Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 1126925 alkalommal)

0 Felhasználó és 3 vendég van a témában

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3285 Dátum: 2008.11.27 17:17:27 »
 :offtopic: :offtopic:
Szkaresz cimbinek sok szeretettel:
A képeket Wiesbadenben készítettem a szálloda parkolóházában, sajnos elölről nem fértem hozzá.
Láthatóan használatban van, amolyan gazdanélküli munkaautóként kivérzésig. Még megmenthetőnek vélem.







Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3286 Dátum: 2008.11.27 19:46:57 »
:offtopic: :offtopic:
Szkaresz cimbinek sok szeretettel:
A képeket Wiesbadenben készítettem a szálloda parkolóházában, sajnos elölről nem fértem hozzá.
Láthatóan használatban van, amolyan gazdanélküli munkaautóként kivérzésig. Még megmenthetőnek vélem.








:) :) :) Köszi cimbi!! :)
Mennyire beteg ember aki ilyet használ munkaautóként....kint már ez jungtimer-nek számít...vagy már oldnak??!! nem is tudom...na mindegy....
ez már vszínű a kockalámpás elöl,a hátsó lámpák formájából,és az oldal műanyag (ezüst) színéből,és kormányból kiindulva!!! :) Az enyém fakormány,4körlámpa,lapos nagy hátsólámpás volt (1978-as) Havernak volt ilyen,mikor az enyém meg volt...:) Az övé 1982-es volt!! :) De egyébként nagyon köszönöm....pont jó lenne mivel automata!! :) Szívesen rendbe raknék egy ilyet.....de kint is már elég húzós áruk van...ahogy nézegettem a mobile.de-t.. 5 éve néztem meg egyet Kiszomborban....képeken gyönyörű autót 80ezerért árulták...műszaki nélkül....mondom elhozom...lementem...azt az autó jobb oldala komplett....így is értsd komplett hiányzott le volt rohadva...motortér fele hiányzott.....jah meg olyan kéket köpött a motor hogy szerintem egy inditásnál kirántotta a 4l olajat a motorból....azt hittem megböködöm az embert hogy feleslegesen autóztam oda-vissza 500km-t...a végén már 20ezernél tartottunk de kb 8szorosa lett volna a tréler mire lehozatom onnan...na meg arról nem is beszélve hogy a papírjai fele hiányzott....de egyébként ez elég jó felújítási alap lenne!! :)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3287 Dátum: 2008.11.27 21:09:26 »
Nekem a Dai-ban 80/100-as Tungsragold van, nagyon bejön, ütős, nálam a lilás-kékes-sárgás szín a bejövős.

Hű  :sorcerer: ... Na, ezek a multikolor izzók azok, amiktől a falra mászok  :flowers: ... Számomra csakis a fehér a nyerő.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3288 Dátum: 2008.11.27 21:14:43 »
Szíves engedelmetekkel a Celicáról a beszélgetést az adekvát topikban folytatnám ;) ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3289 Dátum: 2008.11.27 21:34:19 »
Szíves engedelmetekkel a Celicáról a beszélgetést az adekvát topikban folytatnám ;) ...
okok...bocsi....csak gondolta szerintem a cimbi hogy itt előbb megtalál..:) :)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3290 Dátum: 2008.11.28 13:08:09 »
Nekem a Dai-ban 80/100-as Tungsragold van, nagyon bejön, ütős, nálam a lilás-kékes-sárgás szín a bejövős.

Hű  :sorcerer: ... Na, ezek a multikolor izzók azok, amiktől a falra mászok  :flowers: ... Számomra csakis a fehér a nyerő.

A vetített fénye inkább fehér, mint sárga... Majd egyszer megmutatom. Zsír.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3291 Dátum: 2008.11.28 14:45:53 »
Ma lámpánál....2008-as hybrid mellém áll...50 körüli úr a tulaj....ablakot lehúzza és megbeszéltük hogy jó autónk van!! :)
Hiába...camry az camry!! :)  :devil:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3292 Dátum: 2008.11.28 19:36:51 »
Ma lámpánál....2008-as hybrid mellém áll...50 körüli úr a tulaj....ablakot lehúzza és megbeszéltük hogy jó autónk van!! :)
Hiába...camry az camry!! :)  :devil:
A kolléganőm férjének elveszett a gyógyszere... Most vesz egy 1998-as 3.0 automata Camry-t... Gyönyörű bordó, tipp-topp... ::) ::)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3293 Dátum: 2008.11.29 08:11:40 »
Hű  :sorcerer: ... Na, ezek a multikolor izzók azok, amiktől a falra mászok  :flowers: ... Számomra csakis a fehér a nyerő.

A vetített fénye inkább fehér, mint sárga... Majd egyszer megmutatom. Zsír.

Kívülről nézve nem tetszik, nem belülről ;) ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3294 Dátum: 2008.11.29 08:18:43 »
Ma lámpánál....2008-as hybrid mellém áll...50 körüli úr a tulaj....ablakot lehúzza és megbeszéltük hogy jó autónk van!! :)
Hiába...camry az camry!! :)  :devil:
A kolléganőm férjének elveszett a gyógyszere... Most vesz egy 1998-as 3.0 automata Camry-t... Gyönyörű bordó, tipp-topp... ::) ::)

Nem kell ehhez elvesszen az ember gyógyszere  :yes: ... Nem sok ilyen ár-érték, nomeg menetteljesítmény/futáskultúra/fogyasztás arányú autó van a piacon  :cool2:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3295 Dátum: 2008.11.29 08:19:49 »
No, megvettem a termosztátot. Nipparts. 2000 pénz  :sorcerer: ...

Valamelyik nap remélhetőleg a beszerelésére is sort tudok keríteni. Ez azért az a művelet-kategória, amelynek magam is neki merek vágni  :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3296 Dátum: 2008.11.29 10:04:20 »
No, megvettem a termosztátot. Nipparts. 2000 pénz  :sorcerer: ...

Valamelyik nap remélhetőleg a beszerelésére is sort tudok keríteni. Ez azért az a művelet-kategória, amelynek magam is neki merek vágni  :yes:
csak egy tanács.....termosztát házat rendesen pucold ki,nehogy a tömítésnél maradjon valami retek!! Akkor folyatni fog azt kezdheted újra!!  :excl: Meg ha már leengeded a vizet ha lesz slag a közeledben,mosasd át a rendszert!!

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3297 Dátum: 2008.11.29 10:06:38 »
Ma lámpánál....2008-as hybrid mellém áll...50 körüli úr a tulaj....ablakot lehúzza és megbeszéltük hogy jó autónk van!! :)
Hiába...camry az camry!! :)  :devil:
A kolléganőm férjének elveszett a gyógyszere... Most vesz egy 1998-as 3.0 automata Camry-t... Gyönyörű bordó, tipp-topp... ::) ::)
Elveszett???? Most találta meg!! :) Most vesz egy 3 literes nyugtató és adrenalin bombát!! :)  :devil:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3298 Dátum: 2008.11.29 11:12:08 »
No, megvettem a termosztátot. Nipparts. 2000 pénz  :sorcerer: ...

Valamelyik nap remélhetőleg a beszerelésére is sort tudok keríteni. Ez azért az a művelet-kategória, amelynek magam is neki merek vágni  :yes:
csak egy tanács.....termosztát házat rendesen pucold ki,nehogy a tömítésnél maradjon valami retek!! Akkor folyatni fog azt kezdheted újra!!  :excl: Meg ha már leengeded a vizet ha lesz slag a közeledben,mosasd át a rendszert!!

Persze, kipucolom alaposan  :yes: ! És sziloplasztot is alkalmazok majd.

Átöblíteni viszont nem fogom, mert a rendszer tiszta (nem rozsdás vagy ilyesmi), csak két éve lett benne legutóbb fagyálló cserélve, és nem akarom, hogy így belekerüljön egy adag jó kis vízköves csapvíz  ::) ... Szóval leengedem, amennyi lejön - aztán azt visszatöltöm.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3299 Dátum: 2008.11.29 18:11:30 »
No, megvettem a termosztátot. Nipparts. 2000 pénz  :sorcerer: ...

Valamelyik nap remélhetőleg a beszerelésére is sort tudok keríteni. Ez azért az a művelet-kategória, amelynek magam is neki merek vágni  :yes:
csak egy tanács.....termosztát házat rendesen pucold ki,nehogy a tömítésnél maradjon valami retek!! Akkor folyatni fog azt kezdheted újra!!  :excl: Meg ha már leengeded a vizet ha lesz slag a közeledben,mosasd át a rendszert!!

Persze, kipucolom alaposan  :yes: ! És sziloplasztot is alkalmazok majd.

Átöblíteni viszont nem fogom, mert a rendszer tiszta (nem rozsdás vagy ilyesmi), csak két éve lett benne legutóbb fagyálló cserélve, és nem akarom, hogy így belekerüljön egy adag jó kis vízköves csapvíz  ::) ... Szóval leengedem, amennyi lejön - aztán azt visszatöltöm.

Nem tom a sziloplaszton mit értesz....de van spec. tömítőpaszta azzal jobban jársz mint a sziloval...a paszta direkt ilyen célokra van....hőálló,és ellen áll a fagyállónak és az olajnak is....a würth-öset ajánlani tudom csak..:)