Szerző Téma: ToyoTeam Garage Gokartverseny (2016.04.03)  (Megtekintve 10774 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

MiCKEY

  • The Boss :)
  • Adminisztrátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9733
ToyoTeam Garage Gokartverseny (2016.04.03)
« Dátum: 2016.03.10 08:04:11 »
Részletek hamarosan...  :flowers:

ToyoTeam Garage

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:ToyoTeam Garage Gokartverseny (2016.04.03)
« Válasz #1 Dátum: 2016.03.10 09:12:10 »
Sziasztok!

Egy tavaszi feszkólevezetésnek elkezdtük szervezni az I. ToyoTeam Garage Gokartversenyt.

A rendezvény célja, hogy megtaláljuk az itthoni Toyota-Lexus tulajdonosok között a leggyorsabb pilótát. A verseny 2016. 04. 03-án lesz a Silverkart gokartpályán 10:00-tól. A nevezési díj 5000ft, amiért legalább 2 alkalommal lehet felmenni a pályára és a leggyorsabb 8 pilóta döntőzhet egyet egy rajtrácsos versenyen, az esemény végén. Lezárásképpen egy ebédet, kötetlen beszélgetést, sztorizgatást tervezünk a gokartcentrum éttermében.

Az esemény megtalálható a facebookon is, így aki regisztrálva van, az ott is jelentkezhet, de igyekszünk majd jól összefésülni a neveket. Alapvetően Férfi-Női kategória is lesz, de fenntartjuk a jogot, hogy ha profi versenyzők jönnek, őket külön versenyeztetjük, értékelésen kívül, hogy ne rontsuk el a kezdők játékát:-)

Nagyon fontos, hogy csak az nevezhet, aki ténylegesen Toyota-Lexus tulajdonos!

A pontos lebonyolítási rendszert akkor teszem közzé, ha látjuk a nevezőket és megkapom a pontos pályabérlet árait. Férfi-Női kategóriákban az első 3 leggyorsabb pilótát díjazzuk majd a Toyota Klub Magyarország Egyesület támogatásával.

https://www.facebook.com/events/579162898925024/

Itt is elindítom a jelentkezést:

1. Szuti /bár nem vagyok profi gokartversenyző, de értékelésen kívül mennék/

akibor000 (Robi)

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 16564
Re:ToyoTeam Garage Gokartverseny (2016.04.03)
« Válasz #2 Dátum: 2016.03.10 17:10:57 »
a X.kerületi pályára gondolsz??
az faja...tavaly voltam ott...jo nagy pálya...meg a mögötte lévö honda safety hungary motoros tesztályán is...
2005.12. Mazda5 TX Standard Diesel Power 110LE/310Nm


детские игрушки

ToyoTeam Garage

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:ToyoTeam Garage Gokartverseny (2016.04.03)
« Válasz #3 Dátum: 2016.03.11 22:28:55 »
a X.kerületi pályára gondolsz??
az faja...tavaly voltam ott...jo nagy pálya...meg a mögötte lévö honda safety hungary motoros tesztályán is...

Igen és azért is jó, mert folyton váltogatják a nyomvonalat, így nem lehet betanulni a pályát:-)

FUBA

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3630
  • a versenyző
Re:ToyoTeam Garage Gokartverseny (2016.04.03)
« Válasz #4 Dátum: 2016.03.11 23:28:27 »
Szeretnék menni, de családi program még közbeszólhat, ezért a "Talán" gombot nyomtam meg a facebook-on, köszönöm a meghívást!
Jé, már 4 éve voltam ott utoljára, Rob Huff jól elvert, kaptam tőle több mint 2 másodpercet körönként!
http://wtcchirek.blog.hu/2012/04/05/rob_huff_magyarorszagon#more4366345

Messze nem vagyok/voltam profi versenyző, én azt tartom profinak aki abból megél, de nem csak azért nem vagyok az.
110 kilós súlyommal az esélytelenek táborát gyarapítom a súly/lóerő arány miatt is ezekben a gokartokban, de attól még jó móka lenne, nem nyerni mennék, hanem szórakozni! Remélem találkozunk ott!
"Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers." - Colin McRae,     "It is more fun to drive a slow car fast than to drive a fast car slow." - Abner Perney,
"Oversteer scares passengers, understeer scares drivers.",     "A bad day at the racetrack beats a good day at the office"...

ToyoTeam Garage

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:ToyoTeam Garage Gokartverseny (2016.04.03)
« Válasz #5 Dátum: 2016.03.12 19:04:01 »
Mi biztosan megyünk, eddig 14-en írták, hogy jönnek, nagyjából 20 főre számolunk, az már egy nagyon jó kis buli lenne, kajálással dumálgatással. Úgyhogy ha van kedv, gyertek:-)

ToyoTeam Garage

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:ToyoTeam Garage Gokartverseny (2016.04.03)
« Válasz #6 Dátum: 2016.03.24 22:01:54 »
I. Toyoteam Garage Gokartverseny nevezési lap:

Készítettem egy ilyet, hogy semmiképpen sem legyen kavarodás a nevezések miatt, a facebook és nem facebook felhasználók miatt és hogy könnyebben azonosítsam az embereket a nevekhez, tehát íme a hivatalos nevezési lap:

https://docs.google.com/forms/d/1Aeu6oaT2uYe3PpGnpEeRNElJT5WVCZmxhoSiRC4l5nY/viewform?c=0&w=1

Legyetek szívesek töltsétek ki, aki jönni szeretne, hogy pontos képet kapjunk a létszámról, mivel már összesen 38 nevezőnél járunk és tutira szeretnénk menni a pályafoglalással kapcsolatban. Köszi!

Üdv,
Szuti

ToyoTeam Garage

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:ToyoTeam Garage Gokartverseny (2016.04.03)
« Válasz #7 Dátum: 2016.03.29 20:37:18 »
Kedves Versenyzők!

Itt található a nevezők listája, 30 fő. Remélhetőleg mindenki rajta van, aki ténylegesen jönni szeretne. Ha valamilyen oknál fogva mégsem találja magát valaki, akkor legyen szíves töltse ki a nevezési lapot ezen a linken:

https://docs.google.com/forms/d/1Aeu6oaT2uYe3PpGnpEeRNElJT5WVCZmxhoSiRC4l5nY/viewform?c=0&w=1

Hutira Zsani
Bebesi Zoltán
Szabó Márton (Bubidisc)
Csóka Józsi
Csanád
Lojkó Gergely
Ivanics Norbert
Vincze Zoltán
Boda Árpád
Rékai Gábor
Csinos Gabriella
Gudlin Gergely
Szeleczki Tamás
Ramiz
Gyetván József
Kotra Károly
Karácsony Gábor
Kari Peti
Molnár Gábor
Benkő Ádám
Bálint Tamás
Jakab Zsolt
Bujdosó Katalin
Szénási Gábor
Bárdos Ferenc
Tóth Mátyás
Sipos Zoltán
Tóth Anna (Nuki)
Jakab Tamás
Szendrei József

Az esemény vasárnap reggel 9:30-tól kezdődik, legyetek szívesek időben érkezni, mert ebben az időpontban tartjuk az eligazítást, ahol jó lenne, ha mindenki részt venne, mivel 10:00-tól indul a verseny. Súlyozást nem tervezünk, 8 fős csoportokban szeretnénk lebonyolítani a rendezvényt. Mindenkinek 2 futamra van lehetősége és a leggyorsabb 8 döntőzhet egy 12 körös

Arra gondoltunk, hogy a Női mezőnyt, mivel csak 4-en vannak, külön inditjuk azokkal a Férfiakkal, akik páran jelezték, hogy nem akarnak részt venni az időmérésben, csak élménygokartozni jönnek. Ha bármi kérdésetek van, írjatok, hívjatok nyugodtan.

Üdv,
A TTG Csapata

ToyoTeam Garage

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 23
Re:ToyoTeam Garage Gokartverseny (2016.04.03)
« Válasz #8 Dátum: 2016.04.04 00:14:38 »
Sziasztok!

Remek volt a mai délelőtt, 27 versenyző indult az első ToyoTeam Garage Gokartversenyen. Kár, hogy nem tudtuk egy kicsivel hosszabban elnyújtani, de ahogy láttam, mindenki elégedett volt. Tudom, hogy nehéz olyan versenyt szervezni, bármiről is legyen szó, ahol mindenki 100%.-ig elégedett, de úgy gondolom, hogy nagyon közel voltunk.

Sajnos volt egy gokart, amivel én is mentem a bemelegítésen, ami egy kicsivel gyorsabb volt, mint a többi és egy másik pedig ugyanennyivel lassabb, de megpróbáltuk orvosolni a helyzetet és kaptunk még egy rövid 4 fős futamot, így majdnem mindenkinek lett normális mért ideje.

Pár észrevétel, amit majd a következő versenyen változtatnék. Legközelebb beleszámíttatnám az első bemelegítő kör idejeit is a kvalifikációba, tehát ha valaki ott megy esetleg gyorsabb kört, akkor az is érvényes lenne, valamint a nagyobb rotáció miatt, jó lenne 3 menés és utána a döntő, plusz ha nagyon profik és igazságosak akarunk lenni, akkor 2 állórajtos verseny kellene, hogy legyen, egy rendes és egy fordított rajtrácsos, vagy csak fordított rajtrácsos, mivel általában aki valahol a leggyorsabb, azt azért nagyon nehéz megelőzni. Ez persze költségekben valamivel drágábbra jönne ki, viszont több menéssel mindenki nagyobb élményt kapna. Majd csinálok egy kis közvélemény kutatást róla.

Ma a döntőben inkább csak elengedések voltak, mint előzések és az élen Tóth Matyi fék nélkül nagyon szépen támadta  Szabó Marcit, aki állta a sarat és megnyerte a versenyt. Kotra Károly pedig a mezőny végéről jutott el a 3. helyig.

Lányoknál baráti hangulatban 3 fővel indultak neki a versenynek és ahogy láttam, mindhárom díjazott ugyanolyan örömmel állt fel a dobogóra.

A kupát meggravíroztatjuk és kitesszük a ToyoTeam Garage vitrinébe, ahol a következő versenyig kint Bubidisc nevével, fotójával.

A fotókat, videókat elkezdtem feltölteni, remélem 1-2 nap alatt mindent közzé tudok tenni a facebook oldalunkon.

https://www.facebook.com/events/579162898925024/?active_tab=posts

Üdv,
A TTG Csapata
« Utoljára szerkesztve: 2016.04.04 00:19:56 írta ToyoTeam Garage »

baltamas

  • Néha itt van
  • ***
  • Hozzászólások: 82
Re:ToyoTeam Garage Gokartverseny (2016.04.03)
« Válasz #9 Dátum: 2016.04.04 12:53:58 »
Sziasztok!

Remek volt a mai délelőtt, 27 versenyző indult az első ToyoTeam Garage Gokartversenyen. Kár, hogy nem tudtuk egy kicsivel hosszabban elnyújtani, de ahogy láttam, mindenki elégedett volt. Tudom, hogy nehéz olyan versenyt szervezni, bármiről is legyen szó, ahol mindenki 100%.-ig elégedett, de úgy gondolom, hogy nagyon közel voltunk.


Üdv,
A TTG Csapata

Jó volt!

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re:ToyoTeam Garage Gokartverseny (2016.04.03)
« Válasz #10 Dátum: 2017.05.25 08:38:40 »
Sziasztok!

Június 10-én megismételjük a tavalyi gokart kupát, így ha van kedvetek, csatlakozzatok a programhoz:

https://www.facebook.com/events/1815073728814067/?fref=ts

Aki nincs facebookon, annak bemásolom ide is a részleteket:

Sziasztok!

A tavalyi sikerrre való tekintettel idén ismét megrendezzük a ToyoTeam Garage II. Gokart Vándorkupát a Flashkart gokart centrumban június 10-én 12:00-tól.

Nevezési díj 8000ft.

A versenyre csak Toyota és vagy Lexus gépjármű tulajdonosok nevezhetnek!

Üdv,
A TTG csapata
« Utoljára szerkesztve: 2017.05.25 08:40:39 írta Szuti »

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re:ToyoTeam Garage Gokartverseny (2016.04.03)
« Válasz #11 Dátum: 2017.06.06 12:27:44 »
Kedves Versenyzők!

Egy kis átalakuláson megyünk keresztül, így sajnos nem tudjuk megtartani a szombati versenyt, így hamarosan törölni fogjuk. Később jelentkezünk a folytatással.
Üdv,
A TTG Csapata

Szuti

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 3322
  • Fanatic Racer:-)
Re:ToyoTeam Garage Gokartverseny (2016.04.03)
« Válasz #12 Dátum: 2018.03.27 15:04:34 »
Sziasztok!

Mi idén is megyünk a Red Sun Fest-re. Ha van kedvetek, csatlakozzatok a konvojunkhoz. Egyeztettem a főszervezőkkel és a tavalyihoz hasonlóan most is egy nagy helyen lesz az összes Toyota és Lexus. Íme az esemény, ahová már több klubból már jelezték, hogy szintén velünk jönnek, eddig nagyjából 50 körüli autónál járunk. Légyszi szóljatok, ha érdekes lehet, mert úgy kell helyet foglalnom. Köszi!

https://www.facebook.com/events/174994583135584/

Üdv:
A TTG csapata