Szerző Téma: Beszélgessünk  (Megtekintve 1125624 alkalommal)

0 Felhasználó és 4 vendég van a témában

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Beszélgessünk
« Válasz #165 Dátum: 2004.10.28 23:11:35 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Én egy 406-ost bizisten el tudnék képzelni magamnak. Lehet, hogy ráfáznék, de szívesen kipróbálnám!

Nekem a 407-es jobban tetszik, de azt a tesztelők még az elődjénél is szűkebbnek találták...
Egyelőre az 5 ajtós, 1.8-as előző Avensis a nyerő, lehetőleg zöldben :wink:
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Beszélgessünk
« Válasz #166 Dátum: 2004.10.29 18:40:05 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Én egy 406-ost bizisten el tudnék képzelni magamnak. Lehet, hogy ráfáznék, de szívesen kipróbálnám!

Nekem a 407-es jobban tetszik, de azt a tesztelők még az elődjénél is szűkebbnek találták...
Egyelőre az 5 ajtós, 1.8-as előző Avensis a nyerő, lehetőleg zöldben :wink:


Még szűkebbnek  :?:  :shock:  ... Na , ennek utánanézek .

Ami a designt illeti : nekem a 407-es eleje kicsit sok . Sok az a nagy száj , kicsit unom már ezeket a veszettül hátrahúzott cica-fényszórókat , és az első túlnyúlás is aránytalanul hosszú kicsit szerintem . Nem mondom , tény , hogy markáns a kocsi , és az is biztos , hogy nagyon jól megkülönböztethető minden mástól - de nekem kicsit túlzás . Ami ohne wenn und aber tetszik benne , az a hátulja - főleg a kombié . Amúgy viszont a 406-os finom eleganciája nekem jobban bejön .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Beszélgessünk
« Válasz #167 Dátum: 2004.10.30 00:02:04 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Még szűkebbnek?... Na, ennek utánanézek.

Helykínálat hátul és csomagtér.
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Beszélgessünk
« Válasz #168 Dátum: 2004.11.02 17:00:44 »
Ma darabonkent 69 euroert rendeltem a Camrymhez a D&W oldalan Monroe hatso lengescsillapitokat  :D  :D  :D  ... Otthon a Kayaba kerul cirka 100 euroba  [smilie=sm39.gif]
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Beszélgessünk
« Válasz #169 Dátum: 2004.11.04 22:18:14 »
Aztan ma meg is jott a csomag . Gyors , pontos , stb . Bontom ki . Mi van benne ? Ketto darab BALOS es nulla darab JOBBOS lengescsillapito . Kuldtek ket balost . ***tak odafigyelni , hogy mit tesznek a dobozba . D&W , Nemetorszag , 2004 osze . Inkabb nem is mondok semmit ...

Es most aztan gozom nincs , hogy mi a ***t csinaljak ! Holnap pentek . Hetfo hajnalban indulnom kell vissza . Ha ki is lehet csereltetni a rossz cuccot (nyilvan ki lehet) , reg nem leszek itt , mire ideer a jo . Rokonaimnak utanam kellene kuldeni postan . Az meg egy valag penz lesz egy ekkora es foleg ilyen nehez csomag eseteben !!! Gondolkodom rajta , hogy esetleg nem lehetne-e berakni a jobbos helyere is a balost . Latszolag csak a fekcso rogzitesere szolgalo ful ter el . De ha elviszem a szart , es kiderul , hogy megsem lehet foltenni , akkor aztan meg leszek love !!! Nem tudom , mi a francot csinaljak ?!?
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Beszélgessünk
« Válasz #170 Dátum: 2004.11.04 22:33:53 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Aztan ma meg is jott a csomag . Gyors , pontos , stb . Bontom ki . Mi van benne ? Ketto darab BALOS es nulla darab JOBBOS lengescsillapito . Kuldtek ket balost . ***tak odafigyelni , hogy mit tesznek a dobozba . D&W , Nemetorszag , 2004 osze . Inkabb nem is mondok semmit ...Es most aztan gozom nincs , hogy mi a ***t csinaljak?

Nem lehet visszaküldeni, és megadván a magyar címet,  oda kiszállíttatni? Elvégre az ő hibájuk, nem? :idea:
music     

squiddy

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4649
  • Esküvői fotós
    • www.hazizsolt.hu
Beszélgessünk
« Válasz #171 Dátum: 2004.11.05 07:11:36 »
Palaczk:
Mi van akkor,  ha visszacserélteted a cuccot, majd amikor legközelebb mész a rokonokhoz akkor hozod el a lengéscsillapítót  :?:

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Beszélgessünk
« Válasz #172 Dátum: 2004.11.05 20:46:58 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Aztan ma meg is jott a csomag . Gyors , pontos , stb . Bontom ki . Mi van benne ? Ketto darab BALOS es nulla darab JOBBOS lengescsillapito . Kuldtek ket balost . ***tak odafigyelni , hogy mit tesznek a dobozba . D&W , Nemetorszag , 2004 osze . Inkabb nem is mondok semmit ...Es most aztan gozom nincs , hogy mi a ***t csinaljak?

Nem lehet visszaküldeni, és megadván a magyar címet,  oda kiszállíttatni? Elvégre az ő hibájuk, nem? :idea:


Ez kizart sajnos . Nem szallitanak Magyarorszagra . Nem is az en nevemre lett megrendelve itt sem (az nem ment volna) , hanem az unokatesomera , aki itt lakik es nemet allampolgar .
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Beszélgessünk
« Válasz #173 Dátum: 2004.11.05 20:50:26 »
Idézetet írta: "squiddy"
Palaczk:
Mi van akkor,  ha visszacserélteted a cuccot, majd amikor legközelebb mész a rokonokhoz akkor hozod el a lengéscsillapítót  :?:


Ez sem jo , mert ez a "legkozelebb" talan jovo nyaron lesz , es a kocsim uttartasa mar MOST siralmas . Nomeg ok sem jonnek addig hozzank .

Az igazsag az , hogy egyebkent is felek belevagni ebbe a visszakuldesi akcioba , mert van egy olyan budos nagy gyanum , hogy talan nincs is nekik jobbos telo ! Ugyanis ez egy regi modell (Monroe RadialMatic) , amit mar nem gyartanak !

Ugyhogy az lesz , hogy az egyik balost a szerelo kicsit megganyolja (ertsd : levagja a rossz helyen levo fekcso-rogzito fulet es atrakja a megfelelo helyre , ennyi ugyanis csak az elteres !) , hogy alkalmazhato legyen . Ma felhivtam (fincsi 250 Ft/perc...) - szerinte ennek semmi akadalya  :roll:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Beszélgessünk
« Válasz #174 Dátum: 2004.11.05 21:17:45 »
Idézetet írta: "Palaczk"
Ugyhogy az lesz, hogy az egyik balost a szerelo kicsit megganyolja (ertsd : levagja a rossz helyen levo fekcso-rogzito fulet es atrakja a megfelelo helyre, ennyi ugyanis csak az elteres !), hogy alkalmazhato legyen. Ma felhivtam (fincsi 250 Ft/perc...) - szerinte ennek semmi akadalya  :roll:

Hát, Te tudod. Persze ebben a szituban nehéz jobbat tenni.
music     

blazs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
Beszélgessünk
« Válasz #175 Dátum: 2004.11.08 08:50:53 »
Na sziasztok!

Kissé eltűntem. Nálunk (informatika) megkezdődött a karácsony.
Úgyhogy el vagyok havazva.
Visszaolvasgattam Palaczk krómkilincs-lengéscsillapító projektjét, na meg az autóvásárlási tanácsokat.
Örülök annak, hogy ilyen segítőkész embereket ismerek.

Minap beszélgettünk erről a barátnőmmelnőmmel, hogy a toyotások milyen jó fejek. Leszögeztük, hogy opel találkozóra nem mennénk, mivel a -környékbeli- opelosok nem valami szimpatikusak.
Nem akarlak benneteket "hupogó, megültetett, tuning" opelosok meggyalázásáról szóló történetekkel ültetni, de felénk tényleg nem tudják hol a helyük.
Zavaró picit, hogy 130-al mennek el melletted lakott területen belül.
Egyébként a legtöbb autó, aminek rendőr utánament opel volt.

Vásárlás: Barátnőm tartja a camryt, én meg mondeot veszek. Ez van fiúk...

Na csá! Köszi a segítséget.
Benézegetek időnként, de baromi kevés az időm. Jók legyetek.
LAZS  70
-------
('94 :toy: CAMRY 2,2 GL // '95 :toy: carinaE 1,6XLi)

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Beszélgessünk
« Válasz #176 Dátum: 2004.11.09 23:51:34 »
Idézetet írta: "music"
Idézetet írta: "Palaczk"
Ugyhogy az lesz, hogy az egyik balost a szerelo kicsit megganyolja (ertsd : levagja a rossz helyen levo fekcso-rogzito fulet es atrakja a megfelelo helyre, ennyi ugyanis csak az elteres !), hogy alkalmazhato legyen. Ma felhivtam (fincsi 250 Ft/perc...) - szerinte ennek semmi akadalya  :roll:

Hát, Te tudod. Persze ebben a szituban nehéz jobbat tenni.


Nem lesz ebből gond . Megnézegettem , leméregettem a cuccot , és tényleg összvissz a fékcső-tartó fül elhelyezésében tér el a jobbos és a balos kivitel . Hamarosan tudok is majd írni a projekt végeredményéről , egy-két héten belül ugyanis szeretném nyélbe ütni a beszerelést is . Ez így tényleg gáz , hogy mindenféle Corsák meg Ibizák szopatnak , mert a kanyarokat nem tudom úgy venni az autóval , ahogy korábban tudtam  :disgusted:
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Beszélgessünk
« Válasz #177 Dátum: 2004.11.09 23:54:44 »
Palaczk, már itthonról, vagy még kintről?
music     

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Beszélgessünk
« Válasz #178 Dátum: 2004.11.09 23:54:46 »
Idézetet írta: "blazs"
Vásárlás: Barátnőm tartja a camryt, én meg mondeot veszek. Ez van fiúk...


Ez nem rossz döntés szerintem . Persze még jobb lett volna , ha Avensist veszel ;) ... De ez sem rossz  :)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )

Palaczk

  • Veterán
  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 49810
  • I.F.P.A. Camry Driver
Beszélgessünk
« Válasz #179 Dátum: 2004.11.09 23:55:14 »
Idézetet írta: "music"
Palaczk, már itthonról, vagy még kintről?


Checkold az ékezeteket ;)
('83 Camry GLi - still goin' strong 8)) ('03 Yaris 1.0 Sol )