Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 1129437 alkalommal)

0 Felhasználó és 13 vendég van a témában

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2865 Dátum: 2008.07.09 12:51:36 »
a számlálot egy ráengedett exe fájllal állitják át szervizporton. csak bmw-n tudom nagyjábol . megvan rá az ember.
ez a kocsin mit ért teljes vezérlés cserén?  :online2long:  nem túloz?
Nem túloz, a vezérlésen a vezérműszíjat/láncot a feszítőgörgőket, és bizonyos típusoknál a vízpumpát is beleértjük, vagyis mindazt, amit a vezérműszíj meghajt.
Bizonyos márkánál pontosabban!!! pl.: a villámos és nem a trabi  :)
A punás márkánál is ez a szisztéma.
szerintem az is ,de az annyira nem jellemző, meg miattad sem mertem.... :sweatdrop:

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2866 Dátum: 2008.07.14 10:02:42 »
                                            CAMRY TALÁLKOZÓ


Sziasztok!

Országos Toyota Camry találkozót szervezünk, szeretettel várunk minden Toyota Camry tulajdonost a legelső generációs Camry-től a Hybrid-ig.

A helyszín Budapest lenne, pontosabban a XI. kerületben lévő Lurdy Ház óriási parkolója, amely heti rendszerességgel ad helyet autós találkozóknak. A helyszínen nem zavarna minket senki a nagy tér miatt és díjmentes a parkolás. Ha esős lesz az idő akkor rendelkezésre áll a mélygarázs, mely szintén parkoló díjmentes. A bevásárlóközpont éttermekkel, közérttel és mosdókkal rendelkezik, tehát minden szükségletet kielégít.
Web: http://www.lurdyhaz.hu/index_megkozelithetoseg.html

Az időpont szeptember valamelyik szombat délelőttje lenne, plusz-mínusz egy-két hét. Ez a ti visszajelzésetek alapján dől el. Úgy szeretnénk behatárolni az időpontot ,hogy mindenkinek jó legyen, mivel nem vagyunk sokan az országban aki ilyen autó tulajdonosa, ezért jó lenne ha mindenki el tudna jönni.
A programokat nem bonyolítjuk túl. Reggel 9 óra magasságában találkozó a parkolóban, utána beszélgetés, tapasztalat esetleg alkatrész csere. Majd 12-13 óra környékén felvonulás a budapesti nagykörúton csak, hogy megmutassuk, ilyen autó is van a világon.
Ezután a program fakultatív. Akinek van kedve az marad még egy kicsit Pesten beszélgetni a többiekkel vagy elmegy várostnézni a családdal.
A találkozó semmilyen költséggel nem jár csak saját magát és a Camry-jét hozza mindenki.

Légyszi juttassátok el ezt az üzenetet minden  Camry tulajdonosnak akit ismertek.

Az időpont véglegesítéséhez szükségünk lenne arra, hogy ti mondjátok meg melyik szombat délelőttje lenne nektek jó. A visszajelzéseket, hogy kinek melyik időpont lenne megfelelő és az ötleteket a talival kapcsolatban legkésőbb augusztus második hetéig küldjétek el az alábbi e-mail címekre telefonszámotokkal együtt:

Szabados Karesz:
sz.karesz27@freemail.hu

Oláh Józsi:
ladarallye@t-online.hu


szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2867 Dátum: 2008.07.16 21:18:25 »
Na,nekiestem a camry nagytakarításának!! Szőnyeg kint,nagynyomásúval kimosva,kisikálva!! Műanyagok,ülések kiszedve lemosva,leápolva!!Műszerfal lesikálva,leápolva!! Egyik kárpitomon volt egy karc kicseréltem!! Motortér letörölgetve,igaz csak poros volt...:) csövek leápolva!! WD40 minden csatinak,bowdennek!! Alja lemosva,sárvédőperemek kitörölgetve!! Holnap ha megszárad a szőnyeg akkor meg nekiállok összerakni!! Azt hiszem nem fogok unatkozni!! Olyan lesz a belseje mint az úúúúúj!! :) :D  :clap: 
http://kep.ivpicture.hu/9322.N.jpg

« Utoljára szerkesztve: 2008.07.16 22:25:47 írta szkaresz28 »

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2868 Dátum: 2008.07.16 21:24:08 »
Akár meg is lehet hirdetni jó  áron.
 ::)



szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2869 Dátum: 2008.07.16 21:28:55 »
Akár meg is lehet hirdetni jó  áron.
 ::)



ÁÁÁÁÁ....jó autót nem adunk el...:) :)

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2870 Dátum: 2008.07.16 21:32:25 »
Gondoltam. :)
Jó dolog, ha az ember nem csak használati tárgynak tekinti az autót. Meghálálja...

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2871 Dátum: 2008.07.16 21:40:02 »
Gondoltam. :)
Jó dolog, ha az ember nem csak használati tárgynak tekinti az autót. Meghálálja...

Hát igen!! Bár az enyém néha hisztis picsa is tud lenni...bár mostanában már kezd leszokni erről a tulajdonságáról...Meg miért is ne tenném rendbe?? Utálok úgy beülni az autóba hogy poros!! Meg azt szeretem ha a motorról is szinte enni lehet!! :) :) Az meg a másik hogy túl jó idő volt,azt unatkoztam...:D :D  :innocent:

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12155
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2872 Dátum: 2008.07.18 08:17:00 »
én a poros motor hive vagyok. 2004 óta eccer nem mostam le direkt. látom mit szopnak a motormosás után az elektromos gondokkal
a por szigetel.  :-*
a motortérben a gumicsöveket, féltengely gumiharangokat lemosom/lefujom spével és kész
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2873 Dátum: 2008.07.18 17:16:06 »
én a poros motor hive vagyok. 2004 óta eccer nem mostam le direkt. látom mit szopnak a motormosás után az elektromos gondokkal
a por szigetel.  :-*
a motortérben a gumicsöveket, féltengely gumiharangokat lemosom/lefujom spével és kész
Hali!!
A motrot én sem mosom sose...csak fogom levegő pisztollyal lefújatom,azt rongy,az gumiápoló a csöveknek,WD40 a csatiknak!! :)
Na összeraktam ma a belsejét teljesen....:) Holnap külső mosás,wax,gumiápolás,felni polír!! meg ha lesz rá időm akkor a féknyergeket átfestem,mert már 3 éve volt utoljára...:)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22264
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2874 Dátum: 2008.07.18 18:48:39 »
Hali!!
A motrot én sem mosom sose...csak fogom levegő pisztollyal lefújatom,azt rongy,az gumiápoló a csöveknek,WD40 a csatiknak!! :)
Na összeraktam ma a belsejét teljesen....:) Holnap külső mosás,wax,gumiápolás,felni polír!! meg ha lesz rá időm akkor a féknyergeket átfestem,mert már 3 éve volt utoljára...:)

Nem bírom megállni: ugye nem peros???????? :alien:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2875 Dátum: 2008.07.18 21:01:17 »
Hali!!
A motrot én sem mosom sose...csak fogom levegő pisztollyal lefújatom,azt rongy,az gumiápoló a csöveknek,WD40 a csatiknak!! :)
Na összeraktam ma a belsejét teljesen....:) Holnap külső mosás,wax,gumiápolás,felni polír!! meg ha lesz rá időm akkor a féknyergeket átfestem,mert már 3 éve volt utoljára...:)

Nem bírom megállni: ugye nem peros???????? :alien:
DE, attól megy! :yes:

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2876 Dátum: 2008.07.18 21:08:34 »
Hali!!
A motrot én sem mosom sose...csak fogom levegő pisztollyal lefújatom,azt rongy,az gumiápoló a csöveknek,WD40 a csatiknak!! :)
Na összeraktam ma a belsejét teljesen....:) Holnap külső mosás,wax,gumiápolás,felni polír!! meg ha lesz rá időm akkor a féknyergeket átfestem,mert már 3 éve volt utoljára...:)

Nem bírom megállni: ugye nem peros???????? :alien:
DE, attól megy! :yes:
színt ,azd még kitalálom milyen lesz,de mindegy csak ne legyen rozsdás,mert az elég hülyén néz ki a felni alatt!!

Geri

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 234
  • 4 Wheel Driver
    • Barri-Papagájok
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2877 Dátum: 2008.07.24 22:04:35 »
csak 1 érdekesség
 :)

[a csatolmányt egy admin törölte]
Szalkai Gergely
One Team One Aim
'83 Restaurálás alatt...
'03 Camry
65

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2878 Dátum: 2008.07.24 23:06:35 »
csak 1 érdekesség
 :)
De beteeeeeg....:) Nagyon kemény....:) Camry limo...... :clap:

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2879 Dátum: 2008.07.25 08:28:07 »
csak 1 érdekesség
 :)
De beteeeeeg....:) Nagyon kemény....:) Camry limo...... :clap:
Hajlik is középen!
Csak japó az a lemez! :yes: