/toyota_yaris_kalaptarto_184480421.html

99-es 1.0 Yaris alapfeszereltseggel


Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #826 Dátum: 2010.10.27 17:24:59 »
most a vateran nezegetek 1 kalaptartot ami azert is lenne jo ( mar ha jo ebben kernek segiseget ) mert van rajta az a szovet resz ami elorehuzott uleseknel sem enged belatni a csomagtartoba. Az illeto szerint nem jo az enyembe - lasd 99-es  evjarat. Azt persze meg nem irta milyen evjaratuba valo de nekem ugy tunik elsore hogy jo lenne.

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_felszereles_szemelyauto/egyeb_alkatresz_felszereles/toyota_yaris_kalaptarto_184480421.html



Nem jó bele, mert ez a lengő vásznas a franciába való, és a franciának más a rögzítése és kisebb is...
Xanyi

balu232

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 91
  • Yaris Verso 1.3 vvt-i 2001
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #827 Dátum: 2010.10.27 18:08:35 »
Eljött az idő, hogy berakjak egy lejátszót a kocsiba. Feljebb olvastam a beépítést. A kérdésem az lenne, hogy lesz-e ott vezeték vagy máshonnan kell lehúzni? Amit beépítek az egy Somogyis usb/sd lejátszó és rádió, fejegység nélkül,  Euró csatival. Kell-e átalakító vagy csak össze kell dugnom a csatikat.

Köszi a válaszokat.
Üdv.:
balu

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #828 Dátum: 2010.10.27 18:40:21 »
Eljött az idő, hogy berakjak egy lejátszót a kocsiba. Feljebb olvastam a beépítést. A kérdésem az lenne, hogy lesz-e ott vezeték vagy máshonnan kell lehúzni? Amit beépítek az egy Somogyis usb/sd lejátszó és rádió, fejegység nélkül,  Euró csatival. Kell-e átalakító vagy csak össze kell dugnom a csatikat.

Köszi a válaszokat.
Üdv.:
balu

Kell egy Toyota-ISO csatlakozó. Autóhifis boltokban vagy pl. a MM-ben is kapni! Ez fogja átalakítani a csatlakozót Toyotásról olyanra, ami belemegy a Somogyiba...
Arra figyelj, hogy 4 hangszórósat vegyél!
Xanyi

balu232

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 91
  • Yaris Verso 1.3 vvt-i 2001
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #829 Dátum: 2010.10.28 06:08:55 »
Euro= ISO  :D
A vezeték ott lesz vagy le kell húzni valahonnan?
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.29 08:32:23 írta kleingy »

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #830 Dátum: 2010.10.28 12:25:14 »
A gyári rádió hátuljából kell kihúzni...
« Utoljára szerkesztve: 2010.10.29 08:32:11 írta kleingy »
Xanyi

Csocso1

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 149
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #831 Dátum: 2010.10.29 00:13:17 »
most a vateran nezegetek 1 kalaptartot ami azert is lenne jo ( mar ha jo ebben kernek segiseget ) mert van rajta az a szovet resz ami elorehuzott uleseknel sem enged belatni a csomagtartoba. Az illeto szerint nem jo az enyembe - lasd 99-es  evjarat. Azt persze meg nem irta milyen evjaratuba valo de nekem ugy tunik elsore hogy jo lenne.

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_felszereles_szemelyauto/egyeb_alkatresz_felszereles/toyota_yaris_kalaptarto_184480421.html



Nem jó bele, mert ez a lengő vásznas a franciába való, és a franciának más a rögzítése és kisebb is...

Nekem a TS-ben is ilyen lengővásznas kalaptartó van. Vagy valamit félreértek?

viziborz

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 954
    • http://www.dilimania.hu
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #832 Dátum: 2010.10.29 08:49:56 »
most a vateran nezegetek 1 kalaptartot ami azert is lenne jo ( mar ha jo ebben kernek segiseget ) mert van rajta az a szovet resz ami elorehuzott uleseknel sem enged belatni a csomagtartoba. Az illeto szerint nem jo az enyembe - lasd 99-es  evjarat. Azt persze meg nem irta milyen evjaratuba valo de nekem ugy tunik elsore hogy jo lenne.

http://auto-motor.vatera.hu/alkatresz_felszereles_szemelyauto/egyeb_alkatresz_felszereles/toyota_yaris_kalaptarto_184480421.html



Nem jó bele, mert ez a lengő vásznas a franciába való, és a franciának más a rögzítése és kisebb is...

Nekem a TS-ben is ilyen lengővásznas kalaptartó van. Vagy valamit félreértek?

a kerdes arra iranyult hogy a 99-es Yarisba jo e a lengovasznas kalaptarto, de a kollega felvilagositott hogy a japan verzioba nem jo mert mas a merete es ez a francia gepekbe kerult beszerelesre. Pedig nagoyn jo lett volna.
99-es 1.0 Yaris alapfeszereltseggel


ma81

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 124
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #833 Dátum: 2010.11.05 07:58:27 »
Sziasztok! Vettünk a páromnak egy '99-es 1.0-es Yarist. A rádió/eredeti/ az FM csatornákon csak sisteregve, halkan szól. Az MW-n jó, kazetta jó! Mi lehet a gond. Néztem, hogy az antenna kábelt sem lehet belőle kihúzni! Fm trasmittert szeretnénk használni, de így azzal sem szól szépen.
'05 Corolla 1.4 HB Terra Benzin-LPG
'99 Yaris 1.0 Linea Terra 3a
'03 Yaris 1.0 Linea Luna

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #834 Dátum: 2010.11.05 08:14:14 »
Az FM transzmitternél botrányosabb és minősíthetetlenül gáz megoldás kevés van...  :surrender:
         

pzs

  • Vendég
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #835 Dátum: 2010.11.05 09:00:02 »
Az FM transzmitternél botrányosabb és minősíthetetlenül gáz megoldás kevés van...  :surrender:

Valoban nem egy minoseg, de nem csak a 2-3000 Ft-os gazdasagos transmitterek leteznek...  :flowers: Itt van pl ez, ami nem lehet annyira rossz. Persze ha az arat nezzuk ebbol mar lehet egy normalis fejegyseget is venni amivel fenyevekkel jobb lesz a minoseg, de nem mindenki akarja kiszedni a gyari fejegyseget vagy beepiteni egy ujat ala, mert esztetikailag nem biztos, h szebb lesz.

ma81

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 124
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #836 Dátum: 2010.11.05 09:06:30 »
Hát valóban nem egyszuper minőség, de a legegyszerűbb, ha nem akarok szerelni, v. pl a Yarisnál még egy rádiót betenni!
Ha mégis másik rádió lesz a dologból- az antannakábelt el kell vágni és csatlakozót szerelni rá?!

Az FM transzmitternél botrányosabb és minősíthetetlenül gáz megoldás kevés van...  :surrender:

Valoban nem egy minoseg, de nem csak a 2-3000 Ft-os gazdasagos transmitterek leteznek...  :flowers: Itt van pl ez, ami nem lehet annyira rossz. Persze ha az arat nezzuk ebbol mar lehet egy normalis fejegyseget is venni amivel fenyevekkel jobb lesz a minoseg, de nem mindenki akarja kiszedni a gyari fejegyseget vagy beepiteni egy ujat ala, mert esztetikailag nem biztos, h szebb lesz.
'05 Corolla 1.4 HB Terra Benzin-LPG
'99 Yaris 1.0 Linea Terra 3a
'03 Yaris 1.0 Linea Luna

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #837 Dátum: 2010.11.05 09:09:53 »
Létezik Toyota-ISO átalakító, hülyenemvagyok bótban 1200 körül szokott lenni. Csak ennyi kell, ha másik fejegységet tennél be (USB, kariolvasó, stb.). :)
         

ma81

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 124
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #838 Dátum: 2010.11.05 11:03:47 »
De az antenna vezetéket nem kellene vhogy az új fejegysébe dugni?
Létezik Toyota-ISO átalakító, hülyenemvagyok bótban 1200 körül szokott lenni. Csak ennyi kell, ha másik fejegységet tennél be (USB, kariolvasó, stb.). :)
'05 Corolla 1.4 HB Terra Benzin-LPG
'99 Yaris 1.0 Linea Terra 3a
'03 Yaris 1.0 Linea Luna

viziborz

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 954
    • http://www.dilimania.hu
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #839 Dátum: 2010.11.05 11:27:51 »
Sziasztok! Vettünk a páromnak egy '99-es 1.0-es Yarist. A rádió/eredeti/ az FM csatornákon csak sisteregve, halkan szól. Az MW-n jó, kazetta jó! Mi lehet a gond. Néztem, hogy az antenna kábelt sem lehet belőle kihúzni! Fm trasmittert szeretnénk használni, de így azzal sem szól szépen.

Szia

En most szerelem eppen at az enyemet ami szinten azonos evjaratu mint a tietek. Szoval az antenna kabel siman kijon, olyan jack dugos szeru megoldassal van megoldva, mint barmely mas autonal. EN siman atdugtam az uj fejegysegbe. Barkacsolni most nincs kedvem es en is keresek ilyen ISO atalakitot es most a Gombvillam Kft-hez megyek a XIII. keruletbe, ott allitlag letezik 1500 Ft kornyeken. Vettem 6800 Ft-ert uj keretet is , igaz nem fekete, nem szurke ez barna szinu de nem ut el jelentosen, majd nyaron lefujom szurkere. Nekem cska az also rekeszbe megy be a fejegyseg mert kicsit hosszu, es csak ott nem er bele valami muanyag hazba. Amugy itt mar lattam eredeti keretcsere nelkuli megoldasokat , ahol nem kerul ki a regi kazettas cucc, csak az also rekesz helyere lesz beillesztve az uj. Csak annyi a kulonbseg mas megoldasokhoz kepest hogy itt hatulrol kell kifele tolni a fejegyseget. Nem is olyan regen itt talaltam rola 1 jo kis fotosorozatot hogy is kell csinalni.Szoval olvass vissza es megtalalod.

Viziborz
99-es 1.0 Yaris alapfeszereltseggel