Felhasználónév: Jelszó:

Szerző Téma: ToyoTeam Garage autószerviz.  (Megtekintve 20944 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

ToyoTeam Garage

• Moderátor
  • Újonc
  • Autó: Celica GT4 ST205
ToyoTeam Garage autószerviz.
« Dátum: 2016.02.07 10:22:42 »
Kedves Toyota Klub Tagok!

Szendrei József /Szuti/ vagyok, 2005 óta aktív tagja a Toyota Klub Magyarország Egyesületnek, valamint Klub a fórum és Facebook életének. Szabadidőmben egy Celica GT4 ST205 építésével és a versenyzéssel foglalatoskodom. A Toyota, mint márka iránti kötődés és társam, Jakab Tamás több mint 17 éves Toyota-Lexus szerelői munkatapasztalata sarkallt arra a döntésre, hogy 2016 február elejétől megnyissuk a ToyoTeam Garage autószerelő műhelyt Újpesten, a Váci út mellett, a Tinódi u. 18-22 szám alatt. Szervizünk 117 nm alapterületen helyezkedik el két állással, kényelmes ügyfélváróval, zárt, őrzött portaszolgálat által védett parkolóval.

Fő szempontunk mégis az volt, hogy igény van a minőségi szerelői munkára, és mi ennek szeretnénk eleget tenni. Alapvetően Toyota és Lexus márkákra szakosodunk, de bármely más gyártó autóinak szakszerű szervizét is elvégezzük! A Toyota Klub Magyarország Egyesülettel szoros kapcsolatot ápolunk, így a klubtagoknak jelentősebb kedvezményeket biztosítunk.

Tamás hozzáértését szakmai képesítései is mutatják:

Toyota Technikusi minősítés
Toyota Haladó Technikusi minősítés
Toyota Diagnosztikai Technikusi minősítés
Toyota Mester Diagnosztikai Technikusi minősítés

Induló vállalkozóként mondhatom, hogy kellő magabiztossággal tudjuk kezelni a majdani ügyfeleink kéréseit, legyen szó a normál szervizektől kezdve az igény szerinti autó építés, tuning vonalon adódó kérésekig.

Szolgáltatásaink a teljesség igénye nélkül:

Teljes körű, “márkaszerviz szintű” karbantartás
Diagnosztika (motor,karosszéria,hajtáslánc )
Dízel részecskeszűrő tisztítás
Motor és váltó felújítás
Hybrid autók karbantartása,javítása
Vizsgáztatás
Futómű felújítás
Tuning
Versenyautó-építés

Lájkoljátok facebook oldalunkat, hogy elsőként értesüljetek az aktuális információkról, akciókról:

https://www.facebook.com/ToyoTeamGarage/?ref=hl

Hamarosan csinálunk egy eseményt az ünnepélyes megnyitóra, ahova sok szeretettel várunk minden Toyota Klub tagot, aki meg szeretné nézni műhelyünket és felvenné velünk a kapcsolatot. Addig is itt kérdezhettek tőlünk, írhattok nekünk.

Üdvözlettel:
Szendrei József (Szuti)

ToyoTeam Garage Autószerviz Kft.
1047 Budapest, Tinódi utca 18-22.
www.facebook.com/ToyoTeamGarage
Jakab Tamás, szervizvezető: 06205416605
Szendrei József, ügyvezető: 06305944399

Trotter66

• Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
  • Autó: Toyota C-HR Hybrid 2018, Toyota Corolla E110 1,8 USDM 1998
Re:ToyoTeam Garage autószerviz.
« Válasz #1 Dátum: 2016.02.07 18:07:13 »
Megalike!
Sors bona nihil aliud

micila

• Megszállott
  • épGÉPész
  • Autó: 2003 TCT HB 1,4 not too shabby
« Válasz #2 Dátum: 2016.02.07 22:01:55 »
Megalike!

Neked mid van Főni!! :eek: A múltkor, még nem is látszott! ::) :no: :D :flowers: :flowers:
audacter mentiare, semper aliquid haeret
Nouă ouă ouă nu

kleingy

• Moderátorok gyöngye
  • Officer
  • Megszállott
  • Autó: T27 1.6
« Válasz #3 Dátum: 2016.02.08 10:34:54 »
 :clap: :clap: :clap:

Trotter66

• Knight of the Roads
  • Officer
  • Megszállott
  • ((:== Szlalomépítő ==:))
  • Autó: Toyota C-HR Hybrid 2018, Toyota Corolla E110 1,8 USDM 1998
« Válasz #4 Dátum: 2016.02.21 09:40:07 »
Voltam Szutiék műhelyében.  Kicsi, de tiszta, rendezett és szakértelemnek sincsenek hiányában.  Bátran ajánlom Őket.
Sors bona nihil aliud

KZoli

• Alap-tag
  • Autó: Toyota Auris HSD '13
« Válasz #5 Dátum: 2016.02.27 10:32:17 »
Én is csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz.
Nagyon segítőkészek, rugalmasak és a szakmai hozzáértés... Nincs kapkodás, nincs felesleges nyúlkálás, minden mozdulaton látszódik  a hozzáértés és a szakértelem. Maximálisan jár az 5 csillag. Csak ajánlani tudom Őket!   :yes:

ToyoTeam Garage

• Moderátor
  • Újonc
  • Autó: Celica GT4 ST205
« Válasz #6 Dátum: 2016.02.28 09:39:56 »
Az ünnepélyes megnyitó!

Köszönjük Váraljai Miklós-nak a lehetőséget, reméljük sok ilyen jó napunk lesz még együtt.

https://www.facebook.com/ToyoTeamGarage/posts/1731884943699846

bepi81

• Megszállott
  • Szakmérnök :-)
    • www.kozut.hu
  • Autó: '00 facelfit Avensis Kombi 1,8 vvt-i SOL
« Válasz #7 Dátum: 2016.04.06 09:02:39 »
Köszönöm a munkátokat az autómon, végre valahára meggyógyult! Majdnem 1 éve tart és egy istennek sem tudtam rájönni, mi okozhatja. Jakab Tomi, azonban, megtalálta problémát, amit pár szóban leírtam az Avensis hibák nevű topicban:

Érdekes fejlemény van az autóm egy igen zavaró hibája ügyében...

Van, aki emlékezhet rá, amikor írtam róla, van aki nem, hogy az autó 5200-as fordulatszámnál leszabályoz (gyári 6400 helyett), többet fogyaszt kb 1 literrel, üzemmeleg alapjáraton kissé egyenetlenül jár a motor és hidegindításkor nehezen indul.

Nos, sikerült felderíteni a hiba okát, ami Toyotától nem szokatlanul nem gépi hiba volt, hanem egyszerű emberi mulasztás.
Amikor tavaly februárban elvégezték a motor gyűrűzését, az összeszereléskor valszeg nem ellenőriztek rá (még egyszer) a főtengely jeladó helyzetének megfelelősségére, aminek eredményeképpen elment a gyújtás, a vezérlés, a vvti működés éppen csak annyira, hogy a fenti hibákat produkálja. Megnehezítette a dolgunkat, hogy az ECU nem tárolt semmi ide vonatkozó hibakódot, freeze-t, így több tucat lehetséges hibaforrást kellett többször is átellenőrizni, mire a ToyoTeamGarage mestere, Jakab Tomi rá nem jött a (jeladó) hibára. Ahogy a helyére igazította a jeladót, a hibák megszűntek.

Ma hoztam el tőlük, Bp-Bcsaba vonalon az autó klímával együtt 5,8-5,9-es fogyasztással jött haza. Öröm volt vezetni, ezért külön köszönet szutiék munkájáért. Majdnem 1 éve szívatott ez az aprónak tűnő, de nagyon zavaró hiba.
Jó oldala a dolognak, hogy tudom, a többszörös átvizsgálás alapján minden fontos részegysége (elektronika és mechanika is) rendben van az autónak.

Fizetésről annyit, hogy nagyon korrekt végösszeget fizettem (egy normális betonfutó cipő ára), amelyből 15% Toyota klub kedvezményt is kaptam. A hosszas hibakeresésnek meg kell fizetni az árát, mert máshogy nincs megfelelő eredmény.
Abszolút elégedetten távoztam. :clap:

Tristis

• Újonc
  • *
  • Autó: Toyota Corolla 1.4 L (2003)
« Válasz #8 Dátum: 2016.04.25 22:36:49 »
Köszi a privát email-ben a reklámot.  :censored:

bepi81

• Megszállott
  • Szakmérnök :-)
    • www.kozut.hu
  • Autó: '00 facelfit Avensis Kombi 1,8 vvt-i SOL
« Válasz #9 Dátum: 2016.04.25 23:12:32 »
Köszi a privát email-ben a reklámot.  :censored:
1. Ezt miért gondoltad, hogy ide le kell írnod?
2. Inkább örülnél, hogy van egy tényleg jó és Toyotához/Lexushoz értő szervíz, amelyik anélkül ajánlja fel a segítségét Neked, hogy akár egyetlen fűszálat keresztbe kelljen tegyél...Sosem tudhatod, mikor lesz szükséged rájuk...

TomiFilth

• Néha itt van
  • Autó: Toyota Avensis Wagon 2.0 VVTi SOL Elegant
« Válasz #10 Dátum: 2016.05.05 10:04:24 »
Most látom, hogy itt a fórumon is nyílt egy topic a ToyoTeam Garage-nak.  :clap:

Teljesen véletlenül, pont holnap reggelre vagyok beírva félfogadásra rángatásos problémám miatt!  :hug:
Remélem sikerrel járunk és meg lesz a probléma oka.  ::)

András1980

• Megszállott
  • Autó: Ex: 2006 Toyota Avensis Liftback 2.0 VVT-i
« Válasz #11 Dátum: 2016.05.05 10:45:50 »
Most látom, hogy itt a fórumon is nyílt egy topic a ToyoTeam Garage-nak.  :clap:

Teljesen véletlenül, pont holnap reggelre vagyok beírva félfogadásra rángatásos problémám miatt!  :hug:
Ha túl leszel rajta írd meg légyszi, hogy mi volt az, érdekelne.

szuribaba

• Újonc
  • *
  • Autó: Corolla 1,4 Hatchback
« Válasz #12 Dátum: 2016.05.05 20:43:22 »
Sziasztok!
Soha nem találkoztam a Józsival, tehát nem vagyok elfogult, de telefonon sokszor beszéltünk már......utóljára  ma! Vettem magamnak egy TS bőr ülés szettet, de mivel én teljesen sügér vagyok ahhoz. hogy hogyan is lehet beszerelni ezt egy HB-be megkérdeztem a Józsit, aki mindenben a segítségemre volt! Hétfőn találkozom vele, sde már most elhatároztam, hogy kizárólag hozzá fogom hordani a kocsit, mert egyedülálló az a hozzáállás amit Ő nyújt! Ismeretlenül is mindenkinek ajánlom Őt!

TomiFilth

• Néha itt van
  • Autó: Toyota Avensis Wagon 2.0 VVTi SOL Elegant
« Válasz #13 Dátum: 2016.05.06 09:20:04 »

Jövő héten péntek reggel folyt. köv. hideg motorral.  ::)

András1980

• Megszállott
  • Autó: Ex: 2006 Toyota Avensis Liftback 2.0 VVT-i
« Válasz #14 Dátum: 2016.05.13 11:07:47 »
Jövő héten péntek reggel folyt. köv. hideg motorral.  ::)
Na tudni már vmit?