Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 1129390 alkalommal)

0 Felhasználó és 18 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3255 Dátum: 2008.11.23 16:08:40 »
Sziasztok!

Régen voltam itt a sok melóm miatt.Szeva Karesz:)

Szeretném mindenkinek a figyelmébe ajánlani,hogy egy kissebb szervízt üzemeltetünk Budapesten,mely általános autójavítással,karosszéria lakatolással és fényezéssel foglalkozik.Ha valakinek olcsó és gyors munkára van szüksége hívjon bátran.Számot priviben adok.Hétköznap este és hétvégén is dolgozunk.

Kolléga, jöhetne nekem egy árajánlat egy gépháztető/első lökös újrafényezésre. Egy merő kavics....
A gépháztető belsején úgy egy tenyérnyi helyen egy korábbi javítás kezd újra rozsdásodni, tehát azt is meg kéne csinálni. A szín 1C0.
Esetleg alvázvédelem?

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3256 Dátum: 2008.11.23 16:09:54 »
Sziasztok!

Régen voltam itt a sok melóm miatt.Szeva Karesz:)

Szeretném mindenkinek a figyelmébe ajánlani,hogy egy kissebb szervízt üzemeltetünk Budapesten,mely általános autójavítással,karosszéria lakatolással és fényezéssel foglalkozik.Ha valakinek olcsó és gyors munkára van szüksége hívjon bátran.Számot priviben adok.Hétköznap este és hétvégén is dolgozunk.
Szeva Haver!! :) Mizu?? nem jöttél a díszlécekért vazze...:)) Holnap megyek a tudod hova....:( Látom még mindig csak a munka!!  :tt2: :) Vasad jó??? Bár ez asszem hülye kérdés egy camry-stól!!  :devil:

Odzse

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3257 Dátum: 2008.11.23 17:32:13 »
Sziasztok!

Régen voltam itt a sok melóm miatt.Szeva Karesz:)

Szeretném mindenkinek a figyelmébe ajánlani,hogy egy kissebb szervízt üzemeltetünk Budapesten,mely általános autójavítással,karosszéria lakatolással és fényezéssel foglalkozik.Ha valakinek olcsó és gyors munkára van szüksége hívjon bátran.Számot priviben adok.Hétköznap este és hétvégén is dolgozunk.

Kolléga, jöhetne nekem egy árajánlat egy gépháztető/első lökös újrafényezésre. Egy merő kavics....
A gépháztető belsején úgy egy tenyérnyi helyen egy korábbi javítás kezd újra rozsdásodni, tehát azt is meg kéne csinálni. A szín 1C0.
Esetleg alvázvédelem?

Szia Misi!

A fényezés elemenként 25.000, a munkadíja  a lökhárító és a géptető szétszedésnek és fényezés utáni összeszerellésének és a géptető komplett üregvédelmének 10.000ft
Ha gondolod holnap csinálhatunk rá hivatalos reálos óradíjjal árajánlatot.Kicsit zúzó lesz a végösszeg,de érdekesség képpen megéri.
LS 400-POWER OF THE V8
"AKI NEM EDZ AZ KIPUSZTUL!!"

Odzse

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3258 Dátum: 2008.11.23 17:34:30 »
Sziasztok!

Régen voltam itt a sok melóm miatt.Szeva Karesz:)

Szeretném mindenkinek a figyelmébe ajánlani,hogy egy kissebb szervízt üzemeltetünk Budapesten,mely általános autójavítással,karosszéria lakatolással és fényezéssel foglalkozik.Ha valakinek olcsó és gyors munkára van szüksége hívjon bátran.Számot priviben adok.Hétköznap este és hétvégén is dolgozunk.
Szeva Haver!! :) Mizu?? nem jöttél a díszlécekért vazze...:)) Holnap megyek a tudod hova....:( Látom még mindig csak a munka!!  :tt2: :) Vasad jó??? Bár ez asszem hülye kérdés egy camry-stól!!  :devil:

Hali!

Eygszerűen nincs időm,meló van.
Msn most???Vagyok
LS 400-POWER OF THE V8
"AKI NEM EDZ AZ KIPUSZTUL!!"

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3259 Dátum: 2008.11.23 18:11:09 »


Szia Misi!

A fényezés elemenként 25.000, a munkadíja  a lökhárító és a géptető szétszedésnek és fényezés utáni összeszerellésének és a géptető komplett üregvédelmének 10.000ft
Ha gondolod holnap csinálhatunk rá hivatalos reálos óradíjjal árajánlatot.Kicsit zúzó lesz a végösszeg,de érdekesség képpen megéri.

Köszi!
A reálos árakat ismerem...  ::)
Max még a nekik dolgozó fényezőt kérdezem meg. De  elsőre nem rossz a Te árad se. Remélem a min őség is jó.  :innocent:

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22264
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3260 Dátum: 2008.11.24 16:02:47 »
Sziasztok!

Régen voltam itt a sok melóm miatt.Szeva Karesz:)

Szeretném mindenkinek a figyelmébe ajánlani,hogy egy kissebb szervízt üzemeltetünk Budapesten,mely általános autójavítással,karosszéria lakatolással és fényezéssel foglalkozik.Ha valakinek olcsó és gyors munkára van szüksége hívjon bátran.Számot priviben adok.Hétköznap este és hétvégén is dolgozunk.
Hali-gali!

Most olcsó és gyors a meló, és mi a helyzet a minőséggel? :surrender: (na jó ez poen volt)

Felnit is fényeztek? Te vagy a boss? Hun a műhely cimbi? Elmennék megnézném, oszt ha valaki kérdi ajánlanám is.... Na majd szóban. Bocs az OFF-ért.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Szeke

  • Lost & Found :)
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4578
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3261 Dátum: 2008.11.24 18:53:21 »
Van riasztó... de ki volt kapcsolva. Persze ettől még éppen okozhatta a bajt... Na, jövő héten elkocogok vele villanyászhoz, mert ez így nem helyzet, hogy ha három napig nem használom az autót, leürül az akksi  :wacko: ... Nem mellesleg így lassan tönkreteszi nekem a tavaly decemberben drága pénzért vett új Toyota akksimat  :censored:
Neked is szökik az energia??  :eek:   Walakinek már szóltam, de még mindig nem jött segíteni.  Én is reggelente érzem, h olyan nehezen teker az önindító, pedig minden nap járok vele. Ha napközben indítok, egész jó, de reggelre mindig meggyengül.... Valami nálam se stimmel.  Ja, és a gyújtáskapcsoló-fény nálam is önálló életet él  :)  És minő meglepetés, nekem is Toyota akksim van, pár hónapos....  Csütörtökön megyek nagyszervízre, majd megnézetem ezt is.
'83 Camry 2.0 GLi Liftback (most épp nem automata)  Sunroof + '05 Yaris I  D4D

benoka

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
    • webeno
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3262 Dátum: 2008.11.24 19:01:57 »
Sziasztok,

Kb 2 hete vettem egy 97es, 2.2es benzines, manualis camryt, nagyon bejovos!! ;)
Mivel ez eletem elso autoja (igy 30 fele, 12 eves jogsival mar nem art...) semmi tapasztalatom nincsen, raadasul technikailag szinte lovesem sincsen az autokrol (egy jobaratom segitett a vasarlasban).
Igazabol nagyon jol fut az auto, de szeretnem megnezetni (kicsit mintha kopognanak a lengescsillapitok, de lehet, h csak rossz utakon jarok, ill van kerdesem legkondival kapcs - kozepen hideget fuj, ha labra es szelvedore allitom a futest, riaszto van mikor magatol bekapcsol, ha sokaig hagyom nyitva, de van, amikor nem + kisebb dolgok, mint nem eg a benti vilagitas ajtonyitasra - rossz maga a lampa...) es szeretnem normalis aron es jofej tarsasaggal ezt elintezni. A tulaj mondta, h majd ad telefonszamot ahhoz a srachoz, aki eddig foglalkozott vele, de ez persze elmaradt. Egy toyotas cimbimtol hallottam, h allitolag Uromon van messze a legjobb Toyota szerviz, igaz ez?
Ja, es "olcsodejo" teligumit es (fel)szerelot, ha tudtok, annak is orulnek (bar ez kicsit talan off)...

Segitsegeteket elore is koszonettel!

ben
Toyota Camry 2.2 GL(1995)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3263 Dátum: 2008.11.24 19:07:14 »
Szia!
Gratula az autóhoz. Az ürömi szervizt (Supra-trend) valóban sokan dicsérik.Klubtagoknak kedvezményt is adnak.
Persze más is szóba jöhet. Pl. A Charile bt. Bár Ő most telephelyváltás közben van.

Gumi ügyben az általános topicon belül találsz egy "szaktopikot", ahol vásárolni is tudsz.

Odzse

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3264 Dátum: 2008.11.24 19:30:49 »


Szia Misi!

A fényezés elemenként 25.000, a munkadíja  a lökhárító és a géptető szétszedésnek és fényezés utáni összeszerellésének és a géptető komplett üregvédelmének 10.000ft
Ha gondolod holnap csinálhatunk rá hivatalos reálos óradíjjal árajánlatot.Kicsit zúzó lesz a végösszeg,de érdekesség képpen megéri.

Köszi!
A reálos árakat ismerem...  ::)
Max még a nekik dolgozó fényezőt kérdezem meg. De  elsőre nem rossz a Te árad se. Remélem a min őség is jó.  :innocent:

A minőség az reálos minőség ::)
LS 400-POWER OF THE V8
"AKI NEM EDZ AZ KIPUSZTUL!!"

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3265 Dátum: 2008.11.24 19:35:30 »
Akkor köszi NEEEM.
 :tt2: :tt2: :tt2: :tt2:
Ha összejön a keret, jelentkezem.

Odzse

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3266 Dátum: 2008.11.24 19:38:21 »
Akkor köszi NEEEM.
 :tt2: :tt2: :tt2: :tt2:
Ha összejön a keret, jelentkezem.

Nem tetszik a Lexus minőség mi? :nuke:
Pedig bizonyos emberek szerint ez a csúcs.
Szerintem viszont nem,ezért is kezdünk bele a privát szervízbe.
LS 400-POWER OF THE V8
"AKI NEM EDZ AZ KIPUSZTUL!!"

Odzse

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3267 Dátum: 2008.11.24 19:40:34 »
Sziasztok!

Régen voltam itt a sok melóm miatt.Szeva Karesz:)

Szeretném mindenkinek a figyelmébe ajánlani,hogy egy kissebb szervízt üzemeltetünk Budapesten,mely általános autójavítással,karosszéria lakatolással és fényezéssel foglalkozik.Ha valakinek olcsó és gyors munkára van szüksége hívjon bátran.Számot priviben adok.Hétköznap este és hétvégén is dolgozunk.
Hali-gali!

Most olcsó és gyors a meló, és mi a helyzet a minőséggel? :surrender: (na jó ez poen volt)

Felnit is fényeztek? Te vagy a boss? Hun a műhely cimbi? Elmennék megnézném, oszt ha valaki kérdi ajánlanám is.... Na majd szóban. Bocs az OFF-ért.


Mindent fényezünk.Még az eget is kékre ha az kell :whistling:
Viccet félretéve,ha komolyan érdekel a dolog keress meg priviben.
LS 400-POWER OF THE V8
"AKI NEM EDZ AZ KIPUSZTUL!!"

benoka

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 5
    • webeno
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3268 Dátum: 2008.11.24 19:51:01 »
Szia!
Gratula az autóhoz. Az ürömi szervizt (Supra-trend) valóban sokan dicsérik.Klubtagoknak kedvezményt is adnak.
Persze más is szóba jöhet. Pl. A Charile bt. Bár Ő most telephelyváltás közben van.

Gumi ügyben az általános topicon belül találsz egy "szaktopikot", ahol vásárolni is tudsz.


Koszonom a gyors valaszt es a segitseget! ;)
Toyota Camry 2.2 GL(1995)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #3269 Dátum: 2008.11.24 19:51:11 »
Akkor köszi NEEEM.
 :tt2: :tt2: :tt2: :tt2:
Ha összejön a keret, jelentkezem.

Nem tetszik a Lexus minőség mi? :nuke:
Pedig bizonyos emberek szerint ez a csúcs.
Szerintem viszont nem,ezért is kezdünk bele a privát szervízbe.

Merek én bármit is mondani a minőségre?
 :whistling:

Vagy új fejegység megy az autóba, vagy esztétikai javítgatás jön.
Mondom, ahogy megvan a keret, szólok...