Szerző Téma: Autóház - Veszprém  (Megtekintve 76528 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

sima

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re: Autóház - Veszprém
« Válasz #60 Dátum: 2011.01.30 17:43:01 »
Tisztelt Kereskedelmi Vezető!
Az Ön levele több helyen nem fedi a megtörtént valóságot. Nem kívánok a fórumon a részletekbe belemenni, de egy dolgot mindenképpen leírok, hogy még kerekebb legyen a történet.
Telefonon értesítettek, hogy megjött az autó. Másnap 30 km-ről elmentünk a szalonba, hogy mielőtt átutalom a teljes vételárat, lássuk az autót. Egyből kiszúrtuk, hogy az alap felszereltségű autón általunk nem rendelt extrák vannak. Ezt szóvá is tettük, az Ön értékesítője ezt elismerte és azt mondta, hogy ajándékba belerakatta. (3 –an néztük meg az autót). Mi meg jóhiszeműen örültük! Távozáskor mégegyszer rákérdeztünk a vételárra, és a válasz az előzőekben kialkudott vételár volt- szó nem volt áremelésről. Még aznap átutaltuk a teljes vételárat. Másnap telefonon felhívtak, hogy átutaltuk –e a pénzt. Mondtuk, hogy igen- és ezután közölte az értékesítő, hogy akkor még 100.000 ft-ot fizessünk a plusz extrákért. Na ez nem tetszett nekünk, hogy egyik nap még ajándék, másnap már 100.000 ft. És igen, valóban úgy is lehet értelmezni a dolgot, hogy féláron kaptuk az extrákat, csak ennek volt egy előzménye is, melyet leírtam.
Ennyit szerettem volna még közzétenni, a többit talán személyesen.
Köszönöm, hogy válaszolt levelemre. Egyébként az értékesítő munkájával -ezt leszámítva- meg voltunk elégedve.

pinyo24

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 273
Re: Autóház - Veszprém
« Válasz #61 Dátum: 2011.01.30 19:54:59 »
Tisztelt Kereskedelmi Vezető!
(...) Nem kívánok a fórumon a részletekbe belemenni....(...)
Szerintem ne itt üzengess, hanem hívd fel, és beszéljétek meg a dolgot.
99' Avensis 1.6 4A-FE

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Autóház - Veszprém
« Válasz #62 Dátum: 2011.01.30 20:02:28 »
Sztem meg mindketten itt "üzengettek" és a továbbiakat személyesen beszélik meg.  :)
         

bepi81

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 23129
Re: Autóház - Veszprém
« Válasz #63 Dátum: 2013.07.09 23:15:22 »
Trotter66 javaslatára leírom ide is Pozitív tapasztalatomat.
Tegnap megkerestem telefonon a márkaszervizt egy sajnálatos módon eltört tőcsavar pótlása ügyében. Gondoltam, lesz 2-3000 ft és raktáron sem valószínű, hogy pont van.
Ahogy vázoltam telefonon a problémámat, a munkafelvevő azt javasolta, vigyem be hozzájuk az autómat, megnézik, mit tehetnek.
Időpontot nem kellett foglalni, ez valahogy jó hír volt számomra.
Megérkeztem, majd 10 perc várakozás után a munkafelvevő kérte a kulcsot és beállt a műhelybe. Kérdésemre, hogy bemehetek-e a műhelybe, igen volt a válasz, amit nagyon bizalomgerjesztőnek tartottam.
Gyorsan mutattam a problémát, majd egy ifjú szerelő srác hozott egy pontosan olyan tőcsavart, mint ami kellett. A helyére rakta, majd még 2db hiányzó patentot is hozott a motor burkolatot rögzítendő. Kb 3-4 perc volt az egész, majd a fizetésnél a tőcsavarért nem, a 2db patentért 800 ft-ot kértek el. Örömmel fizettem és elégedetten távoztam.

Az esett ügyfélként nagyon jól, hogy beesek jelentéktelen pitiáner problémával és szó nélkül segítettek, egyáltalán nem volt semmilyen lehúzás szaga a dolognak. Ez biztató lenne számomra, ha netán komolyabb dolog miatt is kellene vigyem hozzájuk az autómat. Ha ilyen pici dolgokra is odafigyelnek, akkor valószínűleg a komolyabb javításokra is fognak.

Továbbá jó tudni, nemcsak a békéscsabai szervizben korrektek a dolgozók, hanem itt is.

Köszönöm. ;)
4 év E11 fl Corolla liftback 1,4 vvt-i
9 év T22 fl Avensis Wagon 1,8 vvt-i
jelenleg 2007 COV 1,8 vvt-i

styu

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 357
Re:Autóház - Veszprém
« Válasz #64 Dátum: 2013.07.10 02:48:58 »
Nekem is nagyon jó tapasztalataim vannak a veszprémi márkaszervizzel. Volt már náluk egy szélvédőcserénk, egy 30ezres szerviz és a lökhárító javítása. A szélvédő cascós volt, úgyhogy arra nem kellett fizetnünk, a nagyszervizért kevesebbet kértek, mint ami árat előtte mondtak, és a lökhárítót is szépen (és amennyire én tudom, olcsón) megcsinálták (és az autót is gyönyőrűen lemosták a lökhárító javításakor). Télen pedig beugrottam hozzájuk, hogy legyenek szívesek meghallgatni az autót, mert valaki odajött hozzám egy parkolóban, hogy valami gond van a nemtudommivel - azt is többen meghallgatták, és megnyugtattak, hogy nincs semmi baj (ezért nem kértek semmit).
Én is bátran ajánlom őket mindenkinek.
Amikor vettük az autót Győrben, akkor egy győri ismerősünk mondta, hogy nehogy ott szervizeltessük az autót, ők is Veszprémbe járnak le. Azóta már értjük, hogy miért (Győrben minket nagyon megszívattak).

Pomk

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1216
Re:Autóház - Veszprém
« Válasz #65 Dátum: 2013.12.10 08:10:37 »
Trotter kérésére bemásolom ide is a hozzászólásomat:
"Igyekszem mindenre válaszolni a tolatóradarral kapcsolatban. :)
Az egész ügynek nem volt átverés szaga, ezért is nem álltam neki kukacoskodni. Elképzelhető, hogy én is hibáztam az árajánlat kérésben. Konkrétan nem írtam le, milyen radar ez, mit tud, mennyi szenzor van benne. Egy linket másoltam be, gondoltam elég. Véleményem szerint egyébként meg sem nyitották a linket, csupán a "tolatóradar" szóra koncentráltak. Ettől függetlenül tuti, hogy nem 3 óra volt a művelet. Első, hátsó lökhárítóba befúrni az érzékelőket, vezérlőt beszerezni, lebontani mindent, bekábelezni, vissza szerelni mindent. Mégis "csak" 3 órát számláztak ki. Ami tegyük hozzá, hogy több volt, mint a megajánlott összeg. Viszont ezen kívül volt egy rezonáló hang is, azt is megcsinálták. Az pedig a légszűrő takaró lemez volt. Szerelő srác kapásból mondta, mikor annyit mondtam, rezonáló hangot hallok. :)
Szóval van is igazság abban ami történt és nincs is. Nem érzem úgy, hogy lehúzták volna.

Vélemény a szervizről. Ez a 3. alkalom, hogy náluk voltam. Ebből 2. alkalommal tulajként. A tapasztalatom mindenképp pozitív. Két szerelőt ismertem meg eddig. Mindkettő segítőkész, barátságos volt. Elmagyaráztak, megmutattak mindet, amit kérdeztem. Félreértés ne essék, nem kívánom rossz hírüket kelteni. Csak informálódni próbáltam mielőtt oda megyek átvenni a munkát és fizetni.

A radarról annyit, hogy egyenlőre jól végzi a dolgát. Rükvercbe kapcsolva magátol bekapcsol, addig ki van kapcsolva. Mutatja, hogy melyik zóna aktív(első vagy hátsó). A zónákon belül melyik érzékelő érzékel valamit. Ott látszanak csak a csíkok, a többinél nem. Ill. közelség függvényében több-kevesebb csík van. Ez mellett számmal is kiírja a távolságot és sípol ha közelít valami. Majd egyre sűrűbben ahogy közeledek, és folyamatosan, ha 20cm-re vagyok a mögöttem levőtöl.
Előre felé ugyan ugy mutat mindent. Ott viszont csak akkor kapcsol be, ha érzékel valamit előttem. Alapból aktív, de nem kapcsol be a kijelző csak akkor, ha érzékel valamit. Pittyeg, vissza számol, sípol folyamatosan.
Az "őr" funkciót még nem tudtam tesztelni. Ehhez kéne egy másik  autó ami megközelíti. :) Lehet, hogy épp Andrásé lesz az. :)
Ha valaki igényli, szívesen készítek akár egy videót is a szenzorokról, beszerelésről, működéséről.

Remélem mindenre válaszoltam."

styu

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 357
Re:Autóház - Veszprém
« Válasz #66 Dátum: 2013.12.12 09:46:32 »
Nekünk a 30ezres és a 45ezres szerviznél is (ez kb. két hete volt) kevesebbet számláztak, mint ami az árajánlatban szerepelt, szóval szerintem tényleg sokat szívhattak a tolatóradar beszereléssel.
Ráadásul a 45ezres szerviznél a téligumit is felrakattuk, és arra is kb. egy ezressel kevesebbet számláztak, mint amennyiért a gumis szokta számolni "jóáron".

Bambi

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 24
Re:Autóház - Veszprém
« Válasz #67 Dátum: 2017.03.12 19:33:21 »
Mikor meghoztam a frissen vásárolt autómat, bevittem a szervízbe. Nagyon korrekt tájékoztatást kaptam a lehetőségekről. Kezdetben egy 15 ezres átvizsgálást kértem a technológiai pontokkal egyetemben. Javaslatuk 30 ezres volt, de ezt nem tartottam szükségesnek. A kihangosító beállítását megmutatták, de még vagy két alkalommal élni fogok vele. Jól éreztem magamat náluk. Remélem az autóm is.

Frenk

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Autóház - Veszprém
« Válasz #68 Dátum: 2019.01.10 13:14:06 »
Családunk egyik Yarisához két funkciós pótkulcsot rendeltem a veszprémi Toyotánál.A megrendelt kulcs 3 nap alatt megérkezett.A kulcs "betanításáért"nem kértek munkadíjat,így olcsóbb volt,mint máshol a legkedvezőbb árajánlat.Nem beszéve,hogy eredeti Toyota.Tökéletesen működik.
Ez úton szeretném kifejezni megelégedettségemet a Toyota veszprémi szervizének. :clap: