Szerző Téma: Toyota Strasszer  (Megtekintve 16455 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

okoska

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Toyota Strasszer
« Dátum: 2004.08.14 06:48:03 »
Sziasztok!

Ide szereltetni vittem az autót, meg voltam velük elégedve olcson dolgoztak. Igaz nem minden hibát tudtak felfedezni, de a kötelező szervizeléseket mondhatni jók és rendesek.
A kereskedét viszont mintha nem is élne, .e-mailen kért árajánlatomra felületesen vagy egyáltalán nem is reagáltak.
Kedvezményt nem is akartak adni.
Velem ílyenk voltak és veled? Ha te is voltál náluk írd le véleményedet.
Búcsuzom:B.Cs.

Xabissimus

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 30
Toyota Strasszer
« Válasz #1 Dátum: 2005.10.25 16:36:54 »
3 éves szervíz 22ezer km.
31ezer Ft.
-Kérdem miért?
-Pollenszűrő, általában büdös szokott lenni.
(22ezer km, no klíma!)
számla átnéz, pollenszűrő munkadijjal 7ezer Ft.
Aki lopja a pénzt, annak nyilván mindegy. Nekem nem. Magyarországon 2-3 napot kell ennyiért dolgozni.
Olaj 3 és fél liter, 5W 40es Mobil.OK. Meg szűrő.
Otthon könyvben megnéz, olajcsere szűrővel együtt 3,2 liter.
Pálcán az apró motorban 1 centire a full fölött! 3 deci az 10%. 3 deci az 1000 Ft.
Plusz légszűrő csere.
Amúgy mindenki kedves és rendes volt, szimpatikus a vidéki nyugalom.
8000 Ft kidobva az ablakon meg kit érdekel? Egyszer élünk :evil:

Huntsman

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Toyota Strasszer
« Válasz #2 Dátum: 2005.11.17 20:31:23 »
Nekem csak jó tapasztalatom van velük. Náluk vettem a gépet, lehetet alkudni elég sokat.
15e szerviz teljesen korrekt áron, a kirakott árak szerint szerint.

Csapo-G

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 192
Strasszer
« Válasz #3 Dátum: 2006.02.01 22:52:41 »
Az én tapasztalataim:

Szerencsére nem sokat kell szervízbe hordani az autót. '96 évjárat, már nem garnciális/szervízkönyves, ami meg mindenképpen kell (kopó dolgok), azt ismerős műhelyben elintézem.

A Strasszernél zöldkártyát csináltattam, néhány műanyag rögzítő-elemet rendeltem, és egyszer volt némi motordiagnosztika a korábbi Carinával.

Alapvetően normális, udvarias hozzáállást tapasztaltam. Nem várattak és nem volt lehúzás-szagú sem a kiszolgálás.

Egy másik témában már írtam, hogy az autó beregisztrálása után automatikusan küldtek levelet pár héttel azelőtt, hogy lejárt volna a zöldkártya.
sapo-G - Avensis 1.6 Sol LSE 2000

apaarpi

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 30
    • http://www.horvathpince.hu
Re: Strasszer
« Válasz #4 Dátum: 2007.01.20 23:00:14 »
Idézetet írta: "Csapo-G"
Az én tapasztalataim:

Egy másik témában már írtam, hogy az autó beregisztrálása után automatikusan küldtek levelet pár héttel azelõtt, hogy lejárt volna a zöldkártya.


Nekem a 15 ezres szervíz 21.400, a 30 ezres 37.200 ft volt, 5.9 liter olajjal (2 literes dízel), ami szerintem abszolút korrekt.
Zöldkártyával kapcsolatban viszont más a tapasztalatom: a lejárat elõtt kb. egy hónappal vittem, mert éppen akkor értem rá. Amikor csinálták, közben beszélgettem egy másik tulajjal, Õ mesélte, hogy kapott tõlük ilyen értesítést, de néhány héttel azután, miután megújította, éppen náluk. Csak mosolyogtam rajta. Erre kb. 2 hét múlva én is megkapom a kedves figyelmeztetõ levelet, hogy ne felejtsem el zöldkártyás vizsgálatra vinni az autót  :hmm:  :P
Szóval kedves dolog, hogy szólnak, de nem ártana javítani a rendszeren.
paarpi    Avensis II D4D Sol Elegant

musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: Toyota Strasszer
« Válasz #5 Dátum: 2008.07.10 21:08:22 »
Nos, pár nappal ezelőt bementem hozzájuk propagálni a nyári találkozónkat. A kérdésemre, miszerint hallottak-e róla, az ügyfélfogadó hölgy, egy enyhén szólva lekezelő, enervált NEM-mel felelt. :sweatdrop: :wacko: A mellette álló kollegája már valamivel kedvesebb volt, nagyobb érdeklődést tanusított. Látva a kirobbanó érdeklődést ill. annak hiányát, nem is pazaroltam sok szót a program ecsetelésére. Inkább udvariasan megkérdeztem, hogy hagyhatnék-e ott pár szórólapot?  :innocent:
Nem tudom, nem lenne-e az ügyfélfogadó hölgynek úgymond munkaköri kötelessége az udvariasság, kedvesség, mosolygás? Felteszem őt nem a szakmai, műszaki tudásáért fizetik. Sokkal inkább a dekoratív megjelenést és kedvességet tartom elképzelhetőnek. ::) Korábbi, (kb. 2évvel ezelőtti) tapasztalataim nem hagytak bennem ilyen mély nyomot, akkor inkább semlegesnek ítéltem meg őket. Azonban most, nem szívesen kerülnék velük komolyabb kapcsolatba, ha már a legelső ponton ilyen kellemetlen a fogadtatás. :eek: :surrender:
« Utoljára szerkesztve: 2008.07.11 11:40:10 írta musspici »
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Re: Toyota Strasszer
« Válasz #6 Dátum: 2008.07.10 21:58:05 »
Nem tudom, nem-e lenne.....
Halkan jegyzem meg, mert én nagyobb vétkeket is csinálok a megyer nyelv ellen. de: nem lenne-e :detective:
Egyébként én telefonon beszéltem velük, mert az ave ott volt utoljára szervízen, mármint hivatalosan, nem voltak túl bőszavúak, de nagyjából válaszoltak a kérdéseimre, de asszem bezárás előtt vannak :wacko:
« Utoljára szerkesztve: 2008.07.10 21:59:59 írta schillerasz »
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

musspici

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1755
Re: Toyota Strasszer
« Válasz #7 Dátum: 2008.07.11 11:39:28 »
Nem tudom, nem-e lenne.....
Halkan jegyzem meg, mert én nagyobb vétkeket is csinálok a megyer nyelv ellen. de: nem lenne-e :detective:

Köszönöm a helyre igazítást. :) ;)
musspici 242
Toyota Prius 4 PHV

tomahawk

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 500
Re: Toyota Strasszer
« Válasz #8 Dátum: 2008.10.11 11:24:19 »
en fehervaron egy szakihoz jartam eddig az elozo autommal mivel az mindig rossz volt. a carinaval csak olaj, olajszuro, levegoszuro, gyertya csere miatt mentem el a kocsi vasarlasa utan. persze gondoltam ra hogy talan jobb lenne atnezetni a carinat egy markaszervizben de a totalcar nepiteleben nem mindenki ajanlotta a strasszert, annal inkabb a veszpremieket. maradt meg nehany dolog amit javitani/potolni kene az auton, ezeket egy markakareskedesben jobbnak latom elvegeztetni. olvasom itt a hozzaszolasokat, azert megis megkerdem: roviden mi a velemenyetek a strasszerrol? erdemes oda elvinni vagy inkabb menjek at veszprembe?
Lehettem volna halasz ...

Frankys

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 26
Toyota Strasszer
« Válasz #9 Dátum: 2009.11.05 15:22:28 »
 Üdv.

 Ha teheti, mindenki kerülje el nagy ívben a Strasszert Fehérváron!!! Én nem tudom régen milyen volt, de most óriási lehúzás megy, jó bunkó formában. Adalékként annyi, hogy annyit kértek a feleségem yarisának a szervízéért, mint a saját Passátomért. Ezt számlával tudom igazolni.
Szemét banda!!! Azért ez elég húzós, annak tükrében, hogy ugyanazt csinálták mindkét autón. Én soha többet nem megyek a Strasszerhoz, sem kocsit venni, sem szervízbe. És volt pofájuk kiszámlázni az ablakmosó tartály feltöltését, amikor le sem vették a kupakot. Még abban sem vagyok biztos, hogy egyáltalán lecserélték-e az olajat. Jó lenne, az ilyen kereskedések mielőbb tönkremennének!!! Különösen óvakodjon mindenki, a szervízpultban általában nem csináló soha semmit, kerekfejű, tenyérbemászó képű, göndörhajú senkiházitól akinek olyan stílusa van, hogy az ember zsebében kinyílik a bicska!!!! Egy igazi bunkó!!!!!! Azt hiszem átment mindenki számára, hogy mennyire felháborodtam!!!
EZT A KERESKEDÉST ÉS SZERVÍZT KERÜLJÉTEK!!!!

Frankys..
 

Sanyesz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1077
Re: Toyota Strasszer
« Válasz #10 Dátum: 2009.11.05 15:37:28 »
Most aztán jól megmondtad a frankót!  :wacko: Egyébként mi volt a munka és mennyi volt a költség?

Frankys

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 26
Re: Toyota Strasszer
« Válasz #11 Dátum: 2009.12.10 06:16:12 »
Üdv.
Megoldódott a problémám, ugyanis tegnap levelet kaptam a Toyota Hungarytól, hohy megszünt a fehérvári Toyota Strasszer márkakereskedés, és szervíz!!!! Illetve elvették tőle a jogot. Nem mondom, hogy nem örültem. Ezen kívül, elvették a Fábiántól is, így Fehérvár Toyota nélkül maradt!!
De inkább ne legyen, ha ilyenek vannak voltak, mint a strasszer!!

Csáá.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9392
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Toyota Strasszer
« Válasz #12 Dátum: 2009.12.10 07:39:27 »
Győr, Pécs, Szfehérvár... Érdekes

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12156
Re: Toyota Strasszer
« Válasz #13 Dátum: 2009.12.10 07:56:39 »
inkább szörnyü :cry:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9392
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Toyota Strasszer
« Válasz #14 Dátum: 2009.12.10 08:03:46 »
Biztos, hogy csak átmeneti. Kisülhet ebből valami jó is.