Szerző Téma: Yarisba Cd beépitése?  (Megtekintve 288400 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #180 Dátum: 2005.03.30 11:35:18 »
Már úgy is mindenki tud mindent a Cd beépítésről  :lol:  Aki meg nem, annak csak vissza kell olvasnia a topicot. Minden le vn írva, fotókkal illusztrálva stb. Ha meg gond, majd ki dobnak minket innen  :lol:

Mondom, pénteken megyek Bp. Sajna Kecskemétre nem....
Üdv: Kishaver 74

zeher

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 144
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #181 Dátum: 2005.03.30 11:43:30 »
Idézetet írta: "kishaver"
Már úgy is mindenki tud mindent a Cd beépítésről  :lol:  Aki meg nem, annak csak vissza kell olvasnia a topicot. Minden le vn írva, fotókkal illusztrálva stb. Ha meg gond, majd ki dobnak minket innen  :lol:

Mondom, pénteken megyek Bp. Sajna Kecskemétre nem....


Legyen az a topic címe:

yarisra dísztárcsa- és cd beépítése illetve beszerzése :lol:
color=blue]yaris linea terra 1.0 vvti[/color]/[size=13]-101-[/size]

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #182 Dátum: 2005.03.30 17:28:48 »
Dísztárcsa ügyben.

Ma délután kicsit megcsúsztam idöben. Volt nálam valaki, utána meg mikto indultam volna jött egy nagy rakás busz éhes turistákkal. Most mentek el 17:20 kor, viszont hatig van nyitva a cég oberwartban.

Bocsánatot kérek mindenkitöl, holnap (csütörtök) délutánra toltam a "programot".
Kishaverrel pénteken talizunk, tehát nem marad le senki semmiröl :)


Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #183 Dátum: 2005.03.30 17:37:40 »
Idézetet írta: "Zénóka"

Kishaverrel pénteken talizunk, tehát nem marad le senki semmiröl :)


Pénteken lesz a nagy beszerelés? Akkor én is készülök!  :lol:
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #184 Dátum: 2005.03.30 22:02:54 »
Idézetet írta: "kishaver"
Már úgy is mindenki tud mindent a Cd beépítésről  :lol:  Aki meg nem, annak csak vissza kell olvasnia a topicot. Minden le vn írva, fotókkal illusztrálva stb. Ha meg gond, majd ki dobnak minket innen  :lol:

Mondom, pénteken megyek Bp. Sajna Kecskemétre nem....

Csak azért nem dobok ki senkit emiatt, mert nekem is kell dísztárcsa :D
Különben is énnekem csak a hangom nagy, ha csinálni kell valamit ...
Laco 73 :D

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #185 Dátum: 2005.04.01 10:36:31 »
Idézetet írta: "BKrisz"
Idézetet írta: "Zénóka"
Ha kell valakinek szóljon eme topikban, holnap megyek megint. Budapestre a hét végéig fel tudom juttatni, a balatonra is megyek a héten. Ha valakinek gond az euró, nekem jó forintban is fizetni, persze utólag.

Zénóka, ez bőven 15e HUF-on belül van, kérnék 5 dísztárcsát, nekem szinte bármikor jó az átvétel Bp-n, euróban fizetném. Köszi előre is!
Nagyon nagy szükség lenne az elérhetőségedre, mert Zénóka ma elhozza az osztrákoktól a felnit én meg felvinném Pestre, de hogy fogunk így összefutni, ha nem egyeztetünk???  30/520-8962 elérsz. Kb du 6-7 felé leszek a fővárosban ma. Ha addig nem jelzel, akkor legközelebb köv héten szerdán (2005. 04. 06.) leszek Bp és du 1-4 környékén. Ha egyik időpontot sem tudjuk összehozni, akkor marad a találkozón való átvétel. :!:  :!:
Üdv: Kishaver 74

zeher

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 144
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #186 Dátum: 2005.04.01 12:43:42 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "BKrisz"
Idézetet írta: "Zénóka"
Ha kell valakinek szóljon eme topikban, holnap megyek megint. Budapestre a hét végéig fel tudom juttatni, a balatonra is megyek a héten. Ha valakinek gond az euró, nekem jó forintban is fizetni, persze utólag.

Zénóka, ez bőven 15e HUF-on belül van, kérnék 5 dísztárcsát, nekem szinte bármikor jó az átvétel Bp-n, euróban fizetném. Köszi előre is!
Nagyon nagy szükség lenne az elérhetőségedre, mert Zénóka ma elhozza az osztrákoktól a felnit én meg felvinném Pestre, de hogy fogunk így összefutni, ha nem egyeztetünk???  30/520-8962 elérsz. Kb du 6-7 felé leszek a fővárosban ma. Ha addig nem jelzel, akkor legközelebb köv héten szerdán (2005. 04. 06.) leszek Bp és du 1-4 környékén. Ha egyik időpontot sem tudjuk összehozni, akkor marad a találkozón való átvétel. :!:  :!:



felnit? nem dísztárcsát? :lol:
color=blue]yaris linea terra 1.0 vvti[/color]/[size=13]-101-[/size]

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #187 Dátum: 2005.04.01 12:48:20 »
Idézetet írta: "zeher"
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "BKrisz"
Idézetet írta: "Zénóka"
Ha kell valakinek szóljon eme topikban, holnap megyek megint. Budapestre a hét végéig fel tudom juttatni, a balatonra is megyek a héten. Ha valakinek gond az euró, nekem jó forintban is fizetni, persze utólag.

Zénóka, ez bőven 15e HUF-on belül van, kérnék 5 dísztárcsát, nekem szinte bármikor jó az átvétel Bp-n, euróban fizetném. Köszi előre is!
Nagyon nagy szükség lenne az elérhetőségedre, mert Zénóka ma elhozza az osztrákoktól a dísztárcsát én meg felvinném Pestre, de hogy fogunk így összefutni, ha nem egyeztetünk???  30/520-8962 elérsz. Kb du 6-7 felé leszek a fővárosban ma. Ha addig nem jelzel, akkor legközelebb köv héten szerdán (2005. 04. 06.) leszek Bp és du 1-4 környékén. Ha egyik időpontot sem tudjuk összehozni, akkor marad a találkozón való átvétel. :!:  :!:
felnit? nem dísztárcsát? :lol:
Jól van naaaa :lol:
Üdv: Kishaver 74

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #188 Dátum: 2005.04.01 12:55:45 »
Egyébként változott a progi.....

Kicsit csúszunk, mert azt a kiba drótot még mindig nem kerítették elő. Szegény Zénóka már vagy 5x volt miatta a bóótba. Kicsit félrecsúszott a szitu náluk. Azért ők sem olyan szépek és jók, mint ahogy azt mindenki hiszi. Most viszont megint megígérték du. 4-re. Úgy hogy most már én is megnézem magamnak azt a bóótot, épp ráérek.  :x  Meg nagyon be kellene szerelni, mert most lenne időm rá, de aztán egy hétig semmi. A talira meg azért csak azzal kellene megjelenni. Addig még majd 2000 km-t futok.

A lényeg: Pesten este 8-9 körül leszek, ha minden OK.
Üdv: Kishaver 74

BKrisz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 89
    • http://startadsl.hu/lexus/
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #189 Dátum: 2005.04.01 14:47:25 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "zeher"
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "BKrisz"
Idézetet írta: "Zénóka"
Ha kell valakinek szóljon eme topikban, holnap megyek megint. Budapestre a hét végéig fel tudom juttatni, a balatonra is megyek a héten. Ha valakinek gond az euró, nekem jó forintban is fizetni, persze utólag.

Zénóka, ez bőven 15e HUF-on belül van, kérnék 5 dísztárcsát, nekem szinte bármikor jó az átvétel Bp-n, euróban fizetném. Köszi előre is!
Nagyon nagy szükség lenne az elérhetőségedre, mert Zénóka ma elhozza az osztrákoktól a dísztárcsát én meg felvinném Pestre, de hogy fogunk így összefutni, ha nem egyeztetünk???  30/520-8962 elérsz. Kb du 6-7 felé leszek a fővárosban ma. Ha addig nem jelzel, akkor legközelebb köv héten szerdán (2005. 04. 06.) leszek Bp és du 1-4 környékén. Ha egyik időpontot sem tudjuk összehozni, akkor marad a találkozón való átvétel. :!:  :!:
felnit? nem dísztárcsát? :lol:
Jól van naaaa :lol:


elértük egymást, köszönöm a segítséget!
color=#249700]BKrisz[/color] /'07 Corolla Verso 2.2D-CAT /
'05 Lexus GS /
102.

Attis

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 308
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #190 Dátum: 2005.04.09 15:45:20 »
Na megvan a Sony CDX-S2200 MP3-as fejegység.
tudtátok hogy kifutó darab :?  még sikerült az egyetlen utolso példányt megcsipnem.
Most már csak a mütét van hátra. :cry:

zeher

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 144
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #191 Dátum: 2005.04.09 16:16:47 »
Idézetet írta: "Attis"
Na megvan a Sony CDX-S2200 MP3-as fejegység.
tudtátok hogy kifutó darab :?  még sikerült az egyetlen utolso példányt megcsipnem.
Most már csak a mütét van hátra. :cry:


gratula hozzá, nem fogsz benne csalódni, nekem nagyon jó szuperál :lol:
color=blue]yaris linea terra 1.0 vvti[/color]/[size=13]-101-[/size]

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #192 Dátum: 2005.04.09 16:17:04 »
Idézetet írta: "Attis"
Na megvan a Sony CDX-S2200 MP3-as fejegység.
tudtátok hogy kifutó darab :?  még sikerült az egyetlen utolso példányt megcsipnem.
Most már csak a mütét van hátra. :cry:

Hajrá! :D
Laco 73 :D

zeher

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 144
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #193 Dátum: 2005.04.09 16:22:18 »
Ezek szerint te sem vagy a talin Klaco!

Árván itthon maradtunk [smilie=sm52.gif]
color=blue]yaris linea terra 1.0 vvti[/color]/[size=13]-101-[/size]

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #194 Dátum: 2005.04.09 16:46:27 »
Idézetet írta: "zeher"
Ezek szerint te sem vagy a talin Klaco!

Árván itthon maradtunk [smilie=sm52.gif]

Hát igen sajna elég sok dolgom van, csak közben mindig akad 1-2 perc fórumozni :D
Laco 73 :D