Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 1129491 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4125 Dátum: 2009.11.16 09:58:58 »
Sajnos eladósorba került a Camry-m. Íme: http://www.hasznaltauto.hu/auto/toyota/camry/toyota_camry_3.0_v6_aut-3408002
Uhhh, de szép is lenne  ::) ... A vicc az, hogy még össze is tudnám hozni  :hmmmm: ... De nekem nem ilyet kell vennem, hanem ezres Yarist  :whistling:

Amúgy szerintem hamar el fog menni ez az autó. Ezekre vadásznak, ritkán találni tényleg jót.
« Utoljára szerkesztve: 2009.11.16 10:05:57 írta Palaczk »
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4126 Dátum: 2009.11.16 18:39:09 »
Akadt egy kis tankolási problémám... Mégpedig 2-3 literenként lekapcsol a töltőpisztoly, olyan, mintha nem folyna le a benya rendesen. Ilyenkor mit érdemes megnézni? Van esetleg vmi levegőző nyílás, ami eldugulhatott? Elég macerás így 60 litert tankolni :)
Visszajövök :)

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4127 Dátum: 2009.11.16 19:08:06 »
Akadt egy kis tankolási problémám... Mégpedig 2-3 literenként lekapcsol a töltőpisztoly, olyan, mintha nem folyna le a benya rendesen. Ilyenkor mit érdemes megnézni? Van esetleg vmi levegőző nyílás, ami eldugulhatott? Elég macerás így 60 litert tankolni :)
Kicsit feszítsd meg a töltőpisztolyt a beöntőben.... minden camrynál ez a szívás van,a beöntőnyílás nagysága miatt!!  :censored:

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4128 Dátum: 2009.11.16 19:16:38 »
Kicsit feszítsd meg a töltőpisztolyt a beöntőben.... minden camrynál ez a szívás van,a beöntőnyílás nagysága miatt!!  :censored:
Az sem működik, már próbáltam. Meg régebben ment rendesen, csak az utóbbi 3 tankolásnál csinálta. Az első kettő ugyanannál a kútoszlopnál volt, a harmadik másiknál és ott sem volt jó.
Visszajövök :)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4129 Dátum: 2009.11.17 17:54:54 »
Palaczknak ajánlva.  :sorcerer:
Toyota Warranty & Service booklet CAMRY 1984 FREE POST




Meg akkor már ez is.


« Utoljára szerkesztve: 2009.11.17 18:01:57 írta kleingy »
         

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4130 Dátum: 2009.11.17 18:31:21 »
Palaczknak ajánlva.  :sorcerer:
Már le is csaptam  :yes: ... Nagy köszönet  :hug:

De inkább ne ajánlgassatok, mert koldusbotra jutok pikkpakk  ::) :sorcerer: ;) :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4131 Dátum: 2009.11.17 18:34:15 »
 :hug:
Ha tudnád, hány linket be se raktam ide...  :whistling: :D
         

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12155
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4132 Dátum: 2009.11.17 19:14:53 »
nade ez miért kell? csak úgy?  egy szervizkönyvvel nagyon mit lehet csinálni?
még egy kezelési könyvet megértenék de ez?
 :hmmmm:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4133 Dátum: 2009.11.17 19:20:05 »
Kuriózum, antikvitás, eszmei érték. Mondjam még?  :1eye:
         

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4134 Dátum: 2009.11.18 23:29:12 »
Melegség öntötte el pici szívemet  :wub: , mikor kigyulladt egy sárga lámpa a műszerfalon...
Fogyóban az ablakmosó! Azt sem tudtam, h ezt kijelzi.  :clap:
Visszajövök :)

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4135 Dátum: 2009.11.18 23:47:12 »
Melegség öntötte el pici szívemet  :wub: , mikor kigyulladt egy sárga lámpa a műszerfalon...
Fogyóban az ablakmosó! Azt sem tudtam, h ezt kijelzi.  :clap:
Ez ilyen autó cimbi!! :D Egyébként a másik sárga ha világít annak gondolom nem örülsz!! :D (benzinkút jel)  [rohog]
Egyébként tutti van valahol szuszogó a tankon.... majd töprengek hogy hol!! :D

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4136 Dátum: 2009.11.19 00:07:57 »
Ez ilyen autó cimbi!! :D Egyébként a másik sárga ha világít annak gondolom nem örülsz!! :D (benzinkút jel)  [rohog]
Egyébként tutti van valahol szuszogó a tankon.... majd töprengek hogy hol!! :D
Ennek a sárgának nagyon örültem. A többinek tényleg nem  :no:
Összességében nem bántam meg 5 és fél hónap után, h a 4 éves Corolla helyett egy 11 éves Camryt vettem.  :clap:
Az exemnek van egy 11 hónapos Aurisa (sikeresen rábeszéltem). Az már más design, az új hullám a Toyotától. Abban mindketten egyetértünk, h utazási komfortot tekintve nincs Camry szinten. Persze ez egyénfüggő, a lágyan ringó, stabil guruló tepsi mindkettőnknek jobban bejön, mint a pattogós, néha billegős Auris. Más kérdés persze a látvány... Az Auris műszerfalát elfogadnám, de a könyöktámasz hiánya nagy gáz.
A Corolla kombival az volt a bajom, nincs egyénisége. A tipikus "kőműveswartburg" kategória. Egyszerű mint egy zacskó víz, megpakolod, aztán megérkezel...
A Camry más. Nem megy olyan jól mint a fenti kettő, de csendes, kényelmes, -nekem- jó érzés menni vele. Persze a műszerfal randa, amolyan slaggal könnyen tisztítható kategória, ez az áldozat a kényelemért úgy érzem megérte.
Visszajövök :)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4137 Dátum: 2009.11.19 01:43:48 »
Az exemnek van egy 11 hónapos Aurisa (sikeresen rábeszéltem). Az már más design, az új hullám a Toyotától. Abban mindketten egyetértünk, h utazási komfortot tekintve nincs Camry szinten. Persze ez egyénfüggő, a lágyan ringó, stabil guruló tepsi mindkettőnknek jobban bejön, mint a pattogós, néha billegős Auris.
Azért van is köztük két kategóriányi eltérés, még szép hogy kényelmesebb a Camry  ;) ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4138 Dátum: 2009.11.19 13:12:30 »
Ez ilyen autó cimbi!! :D Egyébként a másik sárga ha világít annak gondolom nem örülsz!! :D (benzinkút jel)  [rohog]
Egyébként tutti van valahol szuszogó a tankon.... majd töprengek hogy hol!! :D
Ennek a sárgának nagyon örültem. A többinek tényleg nem  :no:
Összességében nem bántam meg 5 és fél hónap után, h a 4 éves Corolla helyett egy 11 éves Camryt vettem.  :clap:

"Embööör"...ez lu"kssssz"usautónak számít nálunk vazze...jó hogy kényelmes!! :D
Én ezután is azt fogom vallani,hogy vagy japán vagy usa autó...ebben nem fog senki megváltoztatni..majd max a föld...azaz az "otp öröklakásom"!! Toyo-ból ha lehet meg camry vagy celica... lehet túl fanatikus vagyok,de ez van!! Camryt pl azért imádom mert mindig tud meglepit okozni,még ennyi idő után is... (2001 óta van camrym) De a mai napig vigyorgó szájjal ülök bele,még ha néha rosszalkodik is a ribi!!
Megyek is a használtautóra és veszem is le a hirdetést.... komolyan!!   [rohog]

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #4139 Dátum: 2009.11.20 19:25:44 »
Kicsit durva....nem volt kedvem szívni a hátsó lengőkar cserével,mármint a csavarokkal...mondom felhívok 2 szerelőt mennyiért csinálná meg....héten már kicseréltem a 2 hátsó gátlót..sza.rrá is vertem a kisujjam...lilul rajt a köröm...  :censored:
Na az árak:
az egyik....10-15 minimum de ha szívás akkor több.... na anyucid jól van remélem...
a másik 7/db ha szívás akkor több... tudni kell a camry-n hátul 6db lengőkar van... felmenőit szintén megkérdeztem....

jött a 3. végleges megoldás..felhívtam gumiszerelő spanomat....
én:"levegőkulccsal lelazítasz nekem pár csavart??"
ő: "persze gyere megoldjuk"

kb 20 perc alatt leütötte az összeset amit kellett...

kérdezem mivel tartozok...
válasz: "menj a pi.be ne szórakozz...de van 10 perced??" mondom van..miért ne lenne.... erre még kihoz nekem 1l saját,házi,magozott tiszta barack páleszt.....
szóval dolgozott nekem és még adott egy lityi páleszt... na ez tök jó üzlet volt..  :whistling:
komolyan égett a pofám... de kúúúva jól esett!! :D
Hazaértem...na mielőtt kicserélem a lengőkarokat,megkóstolom a páleszt...hááát sikerült...most keltem fel...de rohadt finom... :D
Holnap reggel lesz melóm asszem!! :D
Na de a tanulság: az autószerelők mindig le akarják húzni az embert nulla munkáért!!  :censored:
« Utoljára szerkesztve: 2009.11.20 19:29:26 írta szkaresz »