Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 1129202 alkalommal)

0 Felhasználó és 8 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3345 Dátum: 2008.12.03 17:47:27 »
Nálunk ehhez elég egy kis széllökés...  :whistling:

Nálunk is  :yes: ... De ami ekkor történik vele, az szerinted rükvercbe kerülés? Szerintem ilyenkor inkább csak simán kidobja a sebességet  :clap:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3346 Dátum: 2008.12.03 17:51:18 »
10/10  :clap:  :clap:  :clap:
         

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3347 Dátum: 2008.12.03 17:51:58 »
A leander szebb a sebváltónál, ám inkább az alufelni mint a szennyeskosár.  :sorcerer:

Aham, de próbáld már meg a leandert rükvercbe tenni  :whistling:
Nálunk egyik szoba amit nem használunk fullon a donor cuccaival,ágyam aljában a hangszórói,Toyota feliratok,jelek  a szobámban össze-vissza!! :) De mindenre tudok logikus magyarázatot adni,hogy minek miért ott a helye.... :whistling:  Csajom is azt mondta ha még egyet veszek akkor kint alszok...bár a 2-nek a hátsó üléséből már kijönne egy franciaágy méret....tehát még mindig erősen gondolkodok..:) De asszem csak nyárra...ilyenkor hideg lenne kint aludni!! :)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3348 Dátum: 2008.12.03 17:57:32 »
A leander szebb a sebváltónál, ám inkább az alufelni mint a szennyeskosár.  :sorcerer:

Aham, de próbáld már meg a leandert rükvercbe tenni  :whistling:
Nálunk egyik szoba amit nem használunk fullon a donor cuccaival,ágyam aljában a hangszórói,Toyota feliratok,jelek  a szobámban össze-vissza!! :) De mindenre tudok logikus magyarázatot adni,hogy minek miért ott a helye.... :whistling:  Csajom is azt mondta ha még egyet veszek akkor kint alszok...bár a 2-nek a hátsó üléséből már kijönne egy franciaágy méret....tehát még mindig erősen gondolkodok..:) De asszem csak nyárra...ilyenkor hideg lenne kint aludni!! :)

Nálunk a legutóbb a donor Camryból származó vezető-ülésen ment a hirig. Tavasszal (miután a leanderek a kertbe távoztak) becsempésztem a mélyföldszinti raktárhelyiségbe, most ősszel viszont ki akarta onnan dobni a család, én meg nem engedtem  :single fuck: ... Nem fogják kib...xni az eresz alá, hogy rábrunzoljanak a macskák és beleköltözzön a penész  :nono: ... Ebből számítógép-széket akarok eszkábálni, már a lábazat is megvan hozzá, csak el kéne vinnem lakatoshoz, hogy hegessze össze  :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3349 Dátum: 2008.12.03 19:23:58 »
A leander szebb a sebváltónál, ám inkább az alufelni mint a szennyeskosár.  :sorcerer:

Aham, de próbáld már meg a leandert rükvercbe tenni  :whistling:
Nálunk egyik szoba amit nem használunk fullon a donor cuccaival,ágyam aljában a hangszórói,Toyota feliratok,jelek  a szobámban össze-vissza!! :) De mindenre tudok logikus magyarázatot adni,hogy minek miért ott a helye.... :whistling:  Csajom is azt mondta ha még egyet veszek akkor kint alszok...bár a 2-nek a hátsó üléséből már kijönne egy franciaágy méret....tehát még mindig erősen gondolkodok..:) De asszem csak nyárra...ilyenkor hideg lenne kint aludni!! :)

Nálunk a legutóbb a donor Camryból származó vezető-ülésen ment a hirig. Tavasszal (miután a leanderek a kertbe távoztak) becsempésztem a mélyföldszinti raktárhelyiségbe, most ősszel viszont ki akarta onnan dobni a család, én meg nem engedtem  :single fuck: ... Nem fogják kib...xni az eresz alá, hogy rábrunzoljanak a macskák és beleköltözzön a penész  :nono: ... Ebből számítógép-széket akarok eszkábálni, már a lábazat is megvan hozzá, csak el kéne vinnem lakatoshoz, hogy hegessze össze  :yes:

Van hozzá real time kormány-pedál kombód? Mert akor már csak két visszapillantót kellene beépíteni és teljes lenne az illúzió, amikor a Need for Speed-et nyomod egy tunning Lexivel... :clap: :clap: :clap: :clap:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3350 Dátum: 2008.12.03 19:35:26 »
Ha ez így kész lesz, esküszöm lemegyek Pécsre és nyomok egy NFS menetet én is.  :1eye:
         

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3351 Dátum: 2008.12.03 19:41:28 »
Ha ez így kész lesz, esküszöm lemegyek Pécsre és nyomok egy NFS menetet én is.  :1eye:
útközben felszedsz?? vagy menjek a sajáttal....ezt én is megnézném....szurkolunk Palaczk...hozd már össze..:)  :devil:

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3352 Dátum: 2008.12.03 19:46:19 »
Mondjuk te felszedsz a Camryvel és vezethetem.  :whistling:
         

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3353 Dátum: 2008.12.03 19:59:25 »
Mondjuk te felszedsz a Camryvel és vezethetem.  :whistling:
Megbeszéltük..:D Palaaaaaaaaaaczk.......sofőrrel megyek...hűtsd a söröket!! :)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3354 Dátum: 2008.12.04 00:56:32 »
Ha ez így kész lesz, esküszöm lemegyek Pécsre és nyomok egy NFS menetet én is.  :1eye:
útközben felszedsz?? vagy menjek a sajáttal....ezt én is megnézném....szurkolunk Palaczk...hozd már össze..:)  :devil:

És ebben nekem mi lesz a jó?!  :tt2:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3355 Dátum: 2008.12.04 07:58:36 »
Ha ez így kész lesz, esküszöm lemegyek Pécsre és nyomok egy NFS menetet én is.  :1eye:
útközben felszedsz?? vagy menjek a sajáttal....ezt én is megnézném....szurkolunk Palaczk...hozd már össze..:)  :devil:

És ebben nekem mi lesz a jó?!  :tt2:
Mi már ezt levajaztuk....neked csak várni kell minket..... :devil: Mi a jó??? Lesz egy pár jó autó az udvarodban !!  :clap: Meg amit otthon tartasz serital, így  nem romlik meg a hűtőben!! :)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3356 Dátum: 2008.12.04 08:37:06 »
És ebben nekem mi lesz a jó?!  :tt2:
Mi már ezt levajaztuk....neked csak várni kell minket..... :devil: Mi a jó??? Lesz egy pár jó autó az udvarodban !!  :clap: Meg amit otthon tartasz serital, így  nem romlik meg a hűtőben!! :)

Hát azt a sörmennyiséget, amit én otthon tartok a hűtőben, marha sokáig ihatnánk...  :whistling: :laugh:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3357 Dátum: 2008.12.04 14:58:18 »
Hé, Karesz! Vezethet a Gyöngyi, Tiéd a jobb egy, de hátul, mint a TSZ elnökök, éééééééén foglalnék helyet a kanapén! :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Márcsak azért, hogy ugye a xakmaiság is teret kapjon. Azt meg eldöntitek, hogy milyen xakmaiság....  ::)

Azt meg, hogy Palaczk mester mihez is kezd velünk, legyen az Ő baja... Szerintem csípőből +oldja, igencsak jó csávó... (amúgy)  :devil: :devil:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3358 Dátum: 2008.12.04 14:58:44 »
És ebben nekem mi lesz a jó?!  :tt2:
Mi már ezt levajaztuk....neked csak várni kell minket..... :devil: Mi a jó??? Lesz egy pár jó autó az udvarodban !!  :clap: Meg amit otthon tartasz serital, így  nem romlik meg a hűtőben!! :)

Hát azt a sörmennyiséget, amit én otthon tartok a hűtőben, marha sokáig ihatnánk...  :whistling: :laugh:

Tudjuk, max. két üveg, meg a kupakok.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3359 Dátum: 2008.12.04 15:11:03 »
Azt meg, hogy Palaczk mester mihez is kezd velünk, legyen az Ő baja... Szerintem csípőből +oldja, igencsak jó csávó... (amúgy)  :devil: :devil:
Nem is tudtam, hogy ti ennyire jóba' vagytok...  :tt2: