Szerző Téma: Verso 2009-2013  (Megtekintve 67165 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Zsozso

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 26
Re:Verso 2009-2013
« Válasz #165 Dátum: 2019.06.04 10:46:32 »
Sziasztok!

Auto vasarlas elött allok, kineztem egy 2010-es 1.8 Versot.
https://www.hasznaltauto.hu/szemelyauto/toyota/verso/toyota_verso_1_8_7_szemelyes_magyarorszagi-14124385
Ezzel kapcsolatban varom a velemenyeteket. (tapasztalat ezzel  motorral, tipushibak stb.)
Illetve tudnatok Ujbuda környeken szerelöt ajanlani, akivel atnezethetem vasarlas elött?
Valaszokat elöre is köszönöm!

Szia!

3 éve használok egy ilyen verso-t, akkor született a harmadik gyermekünk (különbség csak a felszereltség, navi+tolató kamera, tempomat, 8 alufelni, illetve újabb), nagyon meg vagyok elégedve, két "problémám" volt eddig vele, hogy mindig egyszerre ég ki a két hátsó helyzetjelző :) ...  illetve egyszer ki kellett hívni az assistance-ot, de mint kiderült akkor sem az autóval volt probléma, hanem az utólagosan beszerelt riasztója egyik reléje romlott el, ezért blokkolta az indítást.
Szerintem ekkora motor kell is bele, ha néha az ember megpakolja 7(5+2) személlyel, nem jelent neki gondot amúgy meg egész jól szedi a talpát. 8-9 között fogyaszt nyár-tél, illetve láb és dugó függő, napi BP-i használatban (+havi egyszer autópálya).
Fejedelmi benne a hely, a középső sorban is nagyon kényelmes (amíg nincs hátul senki).
Ha mégsem veszed azt meg, nálunk szóba került, hogy eladjuk, de ennek a kizárólagos oka a 2,5 mFt nagycsaládos autókedvezmény (és még nem döntöttük végleg el), de ha úgy alakul és érdekel, beszélhetünk róla. Egyébként második gazdája vagyok, de a munkahelyemről vettem meg (nem külföldről behozott), ahol a pénzügyi vezetőnk használta aki iszonyat pedáns ember volt és tudtam, hogy ennél jobb vétel nincs, itt nem csesznek át.

Kérdezz nyugodtan, ha még érdekel valami.
Üdv
Zsolt
Verso 1.8 Style.