Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 1129343 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3315 Dátum: 2008.12.01 20:57:57 »
Ha időben el kéne adni, akkor nem sokat  ::) ... Fosnak most autót venni a népek, pláne háromliteres automatát. De konkrét összeget tényleg nehezen tudnék mondani  :wacko: ... 900?
Én is hasonló árra gondoltam!!  a donor egyébként már darabokban van!!
Ha ekörül nem viszik el akkor viszont inkább meghagyom...annyira nem s.o.s eladnom....csak egy új szerelem...LS400!! :)

Hát leginkább ez lehet most a reális, de ez az autó tényleg kicsit a "nincs ára" kategória. Nem könnyen eladható, annyi biztos. De ennyiért hátha... Írd ki 899-re, szerintem. És én az alufelnis kerekeket megpróbálnám külön eladni a helyedben. Kocsin nem fizetik meg őket, nem is elvárás ebben a korosztályban, ennél a típusnál. Nyilván van acélfelnid, azzal áruld. Én legalábbis ezt tenném.

A javításokról vannak papírjaid?

LS 400? Na ja, logikus lépés a V6 Camry után...  :yes:
Alufelnit azt rajt hagyom....feldobja kicsit az autót....papírok nincsenek pár dologról,de aki kicsit is ért az autókhoz és benéz a motortérbe az látja hogy szinte minden új....a váltón is látszik hogy zsír gyári tömítésgarnitúra van...amik ki lettek szedve használtcuccok azokat viszont mindent eltettem,még a váltó lamellákat is!! :)
A féltengellyel sincs kedvem szórakozni most,annyira nem vészes,de már megvan az új külső csukló!! :)
Váltóm az annyira fel lett újítva hogy az egész belseje új...meg a konverter is fel lett újítva...
Épp számolgattam a donor alkatrészeit ha külön adogatnám el abból is ki tudnék még árulni min.500e-et...
váltó (200e),hengerfejek(100e),kormánymű(80e),klíma kompresszor (50e),generátor(30e),önindító(20e),futóművek,elektronikai cuccok,elektromos tető,üvegek,ajtók,sárvédők,klíma hűtő,stb...és ez csak a nagyja!! Igazából azt se bánom ha megmarad,de az LS kicsit piszkálja a fantáziám....de még a GS-en vagy az SC400-on is jár az agyam!! :)  :devil:

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12155
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3316 Dátum: 2008.12.01 21:06:25 »
nem fogják 8-9korul elvinni. sőt...de inkább nem veszem el a kedved.
egy ilyen camryra emléxem pár honapja. vmi 4kilo volt és tipp topp bordo
mire felhivtam a gyereket már elvitték.  néztük is itt
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3317 Dátum: 2008.12.01 21:07:15 »
Alufelnit azt rajt hagyom....feldobja kicsit az autót....papírok nincsenek pár dologról,de aki kicsit is ért az autókhoz és benéz a motortérbe az látja hogy szinte minden új....a váltón is látszik hogy zsír gyári tömítésgarnitúra van...amik ki lettek szedve használtcuccok azokat viszont mindent eltettem,még a váltó lamellákat is!! :)
A féltengellyel sincs kedvem szórakozni most,annyira nem vészes,de már megvan az új külső csukló!! :)
Váltóm az annyira fel lett újítva hogy az egész belseje új...meg a konverter is fel lett újítva...
Épp számolgattam a donor alkatrészeit ha külön adogatnám el abból is ki tudnék még árulni min.500e-et...
váltó (200e),hengerfejek(100e),kormánymű(80e),klíma kompresszor (50e),generátor(30e),önindító(20e),futóművek,elektronikai cuccok,elektromos tető,üvegek,ajtók,sárvédők,klíma hűtő,stb...és ez csak a nagyja!! Igazából azt se bánom ha megmarad,de az LS kicsit piszkálja a fantáziám....de még a GS-en vagy az SC400-on is jár az agyam!! :)  :devil:

Felni: te tudod - én leszedném. Vagy legalábbis beleírnám a hirdetésbe, hogy ha kell a felni, akkor no alku, vagy felnivel plusz ötvenezer, vagy ilyesmi.

Donor: ezt akkor viszont tényleg külön kéne árulni! A felsorolt dolgokat valószínűleg el is tudnád adogatni, belátható időn belül.

Ami a Lexusokat illeti: szerintem a Camry után az LS lenne a nagy ugrás, vagy esetleg az SC. A GS nem tud annyival többet. OK, persze, finomabb belül, hátsókerekes meg minden, de alapvetően egy szintén háromezres autó, kábé ugyanakkora méretben, csak hátsókerék-hajtással. Más kérdés, hogy nagyon jól néz ki - mármint az első generáció (a szögletes lámpás), az nekem nagyon bejön  :wub:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3318 Dátum: 2008.12.01 21:09:38 »
nem fogják 8-9korul elvinni. sőt...de inkább nem veszem el a kedved.
egy ilyen camryra emléxem pár honapja. vmi 4kilo volt és tipp topp bordo
mire felhivtam a gyereket már elvitték.  néztük is itt

Az vmi full nevetséges áron adta. Látszott is azon, hogy azonnal elvitték.

szkaresz kocsija '95 év végi, ezt se felejtsd el! 400 egy "korának megfelelő" állapotú, 92 körüli 2.2-esnek lenne a reális ára szerintem.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3319 Dátum: 2008.12.01 21:12:23 »
Más.

Az elmúlt két hétben elég sokszor volt alkalmam látni a Camryt menet közben, hátulról - köszönhetően a Starlet ide-oda vontatgatásának. Na mármost, direkt figyeltem, és menet közben egyáltalán nem füstöl. Csak alapjáraton egy picit, meg utána az első gázadáskor (de akkor nem picit).

Szóval ez szvsz totál egyértelműen szelepszár-szimering probléma lesz. (Az persze továbbra is rejtély, hogy a jelenség miért veszít az intenzitásából, ahogy öregszik a motorolaj.)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3320 Dátum: 2008.12.01 21:13:19 »
nem fogják 8-9korul elvinni. sőt...de inkább nem veszem el a kedved.
egy ilyen camryra emléxem pár honapja. vmi 4kilo volt és tipp topp bordo
mire felhivtam a gyereket már elvitték.  néztük is itt
Egyedül az évjárat dob rajt...meg az hogy hitelezhető....5-600 körül már lehet venni 91-93-ast de akinek nincs kp-je az inkább behitelez szerintem egy kicsit drágábbat de fiatalabbat ami ugye még pár évig hitelezhető!! :)
Amire Te gondolsz bordó nem az van fent most lilás színben 700-ért?? :) Haveré és ő is nem rég vette,csak azt közben vett egy 95-öset ő is..(1.2mill-ért) azt most el akarja adni a bordót!! :) De igazából ha nem viszik el akkor se nagy gond....elleszek még a "kislánnyal" pár évig!! :)  :devil:

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3321 Dátum: 2008.12.01 21:17:14 »
Alufelnit azt rajt hagyom....feldobja kicsit az autót....papírok nincsenek pár dologról,de aki kicsit is ért az autókhoz és benéz a motortérbe az látja hogy szinte minden új....a váltón is látszik hogy zsír gyári tömítésgarnitúra van...amik ki lettek szedve használtcuccok azokat viszont mindent eltettem,még a váltó lamellákat is!! :)
A féltengellyel sincs kedvem szórakozni most,annyira nem vészes,de már megvan az új külső csukló!! :)
Váltóm az annyira fel lett újítva hogy az egész belseje új...meg a konverter is fel lett újítva...
Épp számolgattam a donor alkatrészeit ha külön adogatnám el abból is ki tudnék még árulni min.500e-et...
váltó (200e),hengerfejek(100e),kormánymű(80e),klíma kompresszor (50e),generátor(30e),önindító(20e),futóművek,elektronikai cuccok,elektromos tető,üvegek,ajtók,sárvédők,klíma hűtő,stb...és ez csak a nagyja!! Igazából azt se bánom ha megmarad,de az LS kicsit piszkálja a fantáziám....de még a GS-en vagy az SC400-on is jár az agyam!! :)  :devil:

Felni: te tudod - én leszedném. Vagy legalábbis beleírnám a hirdetésbe, hogy ha kell a felni, akkor no alku, vagy felnivel plusz ötvenezer, vagy ilyesmi.

Donor: ezt akkor viszont tényleg külön kéne árulni! A felsorolt dolgokat valószínűleg el is tudnád adogatni, belátható időn belül.

Ami a Lexusokat illeti: szerintem a Camry után az LS lenne a nagy ugrás, vagy esetleg az SC. A GS nem tud annyival többet. OK, persze, finomabb belül, hátsókerekes meg minden, de alapvetően egy szintén háromezres autó, kábé ugyanakkora méretben, csak hátsókerék-hajtással. Más kérdés, hogy nagyon jól néz ki - mármint az első generáció (a szögletes lámpás), az nekem nagyon bejön  :wub:
Donor cuccokat azért akarom adni hozzá...mert így talán előbb elviszik,meg amik még vannak rajt apróbb dolgok amit a következő tulaj ha akar ki tud cserélni....és akkor lesz egy teljesen hibátlan autója!! GS-nek a formája tetszik nagyon....meg igazából a belseje.....SC az csak a teljesítménye,és a belseje miatt, az LS meg egy batár állat...ami magáért beszél!! :)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3322 Dátum: 2008.12.01 21:24:36 »
Ez se lenne rossz a Camry után..
Sajnos csak jobb kormányosban készült, 2000-ig. Az utolsó generáció 1JZ, 1JZ-GTE és 1G-FE (ez van az enyémben) motorokkal. Az 1JZ-GTE 4 kerekes kivitelben is volt...
Hmmmm....

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3323 Dátum: 2008.12.01 21:28:19 »
Ez se lenne rossz a Camry után..
Sajnos csak jobb kormányosban készült, 2000-ig. Az utolsó generáció 1JZ, 1JZ-GTE és 1G-FE (ez van az enyémben) motorokkal. Az 1JZ-GTE 4 kerekes kivitelben is volt...
Hmmmm....
Hogy "üvegtigrises" Sanyika szavaival éljek...."cííííííp óóóóóótóóóóóóóó" :))
Kár az a jobbkormány!! :(

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3324 Dátum: 2008.12.01 21:42:42 »
Ez se lenne rossz a Camry után..
Sajnos csak jobb kormányosban készült, 2000-ig. Az utolsó generáció 1JZ, 1JZ-GTE és 1G-FE (ez van az enyémben) motorokkal. Az 1JZ-GTE 4 kerekes kivitelben is volt...
Hmmmm....

Bakker, hátulról full BMW-nek néz ki  :ph34r: ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12155
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3325 Dátum: 2008.12.01 22:52:24 »
az a borod 4 kiloer szigetmikin volt arra emlékszem.
dobd fel a tiedet és kiderül.
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3326 Dátum: 2008.12.02 14:24:09 »
Na...megnéztem az SC400-at...botrány szar...már bocs mindenkitől de az.....nagyon le van lakva...külseje-belseje egyaránt...a külseje nem is érdekelne mert 3 nap alatt rendbe tenném a fényezését...de az ajtókárpitok ki vannak böködve rajt stb...motorja jó,szervószivattyú rossz,max 500-at adnék érte azt 1.1mill az ára...ráadásul pár helyen rohad....lámpák be vannak sárgulva....haszn.autón fent van egyébként....camry-t 780-ba beszámolta volna....de áááááááááá......még ha ő fizet 500-at akkor talán elhoztam volna az SC-t!! :)

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12155
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3327 Dátum: 2008.12.02 14:25:53 »
Na...megnéztem az SC400-at...botrány szar...már bocs mindenkitől de az.....nagyon le van lakva...külseje-belseje egyaránt...a külseje nem is érdekelne mert 3 nap alatt rendbe tenném a fényezését...de az ajtókárpitok ki vannak böködve rajt stb...motorja jó,szervószivattyú rossz,max 500-at adnék érte azt 1.1mill az ára...ráadásul pár helyen rohad....lámpák be vannak sárgulva....haszn.autón fent van egyébként....camry-t 780-ba beszámolta volna....de áááááááááá......még ha ő fizet 500-at akkor talán elhoztam volna az SC-t!! :)

részvétem. ismerem ezt az érzést :wacko:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3328 Dátum: 2008.12.02 14:35:34 »
Na...megnéztem az SC400-at...botrány szar...már bocs mindenkitől de az.....nagyon le van lakva...külseje-belseje egyaránt...a külseje nem is érdekelne mert 3 nap alatt rendbe tenném a fényezését...de az ajtókárpitok ki vannak böködve rajt stb...motorja jó,szervószivattyú rossz,max 500-at adnék érte azt 1.1mill az ára...ráadásul pár helyen rohad....lámpák be vannak sárgulva....haszn.autón fent van egyébként....camry-t 780-ba beszámolta volna....de áááááááááá......még ha ő fizet 500-at akkor talán elhoztam volna az SC-t!! :)

Ez melyik SC? Link?

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3329 Dátum: 2008.12.02 14:37:19 »
Na...megnéztem az SC400-at...botrány szar...már bocs mindenkitől de az.....nagyon le van lakva...külseje-belseje egyaránt...a külseje nem is érdekelne mert 3 nap alatt rendbe tenném a fényezését...de az ajtókárpitok ki vannak böködve rajt stb...motorja jó,szervószivattyú rossz,max 500-at adnék érte azt 1.1mill az ára...ráadásul pár helyen rohad....lámpák be vannak sárgulva....haszn.autón fent van egyébként....camry-t 780-ba beszámolta volna....de áááááááááá......még ha ő fizet 500-at akkor talán elhoztam volna az SC-t!! :)

Ez melyik SC? Link?
http://www.hasznaltauto.hu/2475756_lexus_sc_1994