Szerző Téma: Autóház - Veszprém  (Megtekintve 76429 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

okoska

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Autóház - Veszprém
« Dátum: 2004.08.14 07:01:06 »
Sziaztok!

Itt érdemes szereltetni és alkatrészeket vásárolni ,talán ÖK a legolcsobak.
Ráadásul aszerviz dijak is elég elfogadhatok.
 
A kereskedésük viszont még javítható.Akárhányszor személyesen kerestük öket szinte senki nem jött oda, na mit szeretnénk.
Összeségében javítani oda vidd,veni meg a kedvezmény mértékétõl tedd fügövé.
Talán egyszer Õk is érzik minden vevõ fontos, nem csak az aki Aventist vesz.
Üdv: B.Cs.

HITMAN

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 145
Autóház - Veszprém
« Válasz #1 Dátum: 2005.06.15 21:06:50 »
Én csak jót tudok róluk mondani - amit nekem vállaltak, azt eddig mindig betartották, mind a kereskedői, mind a szerviz részleg.
Ma hoztam el a második Corollámat tőlük - segítettek a "régi" autó(i)mat elpasszolni, jó ajánlatot kaptam az újra, és persze jó autót a végén :) (na jó, a kocsit nem ők gyártották...).
Részemről ajánlott kategória a kereskedés.

Xabissimus

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 30
Autóház - Veszprém
« Válasz #2 Dátum: 2005.10.27 11:18:56 »
Személyesen nincs tapasztalatom, de a csilivili honlapon nem érdemes érdeklődni, a kutya sem válaszol hetek múltán sem. Pedig ott figyelnek a rubrikák, hogy ráadásul külön kitől kérdezhetsz. Ez ám a 21. szd. a Toyota Veszprémnél :P

Gino67

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Autóház - Veszprém
« Válasz #3 Dátum: 2006.02.27 19:32:14 »
Hi!

Nálam a veszprémiek viszik a prímet!  Pontosan, precízen, jól és olcsón dolgoznak! Már a harmadik autónkat vettük Tőlük. Eddig mindig kedvező feltételekkel ajánlották az autóikat.
Szerintem mindenképpen érdemes "benézni" hozzájuk! :D

Totya

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Autóház - Veszprém
« Válasz #4 Dátum: 2006.03.09 10:29:34 »
Tiszteletem!

Bocsi, ha olyat írnék amivel mások nem értenek egyet!

Sajnos még nem vagyok Toyotás, csak vásárlás előtt állok. Eddig csak a veszprémieknél voltam érdeklődni. A fiatal hölgy, aki szerintem információs lehet nagyon kedvesen jött és érdeklődött hogy miben segíthet, pedig nem néztem ki szalonképesen. (Nem részeg voltam csak borostás és fáradt, na meg büdös, szolgálat után és inkább kényelmes ruha volt rajtam mintsem alkalmi magyarul melegítő.)
Megkérdezte, miben segíthet, katalógust adott és elkapott nekem egy értékesítőt!
Bevallom csak nyár környékére tervezem autóvásárlást, mégpedig az új Yaris tetszik! Az értékesítő hamar lerázott de az információs hölgy kimagyarázta hogy sok a dolga a kolleginának és ezek után hogy tudta hogy nem most venném az autót megkínált üdítővel!
Le a kalappal előtte!

Még körbejárok itt a Dunántúlon néhány kereskedőt, de valószínű hogy náluk veszem meg életem első saját autóját!

Még egyszer bocs nem akartam untatni semmit de nekem jól esett hogy kiöltözés nélkül is embernek néztek!

Üdvözlettel: Totya

Ui.: Ha valakinek van már új Yaris-a az kérem nyilatkozzon róla!

lehelke

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Autóház - Veszprém
« Válasz #5 Dátum: 2006.08.15 21:32:43 »
Minap egy hónapja belémjött egy telefonját b***tó emberke opeljával. Biztosító meg miegymás én ragaszkodtam a márkakereskedés ikasznis mûhelyéhez ami késöbb csalódással járt. hátsó              homlopkfalat "helyrehuzatták" hátsó lökhárítót mûanyagos profin megcsinálta, fényezõ csodálatosan színrefújta na de a kasznis jól elcseszte a visszaillesztéseket. Kérdésemre válasz: mit várok egy tíz éves corollától? Hát köszi a méteres hézagokat.[/quote]

lehelke

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Autóház - Veszprém
« Válasz #6 Dátum: 2006.09.14 20:43:19 »
Nos tegnap eljutottam kasznis ismerõsömhöz akinek megmutattam a "pontos" kasznis munkát esetlegesen, hogy lehet a csomagtartót eredeti állapotban helyreállítani. Válasz: egy nyomás itt egy nyomás ott ahogy kell és megtörtént a csoda, a csomagtérfedél máris a helyén van. Pont ugyanezt kértem volna az ottani szakitól is és egy szavam nem lett volna csak dicséret a kasznisnak is. Csak ennyit szerettem volna. :elkeseredett:

Sanyika

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Autóház - Veszprém
« Válasz #7 Dátum: 2006.11.15 15:07:12 »
Hali lehelke!
Ha kézrátétellel helyre tudná pofozni az Avensisemet akkor tényleg kéne nékem a kasznis imerõsöd elérhetõsége.
Köszi
o go Gunners!

lehelke

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 36
Autóház - Veszprém
« Válasz #8 Dátum: 2006.11.21 19:15:14 »
Sajnos nem tud kézrátétellel javítani de megitélésem szerint kiváló kasznis. Amennyiben tényleg érdekel az elérhetõsége privát üzenetben át tudom küldeni.

kisEmber

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 120
Autóház - Veszprém
« Válasz #9 Dátum: 2006.12.16 15:55:36 »
És õk milyen rezsióradíjjal dolgoznak, ha lehet ilyet kérdezni?
Ha nem akkor bocsi.

kisEmber

kisEmber

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 120
Autóház - Veszprém
« Válasz #10 Dátum: 2006.12.21 15:59:28 »
Köszi ennyi elég lesz, már nem aktuális. :pofa:

smas

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Autóház - Veszprém
« Válasz #11 Dátum: 2007.01.29 13:03:43 »
Üdv mindenkinek!

A kereskedésrõl csak annyit, hogy éppen az imént jöttem haza egy kis autónézés után, de bárcsak ne tettem volna a Toyotánál Vp-ben (mondjuk nem is tettem, mert nem hagyták). Használt ave-rõl érdeklõdtem, mire a használt kocsikkal foglalkozó úrhoz küldtek, aki mintha ott sem lett volna, mondta hogy van egy hátul, õ hozza a kabátját, meg a kulcsot, megnézhetem az autót...nos fél órát vártam rá a szélben, és ekkor ....megláttam a szomszédos Honda udvarán egy ave-t, bementem, a Hölgy!!! azonnal jött, nyitotta a kocsit! Utólag is köszönöm neki!
A veszprémi toyotáról ennyit!!!
Pfff....bocs, hogy csak használt érdekelt!!!
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!
KELL EGY TOYOTA!

empé

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 48
Autóház - Veszprém
« Válasz #12 Dátum: 2007.02.14 20:24:08 »
Idézetet írta: "smas"
Üdv mindenkinek!

A kereskedésrõl csak annyit, hogy éppen az imént jöttem haza egy kis autónézés után, de bárcsak ne tettem volna a Toyotánál Vp-ben (mondjuk nem is tettem, mert nem hagyták). Használt ave-rõl érdeklõdtem, mire a használt kocsikkal foglalkozó úrhoz küldtek, aki mintha ott sem lett volna, mondta hogy van egy hátul, õ hozza a kabátját, meg a kulcsot, megnézhetem az autót...nos fél órát vártam rá a szélben, és ekkor ....megláttam a szomszédos Honda udvarán egy ave-t, bementem, a Hölgy!!! azonnal jött, nyitotta a kocsit! Utólag is köszönöm neki!
A veszprémi toyotáról ennyit!!!
Pfff....bocs, hogy csak használt érdekelt!!!


smas!


Ahogy sejtettem, privát üzenetemre sem válaszoltál......


A használt autós kolléga türelmedet kérte ugyanis éppen tárgyalt. A fél óra max 10 perc lehetett. Mivel úgy érezte, hogy hamar végez, arra kért járd körbe az autót, amint tud megy segíteni. Mire kiért sehol sem voltál. Ebbõl arra következtetett, hogy az autó nem érdekel. Mivel számunkra fontos minden ÜGYFÉL aki a márkakereskedésben megfordul (használt autót keresõ is!!!!!!) , olvasva a hozzászólásod, privát üzenetben  kértelek adj elérhetõséget  hogy tisztázhassam a dolgot, illetve írd le milyen  Avensis érdekel. Azóta választ nem kaptam! Még azt sem, hogy "öreg felejts el! Eljátszottátok a bizalmamat BIZTOS!!!! HOGY AUTÓT TÕLETEK NEM VESZEK." Úgy gondolom, ha valaki veszi a fáradságot és  álnéven ír a fórumba egy privát üzenetre is reagál.

üdv:
Murai Péter
Értékesítési vezetõ
 :turelmetlen:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Autóház - Veszprém
« Válasz #13 Dátum: 2007.02.14 21:43:24 »
Kedves Péter!

Elöször is engedd meg, hogy Egyesületünk nevében üdvözöljelek a fórumunkon!
Örülünk neki, hogy egyre több márkakereskedés érzi úgy, hogy a fórumunkon keresztül is ápolja a kapcsolatait meglévõ és leendõ ügyfeleivel.
A lenti esettel kapcsolatban sajnos nem nagyon tudunk igazságot tenni, de talán nem is ez a feladatunk.
Engedd meg, hogy Smas nevû fórumozónkat ismeretlenül is megvédjem egy picit: elképzelhetõ ugyanis, hogy az általad írt privát üzenetet még nem olvasta, így ezért nem reagált arra. Az "álnév" kérdésre pedig annyit reagálnék, hogy az Smas szerintem semmivel sem "álnevebb", mint a "P".  :kacsint:

Remélem, hogy fórumunkon nem csak a fenti esett miatt láthatunk majd vendégül téged, illetve az általad képviselt veszprémi márkakereskedést.
Engedd meg, hogy ezúton is felajánljam Egyesületünk segítségét szalonotok sikeres munkájához. Amennyiben úgy gondolod, hogy honlapunk, illetve fórumunk megfelelõ felület lehet az üzleti eredményetek, ismertségetek, illetve az elismertségetek további gyarapításához, akkor jelezd ezt valamilyen módon, hogy megbeszélhessük a részleteket.


Munkátokhoz további sok sikert kívánunk!

Üdv.,
Misi
azaz
Mászáros Mihály
Partnerkapcsolatokért felelõs elnökségi tag
Toyota Klub Magyarország Egyesület

empé

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 48
Autóház - Veszprém
« Válasz #14 Dátum: 2007.02.17 09:02:38 »
Szia Misi!

Köszönettel vettem megkeresésed, felajánlásod és kritikád a nick névvel kapcsolatban. De! Nem véletlenül írtam alá nevem a hozzászóláshoz, ugyanis számomra fontos lett volna tisztázni a félreértést. Az említett privát üzenet azért íródott mert máshogy smas-t nem értem el. Mint láttad hozzászólásom 14 nap múlva tettem közzé, arra gondolván nem te leszel az aki leüti a labdát....................  :kacsint:

Téma ezennel részemrõl lezárva.

A lehetõségekrõl amit említettél kérlek küldj bõvebb infót

köszi:

Peti