Szerző Téma: 2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)  (Megtekintve 98537 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Geri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 234
  • 4 Wheel Driver
    • Barri-Papagájok
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #450 Dátum: 2004.10.11 20:53:01 »
Ja és szeretném még1* megköszönni molnarl és blazs kollégának a furikázásomat :)
A talin én is csak a szutyok időt és a bogrács elmaradását sajnálom, amúgy jó volt és örülök, hogy "új" embereket is megismertem.

Azért abba a Mitsuba igencsak beültem volna... :twisted:

... Toyota...Hilux...A miénk... :lol:  :lol:
Szalkai Gergely
One Team One Aim
'83 Restaurálás alatt...
'03 Camry
65

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #451 Dátum: 2004.10.11 21:40:33 »
Idézetet írta: "squiddy"
Ja és szeretném még1* megköszönni molnarl és blazs kollégának a furikázásomat :)


Szívesen a fuvart!
Jó volt a tali!
Üzenem annak a toyotásnak, aki induláskor szólt hogy Kapuváron traffi van, hogy hálisten nem láttam hazafelé a rend "éber" őreit, sajnos a neved nem tudom, de köszi a figyelmeztetést!
Kishavernak és Blazsnak: érdeklődtem, reggel lehet hogy megcsiptük a traffit Győr után. :x

Laci 63
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

blazs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
TRAFI? PASSZ...
« Válasz #452 Dátum: 2004.10.11 22:25:19 »
Én ott sem voltam. Győr? Merre van?
Egyébként:
Én meg a kishaver után mentem gyorsan, mert azt mondta szütyörgünk. Ő volt, aki a rosszra vitt!
Eddig nem is ismertem azt a kifejezést, hogy gyorshajtás. Most is meg kellett néznem egy lexikonba.
(zárójelben: 2003-ban a nem mínuszos költségvetést a rendőrség nekem köszönheti...)
Idén már nem b×szogatnak...

Csá, orfün a főzésben én is benne vagyok. Nagyon jó halászlevet tudok csinálni (azt mondják) - MSX 15-20fő. nincs nagyobb bográcsom.
Bár "a halászlé, a halászbul gyün ki..."

Majd egyeztetünk.
LAZS  70
-------
('94 :toy: CAMRY 2,2 GL // '95 :toy: carinaE 1,6XLi)

rapi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 140
    • http://kep.tar.hu/rapi
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #453 Dátum: 2004.10.11 22:40:09 »
hahó blazs!
na én nem vagyok nagy halászleveses, ellenben van jó nagy bogrács, abba kb osztálynyi(25-30fő)  kaja belefér, ha kell, viszem szívesn!
Valaki intéz gulyást/pörköltet is?
95. Carina-E 2.0 GLI

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #454 Dátum: 2004.10.12 07:34:06 »
Idézetet írta: "molnarl"
Kishavernak és Blazsnak: érdeklődtem, reggel lehet hogy megcsiptük a traffit Győr után. :x

Ha menne csekk (ami egyáltalán nem bitos), akkor lehet kérni csoportkedvezményt  :wink:  :lol:  :lol:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #455 Dátum: 2004.10.12 07:56:15 »
Idézetet írta: "molnarl"
Kishavernak és Blazsnak: érdeklődtem, reggel lehet hogy megcsiptük a traffit Győr után. :x

Laci 63


Na mesélj csak erről? Ha tényleg így van, akkor elküldöm őket virágot szedni, mert ha jól tudom, akkor így nem igazán trafizhatnak. Sárga Off Felicia elakadásjelzővel az út szélén???

Na mindegy... A kartonom úgy is előttük van, írják a többihez a mocskok. :x  Már csak arra lennék kíváncsi, hogy mennyivel sikerült a fotó. Én olyan 115-120 környékére saccolom. Ja meg az is érdekelne, hogy honnan tudsz érdeklődni és ha már ilyen ügyi vagy akkor el tudod-e kenni?

Már megint egy zűűűr :banging:

Esküszöm veszek egy trabit, azzal nem lehet baj csak lakott területen.
Üdv: Kishaver 74

Tamás69

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8391
    • http://www.capella.hu
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #456 Dátum: 2004.10.12 08:01:48 »
Idézetet írta: "kishaver"


Már megint egy zűűűr :banging:

Esküszöm veszek egy trabit, azzal nem lehet baj csak lakott területen.


Apámat trabival meszerlték el, 122 -vel fotózták a 4-esen. Csak autópályán nem gond! :)
Tamás
'07 Hilux
'98 Corolla HB 1,4
'05 Corolla 1,6 SOL
'03 Lexus IS200

Capella Computer Kft        Minden, ami számítástechnika!

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #457 Dátum: 2004.10.12 08:24:46 »
Idézetet írta: "dió"
Jó reggelt kívánok! Kb. az emberek felének elmondtam, hogy ott van a kocsi hátuljába a bogrács, tűzifa felvágva, zsír, só, paradicsom, gyufa, fejsze meg minden, ami kell...  
Úgy látszik a másik felében volt Kishaver is, meg Te is
 :cry:

A történtekből okulva javaslom, hogy a következő talira mindenki tegye ki a kocsijára a nicknevét... (nekem kint volt!)

Na jó, Amti bácsinak nem kell  :wink:


Én tudtam, hogy van nálad ez az, de amikor a squiddy felhívott (mert ugye nekem be kellett ugrani a Keletihez), hogy kb mi ketten vagyunk azok, akik főznének, akkor kicsit el ment a kedvem tőle. Aztán pont ebédre értem vissza, utána meg alig volt idő ismerkedni. Első találkozós révén, nekem rendesen sűrű volt az a pár óra.

Orfűn szigorúan főzni akarok.
Üdv: Kishaver 74

rapi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 140
    • http://kep.tar.hu/rapi
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #458 Dátum: 2004.10.12 13:00:52 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "molnarl"
Kishavernak és Blazsnak: érdeklődtem, reggel lehet hogy megcsiptük a traffit Győr után. :x

Laci 63


Na mesélj csak erről? Ha tényleg így van, akkor elküldöm őket virágot szedni, mert ha jól tudom, akkor így nem igazán trafizhatnak. Sárga Off Felicia elakadásjelzővel az út szélén???

Na mindegy... A kartonom úgy is előttük van, írják a többihez a mocskok. :x  Már csak arra lennék kíváncsi, hogy mennyivel sikerült a fotó. Én olyan 115-120 környékére saccolom. Ja meg az is érdekelne, hogy honnan tudsz érdeklődni és ha már ilyen ügyi vagy akkor el tudod-e kenni?

Már megint egy zűűűr :banging:

Esküszöm veszek egy trabit, azzal nem lehet baj csak lakott területen.



mi a gond emberek??? nyáron kaptam levelecskét, h állítólag 92vel mentem dózsán(nemiiiiis :) ), -kis schmutzigok még a képet sem küldték el, csak1levelet-aztán szépen visszaküldtem, h sjan nem én, yhanem családtag vezetett, arra meg ugye még bíróságon sem vagy köteles terhelő vallomást tenni. ők ezt+kapják, szépen elrakják az irattárba, és ennyi volt. Megszűnt volna azóta ez a dolog?
95. Carina-E 2.0 GLI

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #459 Dátum: 2004.10.12 13:06:35 »
Idézetet írta: "rapi"
mi a gond emberek??? nyáron kaptam levelecskét, h állítólag 92vel mentem dózsán(nemiiiiis :) ), -kis schmutzigok még a képet sem küldték el, csak1levelet-aztán szépen visszaküldtem, h sjan nem én, yhanem családtag vezetett, arra meg ugye még bíróságon sem vagy köteles terhelő vallomást tenni. ők ezt+kapják, szépen elrakják az irattárba, és ennyi volt. Megszűnt volna azóta ez a dolog?


Ezt több embertől hallottam már! Ez tényleg ilyen egyszerű? Ha nem állítnak meg és nem vállalom a felelőséget el a helszínen, akkor ennyi? Így meg lehet oldani és nem változatatnak rajta? Vagy joghézag van, amit szintén nem tömtek még be? Vagy ez direkt ilyen? Akkor viszont rendesen nem értem, hogy miért dolgoznak és villogtatnak ott? Dolgoznak a semmiért?

Mondjuk annak ellenére, hogy az a 115 környéke a 90 helyett már anyagilag elég sok lehet, még nem darázok, mert azért ha így melóznak és rajta kapnak, akkor azért 500 méteren belül már csekk is van. Vagy azt akarták, hogy forduljak meg, vállaljam be és afhatják a csekket?

Nem értem? Meséljetek erről! Főleg akinek már volt ilyen esete.
Üdv: Kishaver 74

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #460 Dátum: 2004.10.12 13:16:04 »
Volt már olyan esetem, hogy Lábatalannál megelőztem egy buszt lakotterületen, mert nagyon szuttyogott. De mivel jöttek szembe és szűk volt a hely,ezért nem a sima 60-65-el előztem, hanem akkorát gyorsultam amekkorát lehet egy 1,3 benzinnel egy csuklós busz mellett kettesbe, majd hármasba. Szólt rendesen. Aztán mikor szépen befejeztem az előzést és senki nem anyázott, mert így korrektül befértem, akkor egy gyönyörű háromlábú rendőri tulajdonban lévő lámpácska (mivel szürkület volt) megvilágított és ahogy elhaladtam mellette szépen lekövetett. Aztán gondolom fotót is készített a háromlábú mögött sertepertélő kétlábú közeg. Nem álltam meg, mert egyrészt a busz belémjött volna, meg amúgy is siettem. Aztán nem is állítottak meg, meg nem is jöttek utánam. Aztán vártam a papírost, de azóta sincs semmi. Ennek 3 éve kb. Lehet, hogy azt mondták, hogyez volt az utolsó, ejnye ejnye? Vagy saját zsebre dolgoztak (akkor még talán lehetett)? Vagy a jó ég tudja?

Nincs köztünk zsaru, akinek :toy: van? Eddig inkognitóba volt? Fedje fel magát!! Nem bántjuk csak mondja el, hogy mit okos ilyenkor tenni!! :lol:
Üdv: Kishaver 74

whis

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 11516
  • [2]
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #461 Dátum: 2004.10.12 14:00:03 »
Szerintem ezért van, hogy mostanában szemből mérnek és fotóznak, ha a kép jól sikerül, akkor egyértelmű, hogy ki vezetett. Ha nem, akkor meg nem küldik ki a papírt. Gondolom én, de ki tudja... :roll:
'16 RAV4 HSD AWD Trend +Safety

kishaver

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2433
    • volonte
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #462 Dátum: 2004.10.12 14:10:17 »
Idézetet írta: "whis"
Szerintem ezért van, hogy mostanában szemből mérnek és fotóznak, ha a kép jól sikerül, akkor egyértelmű, hogy ki vezetett. Ha nem, akkor meg nem küldik ki a papírt. Gondolom én, de ki tudja... :roll:


Akkor most rendben van minden, ha így van, mert van egy kis fólia hátul igaz nagyon világos, de szerintem reflektál a direkt fénytől :lol:  :lol:
Üdv: Kishaver 74

rapi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 140
    • http://kep.tar.hu/rapi
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #463 Dátum: 2004.10.12 14:22:24 »
Idézetet írta: "whis"
Szerintem ezért van, hogy mostanában szemből mérnek és fotóznak, ha a kép jól sikerül, akkor egyértelmű, hogy ki vezetett. Ha nem, akkor meg nem küldik ki a papírt. Gondolom én, de ki tudja... :roll:


nem hiszem, h ez gond lehet:1részt rólam is szemből csinálták(de nem is küldték el a képet), másrészt nincs az a rendőrségi camere, ami képes lenn olyat csinálni, h látszódjon a fejed, már csak azért sem, mert általában rendszámra fókuszálnak, szóval arcod tuti nem látszik, max annyira, amennyire pont nem bizonyít semmit!! :D
95. Carina-E 2.0 GLI

rapi

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 140
    • http://kep.tar.hu/rapi
2004 öszi találkozó (10.09 Visegrád)
« Válasz #464 Dátum: 2004.10.12 14:24:13 »
Idézetet írta: "kishaver"
Idézetet írta: "rapi"
mi a gond emberek??? nyáron kaptam levelecskét, h állítólag 92vel mentem dózsán(nemiiiiis :) ), -kis schmutzigok még a képet sem küldték el, csak1levelet-aztán szépen visszaküldtem, h sjan nem én, yhanem családtag vezetett, arra meg ugye még bíróságon sem vagy köteles terhelő vallomást tenni. ők ezt+kapják, szépen elrakják az irattárba, és ennyi volt. Megszűnt volna azóta ez a dolog?


Ezt több embertől hallottam már! Ez tényleg ilyen egyszerű? Ha nem állítnak meg és nem vállalom a felelőséget el a helszínen, akkor ennyi? Így meg lehet oldani és nem változatatnak rajta? Vagy joghézag van, amit szintén nem tömtek még be? Vagy ez direkt ilyen? Akkor viszont rendesen nem értem, hogy miért dolgoznak és villogtatnak ott? Dolgoznak a semmiért?

Mondjuk annak ellenére, hogy az a 115 környéke a 90 helyett már anyagilag elég sok lehet, még nem darázok, mert azért ha így melóznak és rajta kapnak, akkor azért 500 méteren belül már csekk is van. Vagy azt akarták, hogy forduljak meg, vállaljam be és afhatják a csekket?

Nem értem? Meséljetek erről! Főleg akinek már volt ilyen esete.


dobj1mail címet, és elküldöm a levelt, amin ők maguk leírják ezt(a múltkorival kaptam :)  )
95. Carina-E 2.0 GLI