Szerző Téma: Toyota Twin Györ  (Megtekintve 118434 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

okoska

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
Toyota Twin Györ
« Dátum: 2004.08.06 13:36:24 »
Sziaztok!

Gondolom már páran vetetek náluk autót.Én csak szervizelni és kiegészitőkért kerestem fel Öket.Nagyon drágák, új autót is akartam vennináluk de nem vevő központosak.Mindenki pénzből él.
Az értékesitő kollégák mintha csak azért lenének hogy a munkaidő leteljen.
Kár hogy győrben nincs verseny párjuk így fölényesen úralkodnak .Én nem ajánlom nagyon drágák.
Üdv B.Cs.[/b]

blazs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
Győri TOYOTA
« Válasz #1 Dátum: 2004.08.10 08:01:35 »
A toyota árak nem egységesek?
Én jártam a győri szalonba, és nem tűntek fölényesnek. Gyári avensis tárcsákat vettem, 2500Ft/db!!!
Valaki otthagyta, hogy adják el, mert felnit kért a kocsijára utólag. Szerintem nem drága, pláne, hogy itt a fórumban valaki 7e-ért kínál egyet!
Lehet, hogy rossz napja volt annak az érékesítőnek, akit kifogtál.

Sopronban is segítőkésznek tűntek a Toyota fun -nál...

legközelebb próbálkozz náluk

ÜDV!
LAZS  70
-------
('94 :toy: CAMRY 2,2 GL // '95 :toy: carinaE 1,6XLi)

okoska

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 15
RE
« Válasz #2 Dátum: 2004.08.10 09:51:58 »
Szia blazs!
  T
Többször voltunk a szalonba egyszer se kérdezték mit akarok.Az árak meg persze nem egységesek.
Ne csak tárcsába gondolkoz! A kötelező szerviz is idetartozik és vegyél nálukToyota alkatrészt mindegy utángyártot vagy eredeti., ne csak disztárcsát.Ráadásul egy Aventis tárcsa 2500.-Ft ?Ez nem lehet mérvadó.
A szervizelési költségről meg nem is beszélek.
Üdv: B.Cs.

blazs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
szervíz-győr
« Válasz #3 Dátum: 2004.08.10 22:42:56 »
Hát tudod, én nem nagyon hordom szervízbe az autómat. engem is le akartak húzni egy alkatrésszel. (egy másik témában kifejtettem)

Megbízom a szerelőmbe. ugye egy 10éves autót már nem feltétlen kell márkaszervízbe hordani...

(meg hát most mentem műszakiztatni, és a hátsó két gumit kellett cserélni rajta...  8)

soha nem fogom megérteni a magyar autókereskedőket... bonyolult világ.

vegyél nissant. Beledben nagyon kedvesek a Gombásék  :wink:
LAZS  70
-------
('94 :toy: CAMRY 2,2 GL // '95 :toy: carinaE 1,6XLi)

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #4 Dátum: 2004.09.21 15:36:03 »
Idézetet írta: "okoska"
Sziaztok!

Gondolom már páran vetetek náluk autót.Én csak szervizelni és kiegészitőkért kerestem fel Öket.Nagyon drágák, új autót is akartam vennináluk de nem vevő központosak.Mindenki pénzből él.
Az értékesitő kollégák mintha csak azért lenének hogy a munkaidő leteljen.
Kár hogy győrben nincs verseny párjuk így fölényesen úralkodnak .Én nem ajánlom nagyon drágák.
Üdv B.Cs.[/b]



Sziasztok!

A győri márkakereskedéssel telefonon vettem fel pár hete a kapcsolatot. Megkérdeztem a telefonos hölgyet meddig van nyitva a szalon, válasz: Elvileg ma 5ig vagyunk, de lehet hogy már négykor elmegyünk. Telefonon egyáltalán nem segítenek alkatrész ügyben.
Én Sopronban vettem a Corollám márciusban. Kezdetektől segítőkészek voltak, akárhányszor bementem érdeklődni. Nem tudom, hogy máshol is szokás-e, vásárlás után 2héttel felhívtak, hogy megvagyok-e elégedve, azóta is voltam benn nálunk, egyszerre segítenek. Előbb kiszolgálnak, mint egy érdeklődőt. Arról nem is beszélek, hogy előbb megkaptam az autót, mint igérték. (Más márkakereskedésekben is voltam, eddig náluk a legjobb a tapasztalat, Peugeot, Vw, Seat, stb...)
A soproniakat ajánlani tudom. Igaz, szervízen még nem voltam. Kb 2 hónap múlva megyek, nem tudom, hogy mennyire próbálják lenyúlni az embert.


Laci
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

blazs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
Toyota Twin Györ
« Válasz #5 Dátum: 2004.09.21 15:52:49 »
Én a soproniakkal egyáltalán nem vagyok megelégedve.
Bármit kérdeztem a "csinibabától", vállvonogatva a "háááát, nem tudom" kifejezést hajtogatta.

Ha bemész egy fordba (SOPRON), vagy egy nissanba (BELED), teljesen máskép bánnak veled, mint a Soproni, vagy a Győri toyotánál.
LAZS  70
-------
('94 :toy: CAMRY 2,2 GL // '95 :toy: carinaE 1,6XLi)

Marcipán

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 516
    • http://www.motocrossteam.hu
Re: Győri TOYOTA
« Válasz #6 Dátum: 2004.09.21 19:01:27 »
Idézetet írta: "blazs"
A toyota árak nem egységesek?
Én jártam a győri szalonba, és nem tűntek fölényesnek. Gyári avensis tárcsákat vettem, 2500Ft/db!!!


Nem bizony.
Nekem 80-ért adták a ködlámpákat,érdekes módon máshol csak 55.A dísztárcsákat amit elsö nap elhagytam azt akarták adni 15+áfáért,máshol csak 5500 volt,és még sorolhatnám.Ja és a 15+fa olyan duma volt,hogy csak neked,csak ma,mert elsö nap elveszett.
Mondjuk nekem nem a Györiek voltak hanem más.
arcipán

03' YARIS SOL  50

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Toyota Twin Györ
« Válasz #7 Dátum: 2004.10.29 20:48:07 »
Ma volt a Corollám 15.000-es szervízen, győri szervizbe vittem. Jobban mondva, apu vitte, mert kiderült, hogy van oda kapcsolat, és amugy is Győrbe jár dolgozni a kollégáival. (Legalább a benzinpénzem megvan.  :lol: Apu is boldog, megkaphatta a kocsit egy napra.)
Ködlámpát szereltettem, két légterelőt az első oldalsó ablakokra, és egy króm kipufogóvégét. (Zárójelben megjelzem a soproniak kb 20e ft-tal drágább árajánlatot adtak.)
Nagyon korrektek voltak, nagyon jó a tapasztalatom (azért biztos a kapcsolatnak is nagy szerepe van benne).
Ugyhogy tudom ajánlani őket.
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Fifi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 464
Toyota Twin Györ
« Válasz #8 Dátum: 2005.03.28 22:14:52 »
Sziasztok!

Tud valaki segíteni abban, hogy milyen cég (Kft., Bt.) vagy egyéni vállalkozó nevén fut a győri Toyota-Twin?
A toyota.hu-n, nincs fent a kereskedők között  :shock: , csak klubunk honlapján láttam a linket, de weboldalukon nem derül ki a cég neve :(
Telefonszámaikra a MATÁV tudakozó a Bakonyvári József, 9027 Győr Puskás Tivadar utca 3. találatot adta.
Lehet, hogy egyéni vállalkozó és nem cég csinálja a szalont és a szervízt?

Bye, Fifi
02 Toyota Avensis 1.6 Liftback Sol (No. 28)

blazs

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 329
Toyota Twin Györ
« Válasz #9 Dátum: 2005.03.28 22:32:14 »
Hét csak ez van:

http://www.toyota-twin.hu
LAZS  70
-------
('94 :toy: CAMRY 2,2 GL // '95 :toy: carinaE 1,6XLi)

Fifi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 464
Toyota Twin Györ
« Válasz #10 Dátum: 2005.03.28 22:45:14 »
Idézetet írta: "blazs"
Hét csak ez van:

http://www.toyota-twin.hu

Aham, én is ezt találtam. Bár most látom, hogy a bőngésző címsorában Toyota Twin Kft. van :)
Bár azt nem érem fel ép ésszel, ha Kft. akkor miért magánszemély szerepel a telefonos
tudakozóban és miért nincsenek fent a toyota.hu-n ...  :?:  

Bye, Fifi
02 Toyota Avensis 1.6 Liftback Sol (No. 28)

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Toyota Twin Györ
« Válasz #11 Dátum: 2005.03.29 11:41:48 »
Idézetet írta: "Fifi"
Tud valaki segíteni abban, hogy milyen cég (Kft., Bt.) vagy egyéni vállalkozó nevén fut a győri Toyota-Twin?

     Twin Márkakereskedés
Győr, Puskás T. u .2., Tel: 96-515-600
www.toyota-twin.hu
music     

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Toyota Twin Györ
« Válasz #12 Dátum: 2005.03.29 18:24:18 »
Idézetet írta: "Fifi"
Sziasztok!

Tud valaki segíteni abban, hogy milyen cég (Kft., Bt.) vagy egyéni vállalkozó nevén fut a győri Toyota-Twin?
A toyota.hu-n, nincs fent a kereskedők között  :shock: , csak klubunk honlapján láttam a linket, de weboldalukon nem derül ki a cég neve :(
Telefonszámaikra a MATÁV tudakozó a Bakonyvári József, 9027 Győr Puskás Tivadar utca 3. találatot adta.
Lehet, hogy egyéni vállalkozó és nem cég csinálja a szalont és a szervízt?

Bye, Fifi


Milyen ügyben keresed őket? Nekem van most egy kapcsolatom, és lehet, hogy sokat tud segíteni!
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Fifi

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 464
Toyota Twin Györ
« Válasz #13 Dátum: 2005.04.02 19:33:10 »
Idézetet írta: "molnarl"
Milyen ügyben keresed őket? Nekem van most egy kapcsolatom, és lehet, hogy sokat tud segíteni!

Köszi, de már tárgytalan!
Weboldalukon nem találtam a cég nevét és egy adásvételiben szerettem volna beírni, hogy náluk
megrendelt állapotfelmérés a kritériuma az adásvételnek lévén egy győri carinát nézegettem.

Azóta már voltam ott és nagyon részrehajlóak, jobban mondva titkolozóak voltak az autóról, amit
nem is vettem meg.

Bye, Fifi
02 Toyota Avensis 1.6 Liftback Sol (No. 28)

NewFan

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
Toyota Twin Györ
« Válasz #14 Dátum: 2005.04.20 15:47:47 »
Az autó beszámításukról mi a véleményetek? Ha "csak" egy Corollát akarok venni 4,5 millióért, akkor jól beszámítják a régi autót?