Szerző Téma: Autóház - Veszprém  (Megtekintve 76558 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Autóház - Veszprém
« Válasz #15 Dátum: 2007.02.17 09:39:15 »
Idézetet írta: ""P""
Szia Misi!

Köszönettel vettem megkeresésed, felajánlásod és kritikád a nick névvel kapcsolatban. De! Nem véletlenül írtam alá nevem a hozzászóláshoz, ugyanis számomra fontos lett volna tisztázni a félreértést. Az említett privát üzenet azért íródott mert máshogy smas-t nem értem el. Mint láttad hozzászólásom 14 nap múlva tettem közzé, arra gondolván nem te leszel az aki leüti a labdát....................  :kacsint:

Téma ezennel részemrõl lezárva.

A lehetõségekrõl amit említettél kérlek küldj bõvebb infót

köszi:

Peti


Szia Peti!

Sajnálom, hogy smas-sal nem sikerült tisztázni a korában említett ügyet.
Az mindenesetre pozitívum, hogy megpróbáltátok tisztázni a dolgot, ezáltal is jelezve, hogy fontos az Ügyfél...

A lehetséges együttmûködéssel kapcsolatban küldök egy e-mailt arra az e-mail címedre, amivel regisztráltál nálunk.


Üdv,
Misi

lukit

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 59
Autóház - Veszprém
« Válasz #16 Dátum: 2008.05.22 13:16:21 »
Tegnap vettuk at a Yaris-t Veszpremben. Tomoren osszefoglalva a veszpremiek munkajat, foleg M. Peteret: soha rosszabbat! Korrekt tarsasag, meg voltunk veluk elegedve  :pofa:

empé

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 48
Re: Autóház - Veszprém
« Válasz #17 Dátum: 2008.06.13 09:05:45 »
Tegnap vettuk at a Yaris-t Veszpremben. Tomoren osszefoglalva a veszpremiek munkajat, foleg M. Peteret: soha rosszabbat! Korrekt tarsasag, meg voltunk veluk elegedve  :pofa:

Szia lukit!

Sajnos eddig technikai okok miatt nem tudtam belépni a fórumba, de mindhárom  M. Peter nevében köszönjük.


üdv
Murai Péter

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Autóház - Veszprém
« Válasz #18 Dátum: 2008.06.13 10:26:39 »
Tegnap vettuk at a Yaris-t Veszpremben. Tomoren osszefoglalva a veszpremiek munkajat, foleg M. Peteret: soha rosszabbat! Korrekt tarsasag, meg voltunk veluk elegedve  :pofa:

Szia lukit!

Sajnos eddig technikai okok miatt nem tudtam belépni a fórumba, de mindhárom  M. Peter nevében köszönjük.

üdv
Murai Péter



Szia!

Ezexerint Te vagy "P" és empé is?  ::)
« Utoljára szerkesztve: 2008.06.13 10:30:10 írta Misi »
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

empé

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 48
Re: Autóház - Veszprém
« Válasz #19 Dátum: 2008.06.13 14:28:19 »
Hello Trotter!

Már csak empé, ugyanis a "P"- vel az " jel miatt az új rendszerbe nem tudtam belépni. Misiék a PPP-t javasolták(erre írták át a "P"-t), de nekem az M.P. jobban tetszik fonetikusan. Ergo "P" a múlté, helyét empé vette át.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Autóház - Veszprém
« Válasz #20 Dátum: 2008.06.13 15:43:24 »
Hello Trotter!
Már csak empé, ugyanis a "P"- vel az " jel miatt az új rendszerbe nem tudtam belépni. Misiék a PPP-t javasolták(erre írták át a "P"-t), de nekem az M.P. jobban tetszik fonetikusan. Ergo "P" a múlté, helyét empé vette át.
Világos! sok eladási sikert az "új" nick alatt! :sorcerer:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

empé

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 48
Re: Autóház - Veszprém
« Válasz #21 Dátum: 2008.06.14 09:49:33 »
Hello Trotter!
Már csak empé, ugyanis a "P"- vel az " jel miatt az új rendszerbe nem tudtam belépni. Misiék a PPP-t javasolták(erre írták át a "P"-t), de nekem az M.P. jobban tetszik fonetikusan. Ergo "P" a múlté, helyét empé vette át.
Világos! sok eladási sikert az "új" nick alatt! :sorcerer:


Köszi!

empé

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 48
Re: Autóház - Veszprém
« Válasz #22 Dátum: 2009.01.16 20:33:44 »
Szeretném mindenkivel tudatni, hogy egyes "kedves" kollégák híresztelésével ellentétben márkakereskedésünk nem zár be, nem jutott csődbe!
Sőt! Újult erővel, megváltozott vezetéssel, a régi megszokott kollégákkal, a klubtagoknak kedvezményekkel várunk mindenkit továbbra is akár szerviz, akár autó vásárlás céljából.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Autóház - Veszprém
« Válasz #23 Dátum: 2009.01.18 15:06:26 »
Szeretném mindenkivel tudatni, hogy egyes "kedves" kollégák híresztelésével ellentétben márkakereskedésünk nem zár be, nem jutott csődbe!
Sőt! Újult erővel, megváltozott vezetéssel, a régi megszokott kollégákkal, a klubtagoknak kedvezményekkel várunk mindenkit továbbra is akár szerviz, akár autó vásárlás céljából.
Köszönjük szépen a tájékoztatást!

Mindazonáltal kérlek, hogy a színes betűket kerüld a fórumozáskor, hagyományaink szerint a piros szín "Harrier" Boss Mickey HSZ színe, és pár színnek még van jelentősége!

Ez évben is kívánok a magam nevében sikeres üzleti évet!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

empé

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 48
Re: Autóház - Veszprém
« Válasz #24 Dátum: 2009.01.19 13:06:49 »
Szeretném mindenkivel tudatni, hogy egyes "kedves" kollégák híresztelésével ellentétben márkakereskedésünk nem zár be, nem jutott csődbe!
Sőt! Újult erővel, megváltozott vezetéssel, a régi megszokott kollégákkal, a klubtagoknak kedvezményekkel várunk mindenkit továbbra is akár szerviz, akár autó vásárlás céljából.
Köszönjük szépen a tájékoztatást!

Mindazonáltal kérlek, hogy a színes betűket kerüld a fórumozáskor, hagyományaink szerint a piros szín "Harrier" Boss Mickey HSZ színe, és pár színnek még van jelentősége!

Ez évben is kívánok a magam nevében sikeres üzleti évet!
rendben, vettem!

és köszönjük

Rendet tettem az idézéseknél. Trotter
« Utoljára szerkesztve: 2009.01.19 18:42:33 írta Trotter66 »

empé

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 48
Re: Autóház - Veszprém
« Válasz #25 Dátum: 2009.11.18 11:50:44 »
Sziasztok!

Sajnálom, hogy a "szomszédok" (Győr, Fehérvár) sorsa így alakult, de az élet megy tovább.....................
A veszprémi kereskedésben mindenkit szeretettel várunk minden olyan szolgáltatással ami a Toyota márkához kapcsolódik(szerviz, új és használt autó, alkatrész)
Akár a mostani nyílt hétvégén is!
Természetesen a  klub tagjai kedvezményekben részesülnek!

üdv
Murai Péter

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22258
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Autóház - Veszprém
« Válasz #26 Dátum: 2009.11.18 18:39:39 »
Megnyugtató hír, köszönjük!
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Frenk

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re: Autóház - Veszprém
« Válasz #27 Dátum: 2010.02.01 14:15:28 »
Nem égett a Yarisom első fényszórója.Beugrottam a veszprémi Toyota szervízbe,barátságosan fogadtak,öt perc alatt kicserélték az izzót,munkadíjat nem kértek.Csak az elismerés hangján tudok róluk írni.

empé

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 48
Re: Autóház - Veszprém
« Válasz #28 Dátum: 2010.02.02 08:31:32 »
Nem égett a Yarisom első fényszórója.Beugrottam a veszprémi Toyota szervízbe,barátságosan fogadtak,öt perc alatt kicserélték az izzót,munkadíjat nem kértek.Csak az elismerés hangján tudok róluk írni.

Kedves Frenk!

Köszönjük az elismerő szavakat. Úgy gondoljuk az ilyen "munkáért" még ezekben az ínséges időkben sem illik pénzt kérni, mert számunkra fontosabb az elégedett ügyfél.

Köszönjük, hogy közöttük tudhatunk.

BloodRedSandman

  • Vendég
Re: Autóház - Veszprém
« Válasz #29 Dátum: 2010.02.02 09:20:57 »
Éljen Frenk!  :clap: Éljen Toyota Veszprém! :clap:


Én is szeretnék elégedett ügyfél lenni:) Ha viszek lambda szondát, mennyibe kerül a kicserélés? :winkiss: