Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 1130039 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4965 Dátum: 2010.12.13 23:11:26 »
Jobban, de legalább a jók (ebben az esetben).  :1eye:
         

Hambicamry

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 104
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4966 Dátum: 2010.12.21 12:51:18 »
Üdv tud valaki esetleg tippet adni nekem,hogy hol lehet bontóba olyan autó mint az enyimé,a Camry 84-es SV11-es? Mert csonkállványra lenne szükségem és utángyártott nemlétezik bontót meg nem tudok, hogy hol lehetne esetleg belőle.      Előre is köszi

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4967 Dátum: 2010.12.21 13:13:10 »
Privi ment!
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

AndrewGL

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4968 Dátum: 2010.12.22 09:37:06 »

Hali!!
Ha olvasod igazán jelentkezhetnél,mert azóta se érlek el és ha jól emlékszem azt beszéltük meg hogy vagy kifizeted vagy visszaküldöd.....ennek már bő fél éve,azt hiszem eléggé türelmes voltam!!
Na egyik se történt meg...telefonszámod meg nem él....email-re nem válaszolsz....szerintem a korrektség nem itt kezdődik,én pedig megbíztam benned minden további gond nélkül!!!
Leginkább az idegesít még hogy egyik BARÁTOMnak is kellett volna azóta,és elég horror áron kellett vennie,mivel én így nem tudtam neki adni!!
Amit beszéltünk még adj hozzá egy 10-est és most már annyi az ára!!
Jah címed viszont ha jól emlékszem meg van!!

Hello,
Az önindító árát még a hónap elején elküldtem, bár ha jól értelmezem a mondandód, most már más az ára.
Ezt beszéljük meg priviben.
Nagyon sajnálom, hogy ilyen sokáig húzódott az ügy. Az egyetlen magyarázatom a dologra itt olvasható:
http://kkfhkt.hu/hu/jovokep_te_2_1
~30 oldalas a téma, de tanulságos.

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4969 Dátum: 2010.12.25 15:09:01 »
Gabe 254.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4970 Dátum: 2010.12.25 21:28:55 »

Hali!!
Ha olvasod igazán jelentkezhetnél,mert azóta se érlek el és ha jól emlékszem azt beszéltük meg hogy vagy kifizeted vagy visszaküldöd.....ennek már bő fél éve,azt hiszem eléggé türelmes voltam!!
Na egyik se történt meg...telefonszámod meg nem él....email-re nem válaszolsz....szerintem a korrektség nem itt kezdődik,én pedig megbíztam benned minden további gond nélkül!!!
Leginkább az idegesít még hogy egyik BARÁTOMnak is kellett volna azóta,és elég horror áron kellett vennie,mivel én így nem tudtam neki adni!!
Amit beszéltünk még adj hozzá egy 10-est és most már annyi az ára!!
Jah címed viszont ha jól emlékszem meg van!!

Hello,
Az önindító árát még a hónap elején elküldtem, bár ha jól értelmezem a mondandód, most már más az ára.
Ezt beszéljük meg priviben.
Nagyon sajnálom, hogy ilyen sokáig húzódott az ügy. Az egyetlen magyarázatom a dologra itt olvasható:
http://kkfhkt.hu/hu/jovokep_te_2_1
~30 oldalas a téma, de tanulságos.
Okok köszi rendezve...ideért!!
Semmi gond,csak egy telefont megköszöntem volna!!
Meg azért idegesített mert haveromnak tényleg szüksége lett volna rá és nem tudtam mi van!!
Kellemes Ünnepeket!!
Üdv
K.

pinyo24

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 273
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4971 Dátum: 2010.12.26 10:30:30 »
99' Avensis 1.6 4A-FE

golya32

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 294
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4972 Dátum: 2010.12.27 19:40:35 »
Elkészült az autóm hátsó fék javítása.
BP-n voltam és sipolt végig a hátsófék ez volt a HIBA.
Szétszedték kiderült a kézifék pofák cserések 17e volt a 4db új, de a ferodolozás is 15e lett volna..
Kicseréltettem a külső fékpofákat és felszabályozták a tárcsákat, kapott szép ezüst festéket.
16e volt a javítás, szóval 33e lett a vége, remélem mostanában már nem lesz gond vele.

Úgy néz ki a motorfelújítás is jó lett 3000 km alatt csak 1dl olaj fogyott el a motorból.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4973 Dátum: 2010.12.27 20:35:54 »
"ÁRÁNY BÁRÁTOM"!! Ennyi eszed van,már ne haragudj....miért nem hoztad le,ingyen megcsináltam volna Neked!! Ilyenkor nem tudod a számom?? Plusz még nagyon keveset futott hátsó fékbetétem is van,(egyedül kézifékbetétem nincs)....adtam volna szívesen vazzzze!! :1eye: :censored:

golya32

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 294
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4974 Dátum: 2010.12.27 21:37:26 »
"ÁRÁNY BÁRÁTOM"!! Ennyi eszed van,már ne haragudj....miért nem hoztad le,ingyen megcsináltam volna Neked!! Ilyenkor nem tudod a számom?? Plusz még nagyon keveset futott hátsó fékbetétem is van,(egyedül kézifékbetétem nincs)....adtam volna szívesen vazzzze!! :1eye: :censored:

hívtalak, már szét volt szedve amikor beszéltünk, a 16e böl kb. a munkadíj, 2e az esztergályosé és 4e a szerelési díj. Ha összerakatom és lemegyek hozzád akkor se jöttem volna ki jobban, nagyon durva volt a hátulja, együtt szereltünk a sráccal tényleg csak a fűtés díjat számolta fel. Ha lemegyek hozzád akkor az egészet cseréltük volna tárcsástól, mert annyira rossz állapotban volt.
Úgy is tudod, én nem szeretek szerelgetni inkább veszek egy másikat, de itt most nem volt más választás..

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4975 Dátum: 2010.12.27 21:55:40 »
"ÁRÁNY BÁRÁTOM"!! Ennyi eszed van,már ne haragudj....miért nem hoztad le,ingyen megcsináltam volna Neked!! Ilyenkor nem tudod a számom?? Plusz még nagyon keveset futott hátsó fékbetétem is van,(egyedül kézifékbetétem nincs)....adtam volna szívesen vazzzze!! :1eye: :censored:

hívtalak, már szét volt szedve amikor beszéltünk, a 16e böl kb. a munkadíj, 2e az esztergályosé és 4e a szerelési díj. Ha összerakatom és lemegyek hozzád akkor se jöttem volna ki jobban, nagyon durva volt a hátulja, együtt szereltünk a sráccal tényleg csak a fűtés díjat számolta fel. Ha lemegyek hozzád akkor az egészet cseréltük volna tárcsástól, mert annyira rossz állapotban volt.
Úgy is tudod, én nem szeretek szerelgetni inkább veszek egy másikat, de itt most nem volt más választás..
És szerinted nem adtam volna két makulátlan tárcsát??? Van itthon abból is!!
Saját fékemet soha nem hagytam másnak csinálni,amióta egyszer elb-ták,és berohadt a féknyereg,és csak cserével lehetett megoldani,plusz annyira elmelegítette a tárcsát a folyamatos befogás hogy az is megpúposodott!! Na azóta féket mindig én rakok össze!! A zsírt pedig nem hagyom ki a nyergek tengelyéről....akkor ilyen baj nem lehet!! :)
« Utoljára szerkesztve: 2010.12.27 21:57:47 írta szkaresz »

golya32

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 294
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4976 Dátum: 2010.12.28 10:46:44 »
Hmm, hát most már mind1, majd legközelebb így csináljuk :wacko:

golya32

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 294
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4977 Dátum: 2010.12.31 07:57:49 »
Mindenkinek nagyon boldog új évet kívánok!! :clap:

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4978 Dátum: 2010.12.31 18:48:25 »
Beléd is hasonló jókat és nagyokat Tesó!! :D

pinyo24

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 273
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4979 Dátum: 2010.12.31 20:53:03 »
B.U.É.K minden kedves fórumtársnak, függetlenül attól, hogy Avensist, Camryt, vagy akár egyes Golfot használ.Bármilyen is volt a 2010-es év, azt kívánom a 2011-es sokkal de sokkal jobb legyen mindenkinek :clap: :clap:
99' Avensis 1.6 4A-FE