Típusok - TOYOTA > Camry

Beszélgessünk

(1/1244) > >>

Esteban:
Tudna valaki segiteni, hogy hol tudom beszerezni a kapcsplasi rajzot a kovetkezo modellhez:

Toyota Camry '97 2.2aut A/C ...


koszi,

Trotter66:
Bocs, hogy belepofázok, de a "Hibaelhárítás és minden amiben segítség kell" topic erre a célra is lett nyitva. Remélem valaki tud Neked segíteni.

MiCKEY:
blazs - teljesen jogos - kérésére :)

music:
:lol:  :lol:  :lol:
Ha nem ilyen nagy motorok lennének benne, elcsábulnék...

Xtrem:
Tényleg,ez a típus valamiért eddig kimaradt...  :oops:
Pedig szerintem elég szépen néz ki,nagyon jól fel van szerelve,és az ára is "türhető" ,főleg ha összehasonlítom a túlárazott németekkel.
A beltere is nagyon bejön (vagyis nekem semmi kifogásom a műfa ellen,ezért volt mindegyik Avensisünk is Sol-os).

Valaki azt írta,hogy lehet megszűnik a gyártása,de nemrég jött ki a ráncfelvarrott verzió,szóval remélem a kínálatban marad.

Volt szerencsém mindegyik motorral kipróbálni,és egyik sem okozott csalódást.Igaz mindegyik Aut váltós volt,szvsz ebbe már nem is való a kézi.
A V6-os modellt null kilóméteresként én próbálhattam ki először (Kiskőrösön,hol máshol?   :D ),és az ügyvezető igazgatónak meg 2.4-es verziója volt,szóval mindegyik meg lett kergetve.  :)
Európai szemmel nézve talán van 1-2 hiányosság a Camryben (egyzónás klima,kézi hátsó napróló,elektromos antenna),de ezek megbocsájtható apróságok.És az a V6-os motor...  :heart:

Találtam képeket a ráncfelvarrott modellről,majd belinkelek 1-2 darabot.  :)

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése