Szerző Téma: Beltér / Kényelem  (Megtekintve 66057 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

robi (Robi)

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Re:Beltér / Kényelem
« Válasz #120 Dátum: 2018.02.19 09:25:00 »
És még a kérdéses csatlakazók valahol a rádió alatt....
NA ők kicsodák?
Tükörbehajtó modulnak van hasonló csatlakozója, de ahhoz rossz helyen van a rádió alatt.  :hmmmm:

barizo

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 77
Re:Beltér / Kényelem
« Válasz #121 Dátum: 2018.02.19 11:38:03 »
Köszönöm a segítséget Robi

Parker72

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 121
Re:Beltér / Kényelem
« Válasz #122 Dátum: 2018.07.18 11:13:56 »
Itt:

Teljesen beleillik a Lexus ajtóvilágítás/kilépőfény viszont (többre nem volt időm) az ajtókárpit félig leszedve úgy keresgélve nincs/nem találtam kábelt hozzá. Vagy egy jó villanyszerelő aki megoldja, hogy az ajtónyitásra kapjon áramot, vagy beljebb kutakodva mégis van csatlakozása, vagy így marad.   ::) 

Parker72

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 121
Re:Beltér / Kényelem
« Válasz #123 Dátum: 2019.10.24 19:41:04 »
Hali!
Tudja valaki, hogy a hátsó olvasólámpát (tetőben, középen) hogy kell szétszedni? Izzócseréhez.
Köszi!

Parker72

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 121
Re:Beltér / Kényelem
« Válasz #124 Dátum: 2019.11.30 17:08:05 »
Az én Versomban nincs gyárilag ülésfűtés.  :no:
Viszont a hiányát érzem. Gyári kapcsoló beszerzése folyamatban (ha esetleg tud valaki köszi!  :hug: ), az utángyártott ámbár jó minőségű ülésfűtések kapcsoló nagyon gagyik. Viszont ezek több fokozatúak, a gyárival ellentétben ami egy. Vagy gyors felfűtés és nagyon meleg, vagy nem olyan meleg de ez által lassabb.
Akinek van esetleg megmondaná melyikhez hasonlít a gyári? Köszi!   

Parker72

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 121
Re:Beltér / Kényelem
« Válasz #125 Dátum: 2019.12.20 20:00:39 »
Az én Versomban nincs gyárilag ülésfűtés.  :no:
Viszont a hiányát érzem. Gyári kapcsoló beszerzése folyamatban (ha esetleg tud valaki köszi!  :hug: ), az utángyártott ámbár jó minőségű ülésfűtések kapcsoló nagyon gagyik. Viszont ezek több fokozatúak, a gyárival ellentétben ami egy. Vagy gyors felfűtés és nagyon meleg, vagy nem olyan meleg de ez által lassabb.
Akinek van esetleg megmondaná melyikhez hasonlít a gyári? Köszi!

Ülés fűtés pipa, mint a gyári.  :clap:
Karácsonyra még kapott egy komfort indexet.  :cool2:

vanRobert

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 73
Re:Beltér / Kényelem
« Válasz #126 Dátum: 2020.01.16 15:35:53 »
Üdv,

Megkérdezhetem, hogy milyen ülésfűtést tettél bele? És, hogy honnan szerezted be?

Parker72

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 121
Re:Beltér / Kényelem
« Válasz #127 Dátum: 2020.02.06 20:11:26 »
Üdv,

Megkérdezhetem, hogy milyen ülésfűtést tettél bele? És, hogy honnan szerezted be?

Hello,
egy Toyotára szakosodó (főleg Prius) műhely rakta be. Gyártmányt nem tudom, és vagy kevlár vagy teflon. De hibátlan jól működik.  :) 

vanRobert

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 73
Re:Beltér / Kényelem
« Válasz #128 Dátum: 2020.04.18 17:42:32 »
Üdv, remélem valamennyire még él az oldal...
Időről időre előjön, hogy a külső tükröket nem tudom állítani. Hallom, hogy jár a motor, de a tükörlapok nem mozdulnak. Aztán egyszer csak megmozdul, de elég lagymatagon mozgat. Gondoltam, hogy a szép időt kihasználva szétszedem, hátha látszik, hogy mi a baja. Sajnos odáig nem jutottam el, nem mertem feszegetni a tükörlapot, így is végig van már repedve. De ha volna használható módszer, esetleg javítási tipp, akkor nekiállok megint. Legfeljebb végleg széttöröm a tükörlapot.
Viszont úgy látom, hogy fűthető tükörlapjaim vannak, legalábbis két vezeték kapcsolódik rá. De telente ezt nem vettem észre. Utánanéztem a biztosítéktáblának, elvileg a műszerfal alatti biztosítéktáblán van a helye. Szerintetek elég lehet, ha bepattintok oda egy 10A-st? 

Kozee

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Beltér / Kényelem
« Válasz #129 Dátum: 2020.06.09 23:23:46 »
Sziasztok,

a nemrég vásárolt Versomhoz csak 1 db kulcs van. A másik hozzáadott kulcs valszeg még külföldről behozatalkor el lett cserélve, így nem is hozzá való. Szeretnék egy tartalék kulcsot az autóhoz, viszont keyless go-s, ami gondolom nem olcsó márkaszervizes vonalon. Tud valaki ebben segíteni, hogy ki tudná nekem ezt megcsinálni?

molnarfeca72

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Beltér / Kényelem
« Válasz #130 Dátum: 2020.12.27 18:07:18 »
Sziasztok,el kellene a segitségetek,mivel nem rég lettem tulajdonosa egy 2004 versónak 1,8 benzin.Ezelőtt dieselem volt.Van egy furcsaság mikor mészés váltanál lassan esik le a fordulatszám ez nékem szokatlan,igy kell enek mennie,azt mondta a tulaj ezek ilyenek,na már látom hogy elektromos a gáz pedál,amugy manuális a váltó.Szerintem ha váltasz gyorsan kéne vissza esni a fordulatnak vagy tévedem.mit nézek vagy mit tisztitsak meg hogy jó legyen.

robi (Robi)

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Re:Beltér / Kényelem
« Válasz #131 Dátum: 2020.12.27 18:21:23 »
Ha jól tévedek akkor neked Corolla Verso-d van...

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Beltér / Kényelem
« Válasz #132 Dátum: 2020.12.28 00:01:23 »
A Toyota benzinesek gyárilag ilyenek. Talán a károsanyag kibocsátás miatt.
Hamar meg lehet szokni.

music

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re:Beltér / Kényelem
« Válasz #133 Dátum: 2020.12.28 08:43:31 »
Sziasztok,

a nemrég vásárolt Versomhoz csak 1 db kulcs van. A másik hozzáadott kulcs valszeg még külföldről behozatalkor el lett cserélve, így nem is hozzá való. Szeretnék egy tartalék kulcsot az autóhoz, viszont keyless go-s, ami gondolom nem olcsó márkaszervizes vonalon. Tud valaki ebben segíteni, hogy ki tudná nekem ezt megcsinálni?
Másutt sem lényegesen olcsóbb, de a kulcs kódja kelleni fog hozzá. Nem tudom, merre laksz, Budán a New Duett-et meg lehet próbálni ezügyben. Ha még aktuális.
music     

micila

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6024
  • épGÉPész
Re:Beltér / Kényelem
« Válasz #134 Dátum: 2020.12.28 12:15:47 »
Sziasztok,el kellene a segitségetek,mivel nem rég lettem tulajdonosa egy 2004 versónak 1,8 benzin.Ezelőtt dieselem volt.Van egy furcsaság mikor mészés váltanál lassan esik le a fordulatszám ez nékem szokatlan,igy kell enek mennie,azt mondta a tulaj ezek ilyenek,na már látom hogy elektromos a gáz pedál,amugy manuális a váltó.Szerintem ha váltasz gyorsan kéne vissza esni a fordulatnak vagy tévedem.mit nézek vagy mit tisztitsak meg hogy jó legyen.

Először is a magyart!! Egyébként a gyári konstrukciót minek piszkálni? Éppen a dinamikus váltás és haladás elősegítése miatt nem esik vissza a fordulat.
de internis non iudicat praetor  /Aquinói Tamás nyomán/
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu