Szerző Téma: Toyota Twin Györ  (Megtekintve 120395 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #45 Dátum: 2009.12.18 13:33:59 »
Nekem nem ez jön le. Ebben csak az van, hogy a Toyota képezte ki őket, arról egy szó sincs benne, hogy továbbra is márkaszervizes jogosultságuk lenne.
Hidd el, ott lenne a szövegben....

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9387
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #46 Dátum: 2009.12.18 13:50:08 »
És ez:
"Továbbá a jövőben tevékenységi körünk kibővül egyéb márka hivatalos képviseletével..."   :?:
Vagy csak ügyesen fogalmaznak?

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #47 Dátum: 2009.12.18 13:56:33 »
Azért mert egyéb márkát hivatalosan képviselnek, nem lesznek hivatalos Toyota szerviz.
Kicsit kétértelmű, ennyi...

Trotter66

  • Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 22261
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #48 Dátum: 2009.12.18 14:12:38 »
Pontosan annyi úsztatás van benne, amennyi kell ahhoz, hogy nem állítsanak valótlant. A figyelmetlenebb és felületes olvasó, meg továbbra is viszi a kocsit szerizelni.  :1eye:
Sors bona nihil aliud
Toyota C-HR Selection 2018.
Toyota Corolla 1.8 VE (USDM) 1998.

Ákos2004

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 6642
  • Corolla E12 1.4 vvti SOL Corolla E15 1.6 Luna
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #49 Dátum: 2009.12.18 15:38:47 »
Nekem nem ez jön le. Ebben csak az van, hogy a Toyota képezte ki őket, arról egy szó sincs benne, hogy továbbra is márkaszervizes jogosultságuk lenne.
Hidd el, ott lenne a szövegben....

Van, vagyis volt a budafoki Opel Kövesdán, ami ugyan így kiszállt az Opel hálózatból. Viszont az egyik opeles ismerősöm oda hordja a garis GTC astráját szervizre, és azt mondja hogy hivatalos szervizként tud pecsételni a Kovesdán. Lehet hogy ennél a toyota szerviznél is ez a recept?

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #50 Dátum: 2009.12.18 16:50:41 »
99%, hogy nem. Nem tudok olyan hivatalos Toyota szervizről, ami csak szerviz és nincs szalon.

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #51 Dátum: 2009.12.18 22:43:56 »
99%, hogy nem. Nem tudok olyan hivatalos Toyota szervizről, ami csak szerviz és nincs szalon.
Korábban volt ilyen, pl. a Sakura Line a Bartók Béla úton (BP), de már rég megszűnt.
music     

kis_andras

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4279
  • Rájder
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #52 Dátum: 2009.12.19 07:54:27 »
Nem tudok olyan hivatalos Toyota szervizről, ami csak szerviz és nincs szalon.

Idei megszunese elott Szegeden a Wheli ilyen volt.  :1eye:
kisa
born to ride

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #53 Dátum: 2009.12.19 08:07:12 »
Korábban volt ilyen, pl. a Sakura Line a Bartók Béla úton (BP), de már rég megszűnt.
Ott mikor nem volt szalon, szerviz viszont igen? A szalon megszűnésével együtt sztem ők se voltak hivatalos képviselet.
         

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9387
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #54 Dátum: 2009.12.19 10:14:57 »
Csak morfondírozom: attól, hogy megvonják a "hivatalost", attól még ott vannak az évek óta Toyota-n dolgozó szerelők és gondolom nem felejtenek egyik napról a másikra el mindent. Tehát pl egy garanciás időszakit ugyanúgy el tudnak végezni, mégis ugrik a gari, ha ott csináltatod, mert nincsenek benn a "rendszerben".
(értem én, hogy nem csak erről szól és egy kicsit bonyolultabb a helyzet, éppen csak hangosan dünnyögtem  :surrender: )

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #55 Dátum: 2009.12.19 11:39:54 »
Korábban volt ilyen, pl. a Sakura Line a Bartók Béla úton (BP), de már rég megszűnt.
Ott mikor nem volt szalon, szerviz viszont igen? A szalon megszűnésével együtt sztem ők se voltak hivatalos képviselet.
Nekem simán pecsételtek, és akkor már a szalon nem volt meg. Aztán egy év múlva a szerviz se...
music     

kleingy

  • Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 13346
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #56 Dátum: 2009.12.19 11:43:07 »
Kérdés, hogy akkor még mindig hivatalos hely voltak-e... Három ismerősöm is ott dolgozott szerelőként, a szalon bezárása után csak mint "sima" műhely tevékenykedtek sztem.
         

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #57 Dátum: 2009.12.19 11:43:38 »
Csak morfondírozom: attól, hogy megvonják a "hivatalost", attól még ott vannak az évek óta Toyota-n dolgozó szerelők és gondolom nem felejtenek egyik napról a másikra el mindent. Tehát pl egy garanciás időszakit ugyanúgy el tudnak végezni, mégis ugrik a gari, ha ott csináltatod, mert nincsenek benn a "rendszerben". (értem én, hogy nem csak erről szól és egy kicsit bonyolultabb a helyzet, éppen csak hangosan dünnyögtem  :surrender: )
Igen ez így van. Viszont ha olyan helyen történik, ahol belátható távolságon belül van másik hivatalos szerviz, akkor nekik végük van, mert gondolom attól, hogy elvesztik a "hivatalos" jogot, még nem lesznek olcsóbbak...
music     

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26326
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #58 Dátum: 2009.12.19 11:44:17 »
Kérdés, hogy akkor még mindig hivatalos hely voltak-e... Három ismerősöm is ott dolgozott szerelőként, a szalon bezárása után csak mint "sima" műhely tevékenykedtek sztem.
Annak elég drágák voltak.
music     

agentwayne

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 99
    • http://cider.hu
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #59 Dátum: 2009.12.25 19:16:26 »
mult csutortokon dolt el veglegesen a toyota magyarorszag dontesenek ertelmeben, meg kereken 1 evig hivatalos markaszervizkent fog mukodni a twin.
en csak attol felek hogy az uj hely (inicial) elszipkaz ido elott par hasznos munkaerot.
amugy iszonyat mod nem szimpatikus az egesz inicial multi, egy ilyen kis hozzatoldott epuletszerol lecsereltek a dacia feliratot toyotara. ennyi az egesz toyota gyor.

sajnalom hogy nem kapunk kulon szalont, dehat az erdekeltsegek megint mast diktaltak mint amit a jozan esz.
Kronologia:  1994 - Toyota Corolla Wagon 1.4 XLi   >   2003 - Toyota Corolla HB 1.6 VVT-i   >   2010 - '07 Toyota Avensis Wagon 2.0 D-4D