Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 1129397 alkalommal)

0 Felhasználó és 15 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4650 Dátum: 2010.06.27 20:00:12 »
3.0 motor fog kerülni a Celicába  :eek: :sorcerer: ? Az de állat lesz  :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4651 Dátum: 2010.06.27 20:58:22 »
Jahjah!! Tőlem vette meg a bontott camry mociját....az viszont egy állat volt..iszonyú erő van bent!!  :devil: Durva lesz az tutti!!  :tank: :csorog:

kopasz

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4652 Dátum: 2010.07.02 17:26:31 »
hello
2007 Camry hybridhez keresek gépkönyvet.
Lehet e ebbe a kocsiba fele,fele arányban 85/95 tankolni?
Probálta már valaki?
Üdv: Kopasz

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4653 Dátum: 2010.07.06 13:50:58 »
Eladó a camrym!! 1995/11. havi 3.0 V6 automata Az autó szinte hibátlan...2 apró baja van,de az alkatrészek megvannak hozzá,amit adok is!! Az egyik hogy nem lett visszatöltve szervízelés után a klíma,a másik meg hogy a balos féltengelycsuklómon elszakadt a porvédő 2éve,akkor az ki lett cserélve,de azóta egy minimálisat néha roppan!! Meg van hozzá az új csukló is dobozában,de még nem cseréltem ki,szerelő szerint még feleslegesen piszkálnám!! Adok az autó mellé kb 400e Ft értékben új és bontott alkatrészeket,tömítésgarnitúrát,új pollenszűrőt,gólyalábakat,első szélvédőt,+2hengerfejet,ecu-t reléket,kormányművet,csapágyakat,kerékagyat,ha kell kaszni cuccokat is,klímakompresszort stb stb...!! 2011 nov.-ig műszakis,+téli-nyári alufelni szett gumival!! Nem dohányzó autó!! Normális fogyasztással,és nem lelakott belsővel!! A motorháztető kavicsfelverődéses volt,így feltettem egy másikat,de ugyanez a szín,és még gyári értékek vannak ezen is,de megvan a régi is az is megmérhető hogy nem volt törve!! Ára alku nélkül 685e az alkatrészekkel..szeretném ha jó kezekbe kerülne!!
Plusz felszereltem egy váltóolajhűtőt még,ma vettem meg hozzá a csöveket,azt még bekötöm mindenképp!!

Gergőőő

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 353
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4654 Dátum: 2010.07.06 21:48:37 »
sziasztok, rég jártam erre, autó alakulgat, ha Isten is megsegít akkor napok kérdése és kész!

AndrewGL

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4655 Dátum: 2010.07.09 23:09:59 »
Eladó a camrym!! 1995/11. havi 3.0 V6 automata Az autó szinte hibátlan...2 apró baja van,de az alkatrészek megvannak hozzá,amit adok is!! Az egyik hogy nem lett visszatöltve szervízelés után a klíma,a másik meg hogy a balos féltengelycsuklómon elszakadt a porvédő 2éve,akkor az ki lett cserélve,de azóta egy minimálisat néha roppan!! Meg van hozzá az új csukló is dobozában,de még nem cseréltem ki,szerelő szerint még feleslegesen piszkálnám!! Adok az autó mellé kb 400e Ft értékben új és bontott alkatrészeket,tömítésgarnitúrát,új pollenszűrőt,gólyalábakat,első szélvédőt,+2hengerfejet,ecu-t reléket,kormányművet,csapágyakat,kerékagyat,ha kell kaszni cuccokat is,klímakompresszort stb stb...!! 2011 nov.-ig műszakis,+téli-nyári alufelni szett gumival!! Nem dohányzó autó!! Normális fogyasztással,és nem lelakott belsővel!! A motorháztető kavicsfelverődéses volt,így feltettem egy másikat,de ugyanez a szín,és még gyári értékek vannak ezen is,de megvan a régi is az is megmérhető hogy nem volt törve!! Ára alku nélkül 685e az alkatrészekkel..szeretném ha jó kezekbe kerülne!!
Plusz felszereltem egy váltóolajhűtőt még,ma vettem meg hozzá a csöveket,azt még bekötöm mindenképp!!

Tudom, hülye kérdés. Miért?

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4656 Dátum: 2010.07.10 02:00:19 »
Hali!! Elárulom...most lenne pénzem fiatalabbra!! De elkattan az agyam,mert elegem van a sok okos telefonos vevővel....és akkor leveszem a pics.be,kivonom a forgalomból ideiglenesen,és lerakom a garázsba!! Egyébként azt szeretném ha jó helyre kerülne,mindenféle jött-mentnek akkor sem adnám oda ha többet adna érte...aki ismer az tudja miért...imádom ezt az autót,csak most beleszerettem egy másikba,és azért szeretném követni további "életútját" és jó lenne ha a köv. tulaj is úgy kezelné mint én!!!  :1eye:
Igazából,lenne egy srác innen a fórumról,akinek szívesen odaadnám,ő volt is lent nálam,nagyon korrekt ember,és a barinője is,szerintem meg is tartom neki addig még összejön neki a pénz..remélem örülnének neki,és megbecsülnék a vasat!! Addig is megpróbálom minden apró hibáját helyrehozni,hogy teljesen jó szájízzel üljön majd bele,de állítólag így is nagyon tetszik neki!!
Egy pár okostojást már elhajtottam telefonon!! Volt egy srác aki 5 azaz 5 órán át nézegette az autót,nem tudott belekötni,csak beteg a gerince,és neki így az újabb gátlókkal egy kicsit kemény a futóműve!! Szerinte nagyon egyben van az autó,és nem jár vele rosszul ennyi pénzért,ennyi alkatrésszel aki megveszi!!

Kérdeztem neked a telószámot,nem felejtettem el,Roli barátom már megy utána,mert mióta megvette a celicaját,azóta már cserélt telót,de azt mondta megszerzi....de ha valakinek eszébe jutna és tatabányai,az beírhatná a pontos címet!! Japán autókat bont a srác T.bányán,és volt neki egy fekete 1982-es 1.6ST-je..náluk volt 18RG motoros celica bontásra!! Sőőőt nagyon ritka autót,egy Mitsu Stariont is láttam nála fehérben!!  :cool2:

AndrewGL

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 96
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4657 Dátum: 2010.07.10 07:01:56 »
Hali!! Elárulom...most lenne pénzem fiatalabbra!!

Akkor jó. Már azt hittem, hogy szomorúbb oka van.
Mi lesz az? Új Polo 1.2 TSI? :P :angel:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22264
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4658 Dátum: 2010.07.10 11:01:52 »
Hali!! Elárulom...most lenne pénzem fiatalabbra!!

Akkor jó. Már azt hittem, hogy szomorúbb oka van.
Mi lesz az? Új Polo 1.2 TSI? :P :angel:

Ááá, fenét. Dacia Sandero. [rohog]
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4659 Dátum: 2010.07.10 14:18:50 »
Minek néztek Ti engem milliomosnak?? :D Kispolák!!  :1eye: Igazából a lexikkel szemezek,de csak nagy ccm és nagy kaszni jöhet számításba!!  :cool2:

laca83

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4660 Dátum: 2010.07.12 08:54:56 »
Hali!! Elárulom...most lenne pénzem fiatalabbra!! De elkattan az agyam,mert elegem van a sok okos telefonos vevővel....és akkor leveszem a pics.be,kivonom a forgalomból ideiglenesen,és lerakom a garázsba!! Egyébként azt szeretném ha jó helyre kerülne,mindenféle jött-mentnek akkor sem adnám oda ha többet adna érte...aki ismer az tudja miért...imádom ezt az autót,csak most beleszerettem egy másikba,és azért szeretném követni további "életútját" és jó lenne ha a köv. tulaj is úgy kezelné mint én!!!  :1eye:
Igazából,lenne egy srác innen a fórumról,akinek szívesen odaadnám,ő volt is lent nálam,nagyon korrekt ember,és a barinője is,szerintem meg is tartom neki addig még összejön neki a pénz..remélem örülnének neki,és megbecsülnék a vasat!! Addig is megpróbálom minden apró hibáját helyrehozni,hogy teljesen jó szájízzel üljön majd bele,de állítólag így is nagyon tetszik neki!!
Egy pár okostojást már elhajtottam telefonon!! Volt egy srác aki 5 azaz 5 órán át nézegette az autót,nem tudott belekötni,csak beteg a gerince,és neki így az újabb gátlókkal egy kicsit kemény a futóműve!! Szerinte nagyon egyben van az autó,és nem jár vele rosszul ennyi pénzért,ennyi alkatrésszel aki megveszi!!

Kérdeztem neked a telószámot,nem felejtettem el,Roli barátom már megy utána,mert mióta megvette a celicaját,azóta már cserélt telót,de azt mondta megszerzi....de ha valakinek eszébe jutna és tatabányai,az beírhatná a pontos címet!! Japán autókat bont a srác T.bányán,és volt neki egy fekete 1982-es 1.6ST-je..náluk volt 18RG motoros celica bontásra!! Sőőőt nagyon ritka autót,egy Mitsu Stariont is láttam nála fehérben!!  :cool2:
Köszi Karesz!!! :)Igazából a dolog kölcsönös(korrektség)Örültem mikor felhívtál, mert nagyon egyben van a VASAD!!!Azért tudod,ha ezt áprilisban mondod akkor már kérdezés nélkül viszem A gépezetet,mert nem találtuk meg a megbízhatót,leinfózhatót az Őrült camrytulajtól.....
Mégegyszer köszi a többit majd személyesen :yes:
Camry 3.0V6
Yaris 1,0vvti

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4661 Dátum: 2010.07.12 21:30:56 »
Okok!! :D Ha van kedvetek nézzetek majd le ha lesz időtök és kedvetek,azt beszélünk!! igazából ez a lexi amit kinéztem az storno szerintem mert csak szombaton jönnek a celire is,sikerült azt is lefújnom!! Szóval ha érdekel akkor nekem úgy ok ahogy beszéltük..ha Neked is akkor szólj rám majd légyszi,és nem is ajánlgatom másnak!! Tegnap egyik haverom is kint volt,el akarja adni a 2002-es A6-ját és egy megbízható autót szeretne,és kijött átnézni a camryt...de mire ő eladja az a6-ot addigra megöregszem!! [rohog]

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4662 Dátum: 2010.07.17 23:30:36 »
Úgy néz ki elkelt a camry!! Laca Barátom szóban lefoglalózta (ez nekem többet ér mint bármilyen papír),jövőhéten jön és papírra is vetjük,és rendezzük a mocskos anyegint!!
Egy megnyugtat...jó helyre fog kerülni a vas!! :D :sorcerer:

laca83

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4663 Dátum: 2010.07.18 10:28:10 »
Úgy néz ki elkelt a camry!! Laca Barátom szóban lefoglalózta (ez nekem többet ér mint bármilyen papír),jövőhéten jön és papírra is vetjük,és rendezzük a mocskos anyegint!!
Egy megnyugtat...jó helyre fog kerülni a vas!! :D :sorcerer:
Az biztos,hogy jó helyre ....Sógor bolondabb mint Én asszem jól kiegészítjük emmást!Köszi mindent ,szombat reggel ledöccenünk Törpémmel oszt leügyezzük az elsőőő leügyezendőő ügyet aztat aztán majddd....k..a meleg van :surrender:!!Ja és vezessünk is e picint,gyáá csak a feeling miatt :clap:Na viszlát és kitartást ebben a gatyaszaggatóó melegben mindenkinek... :hug:
Camry 3.0V6
Yaris 1,0vvti

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4664 Dátum: 2010.07.19 17:34:17 »
Ma nem mondom hogy nem volt őszinte a mosolyom,mikor 5 óra szívás után sikerült bekötnöm a váltóolaj hűtőt!! :innocent: :D