Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 1117087 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Beszélgessünk
« Válasz #60 Dátum: 2004.10.19 01:11:26 »
Vissza akarom már kapni a Camrymet  :?  !!! Nyáron kiesett másfél hónapra a kötsög vízpumpa & AC miatt , most meg már megint három hete nélkülözöm , mert barátném Volvoját képtelenek végre megcsinálni a dilettáns segg márkaszervízesek  :x
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Beszélgessünk
« Válasz #61 Dátum: 2004.10.19 01:20:48 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Új mi? Új Oltcit  :lol: ?

Neeeeeeeeem. Az egész hasonlósdi a Camryból indult ki. Abból lesz lassacskán itt az új.
Idézetet írta: "Palaczk"
Egyébként az Oltcit, az nem más, mint a Citroen Visa, kissé áttervezett és kétajtósra módosított karosszériával.

Mint a Peugeot 206 reklámban...
Úgy áttervezték, hogy az anyja sem ismer rá.
music     

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Beszélgessünk
« Válasz #62 Dátum: 2004.10.19 07:05:11 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Vissza akarom már kapni a Camrymet  :?  !!! Nyáron kiesett másfél hónapra a kötsög vízpumpa & AC miatt , most meg már megint három hete nélkülözöm , mert barátném Volvoját képtelenek végre megcsinálni a dilettáns segg márkaszervízesek  :x

Pedig milyen jó lenne ha időben visszakapnád, mer' vihetnéd ingyen szervizre a Toyotába...

blazs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
Beszélgessünk
« Válasz #63 Dátum: 2004.10.19 08:42:38 »
Kitartás Palaczk! Meglesz az a Camry!

Megosztok veletek egy "átmeneti megzavarodottságot".
Munkámból kifolyólag sokat megyek, és és jó ha tudok pakolni.
Mivel nem könyveket cipelek, jól jönne néha egy kombi ató.
Igaz, a kollégám kombi astrájába a kombi részbe egymás mellé két 17 colos monitor fér bele, míg a camry-ba a hátsó üléssorra három!!!
De már nagyon unom, hogy folyton a hátdó ülésen a cucc.
Sok kilóméter, pakolás... = KOMBI, DIESEL.
Na gondoltam, eladom a barátnőm autóját, ő megtartja a camry-t, én meg veszek egy mondeo kombit (már az újat) Szép is, nagy is...
A camry megmarad, járhatunk találkozókra, minden ***a.
Ültem 4 mondeóba. Egyel mentem is. 3éves volt, de minden alkatrész zörgött benne. A belső anyagokat tekintve elég ócsak a mondeo, mert az ajtón a belső kar (amivel behúzod, ha beültél - nem tudtam szebben megfogalmazni) már szarrá volt kopva. Ez tipushiba, mivel mindben ilyen volt.
Szóval mondeo kilőve.

Marad a Camry. Mert jó...
LAZS  70
-------
('94 :toy: CAMRY 2,2 GL // '95 :toy: carinaE 1,6XLi)

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Beszélgessünk
« Válasz #64 Dátum: 2004.10.19 09:29:21 »
Idézetet írta: "blazs"
Marad a Camry. Mert jó...

Elméletileg van a tiedből is kombi, csak Európába nem hoztak ilyet.
music     

blazs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
Beszélgessünk
« Válasz #65 Dátum: 2004.10.19 10:00:41 »
ha már veszek, az újabból veszek kombit, amit szintén nem hoztak európába... a magyar használtauto.hu -ne nem is láttam. Google képkeresőjében a camry wagon kidobott párat, és nagyon szép!
LAZS  70
-------
('94 :toy: CAMRY 2,2 GL // '95 :toy: carinaE 1,6XLi)

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Beszélgessünk
« Válasz #66 Dátum: 2004.10.19 11:08:37 »
Idézetet írta: "blazs"
ha már veszek, az újabból veszek kombit, amit szintén nem hoztak európába... a magyar használtauto.hu -ne nem is láttam. Google képkeresőjében a camry wagon kidobott párat, és nagyon szép!


Hi!

Vasárnap este sétáltunk az asszonnyal Sopronban. Láttam egy Toyotát, hátulról, amit nem tudtam beazonosítani, mert nem láttam a hátulján a típus feliratot, csak a logot. Már két napja keresem, milyen autó volt, kombi, nem Corolla Verso. Most már az Avensis Versot is kilöttem. Most nézegettem a camry wagont a google képkeresőjében. Szerintem ilyet láttam Sopronban. Ha segít, 1996-ost ir a google. Szerintem ez volt. Szép volt, magyar rendszám, ez is biztos.
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

blazs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
Beszélgessünk
« Válasz #67 Dátum: 2004.10.19 15:06:50 »
a 96os még az én kasznisom...
abból van nálunk is használt.
LAZS  70
-------
('94 :toy: CAMRY 2,2 GL // '95 :toy: carinaE 1,6XLi)

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10658
Beszélgessünk
« Válasz #68 Dátum: 2004.10.19 18:22:12 »
Van egy ismerősöm egy autókereskedésnél itt a Főv piacon.A múltkor voltam nála,volt a kínálatukban 2 V6-os Camry (98-as mindegyik,ha jól emlékszem) zöld és kék színben.Volt egy kis fölös időm,és a főnöke sem volt ott,hát kipróbáltuk a kéket.Már 211000 km volt a háta mögött,de az égvilágon semmi nem zörgött benne.A motorjának csodálatos hangja volt,az aut váltó pedig hallalanul finoman kapcsolgatott.A belső nem volt kikopva,a bőrüléseknek még volt illatuk.3,2-ért volt kiállítva...
3 napra rá újra arrafelé volt dolgom,hát mindegyik Camry eltűnt.Ugyanaz az ürge megvette mindegyiket,a másik az asszonyé lett.
Eddig ahhoz a generációhoz nem volt szerencsém,csak ehhez a mostanihoz,de le a kalappal a kocsi előtt.Ennyi km után is makulátlan,minden működött rajta (és nem tartom kizártnak,hogy ennél még több km is volt benne,csak kicsit visszapörgették...) ,szóval minden elismerésem.
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Beszélgessünk
« Válasz #69 Dátum: 2004.10.19 19:07:10 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Új mi? Új Oltcit  :lol: ?

Neeeeeeeeem. Az egész hasonlósdi a Camryból indult ki. Abból lesz lassacskán itt az új.
Idézetet írta: "Palaczk"
Egyébként az Oltcit, az nem más, mint a Citroen Visa, kissé áttervezett és kétajtósra módosított karosszériával.

Mint a Peugeot 206 reklámban...
Úgy áttervezték, hogy az anyja sem ismer rá.


Camryből ? Új ? Mikor ? Hiszen épp most volt a ráncfelvarrás . Egy-két évig biztosan elfut még , nem olyan régi modell ez a mostani . Egyébként ma direkt néztem a Daewoo-kat , és nem a Leganzára hasonlít ez a mostani Camry hátulról , hanem (ahogy írtam) az eggyel ezelőtti Nubira szedánra .

Az Oltcittal kapcsolatosan nem egészen értelek . Szinte pontosan úgy néz ki , mint a Visa , csak nem négy- , hanem kétajtós , és néhány apró részlet (hűtőrács pl) kissé különbözik .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Beszélgessünk
« Válasz #70 Dátum: 2004.10.19 19:09:10 »
Idézetet írta: "squiddy"
Idézetet írta: "Palaczk"
Vissza akarom már kapni a Camrymet  :?  !!! Nyáron kiesett másfél hónapra a kötsög vízpumpa & AC miatt , most meg már megint három hete nélkülözöm , mert barátném Volvoját képtelenek végre megcsinálni a dilettáns segg márkaszervízesek  :x

Pedig milyen jó lenne ha időben visszakapnád, mer' vihetnéd ingyen szervizre a Toyotába...


Milyen ingyen szervízbe  :?:  Lemaradtam valamiről  :?:

Egyébként csütörtökön kész lesz a Volvo , úgyhogy hétvégén visszacseréljük a kocsikat barátnémmal  :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Beszélgessünk
« Válasz #71 Dátum: 2004.10.19 20:30:59 »
Idézetet írta: "blazs"
Kitartás Palaczk! Meglesz az a Camry!

Megosztok veletek egy "átmeneti megzavarodottságot".
Munkámból kifolyólag sokat megyek, és és jó ha tudok pakolni.
Mivel nem könyveket cipelek, jól jönne néha egy kombi ató.
Igaz, a kollégám kombi astrájába a kombi részbe egymás mellé két 17 colos monitor fér bele, míg a camry-ba a hátsó üléssorra három!!!
De már nagyon unom, hogy folyton a hátdó ülésen a cucc.
Sok kilóméter, pakolás... = KOMBI, DIESEL.
Na gondoltam, eladom a barátnőm autóját, ő megtartja a camry-t, én meg veszek egy mondeo kombit (már az újat) Szép is, nagy is...
A camry megmarad, járhatunk találkozókra, minden ***a.
Ültem 4 mondeóba. Egyel mentem is. 3éves volt, de minden alkatrész zörgött benne. A belső anyagokat tekintve elég ócsak a mondeo, mert az ajtón a belső kar (amivel behúzod, ha beültél - nem tudtam szebben megfogalmazni) már szarrá volt kopva. Ez tipushiba, mivel mindben ilyen volt.
Szóval mondeo kilőve.

Marad a Camry. Mert jó...


Azt nem teljesen értem , hogy ma már dízel kombi , akkor miért Mondeo , és miért nem Avensis ? Abból is van ilyen , szép is , nagy is ;) ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Beszélgessünk
« Válasz #72 Dátum: 2004.10.19 20:33:01 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "blazs"
Marad a Camry. Mert jó...

Elméletileg van a tiedből is kombi, csak Európába nem hoztak ilyet.


De-de , a Blazs-féle (V10-es) Camry kombi változatát még hozták Európába . Annak vannak azok az aranyos kis dupla hátsó ablaktörlői , más autón még nem is láttam ilyet  :D
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

blazs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
Beszélgessünk
« Válasz #73 Dátum: 2004.10.19 21:02:36 »
palaczk jól beszél.
az avensis kicsi. sokkal kisebb, mint a camry. az új avensis már nagy ugyan, de nincs hozzá "kedvem"...
LAZS  70
-------
('94 :toy: CAMRY 2,2 GL // '95 :toy: carinaE 1,6XLi)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Beszélgessünk
« Válasz #74 Dátum: 2004.10.19 21:26:24 »
Idézetet írta: "blazs"
palaczk jól beszél.
az avensis kicsi. sokkal kisebb, mint a camry. az új avensis már nagy ugyan, de nincs hozzá "kedvem"...


Öhm ... Ilyet én mikor írtam ?

A Mondeonál (arról volt szó , ugye) nem kisebb az Avensis .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )