Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 1129537 alkalommal)

0 Felhasználó és 19 vendég van a témában

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4155 Dátum: 2009.12.15 20:46:37 »
Nem tudom mennyire emlékeztek...kb egy hónapja volt egy törött V20-as camry a hasznaltauton.hu-n....
Ma itt állt az udvaromban..... rohadt igényesen megcsinálták.... nem igazán lehet megmondani hogy volt törve...pedig aki ismer az tudja hogy ilyenre kényes a szemem....nagyon szépen összehozták....
Kép az alábbi linken..... ennek volt bent a segge a hátsóülésen szinte
http://kephost.com/images/2115_12_09_1319.jpg
És mi lesz belőle? Alkatrész vagy valakié? ;)
Visszajövök :)

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4156 Dátum: 2009.12.15 20:48:55 »
Egyik pesti haveré!! :D Én ma már bontottam volna,de nem engedte!! [rohog]

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4157 Dátum: 2009.12.16 00:33:42 »
ez a kocsi saját magát buktatja le! GTK  [rohog] :D :lol: [rohog]
Gabe 254.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4158 Dátum: 2009.12.16 01:17:25 »
jah :D gk ami tk (volt) :D de egyébként jó kis autó...és tényleg szépen megcsinálták!! :D

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4159 Dátum: 2009.12.17 14:08:47 »
Egyik pesti haveré!! :D Én ma már bontottam volna,de nem engedte!! [rohog]
Ez öreg hiba :no: Pedig már örültem az alkatrészutánpótlásnak :)
Visszajövök :)

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4160 Dátum: 2009.12.19 08:16:18 »
Az autómban van kulcsos központi zár, szeretnék távirányítósat mer' az jó. Van is aki beszereli, de már nem tud beszerezni vezérlőegységet.
Milyent javasolnátok és honnan lehet venni? A srác a Keetec-et ajánlja...
Visszajövök :)

Xanyi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6060
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4161 Dátum: 2009.12.19 11:33:02 »
Az autómban van kulcsos központi zár, szeretnék távirányítósat mer' az jó. Van is aki beszereli, de már nem tud beszerezni vezérlőegységet.
Milyent javasolnátok és honnan lehet venni? A srác a Keetec-et ajánlja...

Nekem már 1000 éve egy oldscool Enforcer volt benne, de most lecseréltem egy Keetec-re. Egyenlőre faja... De beszerzésben nem tudok segíteni, csak itt Szombathelyen, de azt is csak jövőre.
Xanyi

Outlaw

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1259
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4162 Dátum: 2009.12.26 22:01:40 »
Erről mi a véleményetek: www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/camry/toyota_camry_3.0_v6_gx_leder_aut-3498260
kissé nyomott áron van hirdetve....
Today, tomorrow and after tomorrow!

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4163 Dátum: 2009.12.26 22:07:20 »
Valszeg egy nem kimagasló állapotú, sokat futott kocsi lehet.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4164 Dátum: 2009.12.26 22:09:53 »
A Camry 2.-án ment utoljára... Autózni még mindig nem akaródzik vele, az utak nem száradtak fel, és ugye az e nedvesség, ami most rajtuk van, még sós; de tegnapelőtt, gondoltam, beindítom és járatom kicsit helyben, míg a motor belemelegszik. Teljesen simán, elsőre indult  :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Bundi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 376
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4165 Dátum: 2009.12.27 12:59:46 »
A Camry 2.-án ment utoljára... Autózni még mindig nem akaródzik vele, az utak nem száradtak fel, és ugye az e nedvesség, ami most rajtuk van, még sós; de tegnapelőtt, gondoltam, beindítom és járatom kicsit helyben, míg a motor belemelegszik. Teljesen simán, elsőre indult  :yes:
Szerintem inkább az lenne érdekes ha nem...  :hug:
A Toyota az autók Hondája.
(Carina e 2.0 GLI)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4166 Dátum: 2009.12.27 15:05:54 »
Szerintem inkább az lenne érdekes ha nem...  :hug:
Hát nemtom... Én maholnap 27 évesen, 376 ezer km-rel már érdemnek tekintem a részéről, ha három hét állás után (kint, abban az időben, ami ugye volt) pöccre indul  :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Bundi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 376
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4167 Dátum: 2009.12.27 15:17:23 »
Szerintem inkább az lenne érdekes ha nem...  :hug:
Hát nemtom... Én maholnap 27 évesen, 376 ezer km-rel már érdemnek tekintem a részéről, ha három hét állás után (kint, abban az időben, ami ugye volt) pöccre indul  :yes:
:eek: Gondolom nagyon vigyázol rá...
A motorom is japcsi. Télen havonta indítgatom, de 1xr minden előzetes nélkül 4 hónap pihenőre kényszerült, majd az első sűrítésre indult  :hug: pedig karbis
A Toyota az autók Hondája.
(Carina e 2.0 GLI)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4168 Dátum: 2009.12.27 17:55:22 »
:eek: Gondolom nagyon vigyázol rá...
A motorom is japcsi. Télen havonta indítgatom, de 1xr minden előzetes nélkül 4 hónap pihenőre kényszerült, majd az első sűrítésre indult  :hug: pedig karbis
Olyan hú de nagyon nem vigyázok rá, értsd: kint áll a szabad ég alatt, és egészen tavaly decemberig napi használatban volt, '98 ősze óta belenyomtam közel 230 ezer kilométert.

A nonplusultra überdurva ilyen élményemet akkor éltem át, amikor tavaly tavasszal schillerasz megvette donornak az egyik jóbarátom kiszolgált Camryjét - szintén V1-es széria, '86-os; az enyémnél lényegesen leharcoltabb állapotban; a kocsi 2006 vége óta állt egy kert végében, és előtte is talán ha háromszor volt beindítva egy év alatt. Ehhez képest, betettünk egy jó akksit, és egyből indult, szó szerint pöccre  :eek: ... Na, akkor majdnem elbőgtem magam, de tényleg  :sorcerer: ... Anno le is írtam az esetet, csak te nyilván nem olvastad még.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Bundi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 376
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4169 Dátum: 2009.12.27 22:50:31 »
:eek: Gondolom nagyon vigyázol rá...
A motorom is japcsi. Télen havonta indítgatom, de 1xr minden előzetes nélkül 4 hónap pihenőre kényszerült, majd az első sűrítésre indult  :hug: pedig karbis
Olyan hú de nagyon nem vigyázok rá, értsd: kint áll a szabad ég alatt, és egészen tavaly decemberig napi használatban volt, '98 ősze óta belenyomtam közel 230 ezer kilométert.

A nonplusultra überdurva ilyen élményemet akkor éltem át, amikor tavaly tavasszal schillerasz megvette donornak az egyik jóbarátom kiszolgált Camryjét - szintén V1-es széria, '86-os; az enyémnél lényegesen leharcoltabb állapotban; a kocsi 2006 vége óta állt egy kert végében, és előtte is talán ha háromszor volt beindítva egy év alatt. Ehhez képest, betettünk egy jó akksit, és egyből indult, szó szerint pöccre  :eek: ... Na, akkor majdnem elbőgtem magam, de tényleg  :sorcerer: ... Anno le is írtam az esetet, csak te nyilván nem olvastad még.
Gondolom vérzett a szíved  :cry:, de legalább tovább működhet egy másik autóban  :hug:
Én pedig február óta ismerlek titeket.  :yes:
A Toyota az autók Hondája.
(Carina e 2.0 GLI)