Felhasználónév: Jelszó:

Szerző Téma: Proace City Verso  (Megtekintve 2375 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

music

• Moderátor
  • Megszállott
  • Autó: '11 Yaris II 1,33 Life, '20 Proace City Verso 1,2T Shuttle
Re:Proace City Verso
« Válasz #15 Dátum: 2021.02.22 20:12:45 »
A tekerős gomb nekem sem világít, de visszagondolva a többi autómra, nem rémlik, hogy bármelyikben is világítós lett volna.
A nem bekapcsolt övre figyelmeztetés viszont csak piros. Egyrészt fönt a visszapillantó fölött ég a megfelelő (piros) piktogram, másrészt a műszerfalon is egy hasonló jel. De holnap reggel még egyszer megnézem, amikor viszem a gyerekeket, hogy van-e bármi ezen kívül. (telken belül ki tudjuk próbálni, nem reszkírozunk ezzel semmi veszélyhelyzetet.)
music     

music

• Moderátor
  • Megszállott
« Válasz #16 Dátum: 2021.02.23 08:53:04 »
De, ég a sárga is, (egy körbe zárt, "aláhúzott" autót ábrázoló piktogram), amint becsattan az övcsat, elalszik a pirosakkal együtt.
music     

Proace

• Újonc.
  • *
  • Autó: Toyota Proace City
« Válasz #17 Dátum: 2021.02.24 14:58:59 »
Sziasztok!

Köszönöm szépen a válaszokat!!!
Hihetetlenek számomra...….. Pl. Ha az anyósülésen ülő az autópályán gangolva bármi okból kifolyólag (pl. hátul ülő gyerekek miatt...) kikapcsolja magát az autó autómatikusan az autóban utazók biztonságát felülbírálva kikapcsol egy biztonsági berendezést!!!! Nekem ez hihetetlen!!!!

music

• Moderátor
  • Megszállott
« Válasz #18 Dátum: 2021.02.24 20:30:42 »
Ez nem tudom, hogy így van-e. De pontosan mire gondolsz?
A COV-on volt olyan, hogy kigyulladt a 3 sárga lámpa - ez egy típushiba-szerűség, túl közel van a füstgázérzékelő szonda, és rossz értéket mér emiatt -, olyankor bizony a kipörgésgátló sem működött. Ott egy akksisaru levétel orvosolta a problémát...
music     

Proace

• Újonc.
  • *
  • Autó: Toyota Proace City
« Válasz #19 Dátum: 2021.02.26 09:00:04 »
Szia!

Hát erre a "sárga, körbe zárt aláhúzott autót ábrázoló" piktogramra gondoltam..... Ha ez világít, akkor ugye nem működik az a biztonsági funkció!

music

• Moderátor
  • Megszállott
« Válasz #20 Dátum: 2021.03.04 15:25:47 »
Hát erre a "sárga, körbe zárt aláhúzott autót ábrázoló" piktogramra gondoltam..... Ha ez világít, akkor ugye nem működik az a biztonsági funkció!
Mármint melyik funkció nem működik?
music