Szerző Téma: Toyota gyári multimédia központ és navigáció  (Megtekintve 177024 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #510 Dátum: 2021.10.06 19:31:48 »
Valami nem stimmel a fájljaiddal, nekem megjeleníti (igaz navis az egység).

Bumba

  • Újonc.
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #511 Dátum: 2021.10.07 11:13:38 »
Próbáld meg a MyToyota oldalon regisztrálni az autódat, és ott beazonosítani a fejegységedet.
Egyébként biztos, hogy Touch 2 valamelyik változata van nálad, ahogyan előttem is említették  :yes:

MP3 tag beállítási probléma, ha nem jeleníti meg az album borító képét.

Frissíteni regisztrált autó esetén ugyanitt tudod az eBoltban. Évente 2x jön ki frissítés, áprilisban és októberben. 2018-as, tehát valamikor idén járt/jár le az ingyenes időszak. Érdemes megvárni az akciós csomagot, amikor is egy év áráért adnak 3 évet (129 EUR).  Egyéb lehetőséged egyedül a Navilexnél van, ott utolsó infóm szerint 15.000/ év. Értelem szerűen akkor, ha navi is van a rendszeren (Touch 2 & Go)

Sziasztok!

A borító képhez nem tudok hozzászólni, mert azt sosem nézem, de a frissítés nem a gyártás időpontjától függ, hanem a vásárlástól. Nekem is 2018-as Auris-om van, 2019 nyáron vettem (8 km-rel, első tulaj vagyok), így nekem 2022 nyárig ingyenes a frissítés.

Amúgy épp ma jelent meg az őszi csomag (6.18), már letöltöttem, hamarosan telepítem. Csak akkor írok újra, ha megint hibás, mint tavasszal. :-)

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #512 Dátum: 2021.10.07 11:46:58 »
Sziasztok!

Amúgy épp ma jelent meg az őszi csomag (6.18), már letöltöttem, hamarosan telepítem. Csak akkor írok újra, ha megint hibás, mint tavasszal. :-)
Korán jött - de ez nem reklamálás  :lol:
Köszi az infót, már töltöm  :clap:

Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 901
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #513 Dátum: 2021.10.08 12:57:45 »
Korán jött - de ez nem reklamálás  :lol:
Köszi az infót, már töltöm  :clap:

Én is köszönöm az infót, most próbálom újrakicsomagolni az USB-re mert amikor kérdezi, hogy frissitsen, utána kiirja, hogz ujrainditja a rádiót és ekkor bejon az energa monitor és azután ezt megismételte 3 szor... mintha végtelen ciklusban lenne. :eek:

Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 901
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #514 Dátum: 2021.10.08 18:25:07 »
Sziasztok!

Amúgy épp ma jelent meg az őszi csomag (6.18), már letöltöttem, hamarosan telepítem. Csak akkor írok újra, ha megint hibás, mint tavasszal. :-)
Légyszi jelezd, hogy működik-e a csomag, mert nekem másodszorra sem megy fel, pedig újraformáztam az USB-t.
Köszi!

Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 901
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #515 Dátum: 2021.10.09 10:43:23 »
Bocs, hogy ismét, de másodszorra letöltve és USBre kicsomagolva sem megy tovább.☹️
Próbálom kérdezni a Mytoyotát, hogy jó-e a csomag.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #516 Dátum: 2021.10.11 13:58:57 »
Bocs, hogy ismét, de másodszorra letöltve és USBre kicsomagolva sem megy tovább.☹️
Próbálom kérdezni a Mytoyotát, hogy jó-e a csomag.
Most telepítettem.
Az igaz, hogy a telepítő drive-ot kb 4 perc alatt vette észre a rendszer, de utána a telepítés már zökkenőmentesen ment. Nálam ez kb 17-20 perc, mert csak kevés térképet rakok fel, konkrétan csak 9-et (ahova tuti nem utazok autóval, azt minek?).
Touch 2 & Go

Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 901
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #517 Dátum: 2021.10.11 18:38:29 »
Köszi, megtaláltam a tavasszal használt USB fütyit és arra csomagoltam ki és azzal most sikerült feltenni. Nem tom, hogy mi lehetett a baj a màsik USBvel. :hmmmm:
Lényeg az, hogy fenn van..

Bumba

  • Újonc.
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #518 Dátum: 2021.10.13 14:33:25 »
Köszi, megtaláltam a tavasszal használt USB fütyit és arra csomagoltam ki és azzal most sikerült feltenni. Nem tom, hogy mi lehetett a baj a màsik USBvel. :hmmmm:
Lényeg az, hogy fenn van..

Sziasztok!

  Nekem sem ment fel elsőre, de az én hülyeségem, mert már a pendrive-ra is csak azokat a file-okat tettem rá, amiket telepíteni akartam. Úgy néz ki, csak akkor indul el a telepítő, ha az egész csomag a pendrive-on van. (Aztán utána már lehet szelektálni, én is szoktam.  ::) )

  Az, hogy egyik vagy másik pendrive-ot nem fogadja el, talán abból fakadhat, hogy a "fütyi" USB2 vagy USB3. (Számítógépek bizonyos 2-es portjai sem mindig szeretik a 3-as eszközöket...) Vagy esetleg a file-rendszer nem olyan, amit a kocsi szeret. (A Fat32 biztos jó neki.)

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #519 Dátum: 2021.10.13 15:28:16 »
Nekem működik az USB3-as drive gond nélkül  :hmmmm:

Régebben én is már a gépen preparáltam a csomagot, beírtam az aktivációs kódot is, hogy azzal se kelljen bajlódni és működöt. Kb 3 frissítés óta fut igy hibára, így ezt feladtam, a fejegységen szelektálok. Nem kell mindig megtenni, az előző térképeket ajánlja fel, így mehet azonnal tovább.

vsandoor

  • Újonc.
  • *
  • Hozzászólások: 10
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #520 Dátum: 2021.10.28 17:35:36 »
nem válasz, kérdésem van: 2007 -es RAV4 2,2 diesel.
Vettem egy menetrögzítő kamerát. jól működött, de fél év után kiverte a szivargyújtó biztosítékot.  Kicseréltem, --a biztit,-- és sajnos újra bedugtam a kamerát. kis ideig dolgozott, azután kivert valami más biztosítékot vagy relét. most noncs rádió, óra, a szellőzéseket, klímát kapcsoló gombokban áram!! Mit tegyek??

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9380
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #521 Dátum: 2021.10.28 21:47:48 »
nem válasz, kérdésem van: 2007 -es RAV4 2,2 diesel.
Vettem egy menetrögzítő kamerát. jól működött, de fél év után kiverte a szivargyújtó biztosítékot.  Kicseréltem, --a biztit,-- és sajnos újra bedugtam a kamerát. kis ideig dolgozott, azután kivert valami más biztosítékot vagy relét. most noncs rádió, óra, a szellőzéseket, klímát kapcsoló gombokban áram!! Mit tegyek??
1) dobd ki ezt a kamerát (vagy elég ha áramtalanítod).
2) keresgéld ki, hogy holmentek el a biztosítékok, relék és cseréld ki azokat is.
3) keress egy megbízhatóbb kamerát vagy/és egy villamosségi szerelőt, aki megkeresi a hibát.

TLantos

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #522 Dátum: 2021.11.18 15:07:16 »
Sziasztok,

Megint ugy toltottem le a frissitest, hogy nem irtam fel a kodot.
Ezt a mytoyota-t meg eleg amatorok irtak.
Tudom, hogy van olyan menupont, ahol latom a korabbi vasarlasokat, meg hogy mi meddig erevnyes.
Ott megvan a kod is. Csak ezt a menupontot keptelen vagyok megtalalni.
Hol rejtegeti a rendszer?

TLantos

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #523 Dátum: 2021.11.18 15:16:17 »
Na, nagy nehezen megvan.
E-BOLT menu, es akkor lesz fent is egy ujabb menusav, amit nem veszunk eszre. Ott a bevasarlas menu alatt hozza, amit kell.

Bumba

  • Újonc.
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #524 Dátum: 2022.04.03 12:35:38 »
Sziasztok!
Már elérhető a 2022 v1 térképfrissítés. A tavaly tavaszihoz hasonlóan nekem most is hibás volt, de már rutinosan kezeltem. Ha van a csomagban egy "KaliSWDL.log" nevű file, akkor azt nem szabad a pendrive-ra rámásolni, mert akkor a frissítés nem indul el, hibaüzenetet ad. A mappát és a többi file-t viszont fel kell másolni, és ahogy korábban már sokan írták, az "activationCode.xml" file-ba célszerű eleve beleírni a megfelelő kódot, így nem a kocsiban kell bepötyögni. (És a leírásokkal ellentétben nem szükséges a motornak járnia, elegendő a gyújtást ráadni.)
Üdv:
Bumba