Szerző Téma: Toyota Touch rendszer a Verso-ban  (Megtekintve 95913 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Parker72

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 121
Re:Toyota Touch rendszer a Verso-ban
« Válasz #135 Dátum: 2018.06.25 12:59:31 »
Sziasztok.
Lenne egy kérdésem, Toyota Aurisba Touch rendszer. Usb-ről játszom a zenéket és, ha leveszem a gyújtás, de a usb lejátszást nem állítom le, akkor a következő indításnál elölről kezdi játszani az adott mappát, amit előtte hallgattam. Úgy rémlik eleinte nem csinálta. Nem valami praktikus, hogy rövidebb úton csak az első pár nótát hallgatom állandóan. Valaki esetleg megtudja mondani, hogy mi a hiba.
Előre is köszi a segítséget.
Üdv
Karicsek

Nekem a legújabb frissítés óta csinálja rendszeresen. Nagyon ritkán nem. :(

Parker72

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 121
Re:Toyota Touch rendszer a Verso-ban
« Válasz #136 Dátum: 2018.06.25 13:11:23 »
Valaki használja ezt a Coyote app-t? Itthon, ha jól tudom nem is megy, de külföldön jól jöhet.  Viszont most a frissítési csomaggal egy hónap után az írja lejárt a licenc vegyek újat. 3 éves-t csomagom van, egyébként sem hozza opcióban a vásárlást a honlapon.  Most akkor hogy van ez? köszi!

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9381
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota Touch rendszer a Verso-ban
« Válasz #137 Dátum: 2018.06.25 13:47:39 »
Valaki használja ezt a Coyote app-t? Itthon, ha jól tudom nem is megy, de külföldön jól jöhet.  Viszont most a frissítési csomaggal egy hónap után az írja lejárt a licenc vegyek újat. 3 éves-t csomagom van, egyébként sem hozza opcióban a vásárlást a honlapon.  Most akkor hogy van ez? köszi!
Én párszor használtam Ausztriában és a németeknél. De már egy jó ideje nem. Nekem is 3 éves csomagom van, majd  megnézem, hogy él-e még.

Mod: megnéztem a My Toyota oldalon az E-Store-ban és nincsen már  :no:

https://screenshots.firefox.com/sRG7A8yHl2StBqgn/www.toyota.hu

Tapatalkkal küldve

« Utoljára szerkesztve: 2018.06.25 13:59:01 írta Nagycitrom »

karicsek

  • Újonc.
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Toyota Touch rendszer a Verso-ban
« Válasz #138 Dátum: 2018.06.25 15:04:36 »
Nekem a legújabb frissítés óta csinálja rendszeresen. Nagyon ritkán nem. :(

Sajnos most már nekem is állandóan csinálja.  Köszi a választ.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9381
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota Touch rendszer a Verso-ban
« Válasz #139 Dátum: 2018.06.25 15:33:13 »
Sajnos most már nekem is állandóan csinálja.  Köszi a választ.
Nálam az adattároló cseréje megoldotta. Illetve ha véletlenül sikerül lefullasztanom, akkor visszaugrik a legelső számra. Nincs ideje oldani a kapcsolatot a háttértárral, szerintem. Lehet, hogy itt van a gond vele. Most az adathordozó cseréje óta egyszer csinált ilyet, akkor egy mozdulattal, gyorsan vettem le a gyújtást. Általában egy fél mp-et hagyok a szakaszok között. Akkor sose csinált ilyet.
Én megpróbálkoznék az adatok újra felírásával előtte.
« Utoljára szerkesztve: 2018.06.25 15:45:08 írta Nagycitrom »

karicsek

  • Újonc.
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Toyota Touch rendszer a Verso-ban
« Válasz #140 Dátum: 2018.06.25 20:39:42 »
Nálam az adattároló cseréje megoldotta. Illetve ha véletlenül sikerül lefullasztanom, akkor visszaugrik a legelső számra. Nincs ideje oldani a kapcsolatot a háttértárral, szerintem. Lehet, hogy itt van a gond vele. Most az adathordozó cseréje óta egyszer csinált ilyet, akkor egy mozdulattal, gyorsan vettem le a gyújtást. Általában egy fél mp-et hagyok a szakaszok között. Akkor sose csinált ilyet.
Én megpróbálkoznék az adatok újra felírásával előtte.

Ha kikapcsolom a médiát leállítás előtt, akkor minden okés marad, ot folytatja legközelebb, ahol abbahagytam.  Ha úgy állítom le a motort, hogy megy a média, akkor az első számra ugrik és kezdi elölről.
Megpróbálom egy másik pendrive-val.
Köszi a segítséget.

Parker72

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 121
Re:Toyota Touch rendszer a Verso-ban
« Válasz #141 Dátum: 2018.06.26 09:28:22 »
Én párszor használtam Ausztriában és a németeknél. De már egy jó ideje nem. Nekem is 3 éves csomagom van, majd  megnézem, hogy él-e még.

Mod: megnéztem a My Toyota oldalon az E-Store-ban és nincsen már  :no:

https://screenshots.firefox.com/sRG7A8yHl2StBqgn/www.toyota.hu

Tapatalkkal küldve

Köszi!

karicsek

  • Újonc.
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Toyota Touch rendszer a Verso-ban
« Válasz #142 Dátum: 2018.06.26 18:05:04 »
Nálam az adattároló cseréje megoldotta. Illetve ha véletlenül sikerül lefullasztanom, akkor visszaugrik a legelső számra. Nincs ideje oldani a kapcsolatot a háttértárral, szerintem. Lehet, hogy itt van a gond vele. Most az adathordozó cseréje óta egyszer csinált ilyet, akkor egy mozdulattal, gyorsan vettem le a gyújtást. Általában egy fél mp-et hagyok a szakaszok között. Akkor sose csinált ilyet.
Én megpróbálkoznék az adatok újra felírásával előtte.

Nos átraktam ugyanazokat , másik pendrive-ra. Ezzel működik a szám megjegyzés. Ezek szerint tényleg a meghajtó okozta, bár nem értem miért. Mind a kettő ua usb 3.0, 16 Gb-os.
Köszönöm az ötletet.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9381
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota Touch rendszer a Verso-ban
« Válasz #143 Dátum: 2018.06.26 18:58:56 »
Nos átraktam ugyanazokat , másik pendrive-ra. Ezzel működik a szám megjegyzés. Ezek szerint tényleg a meghajtó okozta, bár nem értem miért. Mind a kettő ua usb 3.0, 16 Gb-os.
Köszönöm az ötletet.
Szintén, egy pontosan ugyanolyan drive-ra raktam át és semmi gond. De a "rosszal" sincs baj, másban szépen működik. Én sem értem  :hmmmm:

robi (Robi)

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Re:Toyota Touch rendszer a Verso-ban
« Válasz #144 Dátum: 2018.06.26 19:20:25 »
Majd egy idő után ez is "el fog romlani". Addigra formázd le azt ami most rossz, mert úgy valszeg megjavul  :eek:

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9381
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota Touch rendszer a Verso-ban
« Válasz #145 Dátum: 2018.06.26 21:15:55 »
Majd egy idő után ez is "el fog romlani". Addigra formázd le azt ami most rossz, mert úgy valszeg megjavul  :eek:
Én megtettem. Sima formálással (gyakorlatilag törlés), majd teljes formatálással is. Mégsem javult meg. Mondom, nem értem  :no:

karicsek

  • Újonc.
  • *
  • Hozzászólások: 20
Re:Toyota Touch rendszer a Verso-ban
« Válasz #146 Dátum: 2018.06.27 15:56:00 »
Én megtettem. Sima formálással (gyakorlatilag törlés), majd teljes formatálással is. Mégsem javult meg. Mondom, nem értem  :no:

A nem működő pendrive-ot megnéztem és a fájlrendszer FAT32, a  foglalási egység 16 kilobájt volt és így nem működött rendesen.
Átformáztam arra amelyik működött és láss csodát ez is jó lett. A fájlrendszer maradt FAT32, viszont a lemezfoglalási egység méretét átírtam 8192 bájt-ra.
Így már gyújtás levétele után megmarad a memóriában és onnan folytatja, ahol abbahagyta a lejátszást.

bondors

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Toyota Touch rendszer a Verso-ban
« Válasz #147 Dátum: 2018.10.03 12:08:03 »
Így 5 nap után egy rövid összefoglaló a sima Touch 2 (Go nélküli) rendszerről (szoftver verzió 0101AE).

Pozitívumok:........

+ külön állítható a nappali és az éjszakai fényereje a kijelzőnek, sőt, a kijelző ki is kapcsolható teljesen


Üdv:

Írtad többek között, hogy állítható a nappali és éjszakai fény a kijelzőn.
Hogy kell sorrendben beállítani? Először a nappalit a fényszóróval?, vagy az éjszakait és azt hogy? Nappal, vagy letakart érzékelőnél?
A magyar leírás alapján nem nagyon sikerül, mert csak egy sima angol fordítás, aki fordította se tudná annak alapján beállítani.
Nekem az lenne a cél, hogy ha nappalira van állítva, és felkapcsolom a tompítottat, akkor maradjon a fényereje a kijelzőnek.
Ha éjszakaira van kapcsolva, akkor a tompított bekapcsolása után álljon át az éjszakai kijelzésre és csak kicsit vegyen le a fényből.

Előre is köszönöm a segítséget.

robi (Robi)

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Re:Toyota Touch rendszer a Verso-ban
« Válasz #148 Dátum: 2018.10.03 12:54:30 »
Hát szerintem ő onnan tudja hogy éjszakai mód van, ha bekapcsolt a tompítottad (nincs külön érzékelő erre, csak együttesen). Nappal nem tompítózunk (csak nagyon ritkán) mert van rajta DRL...
Nyilván amikor bemész pl. egy alagútba, mélygarázsba akkor automatikusan felkapcsol a tompított, de akkor a csökkentett fényerő a kijelzőn is pont jól jön.
Egyszerűen lemész amikor sötét van és úgy állítod be magadnak az éjszakai módot. Azokra a ritka esetekre amikor tompítózni kell nappali fényben, van egy külön pipa a főmenübe, ahol felül tudod bírálni, hogy a kijelző maradjon nappali módba.
« Utoljára szerkesztve: 2018.10.03 13:08:42 írta robi (Robi) »

Parker72

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 121
Re:Toyota Touch rendszer a Verso-ban
« Válasz #149 Dátum: 2018.10.12 14:23:07 »
Őszi frissítés mikor szokott jönni?  :hmmmm: