Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 1170243 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Beszélgessünk
« Válasz #720 Dátum: 2005.05.05 15:33:42 »
Sokkal ártalmasabb , hogy éjjel egy illuminált kollégám belehányt a kocsimba , miközben vittem hazafelé  :vom: ... De olyan szinten ám , hogy tele lett minden , még az ablakok egy részére , a tetőkárpitra  :shock: , a műszerfalra és a szélvédőre is jutott , pedig hátul ült - mögöttem , úgyhogy a tarkóm meg a vállam is rendesen belekerült a szórásba  :pal2: ... A nagyját ott helyben kipucováltam , aztán hazajöttem , de amikor ma már napvilágnál belenéztem és főleg beleszagoltam az autóba , akkor bizonyossá vált , hogy ezzel így nemhogy közlekedni , de igazából még beülni sem lehet  [smilie=sm50.gif] ... Úgyhogy autókozmetika , komplett vizes belső takarítás , hétfőre kértem is időpontot - le fogják dobni az ékszíjat szegények , mikor meglátják , nekem meg mondanom sem kell , mennyire hiányzott most ez a cirka 12 ezres kiadás  :( !

Legalább szólt volna az ökör , hogy mi készül  :pal3: - de nem , egyszer csak minden figyelmeztetés nélkül a nyakamba zúdult az áldás  :axe:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Beszélgessünk
« Válasz #721 Dátum: 2005.05.05 17:54:26 »
Hát engem bosszantott, meg azé elég meleg volt, de mondjuk nem forrt az igaz, de így megnyugtatóbb!
Na ezután nem szállhat be a kocsiba részeg ember, okos ember más kárán tanul :lol:
Kérd az ő nevére a számlát [smilie=sm30.gif]
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Beszélgessünk
« Válasz #722 Dátum: 2005.05.05 18:39:50 »
Idézetet írta: "schillerasz"
Hát engem bosszantott, meg azé elég meleg volt, de mondjuk nem forrt az igaz, de így megnyugtatóbb!
Na ezután nem szállhat be a kocsiba részeg ember, okos ember más kárán tanul :lol:
Kérd az ő nevére a számlát [smilie=sm30.gif]


Szerinted , ha látszott volna rajta , hogy ENNYIRE részeg , hagytam volna beszállni az autóba  :roll: ? Tudott egyenesen járni , folyékonyan beszélni , látszólag nem sok baja volt ... Meg aztán , egy negyvenvalahányéves emberről feltételeztem , hogy csak szól , ha valami baja van  :?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Beszélgessünk
« Válasz #723 Dátum: 2005.05.05 21:25:10 »
Hát akkor én voltam már annyira részeg, h nem engedtél volna az autódba, mert a járással, beszéddel problémák voltak, de a WC-ig mindig eljutottam, ha baj volt, v legalábbis a bokorig :wink:
Nem vagyunk 1formák :roll:
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Beszélgessünk
« Válasz #724 Dátum: 2005.05.06 10:39:08 »
Idézetet írta: "schillerasz"
Hát akkor én voltam már annyira részeg, h nem engedtél volna az autódba, mert a járással, beszéddel problémák voltak, de a WC-ig mindig eljutottam, ha baj volt, v legalábbis a bokorig :wink:
Nem vagyunk 1formák :roll:

Ez Palaczk ismerősénél biztos rutin hiánya volt.
Nekem volt egy haverom, aki hátul ült nyitott ablaknál, majd az egyik kereszteződésnél kb. 50-nél kinyitotta az ajtó és kihányt az útra, majd becsukta és "pihent" tovább. Mi ezt kb. az ajtó csukásakor vettük észre.
A másik estben – egy másik delikvens – csak kihajolt az ablakon. Persz az autó oldalát terítette, de azt leglább egyszerűen le lehetett mosni.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10725
Beszélgessünk
« Válasz #725 Dátum: 2005.05.06 14:36:00 »
Idézetet írta: "afekete"
Nekem volt egy haverom, aki hátul ült nyitott ablaknál, majd az egyik kereszteződésnél kb. 50-nél kinyitotta az ajtó és kihányt az útra, majd becsukta és "pihent" tovább. Mi ezt kb. az ajtó csukásakor vettük észre.


És az ajtó nyitására nem gyulladt ki a belső világítás?
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Beszélgessünk
« Válasz #726 Dátum: 2005.05.06 17:21:07 »
Idézetet írta: "Xtrem"
Idézetet írta: "afekete"
Nekem volt egy haverom, aki hátul ült nyitott ablaknál, majd az egyik kereszteződésnél kb. 50-nél kinyitotta az ajtó és kihányt az útra, majd becsukta és "pihent" tovább. Mi ezt kb. az ajtó csukásakor vettük észre.


És az ajtó nyitására nem gyulladt ki a belső világítás?


A leírásban nem szerepel , hogy ez sötétben történt volna ;) ...
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Beszélgessünk
« Válasz #727 Dátum: 2005.05.06 17:23:58 »
Idézetet írta: "afekete"
Idézetet írta: "schillerasz"
Hát akkor én voltam már annyira részeg, h nem engedtél volna az autódba, mert a járással, beszéddel problémák voltak, de a WC-ig mindig eljutottam, ha baj volt, v legalábbis a bokorig :wink:
Nem vagyunk 1formák :roll:

Ez Palaczk ismerősénél biztos rutin hiánya volt.
Nekem volt egy haverom, aki hátul ült nyitott ablaknál, majd az egyik kereszteződésnél kb. 50-nél kinyitotta az ajtó és kihányt az útra, majd becsukta és "pihent" tovább. Mi ezt kb. az ajtó csukásakor vettük észre.
A másik estben – egy másik delikvens – csak kihajolt az ablakon. Persz az autó oldalát terítette, de azt leglább egyszerűen le lehetett mosni.


Hát ja , eléggé rutintalan volt , meglett ember létére  :roll: ... A fő gond abból eredt , hogy próbálta visszatartani egy darabig , aminek a végeredménye egyfajta spray-szerű "terítés" lett  :shock:  :evil:

Mondanom sem kell , időközben már úgyszólván mindenki ezen poénkodik velem  :?  :x
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Beszélgessünk
« Válasz #728 Dátum: 2005.05.06 17:48:38 »
Bakker elfelejtettem bemenni a lámpáért, remélem holnap is nyitva vannak  :bang: , viszont vettem egy szerelőoverált, ha menet közben kélenne, bár remélem nem kell, csak esetleg, ha máson segítek :lol:
Ja nem is annyira vettem, mert a ruházati könyvemből írták le :lol: : Már nem használt katonai =-en overál :lol: , de nincs rajta vállap :(
Viszont a sorkatonai melegítőket kiárusítják 1250Ft/db-ért, ebből is vettem, mert pollllyén, meg annyira nem is szar, kapálni bizti jó :P
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

Xtrem

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 10725
Beszélgessünk
« Válasz #729 Dátum: 2005.05.06 19:22:52 »
Idézetet írta: "Palaczk"
A leírásban nem szerepel , hogy ez sötétben történt volna ;) ...


Az ember általában este - kora hajnalban szokta ilyen "jól" érezni magát.  :) Persze kivételek mindig lehetnek.  :)
2005 Avensis Sedan 2.4 D4 vvt-i Aut Executive Navi + TTE front
2001 Citroën Evasion 2.0 16V benzin, Aut - Exclusive
61

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Beszélgessünk
« Válasz #730 Dátum: 2005.05.06 22:51:13 »
Idézetet írta: "schillerasz"
Bakker elfelejtettem bemenni a lámpáért, remélem holnap is nyitva vannak  :bang: , viszont vettem egy szerelőoverált, ha menet közben kélenne, bár remélem nem kell, csak esetleg, ha máson segítek :lol:
Ja nem is annyira vettem, mert a ruházati könyvemből írták le :lol: : Már nem használt katonai =-en overál :lol: , de nincs rajta vállap :(
Viszont a sorkatonai melegítőket kiárusítják 1250Ft/db-ért, ebből is vettem, mert pollllyén, meg annyira nem is szar, kapálni bizti jó :P


Hol melózol te tulajdonképpen  :?:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Beszélgessünk
« Válasz #731 Dátum: 2005.05.07 16:21:30 »
A honvédségnél vagyok orvos, hivatalosan a tatai csapatnál, de tanulni a Honvédkorházba vezényeltek :lol:
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Beszélgessünk
« Válasz #732 Dátum: 2005.05.07 18:51:40 »
Idézetet írta: "schillerasz"
A honvédségnél vagyok orvos, hivatalosan a tatai csapatnál, de tanulni a Honvédkorházba vezényeltek :lol:


Gondoltam , hogy valami ilyesmi lesz :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4549
Beszélgessünk
« Válasz #733 Dátum: 2005.05.07 23:23:33 »
Idézetet írta: "Xtrem"
Idézetet írta: "afekete"
Nekem volt egy haverom, aki hátul ült nyitott ablaknál, majd az egyik kereszteződésnél kb. 50-nél kinyitotta az ajtó és kihányt az útra, majd becsukta és "pihent" tovább. Mi ezt kb. az ajtó csukásakor vettük észre.


És az ajtó nyitására nem gyulladt ki a belső világítás?

Ez egy 1500-ös lada volt, aminek városban nem nagyon vettük észre a világítását – a B oszlopon van a biztonsági öv felett.
És olyan reggel 6 körül történt, de talán februárban, vagy ősz vége felé, szóval sötét volt.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

schillerasz

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2408
    • http://schillerasz.fw.hu
Beszélgessünk
« Válasz #734 Dátum: 2005.05.10 06:34:31 »
Na felkerült a kis drága a kocsira (a helyzetjelző), csilli-villi, csak a többi, olyan sápadt hozzá képest, le kéne cserélni a többit is? Olyan 70e-ből meglenne :lol: , á inkább mégsem.
schillerasz ('85-ös Camry 2.0 GLi super; 2001-es Avensis 1,6 vvti Linea Terra)