Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 1129520 alkalommal)

0 Felhasználó és 11 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2835 Dátum: 2008.07.01 08:36:07 »
Minden további hozzászólást törlök, amely folytatja ezt a vitát ebben a topikban!
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2836 Dátum: 2008.07.01 08:41:16 »

Na....megnyugodtam!! :clap: :sorcerer: Németek se focizni,se autót gyártani nem tudnak...ez már biztos!! :clap: :clap:

Nem kene ossze-vissza hulyesegeket beszelni, foleg nem ekkorakat :excl:   
:fuk2: :eek: :nono: :2guns: :excl:



Csak egy vélemény volt,és nem neked írtam,ha végigolvastad volna tudnád,a Te véleményed,meg rohadtul nem érdekel!! És akkor még finoman fejeztem ki magam!! De esetleg egyszer személyesen megvitathatjuk!! Nehogy már te szabd meg hogy mit írok!! :D :2guns: Egyébként meg téma lezárva,mint írta a Palaczk ez már tényleg  "off topikos",esetleg személyes  téma!! :D :D :D
« Utoljára szerkesztve: 2008.07.01 08:54:08 írta szkaresz27 »

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22264
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2837 Dátum: 2008.07.01 10:22:20 »
Na akkor most kellene befejezni, ha szabad javasolnom. :dots:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22264
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2838 Dátum: 2008.07.01 10:24:58 »
De, hogy a topicnál maradjak, ma láttam egy közel gyári állapotú 2.2 Camry-t sötétkék színben Pesten, sajnos a rendszámát nem tudtam leolvasni, de a kocsi maga gyönyörű volt. Esetleg a táborhoz tartozik? Tudom, hogy ennyiből nem egyszerű, de talán a gyönyörű állapot segíthet.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2839 Dátum: 2008.07.01 11:20:19 »
De, hogy a topicnál maradjak, ma láttam egy közel gyári állapotú 2.2 Camry-t sötétkék színben Pesten, sajnos a rendszámát nem tudtam leolvasni, de a kocsi maga gyönyörű volt. Esetleg a táborhoz tartozik? Tudom, hogy ennyiből nem egyszerű, de talán a gyönyörű állapot segíthet.
Az előfordul...:) Majd megkérdezem a miskolci srácokat nem-e ők jártak Pesten!! :) Hála az égnek még sokan azért vigyáznak a vasakra!! :)
Akit érdekel ezt olvassa el: (na meg a commenteket): http://belsoseg.blog.hu/2008/05/01/bovul_a_totalcar_flotta
(camry)
« Utoljára szerkesztve: 2008.07.01 11:35:47 írta szkaresz28 »

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2840 Dátum: 2008.07.01 11:26:02 »
Esetleg a táborhoz tartozik? Tudom, hogy ennyiből nem egyszerű, de talán a gyönyörű állapot segíthet.

De hát itt mindenkinek gyönyörű állapotban van a szekere.
 :alien:

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2841 Dátum: 2008.07.01 23:40:34 »
Megvan már majdnem minden alkatrész az első futóműhöz, csak nem volt időm a camryre az ave miatt  :no: , szépen le akarok mindent csiszolni, rozsdaátalakító, alapozó, fedőréteg :cool2: aztán idővel jün a hátsó futómű, nameg a hőmérséklet jeladó(k) hibájának? a kiderítése, aztán kasztimunka, s kész :clap: (1-2 év kb. jelen ütemben  :helpsmilie: )
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

Odzse

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2842 Dátum: 2008.07.02 06:37:46 »
De, hogy a topicnál maradjak, ma láttam egy közel gyári állapotú 2.2 Camry-t sötétkék színben Pesten, sajnos a rendszámát nem tudtam leolvasni, de a kocsi maga gyönyörű volt. Esetleg a táborhoz tartozik? Tudom, hogy ennyiből nem egyszerű, de talán a gyönyörű állapot segíthet.

Hello!

Mikor és hol láttad az autót?
Hátha tudom ki az.
LS 400-POWER OF THE V8
"AKI NEM EDZ AZ KIPUSZTUL!!"

Odzse

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2843 Dátum: 2008.07.02 06:52:10 »
Tegnap este a Discovery-n érdekes műsor volt.Mítoszirtók a címe.Namost az volt a műsor lényege,hogy apuci kisfiának teljesítették egy kérését.Az okos,aranyos,szeplős,fogszbályzós kis srácnak az volt a kérése,hogy robbantsák fel apuci autóját.Szerintetek milyen autója volt apucinak???
Természetesen 3. generációs combi Camry.Hát ezt a szép autót jól fel is robbantották legalább kétszer.Szívem szakjadt meg mikor láttam a hülyegyerek kérését.
LS 400-POWER OF THE V8
"AKI NEM EDZ AZ KIPUSZTUL!!"

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2844 Dátum: 2008.07.02 08:39:40 »
Tegnap este a Discovery-n érdekes műsor volt.Mítoszirtók a címe.Namost az volt a műsor lényege,hogy apuci kisfiának teljesítették egy kérését.Az okos,aranyos,szeplős,fogszbályzós kis srácnak az volt a kérése,hogy robbantsák fel apuci autóját.Szerintetek milyen autója volt apucinak???
Természetesen 3. generációs combi Camry.Hát ezt a szép autót jól fel is robbantották legalább kétszer.Szívem szakjadt meg mikor láttam a hülyegyerek kérését.

Hali Haver!! :D
A múltkor a barmok,valamelyik adón, a szélvédővel próbálkoztak, ilyen törős-zúzós bulival,természetesen 3 camry-n,egy fekete sedan-on!! Az is tök frankó állapotban volt....ezek állatok!! :) :)
Ja....nemrég láttam ebay-en egy eladót 450 v.480USD-ért...na nem is ez a lényeg,de "érdekes" színe volt....tenger metál kék!! De igazából lehet hogy nem is volt annyira csúnya??!! :D :D Na mindegy ha megtalálom belinkelem :D
« Utoljára szerkesztve: 2008.07.02 09:12:19 írta szkaresz28 »

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22264
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2845 Dátum: 2008.07.02 14:46:36 »
Hello!
Mikor és hol láttad az autót?
Hátha tudom ki az.

Szia!
A Petőfi hídról haladt az Üllői út fele A ferenc krt.-n, a belső sávban, én mellőle kanyarodtam le a Soroksári út felé a Scenic-kel. 2.2-es szedán.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2846 Dátum: 2008.07.02 18:09:36 »
Megvan már majdnem minden alkatrész az első futóműhöz, csak nem volt időm a camryre az ave miatt  :no: , szépen le akarok mindent csiszolni, rozsdaátalakító, alapozó, fedőréteg :cool2: aztán idővel jün a hátsó futómű, nameg a hőmérséklet jeladó(k) hibájának? a kiderítése, aztán kasztimunka, s kész :clap: (1-2 év kb. jelen ütemben  :helpsmilie: )

B.T. megszenvedett rendesen a futómű-cuccok cseréjével  :sweatdrop: ... Főleg a kasztni-stabi összekötő elemmel szívott sokat, de a lengőkarok sem jöttek le túl szívesen. De azért megoldotta  :clap: ... Kicserélte már a kormányösszekötő-porvédőket, a szervócsövet, olajgombát, szelepdekli-tömítést meg a hátsó gumi fékcsöveket is. Szal igazából megvan minden; hnap vagy hnapután viszi vizsgára.
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2847 Dátum: 2008.07.02 21:53:25 »
Ma gurulgatott előttem,majd utánam egy gyönyörűűű ezüst LS400-as!! :) De a srác is szerethet "lendületesen" vezetni,végig öblítettük a sorokat...:) azt már le se merem írni hogy mennyivel....:D

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22264
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2848 Dátum: 2008.07.03 07:17:07 »
Na, ma reggel 3/4 7 kor az Üllőin befele a Nagykörútnál ma is láttam a sötétkék 2.2-est. BYE-* a rendszám eleje. Nagyon nem tudtam megnézni, hogy vajon ki ül benne - talán csak a vezető volt -, mert csak elsuhantam az álló sor mellett.
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2849 Dátum: 2008.07.03 09:15:04 »
Na, ma reggel 3/4 7 kor az Üllőin befele a Nagykörútnál ma is láttam a sötétkék 2.2-est. BYE-* a rendszám eleje. Nagyon nem tudtam megnézni, hogy vajon ki ül benne - talán csak a vezető volt -, mert csak elsuhantam az álló sor mellett.
:)
Látod,ezek a camrysok már csak ilyen elsuhanósak!! :) Én nem tudom,de Jocó (Odzse)hátha tud valami infót!! Mindenesetre a rendszáma elég jó volt (BYE..:D ) De akkor ez se lehetett már fiatal vas B-s rendszámmal,talán még az elsők közötti lehetett a 3-as szériából!!
Üdv.