Szerző Téma: Yarisba Cd beépitése?  (Megtekintve 290595 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Peti

  • Vendég
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #735 Dátum: 2008.11.20 20:38:07 »
Már megvan a rádió csak be kellene varázsolni. Nem cd miatt vettem, usb bemenetet fogom többnyire használni meg a bluetoooth-os telefon kihangosítást. Ez a két funkció gyáriban kissé borsos lenne (főleg utóbbi) meg külön szereltetve a mobil kihangosító is, de remélem a rádiós megoldás is jó lesz.

Jah, az más, értem ::)

Idézet
Tudsz esetleg mondani egy ilyen "jobb" hifis műhelyet bp-n?


Én anno a Surányi hifinél rakattam be, volt mindenük a Corihoz, (mármint átalakító+keret) másnap tudtak fogadni, hamar megcsinálták és közel is voltak, nekem ennyi elég volt ;)

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #736 Dátum: 2008.11.20 22:12:39 »
Avalon:
Nézd meg ezt is, én mindig mindent itt csináltattam meg, nagyon rendesek és gyorsak. Árban is jók végülis.
http://www.deakauto.hu/

Zsoolti

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #737 Dátum: 2008.12.01 18:05:50 »
Sziasztok!
Valakinek van beépítve 2 din- es fejegység? Megoszthatna velem egy képet.
Nem tudom belevágjak e, a keret sem olcsó meg az egység sem.
De viszont nagyon tetszik  :)

tjuhasz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 22
    • http://www.digichip.hu
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #738 Dátum: 2008.12.10 16:37:56 »
Esetleg van lehetőség cd-tár beépítésére?van már valakinek ezzel kapcsolatossan tapasztalata?

CD-tar helyett inkabb egy Dension Gateway 300 USB adaptert ajanlanek. Itt megtalalsz minden infot: www.digichip.hu

Udv: JT

cpistike

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #739 Dátum: 2009.01.26 18:57:37 »
Sziasztok!Lenne egy problémám.2003-as versómban tönkrement a cd.20.000 ft-ért csinálnák meg.Ez nem játsza az mp3-at.Kérdésem az lenne,hogy be lehet-e építeni cd/mp3 tárat valahova,illetve ezt össze lehet-e "varázsolni" valamilyen szinten a gyári kezelőszervekkel.Pl. a kormányon lévő kezelőszervek,központi kijelző.
Illetve ha van más ötlet azt szívesen veszem.
Ui.:lehet hogy "hülye"kérdés,de egyáltalán nem értek hozzá.Meg azért írtam ide (is) mert hasonló a yaris belteréhez a verso beltere.

Köszönöm

mono

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #740 Dátum: 2009.01.30 17:03:28 »
Sziasztok!
Segítség kellene... :helpsmilie:
Valami lett a hifimmel...konkrétan csak pattog kb. 5 másodpercenként az erősítő, ill. a hangfal, de amikor pattog, akkor az erősítőn felvillannak a ledek...
És most valami "szerelő féleséget" keresek pesten aki ránézne(megcsinálná), nem milliókért...  :szemez:
Valami ajánlat?
Előre is köszi a segítséget!  :flowers:
A tudás olyan, mint a körömlakk. Az alkohol lemossa.

ykzeendo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 182
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #741 Dátum: 2009.03.12 07:58:46 »
Üdv!

Ismeröseim szeretnének beépiteni yaris tipusú gépjárművükbe egy Panasonic Cd-t.
A kérdésem annyi lene, hogy a középkonzol alján lévő tárolórekesz alkalmas-e erre a célra???
Nekünk ugy tünt, mintha ez a rekesz keskenyebb lenne a cd-nél.
Esetleg ha valaki már túl van ezen a kérdésen, kérem ossza meg velünk a titkot. :)
A cd-hez jár egy fém keret, ez tünik szélesebbnek a tárolórekesz nyilásánál.Persze ha ez a rekesz kikerülne a helyéről, lehet elférne a cd.
Arra sem nagyon jöttünk rá -az esti sötétség miatti korlátozott látási viszonyok miatt -  ,hogyan kell kiszedni ezt a rekeszt????Simán ki kell pattintani, vagy le kell bontani az alsó konzol részt???Úgy tünik, mintha alatta lenne a rekesz, viszont ugy nagyon ésszerütlen lenne .Japán tervezők ennyire nem lehetnek idióták???.Tehát, ha tudja valaki a választ, segitsen please!

Üdv


ez a link mindent el árúúúúll

http://toyotaownersclub.com/forums/index.php?act=ST&f=20&t=21168
we smoke, you smoke, ... everybody smoke; háhá: 1284km/tank (D4D) 90-117km/h átlag

ykzeendo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 182
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #742 Dátum: 2009.03.19 14:15:55 »
Hi! Na akkor szépen sorjában...
Hali én kiszedtem minden csavart, kiszedtem, a középkonzolt is, de a kis rekeszes rész nem akar ki jönni pedig nem fogja csavar, erősebben nem merem félek hogy eltörik... :helpsmilie:

mi lehet a para oka? :helpsmilie:
« Utoljára szerkesztve: 2009.03.19 14:27:44 írta kleingy »
we smoke, you smoke, ... everybody smoke; háhá: 1284km/tank (D4D) 90-117km/h átlag

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #743 Dátum: 2009.03.19 17:34:05 »
Pontosan mi is nem akar engedni?
Xanyi

ykzeendo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 182
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #744 Dátum: 2009.03.20 07:13:28 »
Pontosan mi is nem akar engedni?


már megoldottam

 a hamu tartó alatt azon a 2 csavaron kívül volt még egy az nem akarta az igazságot

de már minden ok :clap:
we smoke, you smoke, ... everybody smoke; háhá: 1284km/tank (D4D) 90-117km/h átlag

ykzeendo

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 182
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #745 Dátum: 2009.04.19 11:07:35 »
Sziasztok!
Segítség kellene... :helpsmilie:
Valami lett a hifimmel...konkrétan csak pattog kb. 5 másodpercenként az erősítő, ill. a hangfal, de amikor pattog, akkor az erősítőn felvillannak a ledek...
És most valami "szerelő féleséget" keresek pesten aki ránézne(megcsinálná), nem milliókért...  :szemez:
Valami ajánlat?
Előre is köszi a segítséget!  :flowers:

hali valószínűleg kimentek a FETTek vagy a táp fett vagy a végfok fett ez nem sokba kerül általában 500ft-500eFT /db ft között van erősítőtől függően

nekem egy SAL PRO 900 van amiben a táp fetek mentek ki 3 db ez szereléssel együtt volt 3000ft
we smoke, you smoke, ... everybody smoke; háhá: 1284km/tank (D4D) 90-117km/h átlag

Olaf

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #746 Dátum: 2009.04.26 10:21:12 »
csövi!

valaki épített már be panasonic cq-rx300n rádiót?
berakni beraktam, csak összekötni nem tudom semmivel.
tudjátok esetleg milyen átalakító kell hozzá?

köszi
Szikrázik a köd, csicseregnek a varjak, virágzik a penész! Csuhéjj!
Toyota Yaris 1.3 Sol 5.2 l/100km :)

leszilaci

  • Vendég
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #747 Dátum: 2009.04.26 11:52:28 »
csövi!

valaki épített már be panasonic cq-rx300n rádiót?
berakni beraktam, csak összekötni nem tudom semmivel.
tudjátok esetleg milyen átalakító kell hozzá?

köszi
toyota-ISO átalakító. mediamarktban is vehetsz. kb 2500ft körüli áron van. gyári fejegységről lehúzod a csatlakozókat, átalakítóba bedugód, és azt tovább a fejegységre.
figyelj rá,h 4 hangszórósat vegyél! van 2 hangszóróshoz való átalakító is.

Olaf

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #748 Dátum: 2009.04.27 07:18:29 »
csövi!

valaki épített már be panasonic cq-rx300n rádiót?
berakni beraktam, csak összekötni nem tudom semmivel.
tudjátok esetleg milyen átalakító kell hozzá?

köszi
toyota-ISO átalakító. mediamarktban is vehetsz. kb 2500ft körüli áron van. gyári fejegységről lehúzod a csatlakozókat, átalakítóba bedugód, és azt tovább a fejegységre.
figyelj rá,h 4 hangszórósat vegyél! van 2 hangszóróshoz való átalakító is.
Köszi!
Szikrázik a köd, csicseregnek a varjak, virágzik a penész! Csuhéjj!
Toyota Yaris 1.3 Sol 5.2 l/100km :)

jackson333

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #749 Dátum: 2009.05.15 16:34:13 »
Sziasztok!

Végre rátaláltam erre a fórumra, remélem itt kapok valami jó ötletet. Az lenne a problémám, hogy a 2007-ben vásárolt 2-es yaris-t nem mp3--as cd lejátszóval vettem ami mostanra már nagyon hiányzik. Egészen eddig FM transmitterben gondolkoztam de azt olvastam ezekről a kütyükről, hogy van nekik egy alap zúgás, sistergés hangjuk. Egy gyári mp3-as cd lejátszó horribilis összegekbe kerül.
Tehát a kérdéseim a következők.
1. A 2-es yaris gyári cd lejátszója alá, fölé be lehet szerelni egy másik cd lejátszót is vagy csak a gyári helyébe lehet beépíteni?
2. Esetleg bontottan lehet valahonnan gyári mp3-ast venni?
3. Más alternatív max. 20-30k ból kihozható minőségi megoldás létezik még?