Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 1129160 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

golya32

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 294
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3720 Dátum: 2009.03.13 09:02:21 »
Igazad van, ez most ér 200e körül, és még rádobnék max 150e-t azért már csak adnak benzines camry combit.
Aztán meg azzal is jönnek a gondok..lehet marad ez :wacko:

300-350-ért csak a tiédnél korábbi generációs (V2-es) Camry kombit kapsz. De ezek is meglehetősen ritkák, és nagyon kevés köztük a jó állapotú. Én biztosan nem adnám föl a fiatalabb, már kiismert, bevált autómat egy ilyenért a helyedben.

Bocsi akkor ez félreértés volt, az enyém mindenképpen marad, már túl sokat költöttem-költök rá, semmiképpen nem adom el.
Csak a micrát számíttattam volna be, és ahelyett lett volna, egy nagyobb kombi, mert most nem lehet eladni, nekem meg szállításhoz túl kicsi.
Ha összejön akkor elcserélem egy laptopra.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3721 Dátum: 2009.03.13 11:05:25 »
Golya Barátom...adok a micráért két nem nyert kaparós sorsjegyet... :D :D ennél jobb ajánlatot úgyse kapsz ebben a válságban.. :D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3722 Dátum: 2009.03.16 22:47:38 »
Azt még nem is meséltem, hogy múlt héten végre-valahára (egész pontosan másfél éve volt esedékes) lecipeltük a néhai donor-Camry maradék fődarabjait (a kasztni eleje, közepe és hátulja egy-egy darabban) a ház elől, vagyis az utcáról a kertbe. Négyen voltunk a feladatra, jóapámmal, OK fine barátommal és egy másik jóbaráttal. Hát, azért egy ilyen mindentől lecsupaszított, harmadolt autó-"csontváznak" is van súlya  :wacko: ... Főleg az orr volt ba...ott nehéz, na ja: tűzfal és egyéb nyalánkságok... Fokozta a vidámságot, hogy a művelet része volt egy kb. 30 fokos, füves lejtőn való lebotladozás is  :turned: ... Ami elég idegborzoló tud lenni, ha közben egy kb. 250 kilós, durván 2x2 méteres vasdarabbal kell balanszírozni  :ninja:

Végül sikerrel jártunk - bár volt közben némi riadalom és fájdalom :oops: :wheelchair: ... De ezt aztán igyekeztünk hatékonyan kezelni  :ser:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3723 Dátum: 2009.03.17 01:41:21 »
na ha megtalálom fellinkelem ide a képet vagy a videot mikor nálam lett áttéve a komplett 3-as camry kaszni (ajtókal,bölcsővel,üvegekkel stb) kézzel..... a videon ennyit hallani mikor meg lett emelve hogy idézem.... "a.ny.ád....any.ád...any..ád..." :D szóval valószínű az emberke ezt a súlyára és nem a színére érthette!! :D  [rohog] [rohog] Gondolom Ti is hasonló helyzetben lehettetek Palaczk??!! :D

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3724 Dátum: 2009.03.17 06:40:17 »
na ha megtalálom fellinkelem ide a képet vagy a videot mikor nálam lett áttéve a komplett 3-as camry kaszni (ajtókal,bölcsővel,üvegekkel stb) kézzel.....

Hű, anyám  :eek: ... Komplett kasztni? Hányan voltatok hozzá?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Kgabe

  • S6 forever
  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9802
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3725 Dátum: 2009.03.17 08:41:56 »
Az avatart elnézve Karesz meg az ikertesója  [rohog] :lol:
Gabe 254.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3726 Dátum: 2009.03.17 09:21:57 »
Komplett kaszni jaja.. 8 "ember" küzdelme volt... 4 elöl 4 hátul.. de így is lógott rendesen a keze mindenkinek... :) Mivel még ajtók,csomitartó,bölcső,műszerfal és egyéb nyalánkságok még bent voltak..... Mondjuk a 8 emberből 4 csak "fél"ember volt....a többeknem meg leszállt majdnem a zacsi.. :D [rohog] [rohog]
A 3.0 motor az kétemberes csak alig van rajt fogás... az automataváltót haver meg egyedül hurcolgatta itt az udvarba az ÁLLAT...fogadtunk hogy nem viszi el egyedül...hát elvitte... !! :D :cry:
Amúgy a művelethez én is először szóltam nővérem exének hogy daruval rakja el...de aztán ezek az "állatok" kitalálták hogy kézzel nagyobb buli... :D :D
« Utoljára szerkesztve: 2009.03.17 09:32:38 írta szkaresz »

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3727 Dátum: 2009.03.17 09:25:17 »
Az avatart elnézve Karesz meg az ikertesója  [rohog] :lol:
[rohog] [rohog] Ikertesó sajna nincs..(de durva lenne simán cserélgetnénk a csajokat... )  Mondjuk haverikörben van pár méretes "emberke"!!

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3728 Dátum: 2009.03.17 12:07:38 »
Azt még nem is meséltem, hogy múlt héten végre-valahára (egész pontosan másfél éve volt esedékes) lecipeltük a néhai donor-Camry maradék fődarabjait (a kasztni eleje, .................

Ez ismét egy szmájligazdag, élvezetes HSZ volt!  :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3729 Dátum: 2009.03.17 12:08:28 »
Komplett kaszni jaja.. 8 "ember" küzdelme volt... 4 elöl 4 hátul.. de így is lógott rendesen a keze mindenkinek... :) Mivel még ajtók,csomitartó,bölcső,műszerfal és egyéb nyalánkságok .........................
Amúgy a művelethez én is először szóltam nővérem exének hogy daruval rakja el...de aztán ezek az "állatok" kitalálták hogy kézzel nagyobb buli... :D :D

Bakker, ezt a szakmai elkötelezettséget!  :clap: :clap: :clap: :clap: :ph34r:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3730 Dátum: 2009.03.17 14:04:41 »
Jaja volt elkötelezettség...utána a  kocsmába a "serital" számlával is elköteleztem magam...de megérte... :D :D Ennyi gyagyáson úgyis rég röhögtem egyszerre!! :D

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3731 Dátum: 2009.03.17 14:48:49 »
Hasonló élményeim nekem is vannak, néminemű építkezések alkalmával... Utoljára a sajátomat bővítettük és áthidalókat kellett beemelni a helyükre kézi erővel sakkozva, egy már amúgy teljesen készen lévő épületrészbe. Na az nem volt semmi, amikor 10 cm-es emelésekkel haladtunk. Mondjuk egy-másfél óra alatt meg is volt a művelet, tolatásokkal és klf.  :censored: kijelentésekkel.  :D :D :D  Utána igazán jól esett a folyékony kenyér és a babgulyás, ami stimulálóként is hatott a melósokra, mivel a szabadtéren, bográcsban lett applikálva.  :1eye:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3732 Dátum: 2009.03.17 19:28:13 »
Komplett kaszni jaja.. 8 "ember" küzdelme volt... 4 elöl 4 hátul.. de így is lógott rendesen a keze mindenkinek... :) Mivel még ajtók,csomitartó,bölcső,műszerfal és egyéb nyalánkságok még bent voltak..... Mondjuk a 8 emberből 4 csak "fél"ember volt....a többeknem meg leszállt majdnem a zacsi.. :D [rohog] [rohog]
A 3.0 motor az kétemberes csak alig van rajt fogás... az automataváltót haver meg egyedül hurcolgatta itt az udvarba az ÁLLAT...fogadtunk hogy nem viszi el egyedül...hát elvitte... !! :D :cry:
Amúgy a művelethez én is először szóltam nővérem exének hogy daruval rakja el...de aztán ezek az "állatok" kitalálták hogy kézzel nagyobb buli... :D :D

Hát ha összvissz nyolcan voltatok rá, az érdekes lehetett  :D ... De amit az automatáról írtál, hogy egyedül vitte a srác, wazz, ez atomdurva  :eek: ... Mikor az enyémet vittem Szekének, apámmal ketten alig bírtuk beemelni a kocsi hátuljába azt a rohadt ólomnehéz vasdarabot  :sorcerer: ... Sztem tutira 100 kiló fölött van, ezt egyedül vinni, döbbenet  :ph34r:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12155
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3733 Dátum: 2009.03.17 19:36:45 »
mult héten vettük ki a bontoban az angol kiából a motort hárman emeltük ki. durva volt.
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3734 Dátum: 2009.03.17 19:45:17 »
mult héten vettük ki a bontoban az angol kiából a motort hárman emeltük ki. durva volt.

Kiemelni nagyon xar  :ph34r: ... Egyszer a szerelőmmel ketten emeltünk ki egy Moszkvics motort, sosem felejtem el, azt hittem, sérvet kapok  :wacko: ... Utána cipelni már tudja két ember, az már nem olyan vészes - de fölemelni, kivenni a motortérből, ketten iszonyat kemény!

A donor Camry motorját hárman cipeltük be az alagsorba - úgy azért már egészen elviselhető volt.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )