Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 1129561 alkalommal)

0 Felhasználó és 9 vendég van a témában

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2805 Dátum: 2008.06.24 21:59:31 »
Sziasztok!

Válaszolnék szépen sorban a talival kapcsolatos kérdésekre.

Tiszteljük és becsüljük a most következő nagy toyotás talit a rengeteg, szervezők által belefektetett idő és energia miatt.Nem rászervezni szeretnénk,csak mint Karesz is írta megfogalmazódott bennünk a dolog már régebb óta és most meg szeretnénk csinálni.Az egy másik kérdés,hogy mennyien lesznek jelen,ha 10 autónál több akkor már boldogok leszünk.Az is meglehet,hogy csak 4 autó lesz összesen,de azt sem fogjuk bánni.Egyszóval mindenképpen szeretnénk szeptemberben megcsinálni a minitalit,feltéve ha találunk egy közös időpontot.

OK, de ettől még nyugodtan eljöhettek a nyári nagy talira is - tavaly is voltak ott V10-esek, az egyiket ki is próbáltam  :yes: ... Ez szerintem lehetőség lenne nektek is, hogy további V10 tulajokkal bővítsétek a körötöket :)

Részemről ha tudok elmegyek.A többiek nevében nem szeretnék nyilatkozni.Ha ven kedvük mennek majd,ha nincs akkor nem.
Szeva Jocó!! :)
Megnyugodtál már??:D:D:D :clap:

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2806 Dátum: 2008.06.24 22:02:43 »
Csak nem miattam volt mérges?
 :innocent:
Nem hinném, hogy bármi inkorrektet mondtam....

Odzse

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2807 Dátum: 2008.06.24 22:26:33 »
Csak nem miattam volt mérges?
 :innocent:
Nem hinném, hogy bármi inkorrektet mondtam....


Szia Misi :)

Nem miattad voltam mérges,Karesz más dologra gondolt.
Ne kombináljatok :2guns:

Megbeszéltünk mindent személyesen,ha majd gondom lesz veled akkor megmondom majd négyszemközt,nem itt a fórumon hátulról jövősen okés?:)

Karesz:
Szúszáztam egy kicsit és megnyugodtam:)

LS 400-POWER OF THE V8
"AKI NEM EDZ AZ KIPUSZTUL!!"

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2808 Dátum: 2008.06.24 22:34:42 »
Nem kombináltam, csak érdeklődtem. Hátulról jönni meg végképp nem szoktam.
Ma is kerestelek személyesen, nem itt írtam, vagy ilyesmi.

Ha nincs gond, akkor örülök.
Amúgy kitaláltam egy jó kis ellentételezést.
 :whistling:

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2809 Dátum: 2008.06.24 22:52:39 »

Ha jól láttam te némileg jártas vagy az autóhifiben,főleg az SQ kategóriában.Ha így van akkor szeretném,ha maghallgatnád majd az autómat természetesen SQ viszonylatban.


Jó. Mi van benne?

Odzse

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2810 Dátum: 2008.06.25 06:50:14 »
Nem kombináltam, csak érdeklődtem. Hátulról jönni meg végképp nem szoktam.
Ma is kerestelek személyesen, nem itt írtam, vagy ilyesmi.

Ha nincs gond, akkor örülök.
Amúgy kitaláltam egy jó kis ellentételezést.
 :whistling:

Rendben,várom az ötletet.Keress meg lennt a bányában ha van szabadidőd napközben:)
Egyébként én is megálmodtam az éjjel valamit,néhány ötlet a találkozótokon lévő programjaitokhoz.Privátban küldöm majd.
LS 400-POWER OF THE V8
"AKI NEM EDZ AZ KIPUSZTUL!!"

Odzse

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2811 Dátum: 2008.06.25 06:52:56 »

Ha jól láttam te némileg jártas vagy az autóhifiben,főleg az SQ kategóriában.Ha így van akkor szeretném,ha maghallgatnád majd az autómat természetesen SQ viszonylatban.


Jó. Mi van benne?

Írjam le a rendszert részletesen?
Te nem voltál múlt évben véletlenül az index.hu autohifi forummának topictaliján?
LS 400-POWER OF THE V8
"AKI NEM EDZ AZ KIPUSZTUL!!"

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2812 Dátum: 2008.06.25 08:04:17 »


Írjam le a rendszert részletesen?
Te nem voltál múlt évben véletlenül az index.hu autohifi forummának topictaliján?


Hát volt, amelyiken voltam, de Camryra nem emlékszem.  :no: Igen, érdekel mi van benne.

camryV6

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2813 Dátum: 2008.06.25 11:10:11 »
Sziasztok!

Még új vagyok itt és az után érdeklődnék, hogy tud-e valaki Camry-hez Mo. navigációs lemezt. Nagy navihoz kellene.

előre is köszi

Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2814 Dátum: 2008.06.25 14:12:10 »
Sziasztok!

Még új vagyok itt és az után érdeklődnék, hogy tud-e valaki Camry-hez Mo. navigációs lemezt. Nagy navihoz kellene.

előre is köszi

Most futó amerikai változat?

camryV6

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2815 Dátum: 2008.06.25 17:28:11 »
Sziasztok!

Még új vagyok itt és az után érdeklődnék, hogy tud-e valaki Camry-hez Mo. navigációs lemezt. Nagy navihoz kellene.

előre is köszi

Most futó amerikai változat?

Nem, nekem még magyarországi Camry-m van. 3 éves 
B9000 típusú nagy navi van benne. Ehhez keresnék Mo térképet.
Kereskedésben van, meg volt nálam egy kölcsönbe is. Ugyan nem tökéletes, mert csak pesten és a nagyvároskba, meg a főutakon megy, de arra amire kell még jó.

Odzse

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2816 Dátum: 2008.06.25 18:17:07 »


Írjam le a rendszert részletesen?
Te nem voltál múlt évben véletlenül az index.hu autohifi forummának topictaliján?


Hát volt, amelyiken voltam, de Camryra nem emlékszem.  :no: Igen, érdekel mi van benne.

Hello!

Szóval a rendszer:

fej: Sony cdx-ra550

első szett: Reference Dls Ps6a

hátul: Dls Reference 964  tudom,hogy a hátsó hangszóró eretnekségnek számít de nekem így tetszik a hangzás az utastérben

mély: Dls Performance W312d

1.erősítő első+hátsó szettnek: Dls Ca41

2.erősítő mélynek: Dls Ca22

hangszóró kábel: 2,5 mm2 Dls minden hangszóróhoz és váltóhoz külön(gyári kábelezést hanyagolva)

táp kábel: 21 mm2 Dls

táp osztó aranyozott Dls

signal line kábel aranyozott Dls 2pár

Hát asszem ennyi.Nem akarok vele semmilyen versenyen indulni,csak magamnak csináltam,hogy szépen szóljon benne a zene.Mindent a gyári helyekre tettem.Nagyon magas hangerőnél olyan mintha szétesne vagy széttörne a hang.Nem minden zenénél csinálja,de általában gitárosoknál előfordul.
Rezgéscsillapítani is kellene majd mert a két első ajtókárpit nagyon rezeg magas hangerőnél.Ki van szivacsolva de nem sokat ér.
LS 400-POWER OF THE V8
"AKI NEM EDZ AZ KIPUSZTUL!!"

szkaresz27

  • Vendég
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2817 Dátum: 2008.06.25 21:02:19 »
                                            CAMRY TALÁLKOZÓ


Sziasztok!

Országos Toyota Camry találkozót szervezünk, szeretettel várunk minden Toyota Camry tulajdonost a legelső generációs Camry-től a Hybrid-ig.

A helyszín Budapest lenne, pontosabban a XI. kerületben lévő Lurdy Ház óriási parkolója, amely heti rendszerességgel ad helyet autós találkozóknak. A helyszínen nem zavarna minket senki a nagy tér miatt és díjmentes a parkolás. Ha esős lesz az idő akkor rendelkezésre áll a mélygarázs, mely szintén parkoló díjmentes. A bevásárlóközpont éttermekkel, közérttel és mosdókkal rendelkezik, tehát minden szükségletet kielégít.
Web: http://www.lurdyhaz.hu/index_megkozelithetoseg.html

Az időpont szeptember valamelyik szombat délelőttje lenne, plusz-mínusz egy-két hét. Ez a ti visszajelzésetek alapján dől el. Úgy szeretnénk behatárolni az időpontot ,hogy mindenkinek jó legyen, mivel nem vagyunk sokan az országban aki ilyen autó tulajdonosa, ezért jó lenne ha mindenki el tudna jönni.
A programokat nem bonyolítjuk túl. Reggel 9 óra magasságában találkozó a parkolóban, utána beszélgetés, tapasztalat esetleg alkatrész csere. Majd 12-13 óra környékén felvonulás a budapesti nagykörúton csak, hogy megmutassuk, ilyen autó is van a világon.
Ezután a program fakultatív. Akinek van kedve az marad még egy kicsit Pesten beszélgetni a többiekkel vagy elmegy várostnézni a családdal.
A találkozó semmilyen költséggel nem jár csak saját magát és a Camry-jét hozza mindenki.

Légyszi juttassátok el ezt az üzenetet minden  Camry tulajdonosnak akit ismertek.

Az időpont véglegesítéséhez szükségünk lenne arra, hogy ti mondjátok meg melyik szombat délelőttje lenne nektek jó. A visszajelzéseket, hogy kinek melyik időpont lenne megfelelő és az ötleteket a talival kapcsolatban legkésőbb augusztus második hetéig küldjétek el az alábbi e-mail címekre telefonszámotokkal együtt:

Szabados Karesz:
sz.karesz27@freemail.hu

Oláh Józsi:
ladarallye@t-online.hu


Ear

  • Elnökségi szoba
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2924
    • http://www.ear.hu
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2818 Dátum: 2008.06.26 12:12:59 »


Hello!

Szóval a rendszer:


Érdekes ez a full DLS összeállítás Sony fejegységgel. Mondjuk a jó hangnak alapkövetelménye egy nem is olyan magas szint felett a rezgéscsillapítás.

Odzse

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 55
Re: Beszélgessünk
« Válasz #2819 Dátum: 2008.06.26 16:37:35 »


Hello!

Szóval a rendszer:


Érdekes ez a full DLS összeállítás Sony fejegységgel. Mondjuk a jó hangnak alapkövetelménye egy nem is olyan magas szint felett a rezgéscsillapítás.

Hello!

Igen már csak a sony fej a leggyengébb láncszem a komponensek között.Gondolkozok egy 2din-es clarionon.Az javítana valamennyit a hangminőségen.
LS 400-POWER OF THE V8
"AKI NEM EDZ AZ KIPUSZTUL!!"