Szerző Téma: Toyota Twin Györ  (Megtekintve 118389 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Misi

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 12329
    • Vissza a szürke hétköznapokhoz
Toyota Twin Györ
« Válasz #15 Dátum: 2005.04.20 15:57:20 »
Idézetet írta: "NewFan"
Az autó beszámításukról mi a véleményetek? Ha "csak" egy Corollát akarok venni 4,5 millióért, akkor jól beszámítják a régi autót?


Szia!

Az autóbeszámítás sajna nem igazán attól függ, hogy milyen kocsit veszel.
A beszámítás hátránya, hogy a piaci árnál kevesebbet kapsz. Autótól
függően ez akár több százezer forint is lehet.
Előnye viszont, hogy nincs macera az eladással, gyors, nem kell hirdetni, stb...

NewFan

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
Toyota Twin Györ
« Válasz #16 Dátum: 2005.04.20 19:06:03 »
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "NewFan"
Az autó beszámításukról mi a véleményetek? Ha "csak" egy Corollát akarok venni 4,5 millióért, akkor jól beszámítják a régi autót?


Szia!

Az autóbeszámítás sajna nem igazán attól függ, hogy milyen kocsit veszel.
A beszámítás hátránya, hogy a piaci árnál kevesebbet kapsz. Autótól
függően ez akár több százezer forint is lehet.
Előnye viszont, hogy nincs macera az eladással, gyors, nem kell hirdetni, stb...


Az normális, hogy azt mondják a kereskedésben, hogy a hasznaltauto.hu-n max 900-1000 eFt-ot adnak az autómért, ezért ők 600-ért beveszik? Otthon megnézem, a hasznaltauto.hu-t, hát látom, 900-1000 a minimum, amit az ajánlatok mutatnak. Így kb 60%-át kínálják a piaci árnak. Nem vagyok kocsiguru, de ez kevésnek tűnik! Vagy csak próbálkoznak?

KLaco

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 8092
Toyota Twin Györ
« Válasz #17 Dátum: 2005.04.20 21:32:19 »
Idézetet írta: "NewFan"
Idézetet írta: "Misi"
Idézetet írta: "NewFan"
Az autó beszámításukról mi a véleményetek? Ha "csak" egy Corollát akarok venni 4,5 millióért, akkor jól beszámítják a régi autót?


Szia!

Az autóbeszámítás sajna nem igazán attól függ, hogy milyen kocsit veszel.
A beszámítás hátránya, hogy a piaci árnál kevesebbet kapsz. Autótól
függően ez akár több százezer forint is lehet.
Előnye viszont, hogy nincs macera az eladással, gyors, nem kell hirdetni, stb...


Az normális, hogy azt mondják a kereskedésben, hogy a hasznaltauto.hu-n max 900-1000 eFt-ot adnak az autómért, ezért ők 600-ért beveszik? Otthon megnézem, a hasznaltauto.hu-t, hát látom, 900-1000 a minimum, amit az ajánlatok mutatnak. Így kb 60%-át kínálják a piaci árnak. Nem vagyok kocsiguru, de ez kevésnek tűnik! Vagy csak próbálkoznak?

Bár lehet, nem ide illene a válasz, de a beszámítás rizikós a kereskedő részéről, mert lehet, hogy a nyakán marad.
Én a helyedben meghírdetném a kocsit neten olyan áron, amit te reálisnak látsz, és 1 hét alatt meglátod mekkora a kereslet rá. Minekünk Vectra A 92-est kellene eladni, de ez lehetetlen pl. Nagy a választék, nincs ár, marad a beszámolás, csak kérdés mibe, mert ahhoz meg sok pénz kellene :D
Laco 73 :D

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Toyota Twin Györ
« Válasz #18 Dátum: 2005.04.20 23:10:37 »
Idézetet írta: "NewFan"
Az normális, hogy azt mondják a kereskedésben, hogy a hasznaltauto.hu-n max 900-1000 eFt-ot adnak az autómért, ezért ők 600-ért beveszik? Otthon megnézem, a hasznaltauto.hu-t, hát látom, 900-1000 a minimum, amit az ajánlatok mutatnak. Így kb 60%-át kínálják a piaci árnak. Nem vagyok kocsiguru, de ez kevésnek tűnik! Vagy csak próbálkoznak?

Az egy dolog, hogy ennyiért kínálják őket, de figyeld azt is, hogy meddig. Az EmilFreynél van egy zöld Avensis, amit már lassan egy éve kínálnak - baromi drágán. Így sose fogják eladni. Egyébként a 2-300e forintos árrés a szokványos, a Te esetedben ez 700e lenne. Több azért nem, mert ritka típusról van szó.
music     

NewFan

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 21
Toyota Twin Györ
« Válasz #19 Dátum: 2005.04.29 13:54:59 »
Nemcsak személyes, de baráti és családi tapasztalataim is azt mondják, hogy a Toyotatwin nem korrekt cég.

Semmi kedvezményt nem adnak, és közel 9%-os THM-es lízinget akarnak a nyakadba sózni. A vevő számukra a szükséges rossz. Az email-re nem is válaszolnak.

A környéken jobb a szombathelyi Autófókusz.

rezsofriedrich

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 771
  • ficere
Toyota-Twin-Sopron
« Válasz #20 Dátum: 2008.04.27 15:34:24 »
Idézetet írta: "NewFan"
Nemcsak személyes, de baráti és családi tapasztalataim is azt mondják, hogy a Toyotatwin nem korrekt cég.

Semmi kedvezményt nem adnak, és közel 9%-os THM-es lízinget akarnak a nyakadba sózni. A vevõ számukra a szükséges rossz. Az email-re nem is válaszolnak.

A környéken jobb a szombathelyi Autófókusz.


Én csak jót írhatok a soproni szalonról! :szivecske:
2007,áprilisban:
Totálkáros autóm (Yaris I) ingyen tárolták majdnem 2 hétig (a biztosító miatt),segítettek a roncsértékesítésben,mivel azonnal kellett új Yaris,megértették és 1 héten belül felhajtottak egy szuper szalonautót,ami pont fedte a kívánalmaimat!Volt benne 2000 km és így olyan árban állapodtunk meg,hogy a "Terra csomag"grátisz!Tehát :ingyen 1,3-as motor,klíma,15"-os kerekek,távvez.ajtók stb. és a színe csodálatos caribi-kék! :vezetes:+sehol egy karcolás!
Mindez korrekt bonyolítással,elõzékeny személyzettel,baráti légkörben mint elõzõ ügyfél.Most akkor hol van az igazság?
Azóta:nekem nem tetszõ üléshuzat visszavétele szó nélkül és ködlámpaszetbe beszámítás,baráti áru 15e-s szervíz!
Lehet,hogy az elõbbi tapasztalatok óta személyzeti váltás történt?
Sziasztok,a :toy:  legyen Veletek!
Wartburg de Luxe 1987-1989
Toyota Corolla HB 1,2 12 Valve 1989-2000
Toyota Yaris I 1,0 Sol 2000-2007   (román polgártárs totálkárrá alakította)  :-(
Toyota Yaris II 1,3 terra 2007-?   :-)

Momo

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1097
    • http://mithrasz.fw.hu
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #21 Dátum: 2009.08.04 13:56:31 »
Sziaztok!

Gondolom már páran vetetek náluk autót.Én csak szervizelni és kiegészitőkért kerestem fel Öket.Nagyon drágák, új autót is akartam vennináluk de nem vevő központosak.Mindenki pénzből él.
Az értékesitő kollégák mintha csak azért lenének hogy a munkaidő leteljen.
Kár hogy győrben nincs verseny párjuk így fölényesen úralkodnak .Én nem ajánlom nagyon drágák.
Üdv B.Cs.[/b]
Csatlakozom hozzád, pár hete benéztünk érdeklődni, zárás előtt voltunk egy jó negyedórával, de kidobtak minket. Veszprémben ilyen nem fordulna elő.
Szervíz egy nulla, a korábbi "team"-t is szidtam rendesen, a mostaniak már nem is udvariasak.
Momo 63
Toyota Corolla Hatchback 1,4

Dugó

  • Kezdő
  • **
  • Hozzászólások: 43
  • A TÁRS!
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #22 Dátum: 2009.08.13 11:24:08 »
Hali! Most voltam a napokban a Győri szervizbe és megkell mondanom,hogy elégedett vagyok velük! Bementem,hogy árajánlatot kérjek a szíjcserékre(3db) mert most van benne 179000km és (januárba vettem a kocsit) a szervizkönyv szerint 120000km körül volt benne vezérműszíjcsere amit először ennek okán nem szándékoztam kicseréltetni és előjegyeztettem a szervízre,szóval beírtak olyan 10 óra körül,majd később visszamentem és mondtam nekik,hogy úgy döntöttem hogy legyen vezérműszíj+feszítőgörgő csere is,biztos ami biztos és szó nélkül átkombinálták a napjukat. Bevittem az autót reggel 7-re,elintéztük a papírmunkát és mondták hogy majd csörögnek ha elkészült. Féltizenkettőkor csörögtek rám,hogy kész van az autó,mehetek érte.Odamentem megnéztem,kifizettem,a régi szíjakat,görgőt odaadta a srác(Attila) aki csinálta,mondták hogy a vízpumpának semmi baja és kész.  Szóval rendesek,normálisak,korrektek voltak!  Ja és tegnap felhívott a csajszi(Reni),hogy jó-e az autó és megvagyok-e elégedve velük,majd közölte velem hogy küld eggy,ha jól emlékszem akkor euro assistance kártyát amivel ingyenesen elszállítják az autót a szervízbe ha bármi olyan probléma merülne fel.   Minden jót TOYOTA-sok!!!
The Best of The Best: TOYOTA   (corolla 1.6i,1997/10)

farkaszo

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 125
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #23 Dátum: 2009.09.25 17:46:50 »
Hali! Most voltam a napokban a Győri szervizbe és megkell mondanom,hogy elégedett vagyok velük! Bementem,hogy árajánlatot kérjek a szíjcserékre(3db) mert most van benne 179000km és (januárba vettem a kocsit) a szervizkönyv szerint 120000km körül volt benne vezérműszíjcsere amit először ennek okán nem szándékoztam kicseréltetni és előjegyeztettem a szervízre,szóval beírtak olyan 10 óra körül,majd később visszamentem és mondtam nekik,hogy úgy döntöttem hogy legyen vezérműszíj+feszítőgörgő csere is,biztos ami biztos és szó nélkül átkombinálták a napjukat. Bevittem az autót reggel 7-re,elintéztük a papírmunkát és mondták hogy majd csörögnek ha elkészült. Féltizenkettőkor csörögtek rám,hogy kész van az autó,mehetek érte.Odamentem megnéztem,kifizettem,a régi szíjakat,görgőt odaadta a srác(Attila) aki csinálta,mondták hogy a vízpumpának semmi baja és kész.  Szóval rendesek,normálisak,korrektek voltak!  Ja és tegnap felhívott a csajszi(Reni),hogy jó-e az autó és megvagyok-e elégedve velük,majd közölte velem hogy küld eggy,ha jól emlékszem akkor euro assistance kártyát amivel ingyenesen elszállítják az autót a szervízbe ha bármi olyan probléma merülne fel.   Minden jót TOYOTA-sok!!!
Hali!Megkérdezhetem mennyit kértek a vezérműszíj cserért?A munkadíjra gondolok!

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #24 Dátum: 2009.10.10 22:02:37 »
Náluk rendeltem és vettem át az Avensis-emet. Mások is tegyék ezt. Az első megbeszéléstől a kocsi átadásáig maximálisan korrektek, segítőkészek voltak. Mindenre azonnal, pontosan kaptam választ (technikai, finanszírozás, biztosítás, felszerelések, kiegészítők) és annak ellenére, hogy 100 km-re lakom Győrtől, mindent zökkenőmentesen bonyolítottak (telefon, e-mail, fax). Volt engedmény és ajándék szőnyeg (tudom, nem ez a lényeg, de jólesik a gesztus), nagyon udvarias és szolgálatkész kiszolgálás (ha megemlíthetem, Gotthárd Krisztián személyében). Valahogy így képzeltem el egy jó márkakereskedést  :yes:

Konrad

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 1314
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #25 Dátum: 2009.11.11 11:36:07 »
A Twin október 31-től már nem hivatalos márkakereskedés! Soproni, Győri, Móvári szalon bezárt, vagy be fog zárni!
Konrád

music

  • Moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 26316
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #26 Dátum: 2009.11.11 13:58:49 »
valóban, már a honlapon sem szerepel.
music     

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #27 Dátum: 2009.11.11 21:28:54 »
Hopplá, ez nem jó hír... :(

Pedig épp be akartam írni, hogy milyen rendesek voltak a szervizlátogatásokkor...

tutinet

  • Vendég
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #28 Dátum: 2009.11.12 20:46:17 »
A szerviz marad a szalon meg más márkát árul Toyota helyett.

sghu77

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 2439
Re: Toyota Twin Györ
« Válasz #29 Dátum: 2009.11.12 21:33:40 »
Honnét az info és mi lesz helyette? Furcsa nekem ez az egész. Múlt hét szerdán még felhívtak adategyeztetés céljából...