Szerző Téma: 2019 Nyári Toyota Találkozó szeptember 14 Kakucs  (Megtekintve 25827 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Deka

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1101
Re:2019 Nyári Toyota Találkozó szeptember 14 Kakucs
« Válasz #15 Dátum: 2019.09.15 20:23:55 »
Ismét nagyon köszönöm, hogy ott lehettem!

Nem csak az időjárás volt fenomenális (napszúrással pihegtem végig a mai napot).
Csodaszép autók, kedves márkatársak. Tulajdonképp ismét bebizonyosodott, hogy szalad az idő, ha jól érzi magát az ember. Sok-sok beszélgetés, nézgelődés után is úgy éreztem, hogy még-még... de vége lett a napnak.

Ui.: minden kedves kollégától elnézést kérek, akihez be akartam kéredzkedni ballasztnak, és műszaki hiba lépett fel, nagyon remélem nem én vagyok átok-hordozó, fertőző gazda.
'10 Avensis 1.8 Valvematic Wagon
'07 Yaris  1.8 TS

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9377
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:2019 Nyári Toyota Találkozó szeptember 14 Kakucs
« Válasz #16 Dátum: 2019.09.15 21:35:54 »
Így évek alatt szépen kinőtte magát ez a nyári találkozó. Eleinte tényleg klub szinten ment, baráti találkozó volt, a költségeket sem fedezte a bevétel.
Most pedig 260 autó, 400 résztvevő, több típus klub szinten is részt vett (Corolla, Auris, Yaris, Prius, RAV4, Camry, Celica), a TMH 6 vadonatúj kocsit állított ki, az 50 pálya sorszám hamar elfogyott és később néhány új gazdára is talált. Nagy, komoly rendezvénnyé nőtte ki az egykori baráti találkozó. Gyerek program, vetélkedő, online kvíz játék, offroad lehetőség. Idén is összeraktuk az 1 km-es Toyota Kakucs kört  :)
Akik nem voltak kint, azokat jövőre szeretettel várjuk (valószínű szeptember 12-én), tényleg érdemes lesz jövőre is kijönni!  :yes:
« Utoljára szerkesztve: 2019.09.15 22:30:47 írta Nagycitrom »

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10650
2019 Nyári Toyota Találkozó szeptember 14 Kakucs
« Válasz #17 Dátum: 2019.09.15 22:19:23 »
Tényleg jó volt a találkozó, csak sajnos mi nem maradhattunk sokáig, volt egy meghívásunk onnan majd 100 km-re.
De jó volt látni pár régi "ős" arcot a kezdetekből, a szervezőket, - tényleg nem semmi, amit sikerült összehozni, gratula és le a kalappal!  :clap: :yes: No és persze az autók, a fegyelmezettség (nem gyorsulni és vagizni a parkoló terében), és hogy a típus-társak egymás mellé álltak, tényleg volt szép számmal több generációból is.


Remélem lesz majd egy családias(abb) tali is még az év folyamán, ott alvással, közös vacsorával, városnézéssel és a szokásos egyebekkel.  ;)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61