Szerző Téma: Yarisba Cd beépitése?  (Megtekintve 290864 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #690 Dátum: 2008.03.13 18:21:02 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "andrew82"
Azt szeretném megkérdezni, hogy kinéztem egy elég olcsó fejegységet, dvd-s, divx-es, mmc kártyás, usb-s... minden benne van. Van egy alpine fejegységem, szeretném arra rákötni (AUX-ra), ez megoldható szerintetek? Ugyanis azzal le tudnám játszani a filmeket majd ha veszek hozzá lcd-t, de a hangszórók természetesen az Alpine-ra vannak kötve, vagyis azon keresztül kellene szólnia.

nem egy nagy vasziszdasz a fejcsere...
ha az általad említett módon meg is csinálnád (hogy láncba kötöd a 2 eszközt), az ócsó' fejegységet hova raknád? nem lenne útban? :hmm:


Ha meg lehet oldani, akkor a kesztyûtartó feletti rekeszbe kéne építeni :) Az úgyis lecsukható, nem is látszanak :)
Amúgy meg lehet fm transmitterrel lesz megoldva. Majd elválik, ez még kicsit odébb lesz úgyis.

leszilaci

  • Vendég
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #691 Dátum: 2008.03.14 08:05:12 »
Idézetet írta: "andrew82"

Ha meg lehet oldani, akkor a kesztyûtartó feletti rekeszbe kéne építeni :) Az úgyis lecsukható, nem is látszanak :)
Amúgy meg lehet fm transmitterrel lesz megoldva. Majd elválik, ez még kicsit odébb lesz úgyis.

kesztyûtartó feletti részeben én a napszemüveget, tollat, autós baleset esetén kitöltendõ nyomtatványt, toyotaklubbos szórólapot :nyelv: tartok. oda beférne??? nem túl mély az a rekesz.
fm átalakító szerintem nem az igazi ... bár... ha jól emlékszem Trotter66-nak mintha ilyesmi is lenne(volt) a rönójában (vagy csak akart, már nem tudom.) :sunyi: esetleg tõle lehetne kérdezni,h mit tapaszt-nyalt.

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #692 Dátum: 2008.03.14 17:39:32 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "andrew82"

Ha meg lehet oldani, akkor a kesztyûtartó feletti rekeszbe kéne építeni :) Az úgyis lecsukható, nem is látszanak :)
Amúgy meg lehet fm transmitterrel lesz megoldva. Majd elválik, ez még kicsit odébb lesz úgyis.

kesztyûtartó feletti részeben én a napszemüveget, tollat, autós baleset esetén kitöltendõ nyomtatványt, toyotaklubbos szórólapot :nyelv: tartok. oda beférne??? nem túl mély az a rekesz.
fm átalakító szerintem nem az igazi ... bár... ha jól emlékszem Trotter66-nak mintha ilyesmi is lenne(volt) a rönójában (vagy csak akart, már nem tudom.) :sunyi: esetleg tõle lehetne kérdezni,h mit tapaszt-nyalt.


És mi van mögötte? Nem lóghat hátra? :) Nem néztem még bele, csak egy ötlet. De majd kialakul :) Vagy nem tudom, esetleg valahogy a kormány alá? :) Bár az kényelmetlen lenne.

A transmittert meg ma megvettem és tökéletes :) Pont ilyet akartam, még fel is erõsíti a jelet, nagyon jól szól.

Yokozuna

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Alpine SWD-1600
« Válasz #693 Dátum: 2008.03.31 11:01:56 »
sziasztok!

vettem szombaton egy Alpine SWD-1600 aktív mélynyomót a Yarisomba, tudom, méretileg nem nagy cucc, de ugye a hely szûke miatt sok választásom nincs...

mennyire fog ez jól szólni? NEKEM, nem az utcán bámészkodóknak szánom a hangokat;)

ja és az anyósülés alá gondoltam, befér...


andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Re: Alpine SWD-1600
« Válasz #694 Dátum: 2008.03.31 11:12:05 »
Idézetet írta: "Yokozuna"
sziasztok!

vettem szombaton egy Alpine SWD-1600 aktív mélynyomót a Yarisomba, tudom, méretileg nem nagy cucc, de ugye a hely szûke miatt sok választásom nincs...

mennyire fog ez jól szólni? NEKEM, nem az utcán bámészkodóknak szánom a hangokat;)

ja és az anyósülés alá gondoltam, befér...



szia!
Én is ilyet akarok, vagy Pioneer ts ws22a :)

Ha jól emlékszem arról az alpineról jókat írtak, mikor megemeltem elég súlyos volt :) Ha majd beépíted mondd már el a véleményed :)

http://www.youtube.com/watch?v=ID6x5qs_-Vk

Szerintem a lágy mélyeket nem nagyon bírja, de majd elválik. Amúgyis ülés alá kell.

Yokozuna

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re: Alpine SWD-1600
« Válasz #695 Dátum: 2008.03.31 11:21:44 »
Idézetet írta: "andrew82"
Idézetet írta: "Yokozuna"
sziasztok!

vettem szombaton egy Alpine SWD-1600 aktív mélynyomót a Yarisomba, tudom, méretileg nem nagy cucc, de ugye a hely szûke miatt sok választásom nincs...

mennyire fog ez jól szólni? NEKEM, nem az utcán bámészkodóknak szánom a hangokat;)

ja és az anyósülés alá gondoltam, befér...



szia!
Én is ilyet akarok, vagy Pioneer ts ws22a :)

Ha jól emlékszem arról az alpineról jókat írtak, mikor megemeltem elég súlyos volt :) Ha majd beépíted mondd már el a véleményed :)

http://www.youtube.com/watch?v=ID6x5qs_-Vk

Szerintem a lágy mélyeket nem nagyon bírja, de majd elválik. Amúgyis ülés alá kell.


Okés, elvileg ma délután viszem beszereltetni, majd írok véleményt;)

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Re: Alpine SWD-1600
« Válasz #696 Dátum: 2008.03.31 11:25:25 »
Idézetet írta: "Yokozuna"
Idézetet írta: "andrew82"
Idézetet írta: "Yokozuna"
sziasztok!

vettem szombaton egy Alpine SWD-1600 aktív mélynyomót a Yarisomba, tudom, méretileg nem nagy cucc, de ugye a hely szûke miatt sok választásom nincs...

mennyire fog ez jól szólni? NEKEM, nem az utcán bámészkodóknak szánom a hangokat;)

ja és az anyósülés alá gondoltam, befér...



szia!
Én is ilyet akarok, vagy Pioneer ts ws22a :)

Ha jól emlékszem arról az alpineról jókat írtak, mikor megemeltem elég súlyos volt :) Ha majd beépíted mondd már el a véleményed :)

http://www.youtube.com/watch?v=ID6x5qs_-Vk

Szerintem a lágy mélyeket nem nagyon bírja, de majd elválik. Amúgyis ülés alá kell.


Okés, elvileg ma délután viszem beszereltetni, majd írok véleményt;)


Köszi :)

Endroo

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 47
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #697 Dátum: 2008.03.31 11:27:07 »
én is az alpine és a pio között vacilálok, úgyhogy várom a véleményedet
It seems they wanna finger print me and gimmie some years
They'll only get one finger while I'm shifting gears

Yokozuna

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #698 Dátum: 2008.03.31 11:32:44 »
végülis szerda délután viszem, lebeszéltem.
néztem a pio-t is, de "akciósan" volt a MM-ban áfa nélkül, 33 ezerért hozzájutottam, ennyiért nem láttam sehol ilyet:))

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #699 Dátum: 2008.03.31 11:38:29 »
Idézetet írta: "Yokozuna"
végülis szerda délután viszem, lebeszéltem.
néztem a pio-t is, de "akciósan" volt a MM-ban áfa nélkül, 33 ezerért hozzájutottam, ennyiért nem láttam sehol ilyet:))


Annyiért jó igen. Használtan akarnék venni, de egyelõre nem találtam :)

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #700 Dátum: 2008.04.06 10:09:22 »
Tegnap egy Fiesta gyári hifije lealázta az enyémet, mind hangerõben, mind minõségben, mindenhogyan, pedig költöttem rá, de sehol sincs hozzá képest, nem is értem. Ennyire jó lenne abban a gyári?  :szomoru:

leszilaci

  • Vendég
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #701 Dátum: 2008.04.06 14:05:51 »
Idézetet írta: "andrew82"
Tegnap egy Fiesta gyári hifije lealázta az enyémet, mind hangerõben, mind minõségben, mindenhogyan, pedig költöttem rá, de sehol sincs hozzá képest, nem is értem. Ennyire jó lenne abban a gyári?  :szomoru:

ezért kell  innen válogatni... :otlet:  mondjuk egy bármilyen Mark Levinson csomagost :nagymosoly:

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #702 Dátum: 2008.04.06 15:49:37 »
Idézetet írta: "leszilaci"
Idézetet írta: "andrew82"
Tegnap egy Fiesta gyári hifije lealázta az enyémet, mind hangerõben, mind minõségben, mindenhogyan, pedig költöttem rá, de sehol sincs hozzá képest, nem is értem. Ennyire jó lenne abban a gyári?  :szomoru:

ezért kell  innen válogatni... :otlet:  mondjuk egy bármilyen Mark Levinson csomagost :nagymosoly:


Jajj miért nem mutattad elõbb!  :nyelv: Ha tudom ezt választom!  :nagymosoly: Most miattad lealáztak  :nagymosoly:

andrew82

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 410
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #703 Dátum: 2008.04.16 18:41:12 »
Yokozuna: Beszerelték már? :)

jawacz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re: Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #704 Dátum: 2008.07.08 22:13:15 »
Sziasztok

Yaris Vesro 1.4 D4D 2002 autóm, van és vettem 1 Panasonic CQ-CC1405N Fejegységet.
Bekötöttem maszekban mert a csatlakozók nem passzoltak.
Észrevettem igy hogy a gyári fejegyszég csatlakozói nincsenek bedugva, nem megy a műszerval világitás ha a távolsági fényt felkatcsolom. Továbbá a szebsségmérő-fordulatszámmérő kijelző fényerő kapcsolója sem megy.
Gondolom a gyári fejegységen kereszül záródott valami áramkör, mert itt is világottak a gombok.
Tudtok segiteni?
Előrre is köszi
nly JAPAN