Felhasználónév: Jelszó:

Szerző Téma: C-HR általános  (Megtekintve 3269 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

micila

• Megszállott
  • épGÉPész
  • Autó: 2003 TCT HB 1,4 not too shabby
Re:C-HR általános
« Válasz #15 Dátum: 2019.09.30 10:52:58 »
Nem erről van szó. Ha te visszavakítasz, azzal újabb veszélyt idézel elő, (esetleg a mögötte jövőt is zavarod), nem pedig a megoldást keresed.

Érdekelne, hogy a villogtatás nem vakítás egyben???????????????
Az AUTÓ az TOYOTA!?! MI?
Nouă ouă ouă nu

micila

• Megszállott
  • épGÉPész
« Válasz #16 Dátum: 2019.09.30 11:18:22 »
Nem erről van szó. Ha te visszavakítasz, azzal újabb veszélyt idézel elő, (esetleg a mögötte jövőt is zavarod), nem pedig a megoldást keresed.

azok között nem lenne ennyire enyhe kimenetelű és még az időmet is rabolná.
Az AUTÓ az TOYOTA!?! MI?
Nouă ouă ouă nu

Snake

• Kezdő
  • **
  • Autó: CHR Hybrid Executive LED
« Válasz #17 Dátum: 2019.09.30 11:48:21 »
korábbi Toyotámat egy vidéki szalon szervizébe hordtam kötelezőre. A CHR-nek aktuális most egy ilyen, + még a korábbi visszahívás miatt sem járt bent, ezeket Budapesten, vagy ahhoz közel szeretném most megcsináltatni.
Melyik szervizt ajánljátok leginkább?
(tudom, olvassam a megfelelő topikot, de közel 1 éve nem jártam a fórumon és időm sincs sok... )

köszi

Nagycitrom

• Globális moderátor
  • Megszállott
    • Dentmill Frézközpont
  • Autó: T27 Avensis TS Active 2ZR-FAE (2017)
« Válasz #18 Dátum: 2019.09.30 11:58:33 »
Akció-reakció!
Ne vakítson és .
Nem vakít és .
A hiba a te készülékedben van, mert az a szubjektív, az övé objektíven beállítva  :yes:
Önbíráskodás.  :hmmmm:

micila

• Megszállott
  • épGÉPész
« Válasz #19 Dátum: 2019.09.30 14:36:02 »
Nem vakít és .
A hiba a te készülékedben van, mert az a szubjektív, az övé objektíven beállítva  :yes:
Önbíráskodás.  :hmmmm:

1,Képesnek tudom magam arra, hogy az adott helyzetben döntést hozzak. Amennyiben a szemből érkező jármű fényszóróiból a fényerőáram vakít, úgy a korábban leírtak szerinti reakciót vált ki. Ez akkor is igaz, ha be van állítva a fényszórója  az adott járműnek, avagy nincs, ha CH-R, Corolla, T25,T27, T34... :tt2:
2,Majd hívok "kompetens" személyt "bíráskodni", hogy az én látásomat zavarj(t)a é az adott jármű fényszórójából a környezetbe jutó fényerőáram avagy sem. Nem lamentálok azon hogy a szokásos klisé szerinti kettős mércét miért alkalmazzák rám "Önbíráskodás" . Ráér valaki? Egyéb iránt ezt a meddő,ostoba vitát befejezem.

Az AUTÓ az TOYOTA!?! MI?
Nouă ouă ouă nu

Nagycitrom

• Globális moderátor
  • Megszállott
    • Dentmill Frézközpont
  • Autó: T27 Avensis TS Active 2ZR-FAE (2017)
« Válasz #20 Dátum: 2019.09.30 17:30:58 »

meddő,ostoba vita
Ez így van.
Máskor mindenben betűről betűre ragaszkodsz ez előírásokhoz, KRESZhez, de simán reflektort nyomsz a szembejövőre, ha te úgy gondolod, hogy vakít téged.
Szóval ez igy nem kerek. De belátom, hogy meddő dolog vitatkozni veled. Nem is teszem, csak a véleményem írtam le.

Tapatalkkal küldve

Trotter66

• Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
  • Autó: Toyota C-HR Hybrid 2018, Toyota Corolla E110 1,8 USDM 1998
« Válasz #21 Dátum: 2019.09.30 19:47:39 »
korábbi Toyotámat egy vidéki szalon szervizébe hordtam kötelezőre. A CHR-nek aktuális most egy ilyen, + még a korábbi visszahívás miatt sem járt bent, ezeket Budapesten, vagy ahhoz közel szeretném most megcsináltatni.
Melyik szervizt ajánljátok leginkább?
(tudom, olvassam a megfelelő topikot, de közel 1 éve nem jártam a fórumon és időm sincs sok... )

köszi

Én két helyre viszem kizárólag, az egyik a pilisvörösvári Mayar, a másik a monori Kovács. Legalábbis, amíg garis bizonyosan.
Sors bona nihil aliud

Snake

• Kezdő
  • **
  • Autó: CHR Hybrid Executive LED
« Válasz #22 Dátum: 2019.09.30 21:07:17 »
Én két helyre viszem kizárólag, az egyik a pilisvörösvári Mayar, a másik a monori Kovács. Legalábbis, amíg garis bizonyosan.

Köszönöm szépen, felhívom őket , érdeklődök.