Toyota Klub Magyarország Egyesület > Találkozók

ToyoTeam Garage Gokartverseny (2016.04.03)

(1/3) > >>

MiCKEY:
Részletek hamarosan...  :flowers:

ToyoTeam Garage:
Sziasztok!

Egy tavaszi feszkólevezetésnek elkezdtük szervezni az I. ToyoTeam Garage Gokartversenyt.

A rendezvény célja, hogy megtaláljuk az itthoni Toyota-Lexus tulajdonosok között a leggyorsabb pilótát. A verseny 2016. 04. 03-án lesz a Silverkart gokartpályán 10:00-tól. A nevezési díj 5000ft, amiért legalább 2 alkalommal lehet felmenni a pályára és a leggyorsabb 8 pilóta döntőzhet egyet egy rajtrácsos versenyen, az esemény végén. Lezárásképpen egy ebédet, kötetlen beszélgetést, sztorizgatást tervezünk a gokartcentrum éttermében.

Az esemény megtalálható a facebookon is, így aki regisztrálva van, az ott is jelentkezhet, de igyekszünk majd jól összefésülni a neveket. Alapvetően Férfi-Női kategória is lesz, de fenntartjuk a jogot, hogy ha profi versenyzők jönnek, őket külön versenyeztetjük, értékelésen kívül, hogy ne rontsuk el a kezdők játékát:-)

Nagyon fontos, hogy csak az nevezhet, aki ténylegesen Toyota-Lexus tulajdonos!

A pontos lebonyolítási rendszert akkor teszem közzé, ha látjuk a nevezőket és megkapom a pontos pályabérlet árait. Férfi-Női kategóriákban az első 3 leggyorsabb pilótát díjazzuk majd a Toyota Klub Magyarország Egyesület támogatásával.

https://www.facebook.com/events/579162898925024/

Itt is elindítom a jelentkezést:

1. Szuti /bár nem vagyok profi gokartversenyző, de értékelésen kívül mennék/

akibor000 (Robi):
a X.kerületi pályára gondolsz??
az faja...tavaly voltam ott...jo nagy pálya...meg a mögötte lévö honda safety hungary motoros tesztályán is...

ToyoTeam Garage:

--- Idézetet írta: akibor000 (Robi) - 2016.03.10 17:10:57 ---a X.kerületi pályára gondolsz??
az faja...tavaly voltam ott...jo nagy pálya...meg a mögötte lévö honda safety hungary motoros tesztályán is...

--- Idézet vége ---

Igen és azért is jó, mert folyton váltogatják a nyomvonalat, így nem lehet betanulni a pályát:-)

FUBA:
Szeretnék menni, de családi program még közbeszólhat, ezért a "Talán" gombot nyomtam meg a facebook-on, köszönöm a meghívást!
Jé, már 4 éve voltam ott utoljára, Rob Huff jól elvert, kaptam tőle több mint 2 másodpercet körönként!
http://wtcchirek.blog.hu/2012/04/05/rob_huff_magyarorszagon#more4366345

Messze nem vagyok/voltam profi versenyző, én azt tartom profinak aki abból megél, de nem csak azért nem vagyok az.
110 kilós súlyommal az esélytelenek táborát gyarapítom a súly/lóerő arány miatt is ezekben a gokartokban, de attól még jó móka lenne, nem nyerni mennék, hanem szórakozni! Remélem találkozunk ott!

Navigáció

[0] Üzenetek főoldala

[#] Következő oldal

Teljes verzió megtekintése