Szerző Téma: 2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)  (Megtekintve 98550 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #465 Dátum: 2004.10.12 15:00:34 »
Idézetet írta: "rapi"

dobj1mail címet, és elküldöm a levelt, amin ők maguk leírják ezt(a múltkorival kaptam :)  )


rapi!

Nekem is elküldhetnéd!

Köszi!
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

rapi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 140
    • http://kep.tar.hu/rapi
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #466 Dátum: 2004.10.12 15:41:12 »
elküldtem a dolgot, kivágtam a lényeget! amúgy mázli, h korábban bescanneltem, mert ugye ezt a lapot kellet visszaküldeni. ja és ez fontos is: ha levelet kapsz, határidőn belül küldd vissza, különben rád szállnak.
és itt egy másik módszer, ami kockázatosabb: ugye ezt postás kezedbe kell, h nyomja, alá kell magyarul írni. namost ha postást meggyőzöd, h nem voltál itt, akkor neki vissza kell vinnie a központba, h nem talált, utána kijön megint. na és itt jön a számomra érthetetlen rész: ha másodjára sem tudják kézbesíteni, akkor a posta bedobja, és úgy könyveli, h sikerült, ami persze nonszensz. viszont azt nem tudni, h a rendőrségnek mit jeleznek/nem jeleznek vissza, mert ismerőős már v 10*eljátszotta, és eddig legalábbis ne volt semmi.
95. Carina-E 2.0 GLI

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #467 Dátum: 2004.10.12 16:44:48 »
Idézetet írta: "rapi"
elküldtem a dolgot, kivágtam a lényeget! amúgy mázli, h korábban bescanneltem, mert ugye ezt a lapot kellet visszaküldeni. ja és ez fontos is: ha levelet kapsz, határidőn belül küldd vissza, különben rád szállnak.


Köszi az infót és mailt. Olvastam ,de a jogi nyelv egy mérnöknek...  :huh: A tesóm (jogász) majd megfejti pontosan mit is vakaróznak, mert még egy elejtett "e" betű is komoly gondokat tud okozni.

A második variáció akár nálam életbe léphet, mert 6 éve nem élek otthon, de  azért ez nagyon rizikós és nem akarok a muterral kibaltázni. Ő nehezebben veszi az ilyen megoldások okozta érzelmi akadályokat. :lol:
Üdv: Kishaver 74

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Re: TRAFI? PASSZ...
« Válasz #468 Dátum: 2004.10.12 19:46:58 »
Na, megpróbálok reagálni a mai termésetekre.

Idézetet írta: "blazs"

Én meg a kishaver után mentem gyorsan, mert azt mondta szütyörgünk. Ő volt, aki a rosszra vitt!


Engem te toltál, ugyhogy én meg rád kennem.

Győri kapcsolatok révén sikerült érdeklődni, hogy állítólag van a győrieknek egy hasonló színű traffijuk. Én két villanást láttam, egyet a Kishavernál, egyet nálam. Blazsét nem láttam, mert a visszapillantót néztem, hogy hol van.
Kb jó a tipped, szerintem is annyival mentünk, én már fékeztem, de későn.
Költözz gyorsan Kapuvárra, akkor esetleg el tudom kicsit simitani. Vagy marad a csoportos kedvezmény.
Lakóhely szerinti rendőrség küldi a csekket.
Ha fél évig nem  küldik a levelet, akkor elévült. Emlékezetem szerint ennyi az elévülés, ja a győriek nagyon el vannak maradva az iktatással, utolsó információim szerint. Bármi elképzelhető.
Nálam is van fólia, sötét. A végén még emiatt is küldik a csekket. :jail:

Rapi légyszi küld el nekem is.
Thanks!
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

rapi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 140
    • http://kep.tar.hu/rapi
Re: TRAFI? PASSZ...
« Válasz #469 Dátum: 2004.10.12 20:14:56 »
Idézetet írta: "molnarl"


Rapi légyszi küld el nekem is.
Thanks!


mail ment, az egyik véletlenül üres, msáikba raktam a csatolékot, neked is csak a lényeget vágtam ki.
95. Carina-E 2.0 GLI

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Re: TRAFI? PASSZ...
« Válasz #470 Dátum: 2004.10.12 20:17:13 »
Idézetet írta: "rapi"
Idézetet írta: "molnarl"


Rapi légyszi küld el nekem is.
Thanks!


mail ment, az egyik véletlenül üres, msáikba raktam a csatolékot, neked is csak a lényeget vágtam ki.


Köszi! Most jött meg. Nézem!

Laci
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10683
Re: TRAFI? PASSZ...
« Válasz #471 Dátum: 2004.10.12 21:04:40 »
Idézetet írta: "molnarl"

Ha fél évig nem  küldik a levelet, akkor elévült.


Akkor ezek szerint én megnyugodhatok?...
Engem még február első napjaiban fényképeztek le.Kihalt utca,már éjfél felé járt,és persze,hogy nem 50-el mentem... Egyszercsak vaku villant az arcomba,de a kutya nem állított le,szóval mentem tovább.
Akkor most vagy a fénykép nem sikerült,vagy nem is volt film (vagy minek hívják ezeket ) a gépben,és csak vakuztak a nagyvilágba.  :?:
De akárhogy is számolom,ennek már 8 hónapja.Ennyi idő elteltével meg már nem is emlékeznék rá,hogy én valaha is arra jártam,családtagok úgyszíntén.  :)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

blazs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #472 Dátum: 2004.10.13 07:43:10 »
én tegnap kaptam egy citromot. 69-el mentem kapuváron.
a rendőrök mellett ott volt egy rakás iskolás, és az volt a dolguk, hogy aki szabályosan közlekedi almát kapjon, aki nem, annak meg citromot adjanak. én citromot kaptam.
meg azt mondták, hogy hétezer. erre én azt hogy kizárt dolog, és egy nevet.
szóval elengedték a hétezret, bár nagyon meleg volt a helyzet.
...
a végén megkérdeztem, hogy almát nem kaphatnék-e, mert éhes vagyok.
...
"NA MENNYEN INNEN MÁ..."
LAZS  70
-------
('94 :toy: CAMRY 2,2 GL // '95 :toy: carinaE 1,6XLi)

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #473 Dátum: 2004.10.13 08:13:16 »
Idézetet írta: "blazs"
én tegnap kaptam egy citromot. 69-el mentem kapuváron.
a rendőrök mellett ott volt egy rakás iskolás, és az volt a dolguk, hogy aki szabályosan közlekedi almát kapjon, aki nem, annak meg citromot adjanak. én citromot kaptam.
meg azt mondták, hogy hétezer. erre én azt hogy kizárt dolog, és egy nevet.
szóval elengedték a hétezret, bár nagyon meleg volt a helyzet.
...
a végén megkérdeztem, hogy almát nem kaphatnék-e, mert éhes vagyok.
...
"NA MENNYEN INNEN MÁ..."


Wazeg én veszek neked egy zsák almát, ha megsúgod a bűvös nevet.  :lol:  :lol: Gondolom csak Győr-Mosonba használatos.  :lol:
Üdv: Kishaver 74

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #474 Dátum: 2004.10.13 08:26:26 »
Idézetet írta: "blazs"
én tegnap kaptam egy citromot. 69-el mentem kapuváron.
a rendőrök mellett ott volt egy rakás iskolás, és az volt a dolguk, hogy aki szabályosan közlekedi almát kapjon, aki nem, annak meg citromot adjanak. én citromot kaptam.
meg azt mondták, hogy hétezer. erre én azt hogy kizárt dolog, és egy nevet.
szóval elengedték a hétezret, bár nagyon meleg volt a helyzet.
...
a végén megkérdeztem, hogy almát nem kaphatnék-e, mert éhes vagyok.
...
"NA MENNYEN INNEN MÁ..."


Rálicitálok a Kishaverra, én két zsákot adok. De mi az a név?????????????????

Laci

Ui:
Nem szabad gyorsan hajtani Kapuváron, egyszer véletlenül lelépek eléd és aztán...
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Rozsomák

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 982
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #475 Dátum: 2004.10.13 12:44:52 »
Idézetet írta: "rapi"
elküldtem a dolgot, kivágtam a lényeget! amúgy mázli, h korábban bescanneltem, mert ugye ezt a lapot kellet visszaküldeni. ja és ez fontos is: ha levelet kapsz, határidőn belül küldd vissza, különben rád szállnak.
és itt egy másik módszer, ami kockázatosabb: ugye ezt postás kezedbe kell, h nyomja, alá kell magyarul írni. namost ha postást meggyőzöd, h nem voltál itt, akkor neki vissza kell vinnie a központba, h nem talált, utána kijön megint. na és itt jön a számomra érthetetlen rész: ha másodjára sem tudják kézbesíteni, akkor a posta bedobja, és úgy könyveli, h sikerült, ami persze nonszensz. viszont azt nem tudni, h a rendőrségnek mit jeleznek/nem jeleznek vissza, mert ismerőős már v 10*eljátszotta, és eddig legalábbis ne volt semmi.


Köszi!
dv,
   Rozsomák
TOYOTA COROLLA 2004 1.4 HB 20
"Az élet olyan, mint egy doboz bon-bon. Nem tudhatod, mit veszel ki belõle."

rezol

  • Vendég
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #476 Dátum: 2004.10.13 14:44:19 »
Idézetet írta: "kishaver"
Nincs köztünk zsaru, akinek :toy: van? Eddig inkognitóba volt? Fedje fel magát!! Nem bántjuk csak mondja el, hogy mit okos ilyenkor tenni!! :lol:
Van köztünk zsaru  és van zsaru akinek Toyotája volt,mert felgyújtották neki a Hélia parkolójában.

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #477 Dátum: 2004.10.13 15:21:21 »
Idézetet írta: "SzonárVan köztünk zsaru,akinek nem Toyotája van és van zsaru akinek Toyotája van,illetve volt,mert felgyújtották neki a Hélia parkolójában.[/quote


Ez kicsit bővebben légyszi, lehet hogy nehéz a felfogásom, ezt most nem értem. Kiről van szó?
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

rezol

  • Vendég
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #478 Dátum: 2004.10.13 20:11:54 »
Egyik klubtársunk cop.
Egy cop-nak (Doszpot Péter) felgyújtották a terepjáróját (amely egy Toyota volt) a Helia parkolójában.
 :)

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26328
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #479 Dátum: 2004.10.13 21:29:00 »
Idézetet írta: "Szonár"
Egy cop-nak (Doszpot Péter) felgyújtották a terepjáróját (amely egy Toyota volt) a Helia parkolójában. :)

Ez mostanában volt?
music