Szerző Téma: Toyota Twin Györ  (Megtekintve 118447 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #60 Dátum: 2009.12.25 20:41:37 »
Ez jó hír, mert így legalább még egy szervizért nem kell elmennem Veszprémbe vagy Pestre...

Az Iniciál Renault márkaszervizére rákeresve csupa durva negatív véleményt találtam ami még akkor is elgondolkodtató, ha az elégedett vásárlók általában nem írják ezt meg. Illetve nagybátyám sem hozzájuk hordja a Mégane kombiját, úgy nyilatkozott, hogy nem igazán volt velük megelégedve.

Villi

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1781
  • 08' Yaris II 1.3; '19 Corolla TS Hybrid 2.0
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #61 Dátum: 2009.12.26 08:58:22 »
Nekem az Iniciállal nem volt gondom, igaz csak a szokásos szervizeken jártam ott kétévente. De biztos hogy a Yaris-t továbbra is Veszprémbe fogom hordani.
Villi
Toyota Yaris 1.3 Sol Plus
Toyota Corolla TS 2.0 Hybrid Executive

agentwayne

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 99
    • http://cider.hu
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #62 Dátum: 2009.12.26 13:44:30 »
ha vege lesz, es meg mindig toyota-m lesz jovo ilyenkor akkor en is veszprembe fogok atigazolni.
Kronologia:  1994 - Toyota Corolla Wagon 1.4 XLi   >   2003 - Toyota Corolla HB 1.6 VVT-i   >   2010 - '07 Toyota Avensis Wagon 2.0 D-4D

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #63 Dátum: 2009.12.30 17:22:46 »
Tegnap felhívtak a szervizből. Kiderült, hogy a következő 5 (azaz öt!) évre megkapták a márkaszervizelés jogát. A hölgy nem igazán értette honnét jött az egy év, de végülis mindegy is. :)

agentwayne

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 99
    • http://cider.hu
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #64 Dátum: 2010.01.02 11:03:35 »
Tegnap felhívtak a szervizből. Kiderült, hogy a következő 5 (azaz öt!) évre megkapták a márkaszervizelés jogát. A hölgy nem igazán értette honnét jött az egy év, de végülis mindegy is. :)


5? :eek:

jo hir, hogy a toyota.hu-ra is visszakerultek, T-TWIN neven.
Kronologia:  1994 - Toyota Corolla Wagon 1.4 XLi   >   2003 - Toyota Corolla HB 1.6 VVT-i   >   2010 - '07 Toyota Avensis Wagon 2.0 D-4D

rezsofriedrich

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 771
  • ficere
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #65 Dátum: 2010.01.18 11:33:04 »
Miután a soproni szervíz "leszakadt" a Győriről, végre megkapta az auditot:márkaszervíz jog 5 évre. :clap:

Újautó értékesítés- jog:folyamatban! ::)

Remélem egy időre nyugalom lesz és nem kell gari témában Szombathelyre autózni!
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)

Kada

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 69
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #66 Dátum: 2010.03.17 16:55:40 »
Helo!!

Gondoltam megosztom veletek a győri Toyota Twin márkaszerviz tapasztalatom.
Kerepelt  tán nem is egy kicsit a gép (Carina e). Bementem a toyotába. A szerelő odadukta a csavarhúzót a szelepfedélre azt 2mp mulva azt mondta, hogy
a vezérműtengelyek foghézagával van a gond. Gondoltam vagy nagyon profi vagy a hasára ütött csak. Kérdeztem mennyi az annyi, azt mondták kb 4
munkaóra (4*7ezer+Fa). Otthagytam ma reggel a kocsit, mondta a srác akkor megegyeztünk az árban. 2 óra múlva hívnak, hogy kész a kocsi.
Na mondom kár volt "megegyezni". Aztán arra gondoltam hogy igyis ugyis lehuznak a 4 órával, ha meg nem egyezünk meg akkor meg azt mondják, hogy 4 óra volt.
Aztán mikor fizetésre került a sor akkor lepődtem meg, mer mondja a kiscsaj, hogy akkor a szerelő 2órát dolgozott vele uhh akko 2*7+Fa.
Azota csak az injektorok cirepelését hallom, ugyhogy ottvan a toppon nagyon a szerelő. Ráadásul még kedvezményt is adtak.
Uhh Toyota Győr piri pont.

rezsofriedrich

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 771
  • ficere
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #67 Dátum: 2010.03.20 14:51:02 »
Mint írtam,a soproni márkaszervíz rendben,a márkakereskedés még folyamatban:használtautó most a sláger náluk!A márkaker.kevésbé fontos a jelenlegi recessziós időszakban.(igazuk van)
Ami fontos:legyen egy jó szervíz,jó csapattal!
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)

pinyo24

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 273
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #68 Dátum: 2010.03.24 20:06:27 »
Tegnapelőtt írtam a győri szerviznek, kértem árat néhány alkatrészre, illetve szervizköltségeket kérdeztem.Ma megjött a pontos, és kielégítő válasz.Eddig piros pont.Aztán majd megírom a műhelytapasztalatot is.
99' Avensis 1.6 4A-FE

agentwayne

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 99
    • http://cider.hu
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #69 Dátum: 2010.04.29 08:31:09 »
Elso fektarcsakat csereltettem naluk kb 2 hete, minden a megszokott rendben zajlott. Raadasul 1-2 napra ra felhivtak ok maguk, hogy meg voltam e elegedve a szervizukkel, van e kifogasolni valom. Korrekt.
Kronologia:  1994 - Toyota Corolla Wagon 1.4 XLi   >   2003 - Toyota Corolla HB 1.6 VVT-i   >   2010 - '07 Toyota Avensis Wagon 2.0 D-4D

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #70 Dátum: 2010.08.02 19:44:11 »
Ma voltam náluk villámlátogatáson és a szokásos kedvességet tapasztaltam. Negyed óra alatt rájöttünk, hogy a Dension iPOD dokkoló a ludas a Prius központi kijelzőjének haldoklásában. Köszönöm még1x. :)

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #71 Dátum: 2010.11.04 17:37:06 »
Jól elírogatok itt magamban, de sebaj. :)

Tegnap voltam megint kötelező szervizen és ismét a megszokott jó minőségű szolgáltatást kaptam.

Ez kicsit személyes lesz, de talán belefér. Szomorú volt látnom az egyik volt értékesítő srácot (szerintem nagycitrom kolléga nála vette az Avensist), munkásruhába beöltözve a szerelőműhelyben. Ugyanakkor örülök, hogy legalább neki "megmaradt" a munkahelye. A jövő héten kicsit megtámogatom e munkahelyek megmaradását egy vízpumpacserével. :)

golya32

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 294
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #72 Dátum: 2010.12.28 14:28:00 »
Karácsony előtt voltam náluk, Camry-hez kellett kézifék pofa, az Iniciál azt sem tudta miről beszélek, itt nagyon jó árban 1nap alatt megjött a rendelt alkatrész. :clap:
Elégedett vagyok, a fórumot végig olvasva ki fogom próbálni a szervizt is.

gerenday

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Toyota Twin Györ
« Válasz #73 Dátum: 2012.07.19 15:09:05 »
Kedves Fórumozók!
Két hete kerültem kapcsolatba a győri szervízzel, ellopták a kulcsunkat és új zárakat kellett csináltatni, új önindítóval, stb. Végtelenül kedvesek voltak hozzánk, mindent megrendeltek, a beszerelés nagyon gyorsan zajlott, és hibátlan munkát végzett a szerelő. Sajnos, nagyon rosszul jött ez az egész (mikor jön ilyen jókor?), de legalább az enyhített a gondjainkon, amilyen kiszolgálásban volt részünk a szervízben. Végezetül bónuszként még a kocsit is lemosták és kitakarították, nem mondom, hogy máskor is hasonló okok miatt szeretnék odamenni, de ezúton szeretném kifejezni köszönetünket a tapasztalt kedvességért és szakértelemért.
Gerenday Ágnes

AvePeti

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 74
Re:Toyota Twin Györ
« Válasz #74 Dátum: 2012.10.10 10:52:28 »
Sziasztok!

Akkor álljon itt egy negatív vélemény is!

2012.08.08-án felkerestem a győri Twin csapatot azzal a problémával,hogy a 2004-es Avensisem "gyárilag" fényezett első lökháritója az utóbbi hetekben több, egymástól független helyen is elkezdte lepergetni a fényezést,hol csak köröm nagyságban, hol 50Ft-os méretében. Miután az autóm nevetségesen keveset futott, ismereteink (ismerős eladótól vettem 3 éve) szerint sosem volt törve, sose volt gépi mosóban mosva, szemléltem az utcán a hasonló korabeli Avek lököseit és nem pergetik a festéket, valamint megnézettem mással is aki elmondta, hogy úgy néz ki, mintha egyenesben, az alapra lenne felhordva a fényezés mindenféle alapozó nélkül......szóval ezek után vettem a bátorságot, hogy segítségért szakszervizhez forduljak. Megkeresést kértem a TMH felé, méltányossági fényezést remélve. Az ügyintéző csaj lefotózta a kocsit, hívott egy szerelőt, aki habogott, hogy ez teljesen normális, majd ígérte, hogy telefonon értesítenek. Eltelt másfél hónap(!), semmi megkeresés,bementem személyesen, ahol "még egy kis türelmet" kértek, majd miután eltelt egy újabb hónap,ma ismét bementem, ahol a kishölgy ártatlan bárány szemekkel közölte,hogy elutasították a megkeresésüket,mert csak a 12 éves fém karosszériára szóló garanciával foglalkoznak! Kérdeztem, hogy miért nem hívtak fel mikor határozottan megígérték,csak nézett,nem szólt semmit! Kértem a TMH felé történő megkeresésről írásos anyagot-válasz azt nem adhat! Nagy nehezen a kezembe nyomott egy munkalapot, amin a 08.08-as dátum szerepel és a kb 50 ezres ajánlatuk.
Ennyit róluk! azt hiszem ez volt az a pont, amikor a márkaszervizeket én innentől kezdve nagy ívben elkerülöm! Idáig csak a vezetett szervizkönyv miatt mentem bele a játékba, de ezután már nem fog érdekelni.  Szóval arra jó volt a hozzáállásuk,hogy egy vevőt biztosan elveszítettek!