Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 1129141 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2850 Dátum: 2008.07.03 09:56:08 »
Na, ma reggel 3/4 7 kor az Üllőin befele a Nagykörútnál ma is láttam a sötétkék 2.2-est. BYE-* a rendszám eleje. Nagyon nem tudtam megnézni, hogy vajon ki ül benne - talán csak a vezető volt -, mert csak elsuhantam az álló sor mellett.
:)
Látod,ezek a camrysok már csak ilyen elsuhanósak!! :) Én nem tudom,de Jocó (Odzse)hátha tud valami infót!! Mindenesetre a rendszáma elég jó volt (BYE..:D ) De akkor ez se lehetett már fiatal vas B-s rendszámmal,talán még az elsők közötti lehetett a 3-as szériából!!
Üdv.

Bocsi, de én suhantam az álló Camry mellett.  ::) ::) ::) ::) ::):1eye: 
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2851 Dátum: 2008.07.03 10:24:36 »
Na, ma reggel 3/4 7 kor az Üllőin befele a Nagykörútnál ma is láttam a sötétkék 2.2-est. BYE-* a rendszám eleje. Nagyon nem tudtam megnézni, hogy vajon ki ül benne - talán csak a vezető volt -, mert csak elsuhantam az álló sor mellett.
:)
Látod,ezek a camrysok már csak ilyen elsuhanósak!! :) Én nem tudom,de Jocó (Odzse)hátha tud valami infót!! Mindenesetre a rendszáma elég jó volt (BYE..:D ) De akkor ez se lehetett már fiatal vas B-s rendszámmal,talán még az elsők közötti lehetett a 3-as szériából!!
Üdv.

Bocsi, de én suhantam az álló Camry mellett.  ::) ::) ::) ::) ::):1eye: 
:d na ezt "facán" beolvastam akkor ...:D :D !! Vagy iskolával voltak gondjaim,vagy hogy még reggel volt...:  ::) :D....de azért köszi az infót...:)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2852 Dátum: 2008.07.07 12:45:15 »
Pénteken sikeresen leműszakizott a Camry  :clap: !!!

68 ezerbe került: ebből 26 ezer volt a vizsgadíj, 7 ezer az integrált egyszerűsített eredetvizsga (az autónak törzskönyve volt, de eredetvizsgája még nem, lévén 10 éve nálam van), 18 ezer a szerelő munkadíja, 4 ezer a futóműállítás, 2 ezerért tankolt is bele, a többi az alkatrész: két hátsó fékcső, szelepfedél-tömítés, olajgomba, kormányösszekötő porvédő gumiharangok. A motor most így néz ki:



 :yes:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2853 Dátum: 2008.07.08 11:12:08 »
Még mindig vannak 1992-1996-os Toyota Camry 3.0 V6 Gx bontott alkatrészeim eladóak!! Árak megegyezés szerint!! Az autó fullos volt (automata stb) ,papírjain még van okt-ig műszaki!!06- 20-942-8174-en hívj!! Köszi

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2854 Dátum: 2008.07.08 19:56:12 »
Srácok, erről elsőre mi a vélemény? http://www.hasznaltauto.hu/2206193_toyota_camry_1998
Visszajövök :)

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2855 Dátum: 2008.07.08 20:07:29 »
Srácok, erről elsőre mi a vélemény? http://www.hasznaltauto.hu/2206193_toyota_camry_1998

Hm, az autó szép, valszeg tulajtól, korrekt leírással. Az viszont biztos, hogy amerikai kivitelű a kocsi. Lehet, hogy csak rosszmájú vagyok, de nem véletlenül mérföld az a kilóméter?? :whistling:  Tudom, hogy át lehet állítani, de a képből ez számomra nem derül ki, hogy milyen mértékegységet mutat a digit kijelző.

Meg kellene tüzetesen nézni. Azzal nem vesztessz semmit. És a szokásos márkaszervizes mustra, azzal fűszerezve, hogy tudják-e javítani az amcsi kivitelt itthon. (alkatrész???)
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2856 Dátum: 2008.07.08 20:55:57 »
Srácok, erről elsőre mi a vélemény? http://www.hasznaltauto.hu/2206193_toyota_camry_1998
Hali!!
Szerintem a felnik rohadtul feldobják kinézetre,egyébként nem hiszem hogy 120ezernél elszáll a gátló,meg a toronycsapágy!! Amerikaihoz itthon tényleg macerás lesz az alkatrészed,európaihoz se egyszerű,na meg nem is olcsó!! Márkaszervízes vizsgálatban sem bíznék,saját tapasztalat,az enyémet is átnézték az Emil Freyben de minek?? hazafele már kiköpte a vizet....!! Szerintem vigyél inkább egy ismerős szerelőt,és előtte infózz le valakit a típus hibákról!! Az meg a másik,hogy minek csináltatott egy 10 éves autón alvázvédelmet?? Csináltass egy réteg mérést körbe hogy nem-e volt zúzva....Egyébként ha minden rendben van akkor nem lenne rossz vétel....így tetszetős a vas....:D :D

obga

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 384
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2857 Dátum: 2008.07.08 22:56:49 »
Köszi mindkettőtöknek, az alvázvédelmes dolog nekem is eszembe jutott, a mérföld-km trükk nem...
Esetleg nincs vkinek egy leírás, hogy lehet átállítani a számláló mértékegységét?
Megnézem, szerelőt mindenképpen viszek.
Visszajövök :)

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2858 Dátum: 2008.07.08 23:24:53 »
Srácok, erről elsőre mi a vélemény? http://www.hasznaltauto.hu/2206193_toyota_camry_1998
Hali!!
Szerintem a felnik rohadtul feldobják kinézetre,egyébként nem hiszem hogy 120ezernél elszáll a gátló,meg a toronycsapágy!! Amerikaihoz itthon tényleg macerás lesz az alkatrészed,európaihoz se egyszerű,na meg nem is olcsó!! Márkaszervízes vizsgálatban sem bíznék,saját tapasztalat,az enyémet is átnézték az Emil Freyben de minek?? hazafele már kiköpte a vizet....!! Szerintem vigyél inkább egy ismerős szerelőt,és előtte infózz le valakit a típus hibákról!! Az meg a másik,hogy minek csináltatott egy 10 éves autón alvázvédelmet?? Csináltass egy réteg mérést körbe hogy nem-e volt zúzva....Egyébként ha minden rendben van akkor nem lenne rossz vétel....így tetszetős a vas....:D :D

Nekem pösti használat mellett még eredeti a toronycsapágy (270e) és a telók is gyáriak, amit lehet, h Svájcban cseréltek ,de akkor is 120e van benne és nem cserés még. Leírás szerin min 200e-ret költött a kocsira, akkor minek adja el rögtön :eek: ,ha számlák vannak, akkor viszont sok dologgal nem lesz baj egy ideig, de minek adja el akkor merül fel ismét a kérdés :wacko: , de megnézni nem kerül semmibe, hátha csak simán autóőrült az illető
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2859 Dátum: 2008.07.09 10:35:58 »
Srácok, erről elsőre mi a vélemény? http://www.hasznaltauto.hu/2206193_toyota_camry_1998
http://www.hasznaltauto.hu/2181124_toyota_camry_2000 szerintem ezt is érdemes lenne megnézned,kicsivel drágább csak,de nagyon gyárinak tűnik,na meg vezetett szervízkönyv...

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12155
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2860 Dátum: 2008.07.09 11:10:50 »
Köszi mindkettőtöknek, az alvázvédelmes dolog nekem is eszembe jutott, a mérföld-km trükk nem...
Esetleg nincs vkinek egy leírás, hogy lehet átállítani a számláló mértékegységét?
Megnézem, szerelőt mindenképpen viszek.


a számlálot egy ráengedett exe fájllal állitják át szervizporton. csak bmw-n tudom nagyjábol . megvan rá az ember.
ez a kocsin mit ért teljes vezérlés cserén?  :online2long:  nem túloz?
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2861 Dátum: 2008.07.09 11:31:30 »
a számlálot egy ráengedett exe fájllal állitják át szervizporton. csak bmw-n tudom nagyjábol . megvan rá az ember.
ez a kocsin mit ért teljes vezérlés cserén?  :online2long:  nem túloz?
Nem túloz, a vezérlésen a vezérműszíjat/láncot a feszítőgörgőket, és bizonyos típusoknál a vízpumpát is beleértjük, vagyis mindazt, amit a vezérműszíj meghajt.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

b.c.

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2870
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2862 Dátum: 2008.07.09 11:40:26 »
a számlálot egy ráengedett exe fájllal állitják át szervizporton. csak bmw-n tudom nagyjábol . megvan rá az ember.
ez a kocsin mit ért teljes vezérlés cserén?  :online2long:  nem túloz?
Nem túloz, a vezérlésen a vezérműszíjat/láncot a feszítőgörgőket, és bizonyos típusoknál a vízpumpát is beleértjük, vagyis mindazt, amit a vezérműszíj meghajt.
Bizonyos márkánál pontosabban!!! pl.: a villámos és nem a trabi  :)

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2863 Dátum: 2008.07.09 11:42:58 »
"Körbezárt hu..ozás"?  :ph34r: (uram bocsá, autószerelő hívta így)
         

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2864 Dátum: 2008.07.09 12:48:14 »
a számlálot egy ráengedett exe fájllal állitják át szervizporton. csak bmw-n tudom nagyjábol . megvan rá az ember.
ez a kocsin mit ért teljes vezérlés cserén?  :online2long:  nem túloz?
Nem túloz, a vezérlésen a vezérműszíjat/láncot a feszítőgörgőket, és bizonyos típusoknál a vízpumpát is beleértjük, vagyis mindazt, amit a vezérműszíj meghajt.
Bizonyos márkánál pontosabban!!! pl.: a villámos és nem a trabi  :)
A punás márkánál is ez a szisztéma.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.