Szerző Téma: Toyota gyári multimédia központ és navigáció  (Megtekintve 177254 alkalommal)

0 Felhasználó és 2 vendég van a témában

qwert2009

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 2
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #390 Dátum: 2020.03.06 22:36:36 »
Milyen àllapotù az aksi? Lehetséges, hogy egy teljes àramtalanitàs utàn ùjjàéledne a rendszer.

Az akksit nem rég cseréltem, kb. fél éves lehet. Már próbáltam az áramtalanítást, de nem járt sikerrel. Néztem a biztosítékokat is,de mind jó.

SamCro

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #391 Dátum: 2020.03.28 06:55:10 »
MyT appan szeretném az eszközt regisztrálni, de nem tudom, mert a menüben egyáltalán nem jelenik meg az online fül továbbá rendszeren hiba kapcsolom be a wifi-t egyáltalán nem lát wifi hálózatot. Tudnátok segíteni a MyT app és a wifi működésre bírásában? Egy 2020-as navigáció nélküli CH-R-ről van szó.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9381
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #392 Dátum: 2020.03.30 16:35:09 »
MyT appan szeretném az eszközt regisztrálni, de nem tudom, mert a menüben egyáltalán nem jelenik meg az online fül továbbá rendszeren hiba kapcsolom be a wifi-t egyáltalán nem lát wifi hálózatot. Tudnátok segíteni a MyT app és a wifi működésre bírásában? Egy 2020-as navigáció nélküli CH-R-ről van szó.
Mire kell neked a wi-fi? Miért szeretnél wi-fi-n csatlakozni egy hálózathoz?
Ha netet szeretnél adni az autó rendszerének (és nem a garázsban csatlakozni a házi hálózathoz), akkor azt egyszerűbben megoldhatod, ha a telefonon Bluetoth internet megosztást válaszd. Akkor azután automatikusan fog a multimédiás egységed nethez jutni a telefonodon keresztül (amíg a telefont újra nem indítod). Sokkal jobb, egyszerűbb,  mint állandóan wifire vadászni és wifi hotspotot csinálni a telefonon ;)


robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #393 Dátum: 2020.03.30 21:39:04 »
Arról nem is beszélve, hogy a Bluetooth sokkal, sokkal energiahatékonyabb mint a WiFi.

SamCro

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 3
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #394 Dátum: 2020.03.31 18:36:36 »
Arról nem is beszélve, hogy a Bluetooth sokkal, sokkal energiahatékonyabb mint a WiFi.

MyT appan szeretném az eszközt regisztrálni, de nem tudom, mert a menüben egyáltalán nem jelenik meg az online fül továbbá rendszeren hiba kapcsolom be a wifi-t egyáltalán nem lát wifi hálózatot. Tudnátok segíteni a MyT app és a wifi működésre bírásában? Egy 2020-as navigáció nélküli CH-R-ről van szó.

Köszönöm szépen a válaszokat! A regisztrációval kapcsolatban tudnátok tippet adni vagy navi nélküli rendszeren nem lehet ezt megcsinálni?

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9381
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #395 Dátum: 2020.03.31 19:17:22 »
Köszönöm szépen a válaszokat! A regisztrációval kapcsolatban tudnátok tippet adni vagy navi nélküli rendszeren nem lehet ezt megcsinálni?
A MyT app nem tudom mit takar.
Én a MyToyota.hu oldalon regisztráltam az autót és a média egységet is. Az enyém navis, nem tudok róla, hogy csak azt lehetne regisztrálni.
Itt kell az alvázszám, majd ha az autó kész, kiválasztod a saját média egységede tipusát és megadod a kért hardver azonosítót. Ezek után láthatod, hogy a szoftver licenszeid neddig élnek, tudsz vásárolni az e-Boltban, letöktheted a user manualt stb.

Tapatalkkal küldve.


TLantos

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Navi utólag
« Válasz #396 Dátum: 2020.04.03 13:46:41 »
Sziasztok,

Valaki rakott mar be utolag navigaciot?
Mekkora macera? Gondolkozom rajta, hogy a kesobbiekben veszek egyet (Auris II facelift).

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9381
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #397 Dátum: 2020.04.03 22:53:09 »
Sziasztok,

Valaki rakott mar be utolag navigaciot?
Mekkora macera? Gondolkozom rajta, hogy a kesobbiekben veszek egyet (Auris II facelift).
Mármint milyen navigációt? Gyárit? Vagy?

Tapatalkkal küldve.


TLantos

  • Alap-tag
  • ****
  • Hozzászólások: 213
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #398 Dátum: 2020.04.05 02:33:43 »
Mármint milyen navigációt? Gyárit? Vagy?

Tapatalkkal küldve.
Gyarit. Szoval touch2 --> touch2 go
A leiras alapjan nem egy odoglakat.

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9381
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #399 Dátum: 2020.04.05 17:20:48 »
Gyarit. Szoval touch2 --> touch2 go
A leiras alapjan nem egy odoglakat.
Lehet upgedelni, csak - ha jól emlékszem - 230e Ft körüli összeg.
Hogy félillegál/illegál rendszerben is megy ez, azt nem tudom. Navilex.hu-n érdeklődj. Valamivel olcsóbbak, mint a Toyota.

robi (Robi)

  • Klubtag
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9509
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #400 Dátum: 2020.04.06 12:49:05 »
Ha érdekel egy gyári Touch2 with Go navi modul, akkor beszélhetünk róla. Én lehet megválnék a sajátomtól.

Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 901
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #401 Dátum: 2020.04.12 15:23:31 »
Most ugye van egy kis idő buzergálni az autót... Novemberben vettem a 3 éves mapcare csomagot és frissitettem, Map Update 6.14.0H
Single Map Update for MapCare Customers Autumn 2019 for Toyota Touch 2 with Go, és az aktivak között van többek között a "TomTom Places
Search for TomTom points of interest from your car!" Kellene ezt valahol látnom a menürendszerben? Mivel csak a POI "gomb" jön elő, mint korábban. Meg ugye nincs streetview. :hmmmm:
A MyT Toyota applikációm az azonnal harmonizalja magát az internetes "MyToyota Space-el, pl útvonaltervezés a telefonon és azt már látom is az internetes fiókban.
Csak ezt a fránya TomTom-ot is találnám valahol....

Nagycitrom

  • Globális moderátor
  • Megszállott
  • *****
  • Hozzászólások: 9381
  • 2017. T27 2ZR-FAE
    • Dentmill Frézközpont
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #402 Dátum: 2020.04.12 22:46:48 »
Most ugye van egy kis idő buzergálni az autót... Novemberben vettem a 3 éves mapcare csomagot és frissitettem, Map Update 6.14.0H
Single Map Update for MapCare Customers Autumn 2019 for Toyota Touch 2 with Go, és az aktivak között van többek között a "TomTom Places
Search for TomTom points of interest from your car!" Kellene ezt valahol látnom a menürendszerben? Mivel csak a POI "gomb" jön elő, mint korábban. Meg ugye nincs streetview. :hmmmm:
A MyT Toyota applikációm az azonnal harmonizalja magát az internetes "MyToyota Space-el, pl útvonaltervezés a telefonon és azt már látom is az internetes fiókban.
Csak ezt a fránya TomTom-ot is találnám valahol....
Először keres a saját POI-k között és nem talál semmit. Majd akkor lehet a TomTom gombra bökni és máris jelentősen megnő a találati esély. Bár még ez is messze áll a Google találatoktol, ami régebben volt.

Tapatalkkal küldve.


Thomas59

  • Mindig itt van
  • *****
  • Hozzászólások: 901
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #403 Dátum: 2020.04.13 15:07:42 »
Igen, ez az köszi! Amikor most kipróbáltam, és az internetet is adtam neki a telefonon keresztül akkor előjött a TomTom-os “fülecske” ami eddig nem volt.
Kár, hogy a street view az nem megy, de lehet anélkül is élni.
A Youtubon Keresgélés közben láttam több filmecskét ami “rejtett” menüket is előhoz, de pont az Aurisra nem volt.

Sese

  • Újonc
  • *
  • Hozzászólások: 7
Re:Toyota gyári multimédia központ és navigáció
« Válasz #404 Dátum: 2020.04.19 07:52:10 »
Ha érdekel egy gyári Touch2 with Go navi modul, akkor beszélhetünk róla. Én lehet megválnék a sajátomtól.

Szia, engem érdekel ha még eladó a navi modul, kompletten (modul, kábelek és az antenna)