Szerző Téma: Toyota Twin Györ  (Megtekintve 118416 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #30 Dátum: 2009.11.13 08:33:55 »
Felhívtam őket, megerősítették, hogy az értékesítés megszűnt, de a szerviz működik. Rákérdeztem, elvileg van joguk a szervizkönyvbe pecsételni. Fura egy helyzet.

Azért írtam a TMH-nak is, meglátjuk ők mit válaszolnak...

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #31 Dátum: 2009.11.17 20:07:40 »
Nos megjött a válasz a TMH-tól.

Ezexerint ők bontották fel (pontosabban nem újították meg) a szerződést a Twin-nel. Valamint még idén nyitni fognak egy új márkakereskedést és szervizt Győrben. It will divorce, ahogy a művelt francia mondja. :)

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #32 Dátum: 2009.11.17 21:11:44 »
 Biztosan én tettem tönkre őket  ::). Kaptam árengedményt, szőnyeggarnitúrát, normális kiszolgálást... A kereskedőnek több "Az év értékesítője" bekeretezett oklevele lógott a falon. Sajnálom.

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #33 Dátum: 2009.11.17 21:25:58 »
Azt írták, hogy alapos vizsgálatok támasztották alá a döntést. Úgy sem fogjuk megtudni a valódi okot, sem azt, hogy mennyire volt "jogos". A tény az tény marad, ezt kell szeretni.

Nekem ugyan csak a szervizzel volt dolgom, de rendkívül segítőkészek voltak. Pl. hiányzott a jobb hátsó lámpaegyüttes elöl a takaró műanyag. Megnéztük a katalógusban, valami 6k HUF lett volna. Mondtam annyiért nem kell. Valahonnét kerítettek egyet és berakták, tök ingyen. Nem is szóltak róla külön, hanem egyszer csak észrevettem (előtte van az elsősegéydoboz, ezért nem feltűnő). Ezt a kiszolgálást én is sajnálom. Remélem az új helyen is hasonlóan kedvesek lesznek.

T-Twin Kft.

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #34 Dátum: 2009.11.26 15:10:39 »
Köszönjük az elismerő hozzászólásokat!

A félreértések elkerülése végett a továbbiakban is szervízelünk illetve javítunk toyota gépjárműveket a megszokott minőségben, továbbá egyéb márkákkal is kibővülünk, de ez egyelőre legyen meglepetés!  ;)
Üdv.:

Twin csapat

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #35 Dátum: 2009.11.26 15:32:46 »
Ez szuper, csak a szervizkönyvbe van-e jogotok pecsételni? Mert még egy kis ideig garanciális az autóm, nameg utána sem hátrány a vezetett szervizkönyv.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #36 Dátum: 2009.12.08 14:33:28 »
Ma kaptam Junichi Miyasaka  aláírásával ( :D) egy levelet, miszerint a  T-Twin győri, mosonmagyaróvári és soproni márkakereskedői tevékenysége megszűnt. Győrben az Inciál Autóház (Külső Veszprémi út 6.) veszi át a Toyota képviseletét december 15-től, Sopronban az East-Tech Car néven, változatlan helyen november 1-től üzemel, Mosonmagyaróváron pedig folyamatban van az új hely kialakítása.
« Utoljára szerkesztve: 2009.12.08 14:44:56 írta Nagycitrooom »

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #37 Dátum: 2009.12.08 14:35:50 »
Junichi Miyasaka.
純一、宮坂

 :winkiss:

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #38 Dátum: 2009.12.08 14:44:21 »
Junichi Miyasaka.
純一、宮坂

 :winkiss:
Beiratkozom olvasásórára  :surrender:
(javítom)

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #39 Dátum: 2009.12.08 17:11:26 »
Ma kaptam Junichi Miyasaka  aláírásával ( :D) egy levelet, miszerint a  T-Twin győri, mosonmagyaróvári és soproni márkakereskedői tevékenysége megszűnt. Győrben az Inciál Autóház (Külső Veszprémi út 6.) veszi át a Toyota képviseletét december 15-től, Sopronban az East-Tech Car néven, változatlan helyen november 1-től üzemel, Mosonmagyaróváron pedig folyamatban van az új hely kialakítása.

Az eddig Renault meg tán Nissan volt. Most már Toyota is. De úgy éreztem, hogy a város másik felén lesz, rossz tömegközlekedéssel, ezért xopni fogok...

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #40 Dátum: 2009.12.08 22:43:30 »
Ma kaptam Junichi Miyasaka  aláírásával ( :D) egy levelet
szép tőle, hogy tud magyarul...
music     

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #41 Dátum: 2009.12.18 12:33:41 »
Ez szuper, csak a szervizkönyvbe van-e jogotok pecsételni? Mert még egy kis ideig garanciális az autóm, nameg utána sem hátrány a vezetett szervizkönyv.

Mai levelük szerint igen. Ugyanúgy végeznek esedékes éves vagy km szerinti szervizt. Tehát csak az új autó értékesítés szűnt meg.

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #42 Dátum: 2009.12.18 12:55:31 »
A TMH viszont ajánlotta a tatabányai Göbölöst, mint legközelebbi márkaszervizt. Most akkor mi van?

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #43 Dátum: 2009.12.18 12:58:32 »
Egyet viszont eldöntöttem. A Renault-hoz egyelőre nem viszem a járgányt. Mert a Prius azért bőven másféle autó, mint amiket ők eddig láthattak...

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #44 Dátum: 2009.12.18 13:28:15 »
A levél lényege:

"…A T - Twin Kft. nevében ezúton értesítem, hogy a megjelenő információkkal szemben szervizünkben a megszokott helyen (9027 Gy6r, Puskás T. u. 2-3, 9200 Mosonmagyaróvár, Halászi út 1) továbbra is varja Önt szeretettel a Toyota magas elvárásainak megfelel6en képzett, és a minőség iránt mar 17 éve elkötelezett, tapasztalt csapata.
•   Esedékes eves vagy kilométer szerinti szerviz
•   Alkatrész- és tartozékértékesítés
•   Műszaki vizsga felkészítés, műszaki vizsgáztatás
•   Környezetvédelmi felülvizsgálat (zöldkártya)
•   Karosszéria javítás, fényezés
•   Gumiszerelés, kerékcentrírozás
•   Teljes körű kárügyintézés Magyarország vezető Biztosító Társaságaival
A fenti szolgáltatásokat Toyota és más típusú gépjárművekre is vállaljuk rövid határidővel.
Továbbá a jövőben tevékenységi körünk kibővül egyéb márka hivatalos képviseletével, melyről a későbbiekben adunk részletes információt. …"

Ebből nekem az jött le, hogy hivatalos, "pecsétes"