Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 1127034 alkalommal)

0 Felhasználó és 5 vendég van a témában

murray

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12151
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6030 Dátum: 2016.10.07 09:25:13 »
Jó reggelt. Én voltam megnézni... Sajnos nem csak a motor nagysága miatt nem annyira kelendő! Azon kívül amit XTREM írt még van pár dolog. Kifúj a kipufogó és ráadásul az én véleményem szerint ez nagyon nem gyári, mind a négy ív rohad, klímát tölteni kell, a jobb oldalon furán áll mind a két ajtó bezárt állapotban, és még felemelve nem láttam az alját. Ami pozitív a belseje tényleg szép a motortérben nem láttam semmi extrát ami arra utalna hogy kivan a lelke, de bele nem lát senki. A váltó na az meg majd az uj tulajnál kiderül. A fényezés több helyen (pl csomagtértető) karcos, kopott és az már polirozással nem jön ki. Összegezve nekem az a javaslatom akkor menj el megnézni ha, és esetleg vedd meg ha akarsz költeni rá az én számításaim szerint nem keveset, és egyszer ot-vizsgára vinnéd. Bocs a regényért, igyekeztem tömören leírni. További szép napot.

a kipun látszik hogy nem gyári.  annak a cseréje belefér. az ívrohadás hátul gáz. nálam itt bukna el.  a klimatöltés kamu rossz a klima.  akkor miért nem töltik fel pár ezerért?  ezt sose értettem..
fene tudja. egy rajongónak így is megéri kis alkuval.  Palaczk camryjával mi lehet?  :hmmmm:
most: Suzuki Baleno  2019 1.2 GL
volt: Lada 2105 1985,
Toyota Corolla 1983
Corolla 1989,
Skoda Fabia  2002

Myko

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1993
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6031 Dátum: 2016.10.07 10:36:09 »
a kipun látszik hogy nem gyári.  annak a cseréje belefér. az ívrohadás hátul gáz. nálam itt bukna el.  a klimatöltés kamu rossz a klima.  akkor miért nem töltik fel pár ezerért?  ezt sose értettem..
fene tudja. egy rajongónak így is megéri kis alkuval.  Palaczk camryjával mi lehet?  :hmmmm:
Én anno majdnem arra csaptam le,csak sokat tököltem,neki meg a másik kidőlése miatt kellett egy másik jószág :)

big02:
Jah hát a kipuffot kiszúrtam,hogy nem gyári,még ha újnak is néz ki. Klíma az nem gáz,ez legyen a legkevesebb. A motorháztető környék is kicsit furán áll képről,valamint a vezető oldalon mint fényezési hiba is lenne. Csak a kép csal ott vagy valóban van hiba? Fényezési hibák annyira nem bántanak van jó szakemberem ,aki jó áron dolgozik ( J Astra hátsó lökhárító le/felszerelés+fényezés+teljes polírozás 17e). Lakatos munka is megoldható lenne...ívek mennyire vészesek. Képeken nem látszik csúnyának. Köténylemez elől mint a Balaton úgy hullámzik,az csere...vagy komoly lakatos munka. Beltere milyen...illatra,szagra? Csomagtér? Motort is beindítottad? Képekről nagyon szép. Nyugodtan írhasz "regényt" :)
Toyota Corolla '02 1.4VVT-i Linea Terra Plus

big02

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6032 Dátum: 2016.10.07 11:16:58 »
Én anno majdnem arra csaptam le,csak sokat tököltem,neki meg a másik kidőlése miatt kellett egy másik jószág :)

big02:
Jah hát a kipuffot kiszúrtam,hogy nem gyári,még ha újnak is néz ki. Klíma az nem gáz,ez legyen a legkevesebb. A motorháztető környék is kicsit furán áll képről,valamint a vezető oldalon mint fényezési hiba is lenne. Csak a kép csal ott vagy valóban van hiba? Fényezési hibák annyira nem bántanak van jó szakemberem ,aki jó áron dolgozik ( J Astra hátsó lökhárító le/felszerelés+fényezés+teljes polírozás 17e). Lakatos munka is megoldható lenne...ívek mennyire vészesek. Képeken nem látszik csúnyának. Köténylemez elől mint a Balaton úgy hullámzik,az csere...vagy komoly lakatos munka. Beltere milyen...illatra,szagra? Csomagtér? Motort is beindítottad? Képekről nagyon szép. Nyugodtan írhasz "regényt" :)

Igen beindítottam, szépen jár arra nem tudnék rosszat írni. Az eleje csak képen fura élőben nem tűnt annak :-) Szerintem vagy fólia vagy teljes fényesés kell az autóra. A hátsó ívek jobban az elsők kevésbé rozsdásak ( hangsúlyozom nem láttam felemelve és nem másztam alá) Én pénzel érkeztem a helyszínre de ott gyors fejszámolás után rájöttem hogy mire átiratom, kilakatoltatom, lefényeztetem, kicserélem amit ki kell meg ami előjön szerintem annyit nem ér. nem engedtek nagyon az árából úgyhogy elvetettem. A belseje tényleg szép de az szerintem kevés ehhez az összeghez (mielőtt valaki azt mondaná hogy "csak" 300.000 én a végét nézem és szerintem mindennel együtt nem állna meg 1 millióból) ezért írtam csak olyannak éri meg aki OT-zni akar egy ilyen paripával. csomagtartója közepes inkább retkes :-( Az ugyan látszik az autón hogy elméletileg jó gazdája volt de szerintem azért adta le mert eljött a pillanat amikor már nem 50 ezret kell rákölteni ( személyes vélemény) máskülönben miért adná le egy kereskedésbe OT vizsga előtt két évvel?? Az előttem szóló pedig jól látja valószínű a klíma rossz már csak az a kérdés mit és mennyiért kell megcsináltatni rajta?! Továbbra is az a véleményem hogy át kell alaposan gondolni utána nézni az áraknak. Jut eszembe mind a két visszapillantó tükör lötyög :-) azt nem értettem hogy de ez van az mondjuk lehet két csavar ;-)

Myko

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1993
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6033 Dátum: 2016.10.10 12:31:47 »
Köszi szépen a beszámolót. Végülis nem rossz,hát munka az lenne vele bőven,valóban.

Közben találtam egy ilyet is :)
http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11402789&show=2
Toyota Corolla '02 1.4VVT-i Linea Terra Plus

big02

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 4
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6034 Dátum: 2016.10.11 09:00:09 »
Köszi szépen a beszámolót. Végülis nem rossz,hát munka az lenne vele bőven,valóban.

Közben találtam egy ilyet is :)
http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11402789&show=2


Jó reggelt! Nincs mit, ha így nézett volna ki kívül belül alku nélkül megvettem volna ;-)

podani

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 114
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6035 Dátum: 2016.10.15 18:45:51 »

pati2337

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6036 Dátum: 2016.10.16 20:11:53 »
Sziasztok!

 Érdeklődnék, hogy a gyári camry féktárcsáknak melyik gyártó a beszállítója? Esetleg valaki tudna ebben segíteni? Már a 2. gyári tárcsát eszi meg az autó, és kezd zavarni. Kell valami erősebb.

A segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv: Attila

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6037 Dátum: 2016.10.16 21:22:48 »
Sziasztok!

 Érdeklődnék, hogy a gyári camry féktárcsáknak melyik gyártó a beszállítója? Esetleg valaki tudna ebben segíteni? Már a 2. gyári tárcsát eszi meg az autó, és kezd zavarni. Kell valami erősebb.

A segítségeteket előre is köszönöm!

Üdv: Attila

Tetess rá EBC-tárcsa+EBC Greenstuff betét kombót. Majd nézel mint mari a moziba!! ;) :flowers: :yes: :yes:
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6038 Dátum: 2016.10.16 21:29:23 »
vagy vasmacska+fékezöernyö kombó...
amugy az ebc faja...
motoroknál is harapós....
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

pati2337

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6039 Dátum: 2016.10.17 10:26:03 »
Tetess rá EBC-tárcsa+EBC Greenstuff betét kombót. Majd nézel mint mari a moziba!! ;) :flowers: :yes: :yes:

ilyened van fent a camryden?

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6040 Dátum: 2016.10.17 10:50:10 »
ilyened van fent a camryden?

Ha futná kemrire, futná EBC-re is. Nem azért írtam mert használatból tudnám, hogy jó lenne, hanem csak úgy lazán rőzse alól szökött ki a tudomány. :yes: ::) :flowers:
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6041 Dátum: 2016.10.17 10:52:55 »
Ha futná kemrire, futná EBC-re is. Nem azért írtam mert használatból tudnám, hogy jó lenne, hanem csak úgy lazán rőzse alól szökött ki a tudomány. :yes: ::) :flowers:
jó lesz az szögnek is...szeghaj...[emoji14] [emoji14]
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

pati2337

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 12
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6042 Dátum: 2016.10.18 22:26:15 »
Hát megmondom őszintén, vettem az ajánlatod, és elkezdtem keresni ezt az EBC féket a camrymre, de csak betétet találtam rá. Most megpróbáljuk a japanoarts-ot, hátha jobb lesz, mint a gyári.

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6043 Dátum: 2016.10.19 05:39:35 »
textar...
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Beszélgessünk
« Válasz #6044 Dátum: 2016.10.19 07:53:22 »
Hát megmondom őszintén, vettem az ajánlatod, és elkezdtem keresni ezt az EBC féket a camrymre, de csak betétet találtam rá. Most megpróbáljuk a japanoarts-ot, hátha jobb lesz, mint a gyári.

Kérdez Picipeti cartársat, hátha tud segíteni. Nekem is érik a tárcsák és betétek cseréje. Elsődlegesen az EBC lenne a cél mindkét rész esetén, de a piszkos anyagiak...  . Így marad egy jóárasított tárcsa+EBC greenstaff betét kombó mindnégy kerék alá!
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu