Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 1129547 alkalommal)

0 Felhasználó és 12 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3330 Dátum: 2008.12.02 14:42:11 »
Ezt vagy egy éve hirdetik. Pár hónapja még LS400-nak volt írva. Állítólag azért, mert a forgalmiban az van.
A leírtakat kép alapján is lehet sejteni...
Ugyanez a helyzet a 790-ért hirdetett zölddel is, azt úgy 2 hete néztük meg kmr-rel. Most az 1.190-ért hirdetett bordó van soron. Egy állapotfelmérésen már voltunk, ha holnap se mondanak vészeset róla, akkor kmr-nek már 6 liternyi Toyotája lesz.  ::)

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3331 Dátum: 2008.12.02 14:50:38 »
Ezt vagy egy éve hirdetik. Pár hónapja még LS400-nak volt írva. Állítólag azért, mert a forgalmiban az van.
A leírtakat kép alapján is lehet sejteni...
Ugyanez a helyzet a 790-ért hirdetett zölddel is, azt úgy 2 hete néztük meg kmr-rel. Most az 1.190-ért hirdetett bordó van soron. Egy állapotfelmérésen már voltunk, ha holnap se mondanak vészeset róla, akkor kmr-nek már 6 liternyi Toyotája lesz.  ::)
Mondom...a fényezés nem érdekel..mert 3 nap alatt úgy rendbe tenném hogy nincs ember aki ráismerne....de azért egy luxus autó ne rohadjon már szét nekem!! meg gyöngyház ráadásul aminek 100e környékén van literje....kb egy 500-at rá lehetne még locsolni erre az autóra az átírási költségen kívül!!

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3332 Dátum: 2008.12.02 14:52:37 »
Gondolom sérült volt, azért rohad.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3333 Dátum: 2008.12.02 15:04:55 »
Gondolom sérült volt, azért rohad.
Ez nem sérült volt...hanem papírzsepi formára volt törve...még rétegmérő se kell hozzá hogy meglássa az ember....

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3334 Dátum: 2008.12.02 15:29:43 »
Akkor ne lepődj meg a rozsdán...

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3335 Dátum: 2008.12.02 21:41:10 »
Palacz, téged keresnek.
 :whistling:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3336 Dátum: 2008.12.02 22:47:13 »
Na...megnéztem az SC400-at...botrány szar...már bocs mindenkitől de az.....nagyon le van lakva...külseje-belseje egyaránt...a külseje nem is érdekelne mert 3 nap alatt rendbe tenném a fényezését...de az ajtókárpitok ki vannak böködve rajt stb...motorja jó,szervószivattyú rossz,max 500-at adnék érte azt 1.1mill az ára...ráadásul pár helyen rohad....lámpák be vannak sárgulva....haszn.autón fent van egyébként....camry-t 780-ba beszámolta volna....de áááááááááá......még ha ő fizet 500-at akkor talán elhoztam volna az SC-t!! :)

Ez melyik SC? Link?
http://www.hasznaltauto.hu/2475756_lexus_sc_1994

szkaresz, lehetek őszinte? Meglepő, hogy egyáltalán elmentél megnézni ezt a romot, miután megnézted a képeket  :whistling: ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3337 Dátum: 2008.12.02 22:53:33 »
Palacz, téged keresnek.
 :whistling:

Ja, ötödik autónak ;) ? Szerintem a családom ezt tenné velem:  :gun_bandana: :death: :2guns: :hang: ...

Már így is kezd kitörtni a lázadás: autóalkatrészek hevernek a ház körül & a házban mindenhol, már a lakótérbe is megkezdődött a beszivárgás, újabban pl. hat doboznyi (akkora dobozokra kell gondolni, amibe belefér egy-egy felni) cuccot már a szobámban tárolok, mert máshol nem fér el  :dots: ...

Amúgy meg, ebből az USA változatú, szedán Camryből csak meglehetősen kevés cuccot tudnék felhasználni az enyémhez. Nagyon sok minden eltérő rajta  ::)

De azért köszi  :yes: ! Ha látsz/tudsz olyat, ami automata váltós és van műszakija, vagy alkatrésznek valóból olyat, ami 2.0 liftback és kék a belseje, na, azt ne tartsd magadban  :flowers:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3338 Dátum: 2008.12.03 08:31:19 »
Na...megnéztem az SC400-at...botrány szar...már bocs mindenkitől de az.....nagyon le van lakva...külseje-belseje egyaránt...a külseje nem is érdekelne mert 3 nap alatt rendbe tenném a fényezését...de az ajtókárpitok ki vannak böködve rajt stb...motorja jó,szervószivattyú rossz,max 500-at adnék érte azt 1.1mill az ára...ráadásul pár helyen rohad....lámpák be vannak sárgulva....haszn.autón fent van egyébként....camry-t 780-ba beszámolta volna....de áááááááááá......még ha ő fizet 500-at akkor talán elhoztam volna az SC-t!! :)

Ez melyik SC? Link?
http://www.hasznaltauto.hu/2475756_lexus_sc_1994

szkaresz, lehetek őszinte? Meglepő, hogy egyáltalán elmentél megnézni ezt a romot, miután megnézted a képeket  :whistling: ...
Reménykedtem hogy csak festés problémája van...egyébként már kiváncsi voltam egy ilyen SC400-ra és, tőlem meg 15km-re volt az autó,azt úgy voltam vele hogy egy próbát megér!! így jártam....  DE....kifogtam egy NORMÁLIS KERESKEDŐT!!!!! Egyből azzal kezdte hogy kár ezért az autóért,elmondta a hibáit,ami nem látható azt is...meg mondott egy árat amiért szerinte el lehetne hozni...egyébként ilyen lefoglalt autó vagy mi a szösz....tehát elég nagy az esélye hogy ha tudták hogy nem fogják fizetni a részleteit azért élték le!!

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3339 Dátum: 2008.12.03 08:34:44 »
Palacz, téged keresnek.
 :whistling:

Ja, ötödik autónak ;) ? Szerintem a családom ezt tenné velem:  :gun_bandana: :death: :2guns: :hang: ...

Már így is kezd kitörtni a lázadás: autóalkatrészek hevernek a ház körül & a házban mindenhol, már a lakótérbe is megkezdődött a beszivárgás, újabban pl. hat doboznyi (akkora dobozokra kell gondolni, amibe belefér egy-egy felni) cuccot már a szobámban tárolok, mert máshol nem fér el  :dots: ...

Amúgy meg, ebből az USA változatú, szedán Camryből csak meglehetősen kevés cuccot tudnék felhasználni az enyémhez. Nagyon sok minden eltérő rajta  ::)

De azért köszi  :yes: ! Ha látsz/tudsz olyat, ami automata váltós és van műszakija, vagy alkatrésznek valóból olyat, ami 2.0 liftback és kék a belseje, na, azt ne tartsd magadban  :flowers:

Nálatok is vannak gyilkos hajlamúak a családban??!! :)  :ph34r: Múltkor én is megemlítettem hogy veszek még camryt bontásra, nálunk is kikerült egyből a konyhakés a fiókból az asztal szélére!! :) :)  :2guns:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3340 Dátum: 2008.12.03 17:17:49 »
Reménykedtem hogy csak festés problémája van...egyébként már kiváncsi voltam egy ilyen SC400-ra és, tőlem meg 15km-re volt az autó,azt úgy voltam vele hogy egy próbát megér!! így jártam....  DE....kifogtam egy NORMÁLIS KERESKEDŐT!!!!! Egyből azzal kezdte hogy kár ezért az autóért,elmondta a hibáit,ami nem látható azt is...meg mondott egy árat amiért szerinte el lehetne hozni...egyébként ilyen lefoglalt autó vagy mi a szösz....tehát elég nagy az esélye hogy ha tudták hogy nem fogják fizetni a részleteit azért élték le!!

Na ja, ha csak 15 km-re volt, akkor megértem, hogy elmentél kíváncsiságból - ha mást nem, hát ismerkedni a típussal. Amúgy ahhoz azért hosszú idő kellhetett, hogy ilyen alaposan lelakják szerencsétlent  :whistling: ... Normális kereskedő meg akad persze, de azért ez azon is múlik, hogy az ember milyen benyomást kelt benne. Ha látja rajtad, hogy nem vagy full madár, akkor azért ő is ehhez igazítja a mondókáját.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3341 Dátum: 2008.12.03 17:19:53 »
Nálatok is vannak gyilkos hajlamúak a családban??!! :)  :ph34r: Múltkor én is megemlítettem hogy veszek még camryt bontásra, nálunk is kikerült egyből a konyhakés a fiókból az asztal szélére!! :) :)  :2guns:

Ja-ja, megy a terület-foglalási harc rendesen  :yes: ... Leander vs. sebváltó, szennyeskosár vs. alufelnik  :devil:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3342 Dátum: 2008.12.03 17:20:49 »
A leander szebb a sebváltónál, ám inkább az alufelni mint a szennyeskosár.  :sorcerer:
         

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3343 Dátum: 2008.12.03 17:37:05 »
A leander szebb a sebváltónál, ám inkább az alufelni mint a szennyeskosár.  :sorcerer:

Aham, de próbáld már meg a leandert rükvercbe tenni  :whistling:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3344 Dátum: 2008.12.03 17:38:33 »
Nálunk ehhez elég egy kis széllökés...  :whistling: