Szerző Téma: Toyota gyári multimédia központ és navigáció  (Megtekintve 177159 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 901
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #450 Dátum: 2020.10.17 21:22:14 »
Map Update 6.16.0H, €129.00

Single Map Update for MapCare Customers Autumn 2020 for Toyota Touch 2 with Go

Nekem ezt dobja ki, holnap megnézem.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9381
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #451 Dátum: 2020.10.17 21:53:22 »
Map Update 6.16.0H, €129.00

Single Map Update for MapCare Customers Autumn 2020 for Toyota Touch 2 with Go

Nekem ezt dobja ki, holnap megnézem.
A tavaszi 6.14 volt, tehát stimmel.
Valamelyik este felteszem

Tapatalkkal küldve.


Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 901
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #452 Dátum: 2020.10.18 09:50:35 »
Jelentem, hogy a múltkori 3 éves csomag amit kedvezményesen vettem úgy látszik, hogy működik, mert most 0€-ba került a frissítés és éppen töltődik is le.  :yes:

Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 901
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #453 Dátum: 2020.10.18 10:11:13 »
Azaz, érdemes nézni a novemberi akciókat, pl én november 14-én vettem meg a 3 éves alkalmazás frissítő csomagot ami azt írta, hogy térkép frissítés is. Ezek szerint tényleg nem csak egyszeri, hanem többszöri frissítést tartalmaz(tavasszal is működött).

Lavillette

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #454 Dátum: 2020.11.16 01:09:56 »

Sziasztok!

Hatha tud itt valaki segiteni, amiert nagyon halas lennek. Van egy Toyota Yaris 1.3-as autom, 2016-os evjarat, par napja vettem. Ez az elso Toyota elmenyem. Az audiorendszer kapcsan lenne egy kerdesem, de sajnos nem talalok ra valaszt sehol sem. Pedig elolvastam a nyomtatott kezelesi kezikonyvet, a kibovitett elektronikus fo kezelesi utmutatot is es az ezt kiegeszito, szinten elektronikus navigacios es audiorendszer leirast is. Hihetetlen, de nem talalok valaszt es mar zsong is a fejem. De az is lehet, hogy csak nem veszem eszre, amit keresek. Kozben nagyon szeretnek megoldast talalni, mert ez hihetetlen, hogy nincs.

Az en kocsim navigacio nelkuli, de elvileg az erinto kepernyon keresztul elerheto benne az audiorendszer. CD lejatszo sincs ebben a modellben. Szoval arrol van szo, hogy van egy mentett radio lista (FM), amin nehany radio allomas, egyszeruen nem jol van beallitva, nana, hogy pont szeretnem ezeket is hallgatni es hozzaadni a kedvencekhez, vagy egyeni listamhoz. Gondolok itt a Radio1 vagy Tilos Radio allomasokra.

Az alapveto problemam az, hogy nem tudom, hogy hogyan lehet ezt a radio listat frissitteni, hogy az a pontos hangolassal es megfelelo minosegben mentse el a radio allomasokat. Kezi hangolassal termeszetesen be tudom allittani pontosan mind a ket radiot, de nem tudom, hogy hogyan tudnam ezeket a megfeleloen hangolt radio allomasokat rogziteni, hogy ne kelljen minden egyes ujra hallgatas elott ujra beallitani manualisan. Egyszeruen barmit csinalok a listaban marad a regi, rossz beallitas szerint, azaz igy hallgathatatlan, hiaba irja a lista ki az adott radio allomas nevet. Ha manualisan hangolom es hozzaadom a kedvencekhez, akkor is a listaban szereplo rossz beallitasokkal teszi be a hat darab kedvenc radio allomas koze, igy tovabbra is hallgathatatlan ez a ket allomas. Tudna valaki esetleg segiteni?

Nagyon koszonom elore is, ha valaki hozza tud szolni erdemben.


Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9381
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #455 Dátum: 2020.11.17 20:00:55 »
Sziasztok!

Hatha tud itt valaki segiteni, amiert nagyon halas lennek. Van egy Toyota Yaris 1.3-as autom, 2016-os evjarat, par napja vettem.

Milyen fejegység van benne?
Touch, Touch 2 vagy melyik?
Nem tudom fejből, hogy melyik modellbe, milyen évjáratnál mit tettek bele.
Ha ez meg van, akkor van külön user manual, abban ott lesz a megoldás.
Ha nem tudod, akkor regisztráld a mytoyota.hu oldalon az autódat és a média egységet (ott találsz segítséget,  hogy beazonosítsd). Onnan le is tudod tölteni az autód  és a fejegységed kezelésijét is.

Tapatalkkal küldve.
« Utoljára szerkesztve: 2020.11.17 20:04:34 írta Nagycitrom »

Agyarka

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4345
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #456 Dátum: 2020.11.18 22:54:09 »
A Toyotákban a behangolt állomást a kiválasztott számozott gomb hosszú megnyomásával lehet tárolni.

afekete

  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 4547
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #457 Dátum: 2020.12.05 23:32:40 »
Nem tudom ki mennyire használja, de kaptam egy mail-t, hogy a Toolbox megszűnik és csak márkaszervízben lehet majd frissíteni a navit - december 31-től.
Attila 31
  - Avensis
- Prius

Gates

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 1
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #458 Dátum: 2020.12.15 11:59:33 »
Sziasztok. Segítsetek kérlek ha tudtok. Van egy 3 éves Auris kombim gyári médiával....szoftver verzió:0101B9
Eszköz az.: 13TFDAEU-DA07
Van rá mód,és lehetőség,hogy az androidos xiaomi-m kijelzőjét valahogy megjelenítsem a kocsi multimédiás kijelzőjén keresztül?
Kösz a válaszokat.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9381
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #459 Dátum: 2020.12.15 12:08:22 »
Sziasztok. Segítsetek kérlek ha tudtok. Van egy 3 éves Auris kombim gyári médiával....szoftver verzió:0101B9
Eszköz az.: 13TFDAEU-DA07
Van rá mód,és lehetőség,hogy az androidos xiaomi-m kijelzőjét valahogy megjelenítsem a kocsi multimédiás kijelzőjén keresztül?
Kösz a válaszokat.
Rövidet: nincs.
Hosszabban: sok pénzért (bő 100e) csinált valaki valamit, amivel döcögősen, USB-n keresztül megy a tükrözés.

Vagy megbarátkozol vele igy vagy androidos fejegységet raksz bele.

Tapatalkkal küldve.


sardnarellum

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #460 Dátum: 2020.12.16 13:13:03 »
Sziasztok!

Touch Pro hdd fejegység van az autómban, ami képes a tmc-vételre, de nem talál sem automatikusan adást, sem ha manuálisan próbálom beállítani. Mi ennek az oka, hogyan lehet aktiválni? Hollandiából származik a járgány (Prius PHV, 2012), még a gyári térkép van feltelepítve, amit szívesen frissítenék legális forrásból, de csak emiatt nem mennék el egy márkaszervizbe. Köszönöm a segítséget előre is!

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9381
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #461 Dátum: 2020.12.16 13:35:06 »
Sziasztok!

Touch Pro hdd fejegység van az autómban, ami képes a tmc-vételre, de nem talál sem automatikusan adást, sem ha manuálisan próbálom beállítani. Mi ennek az oka, hogyan lehet aktiválni? Hollandiából származik a járgány (Prius PHV, 2012), még a gyári térkép van feltelepítve, amit szívesen frissítenék legális forrásból, de csak emiatt nem mennék el egy márkaszervizbe. Köszönöm a segítséget előre is!
Regisztráld az autót és a fejegységet a mytoyota.hu oldalon.
Így lesz letölthető user manual, az e-Boltban vehetsz frissitést hozzá.
Egyébként miért akarod a TMC-t használni, ha lehet netet adni neki és sokkal hatékonyabb forgalmi infód lesz?

Tapatalkkal küldve.
« Utoljára szerkesztve: 2020.12.16 13:37:11 írta Nagycitrom »

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #462 Dátum: 2020.12.16 15:34:30 »
A magyar TMC használatához magyar térképlicensz kell, tehát vagy teljesen hivatalosan le kell frissítened, vagy teljesen "okosban". Úgy nem megy hogy külföldről behozott autó csak beindítva elindul.
Ha hivatalosan befrissíted, akkor online TMC is megy 1 vagy 3 évig (attól függ melyik csomagot választod), azt követően már nem tölti le online. Az RDS-TMC viszont működőképes marad további frissítés nélkül is. Gondolom okosban frissítve ugyanez lesz (online nuku, de RDS-TMC menni fog).

sardnarellum

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #463 Dátum: 2020.12.17 11:15:53 »
Köszönöm a válaszokat! Nem is tudtam, hogy tud online trafficot is. Este megnyomkodom, hogy hol lehet netet megosztani neki. Kerestem kézikönyvet, de egyelőre nem találtam.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #464 Dátum: 2020.12.17 14:19:48 »
Bluetooth tethering. Azaz adatmegosztás Bluetooth-al.