Szerző Téma: Yarisba Cd beépitése?  (Megtekintve 292207 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Nheo

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #645 Dátum: 2007.11.18 10:13:14 »
Sziasztok.

Ezt http://www.vatera.hu/sony_mdx_c800rec_minidisc_tuner_felvetel_41651651.html szeretném beépíteni egy 2002-es Yarisba. Tud vki segíteni hogy hova és hogyan lehet. Végig olvastam a topicot de nem vagyok teljesen meggyõzõdve róla. Potyára nem akarom megvenni. Köszönöm a hozzászólásokat.

Thomas

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 149
audio
« Válasz #646 Dátum: 2007.11.18 15:16:39 »
Szia!

Írtad hogy beleolvastál a topicba, hát akkor azért észre kellett venned, hogy megoldható a cd-s fejegység beszerelése. Sokan sok mindent megírtak, megmutattak, én is innen nyertem információt és rengeteg segítséget, amivel végül is sikerült beszerelnem a JVC-AVX2-t, ami nem egyszerü hiszen az elõlap motoros és több szögben állítható stb...az átlag 1 DIN-es fejegységhez képest bõven volt mit ügyeskedni. Azért volt kedvem hozzá, mert pontos és kimerítõ segítséget kaptam, ezúton is köszönöm XANYI-nak a leírtakat.

Ui: Természetesen beszerelhetõ minden további nélkül a mutatott fejegység. Ennyiért nem vennék használtat, 20e körül garis korrekt darabokat is lehet kapni. Ha elakadtál írjál és próbálok segíteni.

Thomas







Idézetet írta: "Nheo"
Sziasztok.

Ezt http://www.vatera.hu/sony_mdx_c800rec_minidisc_tuner_felvetel_41651651.html szeretném beépíteni egy 2002-es Yarisba. Tud vki segíteni hogy hova és hogyan lehet. Végig olvastam a topicot de nem vagyok teljesen meggyõzõdve róla. Potyára nem akarom megvenni. Köszönöm a hozzászólásokat.

Nheo

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
Re: audio
« Válasz #647 Dátum: 2007.11.18 15:44:08 »
Köszi Thomas.

Beszéltem Xanyival is. Õ is mondta h be lehet. Majd ha elakadok kérek segítséget. Vissza térve az árra Te MD játszósat tudsz 20-ért?

Thomas

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 149
Re: audio
« Válasz #648 Dátum: 2007.11.18 23:30:05 »
Idézetet írta: "Nheo"
Köszi Thomas.

Beszéltem Xanyival is. Õ is mondta h be lehet. Majd ha elakadok kérek segítséget. Vissza térve az árra Te MD játszósat tudsz 20-ért?



Szia!

Elnézést elnéztem, md-set ennyiért nem tudok. A beszerelés biztosan menni fog. A hangszórók gyáriak? Szerintem együtt érdemes cserélni, ha még azok. Lehet nagyon jó a fejegység, amit kivettem gyári hangszórók azok nagyon gyengék voltak, egyszerûen szólva, kritikán aluliak. Én egy Sinus-Live 13 cm-es szett szereltem be, fa kiemelõ kerettel, keresztváltó stb...   Az eredmény után egyértelmûen megérte a fáradozást. Ha érdekelnek képek ezzel kapcsolatban, akkor írd meg az email címed és szívesen elküldöm.

Thomas

Filalac

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #649 Dátum: 2007.11.20 07:56:50 »
Profi

Köszi a segítséget valóban a fejegység csipog, bár eddig volt már beszerelve pár kocsiban de még sosem csipogott eddig.

Üdv

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #650 Dátum: 2007.11.20 08:44:51 »
Idézetet írta: "Filalac"
Profi

Köszi a segítséget valóban a fejegység csipog, bár eddig volt már beszerelve pár kocsiban de még sosem csipogott eddig.

Üdv


Szívesen. :D

egyébként kikapcsolható a csipogás.
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Filalac

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #651 Dátum: 2007.11.20 11:52:15 »
Tulajdonképpen nem idegesít, csak meglepõdtem mert eddig nem volt hangja. Azt hittem én kötöttem vissza valamit rosszul. Annyi mindent szét húztam, hogy örültem, hogy minden visszament a helyére.

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #652 Dátum: 2007.11.20 13:27:56 »
Idézetet írta: "Filalac"
Tulajdonképpen nem idegesít, csak meglepõdtem mert eddig nem volt hangja. Azt hittem én kötöttem vissza valamit rosszul. Annyi mindent szét húztam, hogy örültem, hogy minden visszament a helyére.


Mennyivel másabb hangja van a papír hangszórónak az új fejjel?
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Filalac

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #653 Dátum: 2007.11.22 12:16:39 »
Meglepõen szépen szólnak a hangszórók.
Így le is mondtam arról, hogy kicseréljem õket.
Nekem Pio fejegység van benne.

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #654 Dátum: 2007.11.22 13:09:44 »
Idézetet írta: "Filalac"
Meglepõen szépen szólnak a hangszórók.
Így le is mondtam arról, hogy kicseréljem õket.
Nekem Pio fejegység van benne.


Nekem is pio cucc van a Carinámba de klasszisal jobban szól a gyári hangfalak nélkül. :D
Majd jött a kábelcsere,erõsítõ,mélyláda projekt. :D

Esetleg valamikor meg lehet hallgatni?  :nagymosoly:
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Nheo

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
Re: audio
« Válasz #655 Dátum: 2007.11.22 17:12:11 »
Idézetet írta: "Thomas"
Idézetet írta: "Nheo"
Köszi Thomas.

Beszéltem Xanyival is. Õ is mondta h be lehet. Majd ha elakadok kérek segítséget. Vissza térve az árra Te MD játszósat tudsz 20-ért?



Szia!

Elnézést elnéztem, md-set ennyiért nem tudok. A beszerelés biztosan menni fog. A hangszórók gyáriak? Szerintem együtt érdemes cserélni, ha még azok. Lehet nagyon jó a fejegység, amit kivettem gyári hangszórók azok nagyon gyengék voltak, egyszerûen szólva, kritikán aluliak. Én egy Sinus-Live 13 cm-es szett szereltem be, fa kiemelõ kerettel, keresztváltó stb...   Az eredmény után egyértelmûen megérte a fáradozást. Ha érdekelnek képek ezzel kapcsolatban, akkor írd meg az email címed és szívesen elküldöm.

Thomas


...Thomas.

Értdekelne. Köszi. nheo@freemail.hu

Filalac

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 11
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #656 Dátum: 2007.11.23 16:20:00 »
Persze

Szerintem összelehet hozni egy talit.
Majd beszélek az öcskössel õ elég sokat szaladgál a kocsival, és akkor megbeszélünk egy idõpntot.
Azért nem hangorkánra nem kell számítani de szerintem (meg nekem) egész jól zörög.  :pofa:

Profy

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3148
  • Bontó szökevény 5,2L országút :D
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #657 Dátum: 2007.11.23 23:33:24 »
Idézetet írta: "Filalac"
Persze

Szerintem összelehet hozni egy talit.
Majd beszélek az öcskössel õ elég sokat szaladgál a kocsival, és akkor megbeszélünk egy idõpntot.
Azért nem hangorkánra nem kell számítani de szerintem (meg nekem) egész jól zörög.  :pofa:


Rendben. :D

Nagyából tudom mire számíthatok azért. :D
Akkor majd valahol valamikor összefutunk. :D
Toyota Avensis I.Se 2002 kifutó

16

Nheo

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 38
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #658 Dátum: 2007.12.01 12:23:43 »
Sziasztok.

Valaki tudja hogyan kell leszedni a Yaris elsõ ajtókárpitjait. És megoldani hogy ne rezonáljon be... Köszi.

rezsofriedrich

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 771
  • ficere
Yaris II-terra-ba hátsó hangszórók
« Válasz #659 Dátum: 2007.12.11 18:29:31 »
T.Márkatársaim!

Nemrég szó esett a Yaris II-terra hátsó ajtóhangszórókról,itt kérek segítséget én is :kinek milyen hangszóró "jött be"?
Elõ van e kábelezve ?Könnyü leszedni az ajtóborítást? Vagyis röviden:mit vegyek és hogyan csináljam?? :hmm:
Az eredetiektõl azóta félek mióta a ködlámpaszetre kifizettem 84 kilót!Az eredeti  :toy: cuccok sajnos aranyárban mennek!
Elõre is köszi minden tippért!
A :toy: legyen veletek!
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)