Szerző Téma: Yarisba Cd beépitése?  (Megtekintve 291157 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #150 Dátum: 2005.03.25 11:06:55 »
Idézetet írta: "ludus"
Idézetet írta: "Xanyi"
Ide tettem fel pár képet:
http://kep.tar.hu/xanyi/50033884#2
Valamelyik alatt van komment is, azt is érdemes elolvasni!

Egyébként létezik gyári műanyag kiemelőkeret is... Az nem jó? Mondjuk az egyértelmű hogy az MDF kevésbé hajlamos a rezonanciára mint a műanyag...
Erről írtam a diplomamunkám. Komoly!!! Rendesen csináltam 4 hangfalat és azokat méregettem. Nem teszem fel a netre és milliókért sem eladó. Szólok mielőtt még valaki eladná a kocsiját miatta.  :lol:  :lol:  :lol:
Üdv: Kishaver 74

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #151 Dátum: 2005.03.25 18:20:23 »
Idézet
Neked nem úgy van,hogy a magnó alatti rekeszben van.MIlyen cucc ez a rekesz?Magnó sehol  ,ez tetszik.Teljes alja cserélve van?Úgy látom ,mintha komplett más lenne.

Igen, a középkonzul alja kompletten cserélve van. Jójó, csak az ára húzos, mivel 15 ezer körül van asszem...  :( Így már kafa, de ezt a beépítőkeretet még mindig nem tudtam beszerezni:
http://www.toyotaownersclub.com/forums/uploads/1104279348/gallery_8688_40_1104417266.jpg
Ahogy nekem most bent van, úgy is szépen illeszkedik, de a fenti képen látható, hogy kisebb a rádió alatt a tárolórekesz, de így a rádiónak a kerete is felmegy... Sajna ilyet még nem tudtam beszerezni!  :( Ha valaki tud, szóljon!!!
De ha olcsóbban akarod megúszni, akkor simán a gyári rádió alatti tárolórekesz helyére is szépen be lehet tenni a rádiót. Annak az az előnye, hogy levett előlappal ha benéznek a kocsiba csak azt látják, hogy gyári rádió. Tehát feltörni nem fogják!

Idézet
Nem tervezel kiemelőkeret sorozatgyártást? Mert egy párra kapásból vevő lennék  
Egyébként létezik gyári műanyag kiemelőkeret is... Az nem jó? Mondjuk az egyértelmű hogy az MDF kevésbé hajlamos a rezonanciára mint a műanyag...

Nem bonyolult megcsinálni. Egy 8-as + egy 12-es MDF lap, ragasztva és csavarozva.
Nekem azért nem műanyag, mert itt Szombathelyen nem tudtam beszerezni, és ráadásul a fa sokkal merevebb is. Így valszeg ha tudtam volna szerezni se műanyag lenne!  :lol:

A Tuning&Stereo pedig minden Yarisosnak kötelező!!!
Xanyi

Attis

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 308
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #152 Dátum: 2005.03.26 15:53:27 »
Hát megkérdesztem a szervizt menyiért mütenék be az enyémet és felszámolnának cirka 1 óra szervizdijat kb 7000 pénzt :?  hát nem is tudom + az átalakitó ára. Meg persze rákérdeztem az ajtokra is az plusz mégegy ora lene ez igy cirka 14e. :cry:

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #153 Dátum: 2005.03.26 19:18:28 »
Idézetet írta: "Attis"
Meg persze rákérdeztem az ajtokra is az plusz mégegy ora lene ez igy cirka 14e. :cry:

Az ajtókkal mit kell csinálni?
Xanyi

zeher

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 144
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #154 Dátum: 2005.03.27 09:30:50 »
Idézetet írta: "Attis"
Hát megkérdesztem a szervizt menyiért mütenék be az enyémet és felszámolnának cirka 1 óra szervizdijat kb 7000 pénzt :?  hát nem is tudom + az átalakitó ára. Meg persze rákérdeztem az ajtokra is az plusz mégegy ora lene ez igy cirka 14e. :cry:


Nekem kecskeméten 4000Ft-ért tették be a fejegységet ebben az árban benne volt az iso átalakító is!
color=blue]yaris linea terra 1.0 vvti[/color]/[size=13]-101-[/size]

Attis

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 308
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #155 Dátum: 2005.03.27 10:38:18 »
Az ajtoban nem szolnak a hangfalak plusz kikoptak az eröhatárolok.
Ja ebben még nincs ben az átlakito nem tudom máshol be lehet -e szerezni de elgondolkodok hogy 7000-étr magam is bemütöm multkor már félig szétszedtem a müszerfalat  :?

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #156 Dátum: 2005.03.27 15:19:23 »
Idézetet írta: "Attis"
Az ajtoban nem szolnak a hangfalak plusz kikoptak az eröhatárolok.
Ja ebben még nincs ben az átlakito nem tudom máshol be lehet -e szerezni de elgondolkodok hogy 7000-étr magam is bemütöm multkor már félig szétszedtem a müszerfalat  :?

Az új rádió amúgy megvan már?  :wink:
Xanyi

Attis

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 308
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #157 Dátum: 2005.03.27 16:03:47 »
Majd most fizetéskor remélem jut rá mani. :? Amúgy részletre veszem.
Mert még kell egy két aproság triko üléshuzat, disztárcsa(mert valaki lelopkodot 2db gyárit-de nem az lesz), elakadásjelzö háromszöget(bár szerintem felesleges-pláne egy Toyotában) :wink:

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #158 Dátum: 2005.03.27 17:09:45 »
Idézetet írta: "Attis"
Majd most fizetéskor remélem jut rá mani. :? Amúgy részletre veszem.
Mert még kell egy két aproság triko üléshuzat, disztárcsa(mert valaki lelopkodot 2db gyárit-de nem az lesz), elakadásjelzö háromszöget(bár szerintem felesleges-pláne egy Toyotában) :wink:


Igen, emlékszem. A disztárcsákról már beszéltünk. Nekem csak összekarcolódott egy (sikerült parkoláskor padkának menni), azt autófényező megcsinálta, és most már azt sem tudom melyik volt az olyan jól sikerült!  :lol:
Na akkoriban jártam kint Oberwartba, ott lett volna 4 db zsir új 14"-os gyári Toyota disztárcsa átszámítva 10 ezerért. Itthon egyet kapsz ennyiért. Olyan, amivel mostanában adják el az új Yarisokat. Ha érdekel, lehet hogy még megvan nekik...

A rádió garanciája miatt is fontos lehet, hogy hivatalos helyen szereltesd be, különben (néhány márkánál) ugrik a garancia.

Trikó: Láttam egyszer egy Corollába nagyon jó Toyota feliratos trikó üléshuzatot. Nem tudja esetleg valaki, hogy hol lehet ilyet kapni?
Xanyi

zeher

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 144
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #159 Dátum: 2005.03.27 18:20:15 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Idézetet írta: "Attis"
Majd most fizetéskor remélem jut rá mani. :? Amúgy részletre veszem.
Mert még kell egy két aproság triko üléshuzat, disztárcsa(mert valaki lelopkodot 2db gyárit-de nem az lesz), elakadásjelzö háromszöget(bár szerintem felesleges-pláne egy Toyotában) :wink:


Igen, emlékszem. A disztárcsákról már beszéltünk. Nekem csak összekarcolódott egy (sikerült parkoláskor padkának menni), azt autófényező megcsinálta, és most már azt sem tudom melyik volt az olyan jól sikerült!  :lol:
Na akkoriban jártam kint Oberwartba, ott lett volna 4 db zsir új 14"-os gyári Toyota disztárcsa átszámítva 10 ezerért. Itthon egyet kapsz ennyiért. Olyan, amivel mostanában adják el az új Yarisokat. Ha érdekel, lehet hogy még megvan nekik...




A rádió garanciája miatt is fontos lehet, hogy hivatalos helyen szereltesd be, különben (néhány márkánál) ugrik a garancia.

Trikó: Láttam egyszer egy Corollába nagyon jó Toyota feliratos trikó üléshuzatot. Nem tudja esetleg valaki, hogy hol lehet ilyet kapni?




Engem érdekelne 14-es tárcsa főleg ennyiért! Meg tudnád kérdezni nekem?
color=blue]yaris linea terra 1.0 vvti[/color]/[size=13]-101-[/size]

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #160 Dátum: 2005.03.28 00:32:40 »
Idézetet írta: "zeher"
Idézetet írta: "Xanyi"
Idézetet írta: "Attis"
Majd most fizetéskor remélem jut rá mani. :? Amúgy részletre veszem.
Mert még kell egy két aproság triko üléshuzat, disztárcsa(mert valaki lelopkodot 2db gyárit-de nem az lesz), elakadásjelzö háromszöget(bár szerintem felesleges-pláne egy Toyotában) :wink:


Igen, emlékszem. A disztárcsákról már beszéltünk. Nekem csak összekarcolódott egy (sikerült parkoláskor padkának menni), azt autófényező megcsinálta, és most már azt sem tudom melyik volt az olyan jól sikerült!  :lol:
Na akkoriban jártam kint Oberwartba, ott lett volna 4 db zsir új 14"-os gyári Toyota disztárcsa átszámítva 10 ezerért. Itthon egyet kapsz ennyiért. Olyan, amivel mostanában adják el az új Yarisokat. Ha érdekel, lehet hogy még megvan nekik...




A rádió garanciája miatt is fontos lehet, hogy hivatalos helyen szereltesd be, különben (néhány márkánál) ugrik a garancia.

Trikó: Láttam egyszer egy Corollába nagyon jó Toyota feliratos trikó üléshuzatot. Nem tudja esetleg valaki, hogy hol lehet ilyet kapni?




Engem érdekelne 14-es tárcsa főleg ennyiért! Meg tudnád kérdezni nekem?

Ezzel csak az a baj, hogy nem tudom mikor járok legközelebb Oberwartba.
Xanyi

Zénóka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1463
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #161 Dátum: 2005.03.28 11:16:09 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Idézetet írta: "zeher"
Idézetet írta: "Xanyi"
Idézetet írta: "Attis"
Majd most fizetéskor remélem jut rá mani. :? Amúgy részletre veszem.
Mert még kell egy két aproság triko üléshuzat, disztárcsa(mert valaki lelopkodot 2db gyárit-de nem az lesz), elakadásjelzö háromszöget(bár szerintem felesleges-pláne egy Toyotában) :wink:


Igen, emlékszem. A disztárcsákról már beszéltünk. Nekem csak összekarcolódott egy (sikerült parkoláskor padkának menni), azt autófényező megcsinálta, és most már azt sem tudom melyik volt az olyan jól sikerült!  :lol:
Na akkoriban jártam kint Oberwartba, ott lett volna 4 db zsir új 14"-os gyári Toyota disztárcsa átszámítva 10 ezerért. Itthon egyet kapsz ennyiért. Olyan, amivel mostanában adják el az új Yarisokat. Ha érdekel, lehet hogy még megvan nekik...




A rádió garanciája miatt is fontos lehet, hogy hivatalos helyen szereltesd be, különben (néhány márkánál) ugrik a garancia.

Trikó: Láttam egyszer egy Corollába nagyon jó Toyota feliratos trikó üléshuzatot. Nem tudja esetleg valaki, hogy hol lehet ilyet kapni?




Engem érdekelne 14-es tárcsa főleg ennyiért! Meg tudnád kérdezni nekem?

Ezzel csak az a baj, hogy nem tudom mikor járok legközelebb Oberwartba.


Én kedden megyek az bizti...  ha elárulod hol, megkérdem megvan-e még és mennyi.

Zeher pü-t megkaptad?


Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #162 Dátum: 2005.03.28 14:40:16 »
Idézetet írta: "Zénóka"
Zeher pü-t megkaptad?

OFF
A privát üzeneteid között a "Kimenő" fiókban lévő leveleket még nem kapta meg a címzett. Az "Elküldött" fiókban lévőket pedig már igen. Nézd meg, melyik fiókodban van az általad feladott üzenet  :wink:
ON
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #163 Dátum: 2005.03.28 14:59:29 »
Idézet
Én kedden megyek az bizti... ha elárulod hol, megkérdem megvan-e még és mennyi.


http://www.reifen-ruhdorfer.at/
A honlapon fent van az Oberwarti üzlet címe.
Tudod hol van a Magnet (vagy Magnat csak nemtom hogy írják) áruház? Ez a nemrég nyilt gumis pontosan amögött van.

Bemész Oberwartba, elmész a Toyota, Interspar, Forstinger, stb. mellett, és mész befelé a városban. Még mielött beérnél a belvárosba jobb oldalt lesz egy Billa áruház, amivel szemben balra megy be egy kicsi utca. Azon ha mész, meg fogod látni, mert nagy gumimárkás zászlók lobognak.

Amúgy nem fontos a némettudásodat használni, elég ha Benkő urat (ő ott a góré  :lol: ) keresed, mert ő magyar...
Xanyi

BKrisz

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 89
    • http://startadsl.hu/lexus/
Yarisba Cd beépitése?
« Válasz #164 Dátum: 2005.03.28 15:18:21 »
Idézetet írta: "Xanyi"
Idézet
Én kedden megyek az bizti... ha elárulod hol, megkérdem megvan-e még és mennyi.


http://www.reifen-ruhdorfer.at/
A honlapon fent van az Oberwarti üzlet címe.
Tudod hol van a Magnet (vagy Magnat csak nemtom hogy írják) áruház? Ez a nemrég nyilt gumis pontosan amögött van.

Bemész Oberwartba, elmész a Toyota, Interspar, Forstinger, stb. mellett, és mész befelé a városban. Még mielött beérnél a belvárosba jobb oldalt lesz egy Billa áruház, amivel szemben balra megy be egy kicsi utca. Azon ha mész, meg fogod látni, mert nagy gumimárkás zászlók lobognak.


Sziasztok!

Új vagyok még itt a fórumon, a 14"-os Yaris dísztárcsa engem is érdekelne, nem tudom van-e esély beszállni. A tél igencsak megviselte.
color=#249700]BKrisz[/color] /'07 Corolla Verso 2.2D-CAT /
'05 Lexus GS /
102.